ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Klan bl@ck odpada z ClanBase CTF Open Cup !

śro, 10 listopad 2004 17:16:06 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Wczoraj odbył się pierwszy mecz naszej jedynej drużyny, która zdołała przejść do playoffów w ClanBase CTF Open Cup. Tym klanem jest oczywiście bl@ck team, który niestety przegrał z holenderskim zespołem Quake Lamers. Już nie będę przypominał tego pamiętnego meczu z klanem taboo bo nie wypada :P Niemniej jednak gracze "czarnych" pokazali łądną grę, za co należą im się gratulacje... Fakt faktem przegrali, lecz w dobrym stylu :)
Lider drużyny bl@ck - King opisał dla nas poszczególne mapy:

"*Pierwsza mapa przeciwników: Q3CTF2 - spodziewaliśmy się mocnego lania dup ale poszło nienajgorzej- wynik bl@ck 2:3 QL. Pierwszą flagę dla bl@ck przyniósł king w 2:45, w 6:20 neobeatz wyrównuje, bl@ck wzmacnia obronę bo spodziewaliśmy się, że na tej mapie gramy najgorzej i wynik by nas usatysfakcjonował... W dwie minuty później sQuaD'owi udaje się zabrać flagę i przyłożyć na 2:1 dla QL. dokładnie w minute później pada trzecia flaga dla QL i przeciwnik wzmacnia obronę... W 12:34 zaczyna się 4-minutowy cross-steal, za szmatę łapią king i sQuaD. Mad przywraca naszą flage w 16:40 i king przykłada flage na 2:3. Jeszcze ok. minutę przed końcem udaje nam się zorganizować groźnie wyglądający atak ale king z flagą dostaje granata w oko i zostaje dobity na środku.

Po CTF2 nadchodzi czas na mapę bl@ck'ów: Q3WCP15, tu przez pierwszą połowę szło po naszej myśli - większość PowerUpów nasza, w 6:16 king przykłada na 1:0, w 7:51 rav na 2:0. Od drugiej polowy zaczyna się seria niepowodzeń: tracimy coraz więcej PU, no i w ciągu 10 min QL przynoszą ... 5 flag.

Ostatnia mapa, QL'om wystarczy remis żeby wygrać mecz ćwierćfinałowy: Q3WCP1 - Japanese Castles - wynik - remis... 2:2. Do 13 minuty miało miejsce kilka groźnych akcji które mogły sięzakończyć Cap'em zarówno dla bl@ck jak i QL ale zawsze FCzostawał zabity na środku, tuż przed swoją bazą lub kilka centymetrów od swojej flagi :>. W 13:26 i 14:45 QL udaje się zdobyć flagi. Zrezygnowani rzucamy się na atak w ostatnich minutach i mad przynosi dwie flagi i ginie w naszej bazie. Pierwszą przykłada king, a drugą rav. Zostaje pół minuty do końca ale nie udaje nam się objąć prowadzenia. Tym samym bl@ck odpada z playoffów.*"

A oto wynik meczu:

Jak już wspominałem niestety to był już nasz ostatni klan w CB CTF Open Cup... Jeszcze raz gratulujemy dotarcia do playoffów, jednak spodziewaliśmy się czegoś wiecej po klanie bl@ck. Tak bywa... Życzymy powodzenia w następnej edycji OC, na który już czekamy.

SpOOnman | 2004-11-10 18:42:34 +0100

Mas podoba mi sie, ze piszesz ale fakty nie do konca tak wygladaja.

Pamietny mecz taboo-QL. Wszyscy sie ciesza, ze taboo pokonalo QL, ale nie wiedza, ze QL to nie klan TDM i przegralo z silnym polskim klanem. taboo urasta do miana bohaterow, a dla mnie tak naprawde to ten mecz nic nie znaczy. To tak jakby w RA3 topowy klan europejski pokonal KrS. Czy ten klan jest bohaterem? Dla mnie raczej nie. Patrzcie na klasy przeciwnikow i co soba reprezentuja w danym trybie, a nie na goly wynik.

Oczekiwalismy czegos wiecej po bl@ck? Dojscie do playoff to ogromny sukces, przypominam ze to druga liga! Dodajac nasze warunki to jest to ogromny sukces. Ja im gratuluje. Syndrom "ciagle malo" nie jest tutaj chyba na miejscu :/

A i gratuluje kingowi takiej ladnej wypowiedzi :D

enjoy | 2004-11-10 18:46:15 +0100

ja mysle ze mas ma troche poczucia humoru w przeciwienstwie do ciebie i dlatego zle zrozumiales jego intencje...........

rav | 2004-11-10 19:06:22 +0100

to jest jakies fatum !! za kazdym razem kiedy awansowalismy do plejofow ( 3 razy bodajze ) to zawsze odpadalismy w pierwszej rundzie :]

FART !!

hanti | 2004-11-10 19:16:28 +0100

ja tam za bardzo nic zlego nie widze w newsie masa ale fakt jest ze taboo jakby sobie zagralo ctfa z ql to nie wiem czy by nie uniklneli 2-cyfrowego wyniku :d

RZELKY | 2004-11-10 19:16:35 +0100

  • Jak już wspominałem niestety to był już nasz ostatni klan w CB CTF Open Cup... Jeszcze raz gratulujemy dotarcia do playoffów, jednak spodziewaliśmy się czegoś wiecej po klanie bl@ck -

ok MaS ,czego to sie kolega spodziewal po naszym klanie bl@ck bo niedoslyszalem ??? hmm nie masz pojecia czego ??? hmm no tak ,co tam wiesz o CTF-ie w Polsce ??? hmm masz racje , nic .... to jak to jest z tymi oczekiwaniami ???

stary bl@ck’i w div2 awansowaly do plejofoooof @#$% !
to jest mega uber all osiagniecie !

enjoy | 2004-11-10 20:06:47 +0100

loool to ze mas ma wyzsze mniemanie o tym ze bl@ck klanie to zle? :SLD
a to ze sie nie zna to pewnie prawda bo niby skad ma sie znac? problem polega na tym ze poza nim to chyba nikt tu (no prawie :P) niusow nie pisze wiec on musi pisac o tdm, o ctf, o filmach i o dupie maryni nawet :s

pat | 2004-11-10 20:28:25 +0100

z lamersami przegrali :|

MaS | 2004-11-10 20:52:58 +0100

Pat nie z lamersami tylko z dobrym klanem... to po pierwsze... Ci którzy jeszcze nie zauważyli, że to co pisze o meczu tbo vs ql obracam w żart to bardzo mi przykro :P No i faktycznie Zielek spodziewałem sie wiecej po blackach bo wiem jak dobry jest to klan i jakie ma możlowiści... Poptostu ql było w tym meczu lepsze i tyle.

Gravatar

king | 2004-11-10 20:59:08 +0100

sami po sobie się więcej spodziewaliśmy :| true true MaS ... niestety =(

enjoy | 2004-11-10 20:59:34 +0100

"co tam wiesz o CTF-ie w Polsce ??? hmm masz racje , nic .... to jak to jest z tymi oczekiwaniami ???"
- mas, sluchaj no, zielek chcial przez to powiedziec ze ctf w polsce to plebs, jesli ktos wyjdzie z grupy w 2 lidze to jest super huuUurrrAAA!! osiagniecie i wiecej nie powinienes oczekiwac :A S D

rav | 2004-11-10 21:15:39 +0100

przepraszam bardzo, ale czy w OpenCupie TDM w 2 dywizji to polskie klany maja duze problemy zeby wyjsc z grupy, a w Polsce jest tylko 3 klany ( w tym 2div ) a TDM w OC ( jakies 13 ) rozumiemy sie ? bo nawet nie wiesz wogule na jakim poziomie my gramy CTF’a a inne klany z zagranicy

EOT :PP

SpOOnman | 2004-11-10 22:01:48 +0100

omg enjoy a ty skad sie urwales? Widziales kiedys CTF na oczy? Wiesz ile tam potrzeba umiejetnosci POPARTYCH bdb pingiem i sprzetem? Troche wiecej niz na TDM. I obejrzyj sobie meczyk EuroCupa CTF i zobacz co ludzie tam potrafia. div2 TDM i div2 CTF to zupelnie dwie inne bajki.

enjoy | 2004-11-10 22:02:08 +0100

hmmmm nie wiem czy to do mnie bylo, ale jesli tak to tylko przypomne ze ja nic nie mowilem tylko zielek :P

RZELKY | 2004-11-10 22:04:35 +0100

MaS chcialem powiedziec ze piszesz na sile te newsy nie majac pojecia ZUPELNEGO o klanie bl@ck i ich poziomie ,o poziomie i sytuacji na scenie europejskiej [no poza zerkaniem na inne site’y i spisywaniem z nich wynikow], do tego walisz oklepany tekst ... spodziewalismy sie czegos wiecej ... i oto twoj news ...

enjoy : jak nie umiesz nie rob [to do tego pisania o ctf itd]
a poza tym jestes za slaby umyslowo zeby wiedziec co chcialem powiedziec komentujac troche nizej wiec sugeruej odlozyc wzelinke na bok i zaczac myslec ...

any questions ?

jak stwierdzil rav mamy 3 klany w tym jeden w div2 po raz pierwszy w historii polskiego ctf-a ,doszli do tego ciezka praca dzieki ktorej udalo im sie wyjsc z grupy do plejofoof i to jest WIELKI sukces ! EOT

.. no moze dodam jeszcze ze tym textem ponizej pograzyles sam siebie - nobrain

unnzor | 2004-11-10 22:14:09 +0100

enjoy zalosny dzieciaku, a Ty co osiagnales ? pewnie 1000 raz granie pro6 pod rzad

MaS | 2004-11-10 22:37:08 +0100

Zielek skąd Ty w ogóle możesz wiedzieć co ja wiem a czego nie wiem o CTF`ie... może jesteś jakimś prorokiem czy cuś :o A poza tym długo gadałem z Kingiem o bl@ck i na pewno wiem tyle ile potrzeba. Więc nie napisał bym czegoś co nie jest prawdą... Co, bl@ck nie stać na więcej ? Jeśli tak uważasz no to sorry... Może to jest jakiś tam sukces, ale z pewnością stać ich na wiecej. Dobra nie bede sie rozpisywał bo mi się nawet nie chce... Jak masz jakieś problemy z moimi newsami o CTF to ich poprostu nie czytaj...

Ps. unnzor zapewniam Cię, że enjoy nie zna na pamięć tylko pro6... w końcu ma obcykane jeszcze dm7 :D

enjoy | 2004-11-10 22:50:01 +0100

zielek i unzor chyba mieliscie jakies spiecie w inkubatorze, po pierwsze ironicznie (a moze troche cynicznie nawet) wysmialem twoj komentarz zielek (zajzyj do slownika bo pewnie nie znasz takich trudnych slow) bo gadasz pierdoly co nawet sam king powiedzial, redaktor ma prawo sam oceniac sytuacje bez konsultowania tego z toba (przez bardzo duze T).....a ty unzor to nie wiem z jakiej choinki sie urwales i nie wiem o co ci chodzi, z twojej wypowiedzi mozna by wywnioskowac ze ja cos wysmiewam bl@ck czy tez moze nawet caly polski ctf ze nic nie osiagnal, no nie wiem ale mam nadzieje ze jest tam ktos kto ma iq powyzej 15 i zrozumial o co mi chodzilo........?

Mad | 2004-11-10 22:54:12 +0100

dobra spoko spoko gg zabraklo szczescia ;] za bardzo sie przejeliscie ;p

enjoy | 2004-11-10 23:05:16 +0100

heh, hmm jeszcze jedno unnzor dlaczego zwracasz sie z tym pytaniem do mnie? przeciez to zielek powiedzial ze polacy w ctf nigdy nic nie osiagneli a nie ja

RZELKY | 2004-11-10 23:21:23 +0100

omg omg wymiekam :x

costam wiesz MaS ,sorka ....

MaS | 2004-11-10 23:29:44 +0100

Looz :D Najważniejsze jest co ? Piwo i dziewczyny :D

SpOOnman | 2004-11-11 00:50:42 +0100

...i pączki

RZELKY | 2004-11-11 03:36:09 +0100

dopiero wstałem z ziemi ... rotfl :x

Yacek | 2004-11-12 13:33:43 +0100

ciekawa dyskusja :D
szkoda ze nie gralem, moze bysmy wygrali ;P gg aslfalty ;f

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63