ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Klany zaproszone do rozgrywek ClanBase Eurocup XI

nie, 23 styczeń 2005 22:35:25 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Tuż przed tym, jak jeszcze w poprzednim roku padła strona ESReality, na czele wszystkich artykułów oznaczonych jako 'main' była praca HellSpaWN'a pod tytułem Goodbye! Wtedy wszyscy żałowali jej ukazania się, ponieważ potwierdzała informację podaną przez ClanBase kilka dni wcześniej - wycofanie kompetycji Quake III TDM. Nikt jednak nie spodziewał się, że ESR padnie, a już na pewno wszyscy byli zaskoczeni, kiedy ta platforma do rozgrywek EuroCup powróciła. Przez jakiś czas z typowym uśmieszkiem na mojej twarzy podziwiałem tę "najnowszą" kolumnę na stronie przecież uważaną za enklawę Quakerów, która powracając do czynnej służby informacyjnej zachowała poprzedni układ kolumn.

Przed chwilą na kanale IRC - #eurocup oraz na antenie Radio iTG zostały ogłoszone listy zaproszonych klanów do tych rozgrywek. Rozpocznijmy od podania listy teamów konkurujących o nagrody, których łączna wartość wynosi 1000 Euro, w trybie Capture The Flag:

Bezpośredni awans do rozgrywek:

  1. medusa
  2. broken
  3. Gunzoids.CTF
  4. RaWR!
  5. ownage-team
  6. S?
  7. Spirit of Darkness
  8. Eyeballers
  9. Clan FOE
  10. Wolfclaw
  11. Swiss Underquakers
  12. jobos

Mecze kwalifikacyjne:

  1. Omega vs. thehoe
  2. clan devine vs. Seraphic Order
  3. deluxe vs. Clan Fallen
  4. sheepheads vs. Neutralizerz

Niestety nie ujrzymy w tej edycji dwóch jakże świetnych klanów aAa oraz 32nd, których zawodnicy po prostu rozeszli się do innych drużyn. Lista map jest także przedmiotem dyskusji. Myśli się między innymi nad wprowadzeniem ctctf6, która ujrzała światło światłowodów zaledwie 2 tygodnie temu, w zamian za klasyczną q3wcp5.

Oto z kolei lista aż 48-miu (!) dwójek, która ma szansę pojechać na LANowe finały EuroCup i wywalczyć 5000 Euro:

Bezpośredni awans do rozgrywek:

  1. Cicatrix
  2. Total Annihilation
  3. Frames Per Second
  4. Against All Authority
  5. Against All Authority team blue
  6. Team Dignitas
  7. Clan Fallen
  8. HoT.2v2 Team Iceland
  9. TuLLs
  10. Paniek Zaaiende Zigeuners
  11. Team Moscow
  12. rare Coin
  13. 413
  14. aCtion Ligan
  15. Clan FOE
  16. Clan HeadZ
  17. Eyeballers
  18. iCE cLIMBERS
  19. iCE cLIMBERS team 2
  20. Quad Peoples Organization
  21. SK-Gaming
  22. Team-EYE
  23. Clan Stealth
  24. Demonic Core
  25. Iron Fist
  26. Unreal

Mecze kwalifikacyjne:

  1. a-Losers.MSI vs. cataclysm
  2. Artists of Death vs. Die barmherzigen Brueder
  3. Biberbutzemaenner vs. Suck my Rocket
  4. Broken vs. team Fuse
  5. BrotherhooD vs. Saint Warriors
  6. Cataclysm Cube vs. xore esports
  7. Clan 491 vs. IMPACT
  8. clan mulkq vs. Theos
  9. Clan Stealth team 2 vs. United Lemmings
  10. decepticons vs. sheepheads
  11. District 9 vs. s1 Gaming
  12. Essence of Evolution vs. xore esports team bavaria
  13. evoLution vs. reCap
  14. fianna vs. Machinae Supremacy
  15. FOE vs. S?
  16. h00ligans vs. The Shadows
  17. HoT.2v2 Team Europe vs. internal life
  18. next five please red! vs. team-sr
  19. RedWhite vs. shuuk
  20. rewind vs. clanserver4u.q3
  21. Rijecki Pijanci vs. Sniper Yetis From Heaven
  22. rush3D.ru vs. Team 33

Oczywiście pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy jest udział klanu SK-Gaming! Otóż w ich składzie będą grali fazz oraz proZaC!!! Do aktywnej gry w składzie QPO powraca także senti w jednym zespole z najlepszym specjalistą od pilnowania RG na dm6 - tech'em. Kolejną niespodzianką jest absencja wszystkich czołowych Polskich drużyn na liście zaproszonych. Oczywiście nie obędzie się bez naszego klanu w samych rozgrywkach, ale szanse na to mają dwa klany o wielkich tradycjach, które stoczą ze sobą bezpośrednie spotkanie w którym rozstrzygnie się, kto będzie nas reprezentował - h00ls oraz t5. Administratorzy ClanBase najwidoczniej nie docenili sukcesów naszych rodaków w drugiej dywizji OpenCupa a klan sYnth nie weźmie nawet udziału w kwalifikacjach. Nie tylko nas jednak dotknęła wyraźna niesprawiedliwość. Rosjanie też nie mają się z czego cieszyć, bo rush3D.ru z niedawnymi graczami c58 - Evilem i jibo także musi męczyć się w kwalifikacjach ze swoimi rodakami a ep1center nie dostał nawet okazji na udział w ten sposób.

Pozostaje tylko czekać na te emocjonujące rozgrywki. Przypominam, że mecze kwalifikacyjne będą odbywać się już w tym tygodniu. Szczegóły wszystkich spotkań oraz podział na grupy będą dostępne na stronach pucharów: CTF i 2v2.

sYnth|Bubu | 2005-01-23 23:47:15 +0100

Zik and syn i wyjazd na lan :>

ARS | 2005-01-23 23:55:32 +0100

u hoolsi maja widze godnego rywala :]

Go Go Go the hooligans :D

btw powinno byc napisane nWo: the hooligans :d

Mad | 2005-01-24 00:03:02 +0100

Mistrza Polski 2v2 nie ma a jakies Rijecki Pijanci dali do qualifiers no parodia ;)

sYnth|Bubu | 2005-01-24 00:05:07 +0100

Tam jest sporo teamow ktore dostaly przez nas pokonane. Co prawda 4v4 ale na jakiej podstawie jak nie na wynikach 4v4 dobierali clany do eliminacji?

eng | 2005-01-24 00:16:18 +0100

no wlasnie jaks liga 2v2 u nas by sie przydala :Q

pent1um | 2005-01-24 00:26:05 +0100

Mav mogles ladniej te teamy z flagami wyrownac a nie tak porozrzucane.

Mav_8217 | 2005-01-24 07:48:25 +0100

ptm - niestety HTML Orga nie za bardzo daje mi takie możliwości.

Reszta :) - o całym problemie pisałem jush kilka dni temu tutaj:
www.quake3.imro.pl/?id=1&akcja=komentarze&n=8127

Więcej, próbowałem zwrócić na problem uwagę Administratorów ClanBase:
www.clanbase.com/news_league.php?nid=160723&mid=0&lid=1951

Niestety sami widzicie, co HellSpaWN odpisał.

ed: Aha, jakby ktoś nie wiedział. Team Dignitas, to po prostu pRophecy w ich, jak się zdaje, najmocniejszym zestawieniu - Dragon i canna.

pepz | 2005-01-24 09:00:46 +0100

Ale tam na tym CLanbase srają, że gra fox i tox, omg :b
btw. ale @#$% mapy :o ospdm6 do 2v2? :d Zgadzam się z tym panem:
dallow (jobos) 20 Jan 20:18
ospdm6..let the camp begin

Gravatar

f1do | 2005-01-24 09:11:08 +0100

a gdzie gwiazdy z ff :]

Razor | 2005-01-24 09:42:23 +0100

ptm nie marudz:P

sYnth|Bubu | 2005-01-24 10:26:07 +0100

engo do 2 tygodni rusza zapisy do 2v2 :>

Mav_8217 | 2005-01-24 10:41:33 +0100

Także z finałami na LANie ma się rozumieć? :)

sYnth|Bubu | 2005-01-24 10:55:10 +0100

Z takimi pytaniami to do pawuja i shivusa :P

SpOOnman | 2005-01-24 11:32:30 +0100

Mav a skad taka info : Myśli się między innymi nad wprowadzeniem ctctf2, która ujrzała światło światłowodów zaledwie 2 tygodnie temu ?

Nigdzie nie widzialem rozwazan na ten temat, a mapka ctctf2 jest baaaardzo stara. Poza tym ctctf3 jest lepsza :/ Mozesz podac zrodlo? Chcialbym poczytac wiecej.

L3si0 | 2005-01-24 11:56:26 +0100

fajnie, ze ktos u nas potrafi grac 2v2 :/

Mad | 2005-01-24 12:00:06 +0100

Mecze kwalifikacyjne:

  1. Omega vs. thehoe - wygra hoe
  2. clan devine vs. Seraphic Order - wygra devine
  3. deluxe vs. Clan Fallen - wygra dlx
  4. sheepheads vs. Neutralizerz - wygra [N]

przynajmniej tak mi sie wydaje ;) a meczy w 2v2 nieskomentuje :( strasznie zawiodlem sie na ludziach ktorzy wybierali klany do EC, gl h i t5 ;) pozdro

sYnth|Bubu | 2005-01-24 12:34:08 +0100

Heh L3sio :> avka i szala wystawcie :>

unnzor | 2005-01-24 13:44:09 +0100

eee, jakas lipa z tymi EC CTF :) nie mowie ze zle klany ale zbieranka z polskiego ctf’a potrafi wygrac z RawR! (kto mial okazje grac w polanach to wie), jobos ? tez dziwne imo

Gravatar

tox1c | 2005-01-24 14:07:01 +0100

Bubu prawdopodobnie detal + avek

Mav_8217 | 2005-01-24 14:31:21 +0100

SpOOnman - arigato za info :)

To nie ctctf2, tylko ctctf6!

This list is still subject to change, as we might replace q3wcp5 with the recently released ctctf6.

Because this map was just released about 2 weeks ago, we still need to validate its qualities for the usage in a EuroCup.

RZELKY | 2005-01-24 14:43:49 +0100

cp5 zmienic omg

SpOOnman | 2005-01-24 15:08:01 +0100

ctf2 -> ctctf6 !!!!! PROSZE !!! Mapy na oczy nie widzialem, ale napewno jest lepsza ;)

rav | 2005-01-24 16:09:01 +0100

przeciez c2 wymiata :}

Mav_8217 | 2005-01-24 16:23:53 +0100

SpOOnman - w radyjku mówili, że jak jush coś zastąpią, to tylko wcp5.

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-24 18:21:26 +0100

Mad to napisz zazalenie do organizacji EC, ze was nie wzieli a zajeliscie 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Lan For Fun to moze was dopisza ;x

Mad | 2005-01-24 22:44:43 +0100

zal mi ciebie :( upierdliwe dziecko, pozatym l4f to bylo 4v4 raczej ... wiec odbij chlopaczyno :(

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-25 00:00:31 +0100

dziecko rotfl, ile ty masz lat ? wicemistrzu polski pfff ;x

ziemba | 2005-01-25 08:15:37 +0100

gad jaki ty jestes slodki ;)

freak | 2005-01-25 08:41:31 +0100

Jakbyś nie zauważył to Ci powiem że orga specjalnie tak rostawili zespoły żeby grały ze swoimi zespołami z kraju :)

Mad | 2005-01-25 13:02:35 +0100

to trzymaj poziom pajacu ;)

ramm | 2005-01-25 14:53:25 +0100

tylko czemu nie ma nic o tym ktore z polskich klanow sie zapisaly? czy jakis redaktor nie zabawilby sie w przewidywanie w ktorej dywizji znajda sie polskie klany ctf i tdm :) jakie maja sznse $ ?:D tak wiem t5 i hools :) lecz mnie sie wydaje ze duzo wiecej teamow sie zapisalo do rozgrywek opencupa :)

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-25 15:58:02 +0100

nie znize sie do twojego poziomu niestety, płaczko żydowska

magic | 2005-01-25 19:39:15 +0100

rotfl

ramm | 2005-01-25 20:09:37 +0100

gad pysiorze cichaj bo sie odwine o_O

Mad | 2005-01-25 21:21:14 +0100

no ja nie wiem kto tu ciagle placze :( zreszta wbijam w ciebie...

unnzor | 2005-01-26 11:18:09 +0100

po wstepnej analizie latwo ustalic kto tu zasluguje na wiekszy szacunek, oczywiscie nie gad bo to on zaczal rzucac bluzgami czyzby kompleks jakis ?

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-26 21:07:49 +0100

Dopisano 26.1.2005 o godzinie 11:18 [ unnzor ]

"po wstepnej analizie latwo ustalic kto tu zasluguje na wiekszy szacunek, oczywiscie nie gad bo to on zaczal rzucac bluzgami czyzby kompleks jakis ?"

Wez ty lepiej nie analizuj jak nie wiesz co to bluzgi, rotfl skad tacy ludzie sie biora....eot

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63