ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Klawiatura do q3

śro, 10 listopad 2004 17:30:07 | Autor: slaughter | Quake 3 Arena

Czy zdarzyło wam się narzekać na waszą klawiaturę?... Znamy to! A to przyciski za blisko, a to nie można trafić w bind. Teraz taka pomyłka będzie prawie niemożliwa dzięki nowej klawiaturze firmy Zboard, która wypuściła na rynek idealne klawisze dla gracza q3 oraz takich gier jak Doom 3, Medal of Honor czy Word of Warcraft. Specjalnie opracowany układ przycisków został podzielony na 3 strefy. W pierwsze są klawisze wykorzystywane w czasie gry, w drugiej i trzeciej klawisze potrzebne do pisania i korzystania z programów komputerowych.

Pierwsza część klawiatury jest naprawdę fascynująca. W jej centralnym punkcie umieszczone zostały klawisze wsad’u, a nad i pod nimi odpowiednio sześć i siedem klawiszy do dyspozycji użytkownika. W koło klawiszy ruchu umiejscowione zostały także klawisze specjalistyczne takie jak cons., pause, reload, use czy jump. Jednym słowem marzenie każdego gracza.

Tu zamieszczam link do zdjęcia z rozkładem klawiszy.

d4widoV | 2004-11-10 17:35:01 +0100

Klawiatrua do q3
ale klawa zajebioza =DDD

Sh1eldeR | 2004-11-10 17:59:14 +0100

slaba :D Nie wyobrazam sobie jednak, jak moznaby na czyms takim normalnie pracowac - trzebaby chyba miec dwie klawy, jedna do q3, druga do pisania... Ciekawe czy ludzie beda ja kupowac. Plebs moze sie podjara, ale czy dobrym graczom taka klawiatura w ogole cos da? Nie wiem kiedy ostatni raz zdarzylo mi sie nie trafic w przycisk w q3 ;p

gr. | 2004-11-10 18:07:14 +0100

fajnie wyglada ale imo to raczej sprzet dla poczatkujacego gracza bo "starych drzew sie nie przesadza" (na niestandardowe klawy) hehe

cocaine | 2004-11-10 18:12:43 +0100

całkiem ciekawa, ale sie nie przyjmnie wsród graczy :p

PeterSchiff | 2004-11-10 18:14:37 +0100

e tam :) jak bede kupowal klawke to logitech ultra flat a nie taki wybajerowany wyrob klawiaturopodobny :)

Gravatar

scar | 2004-11-10 18:22:42 +0100

w zyciu bym jej nie kupil a jakby dawali za darmo to bym opierdolil na allegro na nastepny dzien :P

akk0 | 2004-11-10 19:02:39 +0100

Sam tytuł napawa optymizmem ;)
ps. Slaughter na ORGu wow ;ooooooooooooo

Gravatar

Coca-Cola | 2004-11-10 19:37:07 +0100

E tam... mi sie dobrze gra na mojej klawiarurce, i zgodze sie z jak wy go nazywacie gr, starych dzrew sie nie przesadza :)

Gravatar

j1mmy | 2004-11-10 20:13:20 +0100

Słuzy do fragowania nie programowania, mi osobiscie sie wydaje ze ta klawa jest ciekawym rozwiazaniem :D i smiechowo wyglada jakbym mial okazje poprobowac to bym z chcecia na niej pogral :p
co do stweirdzenie gr: czlowiek bardzo czesto zmienia przyzwyczajenia ;D

pat | 2004-11-10 20:27:32 +0100

ja tam nigdy na klawiature nienazekalem (kwestia przyzwyczajenia) co innego myszka :P

l1nk | 2004-11-10 20:50:37 +0100

powiem krótko, LOL

MaS | 2004-11-10 20:56:28 +0100

Nie no... Boska :P

Gravatar

fazZi | 2004-11-10 21:35:53 +0100

Z tego co patrzalem na stonie to niema tam nigdzie wersji klawy do q3 a te zdjecie klawy bardziej mi pasuje do cs no bo po co w q3 przycisk reload ?

7328221o | 2004-11-10 22:06:25 +0100

WOW sl4u GW !!!

ATi | 2004-11-10 22:44:48 +0100

ale na niej musi sie żałośnie pisac :/

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-10 22:44:59 +0100

ja tam trafiam w bindy ;]

n4ss3r | 2004-11-10 22:57:04 +0100

ta klawiatura jest bardziej przybajezona niz wygodna =/ mi wystarcza standardowe rozstawienie klawiszy =] , za to nikt nie pobije mojej klawiatury byly juz na niej obiady roznego rodzaju napoje (cieple i zimne=D) i nie dziala tylko lewy shift =P jak bym wytrząsnoł wszystko co mam w tej klawiaturze to bym sie porzadnie najadl =p

ATi | 2004-11-10 23:10:06 +0100

no wlasnie to trzeba miec strasznie nieskoordynowane ruchy zeby w bindy nie trafiac :D

fredi | 2004-11-10 23:21:46 +0100

imho to news troszke zjeban..... nie ma ceny podanej tak jakby to byl tylko jakis protopy. Nie wiemy czy jest dostepna na polskim rynku czy bedzie. Jakos nie cieszy oczu taki news....
ale plus ze cos jest

Galahard | 2004-11-11 00:25:42 +0100

specjalnie zrobiona? coś ma poprawiać? - gów.no prawda...
W czym ta klawiatura jest lepsza od tej za 20zł? w niczym najkrócej ujmując. Mamy troche poprzestawiane przyciski - koniec. Mam doświadczenie z patentami do gry, jeżeli chodzi o sprzęt na lewą rękę DUŻO lepiej prezentują się produkty firmy Belkin (SpeedPad N50 i N52), które pozwalają na większe eksploatoanie kciuka w grze i dają wygodę...

eng | 2004-11-11 00:56:06 +0100

od tej pro klawy bardziej bym wolal ta pro mysz :
must see :)
CLICK!
PIK!
HOP!
SIUP!

Gravatar

edix | 2004-11-11 03:10:43 +0100

do pizdy taka klawa..... :P

move | 2004-11-11 04:54:51 +0100

17:30:07 :: 10.11.2004 :: Klawiatrua do q3 - |slaughter|

klawiatrua?

Galahard | 2004-11-11 07:31:21 +0100

Ja tam już klawy nie używam ... Ale kilka promyszek z szafy bym jeszcze wygrzebał :D chyba gdzieś foty zamieszcza XD

bfr_aka_pablonzo | 2004-11-11 09:06:28 +0100

w pore sie zreflektowali i napisali o tej klawce :SADAsdada juz jest na rynku w @#$% i jeszcze wiecej :ASDDAda

wuder | 2004-11-11 10:17:02 +0100

chujowa ta klawiatura na maksa

Zenith | 2004-11-11 16:32:16 +0100

e tam slaba :/ ja bym sobie takiej do grania nie kupil - wole Navigatora :}

gr. | 2004-11-11 18:53:08 +0100

mof slusznie zwrocil uwage na blad w temacie ja tego nie zrobilem choc oczywiscie tez zauwazylem go, a dlaczego tego nie zrobilem? bo banda plebsu tylko czeka na byle powod zeby mnie znow zaatakowac ze jestem chamem i ze sie czepiam i ze mi nic nie pasuje

Gravatar

qwe | 2004-11-12 12:27:37 +0100

eee niech ktos lepiej przetestuje ta klawe i dopierdo powie cos ciekawego :///

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63