ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kochajmy się

pią, 14 luty 2003 12:27:35 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Dużo miłości, szczęścia i radości w Walentynki, życzy użytkownikom redakcja ORG`a.

Pamiętajcie aby kochać nie tylko w Walentynki, ale każdego dnia i każdej nocy!

damndog | 2003-02-14 12:34:38 +0100

ale raz wystarczy ;-)

s3rfer | 2003-02-14 12:41:43 +0100

"i kazdej nocy" ;q

Jezus | 2003-02-14 13:01:16 +0100

:) - i wszystko jasne...

SAI4H | 2003-02-14 13:07:43 +0100

cmok! :D

SAI4H | 2003-02-14 13:08:25 +0100

Uadny kroliczek, to Ty LaGranda?:D

Yaboll | 2003-02-14 13:12:25 +0100

Precz w Walentyłkami!!!!!!
q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=8&temat=3632&p2=1&p=0

Szczawson | 2003-02-14 13:14:26 +0100

jakie zas swieto......to jeden wielki szfindel marketingowy ktory przyszol z usa......zlituj sie Boze.......nawet na milosci robic kabone......shit.....zero swietosci juz.....

MateoMartinezz | 2003-02-14 13:17:31 +0100

o ja to chromolę, ale fajny króliczek, tylko gdzie on ma to BFG? L:D:D:D:D:Dd

Gravatar

PLANET | 2003-02-14 13:43:29 +0100

SZCZEGOLNIE nocy :D

cezar | 2003-02-14 13:49:46 +0100

walentynki... , kogo to obchodzi?

MateoMartinezz | 2003-02-14 13:50:30 +0100

Mnie, matołku

Mattias | 2003-02-14 13:53:37 +0100

;) thx

Zenith | 2003-02-14 14:08:03 +0100

fajny obrazek ;]

Yaboll | 2003-02-14 14:28:50 +0100

Czy etyka zachowan walentynkowych, jako teleologiczna, jest eudajmonistyczna??
Oczywiscie przy implikacji mentalnego quasi-aleatoryzmu , ktory, aczkolwiek substancjalnie transcendentny, a wiec implicite wertykalny, bywa tez, skubany, horyzontalny.
Zwlaszcza wieczorami.

cOijN | 2003-02-14 14:34:47 +0100

lol :D
tez nie pshepadam z ta cala bzdura, ale mila okazja wsumie zeby swojej sympatii okazac troche wiecej uczucia niz "tee stara podaj lacie" ;D
pis wam, wielki pis dla ol de lejdiz in da hałs :* :D

*MR.GOD* | 2003-02-14 14:46:25 +0100

monia napraw nam yabolka :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
on taki bidny trzeba mu upokazac ciepla troszki :DDDDDDDDDDD
btw tesh tego swieta nie obchodze... bo z kim?? muahaahhaha :D

eng | 2003-02-14 14:47:48 +0100

Walentynki - to przede wszystkim swieto nieszczesliwie zakochanych :P hmm ciekawe kto wymyslil ta nazwe ?nie wiem jaki to zwiazek ze sw Walentym , ktory zyl w 3 wieku i zajmowal sie ludzmi chorymi psychicznie :|

Gravatar

monja | 2003-02-14 14:52:04 +0100

:**** dla wszystkich :)

*MR.GOD* | 2003-02-14 14:55:07 +0100

drasyu lepiej :D

*MR.GOD* | 2003-02-14 14:55:41 +0100

miało byc odrasu :D

Gravatar

vTm | 2003-02-14 14:56:48 +0100

j4m ty m0ja wa|entynk0:D

SiD | 2003-02-14 15:20:35 +0100

czemu króleiczek ? runbunny RUN!
a tak przy okazji to walentynki nie są złe , tylko ich marketingowe wykorzystanie wszystko psuje
Adversitting SuX!

bryan | 2003-02-14 15:26:55 +0100

PIERDOLIC TO JEBANE SWIETO PO KIEGO WALA TAKA GLUPOTA PEDZIC
a moze to tylko ja mam humor zjebany ?

jam | 2003-02-14 16:10:38 +0100

vTm- moj Ci on !!!
hehe a tak btw to w pierwszej chwili mi sie wydawalo ze ten kroliczek "posuwa" te serduszko :)))) bo tak spojrzalem katem oka na org jak sie ladowal :)

Rozz | 2003-02-14 16:14:42 +0100

"Oby jak najwięcej było Pań, które oprócz dobrego wyczucia Red Armora mają także odpowiednie poczucie własnej kobiecości, które trenując sprytne podejścia pod MegaHealtha, potrafią również umiejętnie dotrzeć do kwintesencji swojej wrażliwej, delikatnej płci i które, poza znakomitą celnością z Raila, wiedzą jak trafić do serca swego wybrańca tak, by pozostać w nim już na zawsze. "

To komentarz jaki napisal na naszym orgu dokladnie rok temu bedacy juz chyba na emeryturze Anhelli - jeden z najlepszych tekstow jaki w ogole kiedykolwiek ktos u nas napisal. Zachowalem oczywiscie.

Gravatar

wilq--- | 2003-02-14 16:22:21 +0100

słodnie no nie ?

*MR.GOD* | 2003-02-14 16:41:52 +0100

heh motym w posuawniem niezly :PPPPPP ehehe rotfl..

Bodz1ek | 2003-02-14 16:44:16 +0100

Dla wszystkich kwejkowcow na 14 lutego :D mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=832323

ŚlepaNiania | 2003-02-14 17:21:32 +0100

Z winem, po winie - Kochaj mnie..... (po winie zresta tez)
Z pania w tramwaju - Kochaj mnie...

Gravatar

TomB | 2003-02-14 17:33:57 +0100

A,mnie walentynki latają w koło mojego małego palca.

am3is | 2003-02-14 18:23:33 +0100

jestem zszokowany :-)))))

Vq3 | 2003-02-14 18:27:24 +0100

bosze skonaczcie z tym komercyjnyum chlamem

szaky | 2003-02-14 18:28:04 +0100

:((((, bleh

DL*AlieN* | 2003-02-14 18:58:49 +0100

nice rabbit ^^

Gravatar

[w]xEn | 2003-02-14 19:02:05 +0100

ja sie dolaczam do zyczen ORGa , a sam dziekuje za smisznego łabitta =D
pozdro

Gravatar

Sajrus | 2003-02-14 21:47:35 +0100

a Ja mam dziś urodziny :)....(serio)

Lama*Goci | 2003-02-14 22:14:15 +0100

tak... kochajcie sie wszyscy w kakalowe oczy !!! :D pfff...

Gravatar

doxepin | 2003-02-14 22:57:25 +0100

Od kartki bym wolal opakowanie psychtropow, przynajmniej by bylo widac, ze sie dziewczyna stara :D

Gravatar

StaryOrgowicz_578 | 2003-02-14 23:23:57 +0100

ehm sor ze sie tak wpisuje pod niusem o walentynkach ale topic o wiezy zniknął mi z oczu... zresztą i tak by go nikt nie przeczytał :l
a co jeżeli ktoś postawi serw clan areny z wiecznym warmupem? tfu! tfu! :D g_dowarmup 0 acha no i ktoś ze zbindowanym unready na wypadek readyteam cwaniaków
Pomysł przedni choć nie testowany :l nie wiem czy teammates mogą nawzajem się przesuwać(jezeli tak to mozna na przemian unlockować czerwonych i niebieskich) ehm sam nie wiem ... aaaa z resztą zbesztajcie mnie zbiorowo przynajmniej bede sie cieszyl/smucil (wszystko oddam coby to obsrane made in usa świętoprzetrwać)

coolfon | 2003-02-14 23:30:43 +0100

hmm... a wiecie ze przed tym calym skomercjalizowaniem 14 lutego byl liturgicznym (!) swietem nerwowo chorych? :) w sumie chyba niewiele sie zmienilo :D

Gravatar

doxepin | 2003-02-14 23:38:02 +0100

THX Coolfon za info... Za rok się wymyśli jakieś obrzędy z tej okazji :) - może zrobię mały assault na psychiatryk z RL w ręku i uwolnię współplemieńców :D

Gravatar

nWblacki | 2003-02-15 16:32:00 +0100

doxepin :-) powodzenia! ;-)

coolfon | 2003-02-15 17:08:13 +0100

doxepin : ustaw sobie jeszcze
model tłusty_amorek/pm
:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63