Kod źródłowy RA3 w nowych rękach
czw, 27 marzec 2003 07:31:11 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie Rocket Areny 3. Jak podaje crt znalazła się grupa która dalej poprowadzi prace nad modem, jest nią firma Ataxia Software HB (szwedzi). Pracuje tam grupka pasjonatów / graczy RA3 pod dowództwem Patrika 'ElQueffo' Perssona i jakiś czas temu rozpoczeli oni prace nad fixami dla PR 1.32. Co do nowego wydanie crt nie potrafi nic powiedzieć, jak narazie jest zasypywany tonami maili. Pełne stanowisko crt na oficjalnej stronie.





acidRA3in | 2003-03-27 07:44:09 +0100
Swoją drogą ma całkiem niezły powód opóźnienia.....
#638100
LaGranda | 2003-03-27 08:02:25 +0100
ma wasa jak malysz, dlatego wiele czasu poswieca na pielegnacje :)
#638108
StaryOrgowicz_14 | 2003-03-27 09:27:53 +0100
czekamy oby tylko byla
#638110
acidRA3in | 2003-03-27 14:17:51 +0100
Teraz jak go zobaczylem to juz wiem dlaczego koles nie odpisuje na maile. Z drugiej strony to sie nawet ciesze... :>
#638121
slog | 2003-03-27 15:03:51 +0100
hehe faktycznie, wasik niekiepski :/...
#638123
Zaloguj się by dodać komentarz.