ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejna nocka!

czw, 19 luty 2004 15:45:42 | Autor: v1n5 | Quake 3 Arena

Dnia 21.02.2004 o godzinie 22 w katowickiej kafejce Kontakt, która mieści się na ul Stawowej 3, odbędzie się kolejna quakowa nocka. Tak jak to było wcześniej, impreza bedzie trwała do godziny 8 rano, wjazd 15-20 złoty w zależności od ilości graczy. Zapisów jako takich nie ma, mamy 24 stanowiska, gra ten który się wcześniej zjawi. Żeby nie było żadnych sprzeczek na miejscu (tak jak to było na ostatniej nocce), powtarzam że ŻADNYCH rezerwacji miejsc nie ma! Może jeszcze podam strone kaffe w której odbywac sie bedzie nocka, KLIK, oraz liste graczy, którzy już zgłosili się do gry:

muton (organizator)

jezus'bfc (organizator) [pozdro dla Kamilki :)]

seRious'bfc

YackOO'bfc

cl0n3'bfc

JaraCz|bfc

w0w'bfc

v1n5|cD :P

sYnth|Bubu

g0ld

bam

M(1st)eR

aTomEk

obni

5te

Co tu dużo gadać, "czołówka światowa" czeka na was w Katowicach :) GL & HF for all...

sYnth|Bubu | 2004-02-19 15:46:54 +0100

Mexicans Rulez!!!

v1n5 | 2004-02-19 15:48:57 +0100

hehehe sie wie bubek :D

sYnth|Bubu | 2004-02-19 15:56:45 +0100

Aż dziw bierze ze nie ma Polakow na tej imprezie :o

fhantom | 2004-02-19 15:59:26 +0100

no sama śmietanka przecież jest =]

v1n5 | 2004-02-19 16:00:39 +0100

polacy? a po co? taka smietanka stary jest raz na pare pokolen, i to w naszym kraju :P

Pawuj | 2004-02-19 16:00:52 +0100

brakuje tylo iraq'u :))

sYnth|Bubu | 2004-02-19 16:01:37 +0100

Martwi mnie jedno
Jak te buraki nie beda znaly Angielskiego to jak sie z nimi dogadam ?
Ale chyab jak powiem lama to kazdy zakuma.

obni | 2004-02-19 17:02:03 +0100

czemu ja zawsze mma taka głupia flage :D?

v1n5 | 2004-02-19 17:08:08 +0100

bo mi sie tak glupio nacislo :PPPP

mutonek | 2004-02-19 17:12:25 +0100

No bo Ty obni lewy jakis jestes i musisz miec glupia flage :P nawet myszke masz jakas zjebana z czegos tam ze sie sama zainstalowac niechciala ostatnio :)

Bubu ciekawe czy ten rusek skuma jak mu powiem "ssi mi jaja "
ach i zapomnielismy o niejakim (niewiem jaki on jest :P) dawidovie (niepamietam jak on ta xywe pisze )i moze jeszcze okims ale niepamietam :P

bodo | 2004-02-19 17:20:47 +0100

no niezla obsada :]

v1n5 | 2004-02-19 17:28:20 +0100

Ty, ty - nie wyzywaj ruska bo ci wpierdoli przy pierwszej okazji :D

btw. davidow sie na boardzie nie zglosil, wiec go nie ma na liscie

sYnth|Bubu | 2004-02-19 17:53:21 +0100

Btw takie newsy powinny zawierac informacje dotyczace sklepow monopolowych i cen piw :P

Tyskie 2.72
Zywiec 2.90
Lech 3.20

Jakby nie patrzec to sa najwazniejsze informacje :D

g0ld | 2004-02-19 17:54:59 +0100

przynies jakies meksykanskie piwa ;D

sYnth|Bubu | 2004-02-19 17:58:11 +0100

I Tabasco :p

... | 2004-02-19 18:00:56 +0100

no no ... ;- D

gr. | 2004-02-19 18:42:23 +0100

hahahah niezle mnie rozbawilo oflagowanie tych gwiazdorow :DDD

g0ld | 2004-02-19 19:33:31 +0100

muton
jezus'bfc Bostwana
seRious'bfc Katar
YackOO'bfc Jemen
cl0n3'bfc
JaraCz|bfc
w0w'bfc
v1n5|cD Rosja
sYnth|Bubu Meksyk
g0ld Mongolia
bam Urugwaj
M(1st)eR
aTomEk Turcja
obni Tajlandia
5te Tanzania

reszty nie wiem :P

v1n5 | 2004-02-19 19:44:50 +0100

tos slaby, ja moge wymienic wszystkie :ASD

sYnth|Bubu | 2004-02-19 19:53:13 +0100

To prosze powiedz mi z jakiego kraju jest M(1st)er bo tej falgui jeszzce nie widzialem nigdy :O

bl4ck | 2004-02-19 19:56:43 +0100

hmmm gejlandia? tfu tzn grenlandia

v1n5 | 2004-02-19 20:09:28 +0100

good, bubu widzisz nie wszyscy sa tacy jak ty, ze takiej prostej flagi nie rozpoznaja :P

obni | 2004-02-19 20:18:09 +0100

ano granlandia :]

54jmon | 2004-02-19 20:36:37 +0100

ale was wyśmiał

sYnth|Bubu | 2004-02-19 20:54:02 +0100

winz nie pyskuj :P

v1n5 | 2004-02-19 21:37:37 +0100

jeszcze raz....:P

mutonek | 2004-02-19 23:09:32 +0100

ssij winzip :P

d4widoV | 2004-02-19 23:25:46 +0100

vins, moze i nie pisalem an boardzie, ale jak jest imprezka czy nocka to na liscie mam byc sie rozumie =]

Mattias | 2004-02-19 23:40:28 +0100

gl bfc :D

cannabis | 2004-02-20 01:07:18 +0100

"...oraz liste graczy..."
ok, bubu na tej liscie a gdzie reszta graczy ? >.

v1n5 | 2004-02-20 11:38:23 +0100

mnialo to znaczyc ze reszta graczy nie potrafi grac?

sYnth|Bubu | 2004-02-20 12:25:37 +0100

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

atOm_1 | 2004-02-20 14:21:05 +0100

na 80% nie będzie mnie na nocce z powodów niezależnych od operatora, a mianowicie nie mam wystarczającej ilości pieniędzy żeby zapłacić na pobyt w caffe i prawdopodobnie nie uzbieram tylu do jutra :(

sYnth|Bubu | 2004-02-20 17:59:27 +0100

Zaciagnij pozyczke
Chyba chcesz przyjsc ? Wiec zrob wszystko zeby sie tam dostac :P

v1n5 | 2004-02-21 11:33:52 +0100

15-20 zloty to chyba nie az taka duza kwota...

żeton | 2004-02-21 14:54:49 +0100

duza wiec ja tez niewiem czy sie pojawie postaram sie ale nie obiecuje :> respect 4 all players nockowos :>

v1n5 | 2004-02-21 17:57:50 +0100

wes zeton musisz byc... !!!

edit: jush za 3 h bedziemy wymiatac :D

obni | 2004-02-21 20:09:41 +0100

hehe :D a ja juz jestem w cafe na kopie nr. 15 koło g0lda który jest na 16 :D a nasz przyjaciel bam na 17 :P :D Kto pierwszy ten lepszy :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63