Kolejna nocka!
czw, 19 luty 2004 15:45:42 | Autor: v1n5 | Quake 3 Arena
Dnia 21.02.2004 o godzinie 22 w katowickiej kafejce Kontakt, która mieści się na ul Stawowej 3, odbędzie się kolejna quakowa nocka. Tak jak to było wcześniej, impreza bedzie trwała do godziny 8 rano, wjazd 15-20 złoty w zależności od ilości graczy. Zapisów jako takich nie ma, mamy 24 stanowiska, gra ten który się wcześniej zjawi. Żeby nie było żadnych sprzeczek na miejscu (tak jak to było na ostatniej nocce), powtarzam że ŻADNYCH rezerwacji miejsc nie ma! Może jeszcze podam strone kaffe w której odbywac sie bedzie nocka, KLIK, oraz liste graczy, którzy już zgłosili się do gry:
muton (organizator)
jezus'bfc (organizator) [pozdro dla Kamilki :)]
seRious'bfc
YackOO'bfc
cl0n3'bfc
JaraCz|bfc
w0w'bfc
v1n5|cD :P
sYnth|Bubu
g0ld
bam
M(1st)eR
aTomEk
obni
5te
Co tu dużo gadać, "czołówka światowa" czeka na was w Katowicach :) GL & HF for all...





sYnth|Bubu | 2004-02-19 15:46:54 +0100
Mexicans Rulez!!!
#672912
v1n5 | 2004-02-19 15:48:57 +0100
hehehe sie wie bubek :D
#672913
sYnth|Bubu | 2004-02-19 15:56:45 +0100
Aż dziw bierze ze nie ma Polakow na tej imprezie :o
#672915
fhantom | 2004-02-19 15:59:26 +0100
no sama śmietanka przecież jest =]
#672917
v1n5 | 2004-02-19 16:00:39 +0100
polacy? a po co? taka smietanka stary jest raz na pare pokolen, i to w naszym kraju :P
#672918
Pawuj | 2004-02-19 16:00:52 +0100
brakuje tylo iraq'u :))
#672919
sYnth|Bubu | 2004-02-19 16:01:37 +0100
Martwi mnie jedno
Jak te buraki nie beda znaly Angielskiego to jak sie z nimi dogadam ?
Ale chyab jak powiem lama to kazdy zakuma.
#672920
obni | 2004-02-19 17:02:03 +0100
czemu ja zawsze mma taka głupia flage :D?
#672924
v1n5 | 2004-02-19 17:08:08 +0100
bo mi sie tak glupio nacislo :PPPP
#672925
mutonek | 2004-02-19 17:12:25 +0100
No bo Ty obni lewy jakis jestes i musisz miec glupia flage :P nawet myszke masz jakas zjebana z czegos tam ze sie sama zainstalowac niechciala ostatnio :)
Bubu ciekawe czy ten rusek skuma jak mu powiem "ssi mi jaja "
ach i zapomnielismy o niejakim (niewiem jaki on jest :P) dawidovie (niepamietam jak on ta xywe pisze )i moze jeszcze okims ale niepamietam :P
#672926
bodo | 2004-02-19 17:20:47 +0100
no niezla obsada :]
#672927
v1n5 | 2004-02-19 17:28:20 +0100
Ty, ty - nie wyzywaj ruska bo ci wpierdoli przy pierwszej okazji :D
btw. davidow sie na boardzie nie zglosil, wiec go nie ma na liscie
#672930
sYnth|Bubu | 2004-02-19 17:53:21 +0100
Btw takie newsy powinny zawierac informacje dotyczace sklepow monopolowych i cen piw :P
Tyskie 2.72
Zywiec 2.90
Lech 3.20
Jakby nie patrzec to sa najwazniejsze informacje :D
#672932
g0ld | 2004-02-19 17:54:59 +0100
przynies jakies meksykanskie piwa ;D
#672933
sYnth|Bubu | 2004-02-19 17:58:11 +0100
I Tabasco :p
#672935
... | 2004-02-19 18:00:56 +0100
no no ... ;- D
#672936
gr. | 2004-02-19 18:42:23 +0100
hahahah niezle mnie rozbawilo oflagowanie tych gwiazdorow :DDD
#672941
g0ld | 2004-02-19 19:33:31 +0100
muton
jezus'bfc Bostwana
seRious'bfc Katar
YackOO'bfc Jemen
cl0n3'bfc
JaraCz|bfc
w0w'bfc
v1n5|cD Rosja
sYnth|Bubu Meksyk
g0ld Mongolia
bam Urugwaj
M(1st)eR
aTomEk Turcja
obni Tajlandia
5te Tanzania
reszty nie wiem :P
#672946
v1n5 | 2004-02-19 19:44:50 +0100
tos slaby, ja moge wymienic wszystkie :ASD
#672949
sYnth|Bubu | 2004-02-19 19:53:13 +0100
To prosze powiedz mi z jakiego kraju jest M(1st)er bo tej falgui jeszzce nie widzialem nigdy :O
#672951
bl4ck | 2004-02-19 19:56:43 +0100
hmmm gejlandia? tfu tzn grenlandia
#672952
v1n5 | 2004-02-19 20:09:28 +0100
good, bubu widzisz nie wszyscy sa tacy jak ty, ze takiej prostej flagi nie rozpoznaja :P
#672953
obni | 2004-02-19 20:18:09 +0100
ano granlandia :]
#672956
54jmon | 2004-02-19 20:36:37 +0100
ale was wyśmiał
#672959
sYnth|Bubu | 2004-02-19 20:54:02 +0100
winz nie pyskuj :P
#672961
v1n5 | 2004-02-19 21:37:37 +0100
jeszcze raz....:P
#672964
mutonek | 2004-02-19 23:09:32 +0100
ssij winzip :P
#672974
d4widoV | 2004-02-19 23:25:46 +0100
vins, moze i nie pisalem an boardzie, ale jak jest imprezka czy nocka to na liscie mam byc sie rozumie =]
#672975
Mattias | 2004-02-19 23:40:28 +0100
gl bfc :D
#672978
cannabis | 2004-02-20 01:07:18 +0100
"...oraz liste graczy..."
ok, bubu na tej liscie a gdzie reszta graczy ? >.
#672986
v1n5 | 2004-02-20 11:38:23 +0100
mnialo to znaczyc ze reszta graczy nie potrafi grac?
#672996
sYnth|Bubu | 2004-02-20 12:25:37 +0100
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#673002
atOm_1 | 2004-02-20 14:21:05 +0100
na 80% nie będzie mnie na nocce z powodów niezależnych od operatora, a mianowicie nie mam wystarczającej ilości pieniędzy żeby zapłacić na pobyt w caffe i prawdopodobnie nie uzbieram tylu do jutra :(
#673043
sYnth|Bubu | 2004-02-20 17:59:27 +0100
Zaciagnij pozyczke
Chyba chcesz przyjsc ? Wiec zrob wszystko zeby sie tam dostac :P
#673064
v1n5 | 2004-02-21 11:33:52 +0100
15-20 zloty to chyba nie az taka duza kwota...
#673103
żeton | 2004-02-21 14:54:49 +0100
duza wiec ja tez niewiem czy sie pojawie postaram sie ale nie obiecuje :> respect 4 all players nockowos :>
#673135
v1n5 | 2004-02-21 17:57:50 +0100
wes zeton musisz byc... !!!
edit: jush za 3 h bedziemy wymiatac :D
#673175
obni | 2004-02-21 20:09:41 +0100
hehe :D a ja juz jestem w cafe na kopie nr. 15 koło g0lda który jest na 16 :D a nasz przyjaciel bam na 17 :P :D Kto pierwszy ten lepszy :P
#673190
Zaloguj się by dodać komentarz.