ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejna porcja od ..::LvL

wto, 04 luty 2003 10:23:22 | Autor: acidRA3in | Quake 3 Arena

Cierpliwością i pracą narody się bogacą... kiedyś ten "bilboard" wprawiał mnie zawsze w radosny nastrój. Kiedy wysyłałem mapkę Mortala OSPRa3Map1 do recenzentów z ..::LvL i otrzymałem bardzo szybko odpowiedź z rewelacyjnymi ocenami, miałem nadzieję na szybką jej publikację. Stało się troszkę inaczej i straciłem już nadzieję na ich reakcję. Dziś jednak stanęli na wysokości zadania i częstują nas kolejnymi 5 mapami, w tym naszą rodzimą produkcją.

1. OSPRa3Map1 Mapa w oryginale stworzona przez Firestartera jest najczęściej graną mapą w Rocket Arenie. Marcin "Mortal" Kilan przerobił ja dla potrzeb OSP CA dodając pełny support dla botów

  1. Qvisions - długo oczekiwany mappack dość oryginalnego mappera - Quint'a , swego czasu zasłynął ciekawymi propozycjami map o kształtach zwierzęcych, tudzież owadzich :], ten mappack zawiera mapki: QBeast, QDolphin i QBee. Zdecydowanie polecam do ściągnięcia, przynajmniej po to aby nacieszyć oczy. Co do płynności gry ciężko mi się wypowiedzieć - mój komp sobie z nimi nie radzi :( Mapa przeznaczona FFA oraz Dueli, dla 2 do 5 graczy. Screen z QDolphin poniżej

  2. Memento Mori - mapka naszego rodzimego mappera, ShadoW'a. Doskonałe wykonanie w gotyckim stylu, z teksturami Evil Lair i Mr.Clean'a. Mapka do FFA lub TDM, dla 4 do 8 graczy, zdjątko poniżej:

  3. Q3hexdm2 - dość przeciętna mapka autorstwa Hex'a , jest na niej kilka ciekawych pomysłów, lecz jakoś gameplay się nie klei, zgodnie z założeniem autora mapka przeznaczona do FFA/TDM dla 4 do 10 graczy, screen biloł :

  4. Ostatnią pozycją dodaną dzisiaj do LVL, jest mappack do TC Urban Terror, pod nazwą Devlinpack. Niestety nie mogę się dłużej rozpisać na jego temat, ponieważ UT jest mi zupełnie nieznany. Opierając się na recenzji LVLu, informuję, że mappack zawiera dwie mapy: Slums of Chicago oraz Japanese Gardens, screen jednej z nich poniżej:

Wszystkie opisy mapek macie dzięki MateoMartinezowi :)))

Razor | 2003-02-04 11:20:30 +0100

Mapki wydaja sie byc efektowne, ciekawe jak ich grywalnosc. Trzeba bedzie sciagnac i sprawdzic.

MateoMartinezz | 2003-02-04 11:39:54 +0100

Raziu - jak napisac newsa, żeby pod obrazkami było linki do downloadu? Kombinuje i nie umiem do tego dojść

cOijN | 2003-02-04 12:33:54 +0100

news o qvisions byl juz bodajze kilka dobrych miechow temu- 3 mapki totalnie niegrywalne, stworzone pod katem expresji tfurczej, pfsojady straszne ;p
ciekafostka

Razor | 2003-02-04 12:47:25 +0100

Meteo zebym to ja wiedzial... :)

cOijN | 2003-02-04 12:53:58 +0100

a jak wyglada wogole taki folmuraz newsa? nie piszecie tego normalnie html'em ze takie to skomplikowane?;]

MateoMartinezz | 2003-02-04 15:14:43 +0100

nie, jest okienko do tekstu, a po jego prawej i lewej stronie są dodatkowe opcje, które wstawiają odpowiednie kody html'a do newsa, lecz stricte pisania w html nie ma

acidRA3in | 2003-02-04 16:07:00 +0100

Wiekszosc mapek na LVL bylo publikowane zdecydowanie wczesniej w rooznych miejscach sieci. Jednakze ze wzgledu na szacuenk jak i swoista marke tego serwisu skrobnie sie newsika. Tym bardziej dali w koncu mapke Mortala

wolson | 2003-02-04 16:37:27 +0100

mi tak po skrinach to sie bardzo podobuje ta mapka z delfinami :) tylko czamu mam takiego kurde problema co by ja sciagnac ? jakies dziwaczne fileplanet gdzie sie czeba rejestrowac zeby cus sciongnońć

MateoMartinezz | 2003-02-04 17:54:39 +0100

wolson - pod nickiem autora jest link do jego strony - zobacz może tam da się ściągnąć, inna sprawa że już dawno powinieneś miec konto na file planet, tam leży większość modów, filmów i map, prawie wszystkie serwisy się do niego odwołują

cOijN | 2003-02-04 19:03:02 +0100

z fileplanet mozna tez bez logina spokojnie sciagac- klikasz na pierwsze lepsze i pod serwerami tylko dla zalogowanych masz 2 serwy bez logowania [Free Public Servers];p
...sam dopiero to zauwazylem po tym jak zrobilem caly subscribe [ale zalogowany nie bylem].
odnosnie mapek do urban terror to chicago jak pisze na lvl- jest za ciasne a sama mapka za mala, raczej wogole sie nie nadaje, a japangarden2 tez na dobra sprawe malo grywalna mapa [nie wyobrazam sobie grac na niej- ciasne korytaze a cala mapka to jeden duzy krag].
btw- bardzo polecam sciagnac qfraggel3 z lvl! TAK POKRECONEJ I SKOMPLIKOWANEJ mapki jeszcze nie widzialem ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63