ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejna produkcja.

nie, 02 styczeń 2005 11:10:07 | Autor: markolm | Quake 3 Arena

Świąteczna przerwa od szkoły przynosi nam w Polsce wiele produkcji filmowych. W tym momencie, chce Wam przedstawić reklamę filmu gracza klanu Born Frag Clan - Jaracza, oraz STZ - administratora sieci. Trailer zajmuje około 35 mb, trwa 1 minute 45 sekund. Nazwa pełnej wersji to Addicted to Quake

Jaracz o swoim filmie:

*
Witam. Chciałem was zaprosić do ściągania mojej zapowiedzi do filmu, który ukaże się w 1 kwartale już 2005. Trailer powstawał przez jakieś 3 tygodnie. Pomagał mi w tym mój admin, który dostarcza mi neta a zarazem jest moim dobrym kumplem STZ (czytaj STolarZ). Jest to pierwsza rzecz tego rodzaju, którą zrobiliśmy, więc efekt nie jest może porażający, ale ogólnie klimat jest spoko czekam na wasze komentarze i opinie w tej sprawie ...*

DOWNLOAD

gr. | 2005-01-02 11:11:10 +0100

pierwszy :O

teo | 2005-01-02 11:19:50 +0100

Drugi :O

Gravatar

forem | 2005-01-02 11:25:26 +0100

trzeci :O

wishoza | 2005-01-02 11:32:16 +0100

Cukinia :O

cEtRzYKa | 2005-01-02 11:50:48 +0100

Kebab :O

szaq | 2005-01-02 11:52:01 +0100

Ściągam, a jak obejrzę ze dwa razy, to zaraz tu pojadę twórcę i palcem wskaże wszystkie niedociągnięcia :b.

PeterSchiff | 2005-01-02 12:04:20 +0100

fajny :D

cocaine | 2005-01-02 12:16:56 +0100

kisiel :X

pepz | 2005-01-02 12:17:09 +0100

gr byś się wstydził ;D
ściągam

gr. | 2005-01-02 12:32:52 +0100

pepz wstydze sie hihi =-) to ja tez moze dla przyzwoitosci sciagne? w koncu juz moge po zmianie lacza [jupi]

v!rek | 2005-01-02 12:39:37 +0100

ahhh qrde! szykalem tej mp3ojki co leci w tym trailerze i za cholere nie moglem znalezc :d slyszalem ja w filmiq break danceowym bodajze :] ogolnie wielkie BRAWO za wkrojenie dnb do filmu q3 ;] ladne fragi nawet. czekamy na full version :d

wuder | 2005-01-02 12:44:57 +0100

gr zmienił łacze i nie marudzi jak dawniej :-A

gr. | 2005-01-02 13:01:00 +0100

NOM hehe nie marudze to w sumie nie bylo marudzenie tylko rozpacza, a trailer bardzo fajny ladna grafika ciekawa muza no i niektore akcje naprawde nice szkoda ze to nie promode ale i tak na pewno sciagne full wersje =o
i znowu jako trzynasty........

Gravatar

rk.bizarre | 2005-01-02 13:53:11 +0100

dobre :Q

MisieX | 2005-01-02 14:34:00 +0100

piętnasty :O

Gravatar

n3ku | 2005-01-02 14:56:50 +0100

szesnasty :O sciagam dopiero filma :P

Gravatar

renox.dk | 2005-01-02 15:02:13 +0100

dwudziestyósmy :O / też dopiero ściągam :P

v1n5 | 2005-01-02 15:27:53 +0100

wescie dajcie jakis komentarz na temat samego trailera bo chyba tego oczekuje jego tworca

trailer fajny, nietypowa muza(tzn. zajebista:D) reszte Ci PaLaCzU napisalem na gg.

jedyne co mnie razi to ostatni napis

shine rulez :P

pozdro

Gravatar

m4mut | 2005-01-02 15:41:49 +0100

no JaraCz zasse kiedy indziej :D

obni | 2005-01-02 16:02:54 +0100

No dużo fajnych fragów. Najważniejsze, że w trailerze fragi z różnych map :P Nie lubie takiej spokojnej muzy :P

medic | 2005-01-02 16:30:35 +0100

ej jak to @#$% sciagnac? bo ja niemoge dojsc do tego... dajcie linkg gdzie mozna to sciagam bo nasciskam na dowload i @#$% niedziala?;/

spEN | 2005-01-02 17:00:39 +0100

Sprobuj tego.

pluskff4 | 2005-01-02 17:34:40 +0100

spox ;)

cih | 2005-01-02 20:07:23 +0100

drumy w filmie q3 to ja @#$% musze zobaczyc |!

szłem | 2005-01-02 20:21:57 +0100

dobry, ale vinsa lepszy

Drunkinho | 2005-01-02 20:56:17 +0100

psychic możesz uzasadnić swoją wypowiedź ? Bo że coś jest lepsze napisać łatwo a wytłumaczyć dlaczego gorzej. Widziałem trailer vinsa żeby nie było że nie wiem o czym mowa :>

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-02 21:31:58 +0100

lepszy w sensie ze mu sie bardziej podobal ;)

Drunkinho | 2005-01-02 21:37:51 +0100

Cytując dadka: mama Cię nie kocha :>

wishoza | 2005-01-02 22:09:42 +0100

STZ Bez takich ...

Dla mnie oba trajlery są OK, ale nic wiecej, bo praktycnzie nic nie moge stwierdzić na podstawie trailerów ... Moge stwierdzić (jeśli już porównywać), że w v1nsa trailerze jest bardzo fajna muzyka, a w trailerze Jaracza i STZ słaba. Ale trailer -prawie- o niczym nie swiadczy, z kolei full movie vinsa moze być słaby, a film Jaracza wypas ... Fragi są fajne na obu filmikach, ale nawet nie zdażam się wczuć w klimat ... Dlatego czekam na filmy właściwe, ktroe mam nadziej już niedlugo, bo jesli trailer wychodzi, a film w czasie dłuższym niz 1 miesiąc po nim - imo - to już qpa ...

dadek | 2005-01-02 22:53:39 +0100

Stolarz pozdro :D
downloaduje...

v1n5 | 2005-01-03 00:49:41 +0100

hm. STZ ja wiem co sadzisz o moim trailerze. znam troche jaracza i jego opinie, twoja juz tez. jesli komos sie cos bardziej podoba, to czasem jest to tak O POPROSTU. ja nie bede porownywal, tak jak to w1sh napisal - to sa tylko trailery. powiem tyle ze jaracz mi pomaga i zycze mu jak najlepiej

jaracz, STZ - zebysie odYebali film taki ze mnie w fotel w ciagnie na te 10-15 min :)

psychic - hehe spoko - beda dwa filmy w tym samym czasie takze bedzie mozna porownywac :]

no to jaracz - za 2-3 miechy osadza co lepsze - :D powiem tyle ze GetQuaked 3 i Annihilation 4 to szans nie maja (joke)

pis out - czas spac :]

pozdro dla wszystkich ktorzy sciagneli oba trailerki

Gravatar

JaraCz | 2005-01-03 01:24:38 +0100

I to w końcu jakiś sensowny komętarz ;) Dziki vinsent :] I vins doradza mi a ja jemu proste nie ma sensu sie bulewrsić jeden powie jaka chała drugi powie zaje***te :] tak już jest są gusta i gusteczka ;) ale Ciii o tym sie nie mówi :] je sie poprostu ma ;]

eng | 2005-01-03 02:07:01 +0100

trailerow tak na dobra sprawe nie powinno sie oceniac ;o
Tak samo jak wodki nie zapijac...

v1n5 | 2005-01-03 02:30:22 +0100

:o

hahah. dobre eng dobre :)

Drunkinho | 2005-01-03 11:23:21 +0100

Spróbuj nie zapijać Starogardzkiej :>

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-01-03 14:09:42 +0100

pfff amator :D moja laska starogradzka bez zapity pije :D

szłem | 2005-01-03 14:49:43 +0100

hmm STZ : zeby film byl ciekawy wydaje mi sie ze musi byc swietny od poczatku do konca i początek byl znacznie lepszy u vinsa niz u was :). Po prostu ważne aby na pierwszy ogień było coś ekstra a nie jak u was inpresiv na kostonie...
ogolnie oba filmy sa porownywalnie dobre ... nie chce sie klucic ale to moje zdanie i "gust" a o gustach juz sie nie dyskutuje :)

ff7 | 2005-01-03 17:27:58 +0100

bardzo ladny trailer naprawde mi sie podobal :)

SharK | 2005-01-03 17:40:50 +0100

trailer mi sie podobal. oczekuje tez ze bedzie glos z gry w full wersji :)

Gravatar

Tadzix!! | 2005-01-03 19:45:59 +0100

nooo;p fajne fragi efekty tez ok :) ale muze bym dal inna ;d ale fane

Vymmiatacz | 2005-02-02 19:50:41 +0100

ze screenshota wnioskuję, że film powinien nazywać się "addicted to pro-q3dm6"

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63