Kolejna produkcja.
nie, 02 styczeń 2005 11:10:07 | Autor: markolm | Quake 3 Arena
Świąteczna przerwa od szkoły przynosi nam w Polsce wiele produkcji filmowych. W tym momencie, chce Wam przedstawić reklamę filmu gracza klanu Born Frag Clan - Jaracza, oraz STZ - administratora sieci. Trailer zajmuje około 35 mb, trwa 1 minute 45 sekund. Nazwa pełnej wersji to Addicted to Quake
Jaracz o swoim filmie:
*
Witam. Chciałem was zaprosić do ściągania mojej zapowiedzi do filmu, który ukaże się w 1 kwartale już 2005. Trailer powstawał przez jakieś 3 tygodnie. Pomagał mi w tym mój admin, który dostarcza mi neta a zarazem jest moim dobrym kumplem STZ (czytaj STolarZ). Jest to pierwsza rzecz tego rodzaju, którą zrobiliśmy, więc efekt nie jest może porażający, ale ogólnie klimat jest spoko czekam na wasze komentarze i opinie w tej sprawie ...*






gr. | 2005-01-02 11:11:10 +0100
pierwszy :O
#704650
teo | 2005-01-02 11:19:50 +0100
Drugi :O
#704651
forem | 2005-01-02 11:25:26 +0100
trzeci :O
#704654
wishoza | 2005-01-02 11:32:16 +0100
Cukinia :O
#704655
cEtRzYKa | 2005-01-02 11:50:48 +0100
Kebab :O
#704658
szaq | 2005-01-02 11:52:01 +0100
Ściągam, a jak obejrzę ze dwa razy, to zaraz tu pojadę twórcę i palcem wskaże wszystkie niedociągnięcia :b.
#704659
PeterSchiff | 2005-01-02 12:04:20 +0100
fajny :D
#704660
cocaine | 2005-01-02 12:16:56 +0100
kisiel :X
#704663
pepz | 2005-01-02 12:17:09 +0100
gr byś się wstydził ;D
ściągam
#704664
gr. | 2005-01-02 12:32:52 +0100
pepz wstydze sie hihi =-) to ja tez moze dla przyzwoitosci sciagne? w koncu juz moge po zmianie lacza [jupi]
#704667
v!rek | 2005-01-02 12:39:37 +0100
ahhh qrde! szykalem tej mp3
ojki co leci w tym trailerze i za cholere nie moglem znalezc :d slyszalem ja w filmiq break danceowym bodajze :] ogolnie wielkie BRAWO za wkrojenie dnb do filmu q3 ;] ladne fragi nawet. czekamy na full version :d#704669
wuder | 2005-01-02 12:44:57 +0100
gr zmienił łacze i nie marudzi jak dawniej :-A
#704670
gr. | 2005-01-02 13:01:00 +0100
NOM hehe nie marudze to w sumie nie bylo marudzenie tylko rozpacza, a trailer bardzo fajny ladna grafika ciekawa muza no i niektore akcje naprawde nice szkoda ze to nie promode ale i tak na pewno sciagne full wersje =o
i znowu jako trzynasty........
#704671
rk.bizarre | 2005-01-02 13:53:11 +0100
dobre :Q
#704674
MisieX | 2005-01-02 14:34:00 +0100
piętnasty :O
#704675
n3ku | 2005-01-02 14:56:50 +0100
szesnasty :O sciagam dopiero filma :P
#704676
renox.dk | 2005-01-02 15:02:13 +0100
dwudziestyósmy :O / też dopiero ściągam :P
#704677
v1n5 | 2005-01-02 15:27:53 +0100
wescie dajcie jakis komentarz na temat samego trailera bo chyba tego oczekuje jego tworca
trailer fajny, nietypowa muza(tzn. zajebista:D) reszte Ci PaLaCzU napisalem na gg.
jedyne co mnie razi to ostatni napis
shine rulez :P
pozdro
#704680
m4mut | 2005-01-02 15:41:49 +0100
no JaraCz zasse kiedy indziej :D
#704681
obni | 2005-01-02 16:02:54 +0100
No dużo fajnych fragów. Najważniejsze, że w trailerze fragi z różnych map :P Nie lubie takiej spokojnej muzy :P
#704682
medic | 2005-01-02 16:30:35 +0100
ej jak to @#$% sciagnac? bo ja niemoge dojsc do tego... dajcie linkg gdzie mozna to sciagam bo nasciskam na dowload i @#$% niedziala?;/
#704683
spEN | 2005-01-02 17:00:39 +0100
Sprobuj tego.
#704476
pluskff4 | 2005-01-02 17:34:40 +0100
spox ;)
#704686
cih | 2005-01-02 20:07:23 +0100
drumy w filmie q3 to ja @#$% musze zobaczyc |!
#704471
szłem | 2005-01-02 20:21:57 +0100
dobry, ale vinsa lepszy
#704474
Drunkinho | 2005-01-02 20:56:17 +0100
psychic możesz uzasadnić swoją wypowiedź ? Bo że coś jest lepsze napisać łatwo a wytłumaczyć dlaczego gorzej. Widziałem trailer vinsa żeby nie było że nie wiem o czym mowa :>
#704469
LeSzNy | 2005-01-02 21:31:58 +0100
lepszy w sensie ze mu sie bardziej podobal ;)
#704467
Drunkinho | 2005-01-02 21:37:51 +0100
Cytując dadka: mama Cię nie kocha :>
#704468
wishoza | 2005-01-02 22:09:42 +0100
STZ Bez takich ...
Dla mnie oba trajlery są OK, ale nic wiecej, bo praktycnzie nic nie moge stwierdzić na podstawie trailerów ... Moge stwierdzić (jeśli już porównywać), że w v1nsa trailerze jest bardzo fajna muzyka, a w trailerze Jaracza i STZ słaba. Ale trailer -prawie- o niczym nie swiadczy, z kolei full movie vinsa moze być słaby, a film Jaracza wypas ... Fragi są fajne na obu filmikach, ale nawet nie zdażam się wczuć w klimat ... Dlatego czekam na filmy właściwe, ktroe mam nadziej już niedlugo, bo jesli trailer wychodzi, a film w czasie dłuższym niz 1 miesiąc po nim - imo - to już qpa ...
#704465
dadek | 2005-01-02 22:53:39 +0100
Stolarz pozdro :D
downloaduje...
#704458
v1n5 | 2005-01-03 00:49:41 +0100
hm. STZ ja wiem co sadzisz o moim trailerze. znam troche jaracza i jego opinie, twoja juz tez. jesli komos sie cos bardziej podoba, to czasem jest to tak O POPROSTU. ja nie bede porownywal, tak jak to w1sh napisal - to sa tylko trailery. powiem tyle ze jaracz mi pomaga i zycze mu jak najlepiej
jaracz, STZ - zebysie odYebali film taki ze mnie w fotel w ciagnie na te 10-15 min :)
psychic - hehe spoko - beda dwa filmy w tym samym czasie takze bedzie mozna porownywac :]
no to jaracz - za 2-3 miechy osadza co lepsze - :D powiem tyle ze GetQuaked 3 i Annihilation 4 to szans nie maja (joke)
pis out - czas spac :]
pozdro dla wszystkich ktorzy sciagneli oba trailerki
#704706
JaraCz | 2005-01-03 01:24:38 +0100
I to w końcu jakiś sensowny komętarz ;) Dziki vinsent :] I vins doradza mi a ja jemu proste nie ma sensu sie bulewrsić jeden powie jaka chała drugi powie zaje***te :] tak już jest są gusta i gusteczka ;) ale Ciii o tym sie nie mówi :] je sie poprostu ma ;]
#704707
eng | 2005-01-03 02:07:01 +0100
trailerow tak na dobra sprawe nie powinno sie oceniac ;o
Tak samo jak wodki nie zapijac...
#704710
v1n5 | 2005-01-03 02:30:22 +0100
:o
hahah. dobre eng dobre :)
#704711
Drunkinho | 2005-01-03 11:23:21 +0100
Spróbuj nie zapijać Starogardzkiej :>
#704447
voodoo|seRious | 2005-01-03 14:09:42 +0100
pfff amator :D moja laska starogradzka bez zapity pije :D
#704723
szłem | 2005-01-03 14:49:43 +0100
hmm STZ : zeby film byl ciekawy wydaje mi sie ze musi byc swietny od poczatku do konca i początek byl znacznie lepszy u vinsa niz u was :). Po prostu ważne aby na pierwszy ogień było coś ekstra a nie jak u was inpresiv na kostonie...
ogolnie oba filmy sa porownywalnie dobre ... nie chce sie klucic ale to moje zdanie i "gust" a o gustach juz sie nie dyskutuje :)
#704725
ff7 | 2005-01-03 17:27:58 +0100
bardzo ladny trailer naprawde mi sie podobal :)
#704741
SharK | 2005-01-03 17:40:50 +0100
trailer mi sie podobal. oczekuje tez ze bedzie glos z gry w full wersji :)
#704743
Tadzix!! | 2005-01-03 19:45:59 +0100
nooo;p fajne fragi efekty tez ok :) ale muze bym dal inna ;d ale fane
#704754
Vymmiatacz | 2005-02-02 19:50:41 +0100
ze screenshota wnioskuję, że film powinien nazywać się "addicted to pro-q3dm6"
#707659
Zaloguj się by dodać komentarz.