ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejne mapki na ..::LvL

czw, 10 kwiecień 2003 22:13:14 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena

Tym razem pojawiły się aż dwie polskie mapki - moja i TymoNa. Nie zostały zjechane przez autorów ..::LvL, co jest sukcesem :>


Deathroom Bathroom by Requiem

..:: Tą mapkę napewno znacie... a może nie? Tak czy inaczej mapka została tak zrecenzowana: "This is one of those larger than life maps. Reminds me a lot of Runtfest by Xzed. It's a big bathroom with a large tub, a wash-machine, a sink, a toilet, and a bunch of cabinets. The drains in the sink, tub, and toilet are a little dangerous. Bots play pretty good. Action is pretty good. I recommend having as many people as you can, because the map is big. Download if you like these kind of maps. I will be keeping this map for a while." Mapa jest oczywiście na orgu, wystarczy kliknąć tutaj

Blue Stone by TymoN

..:: Ts_t5, to jeszcze jedna mapa TymoNa zrecenzowana przez ..::LvL. Jej opis, jak innych polskich map, pojawił się na orgu. Ogranicze się również do recenzji: "Stone walls and floors with blue lighting, like the title says. It's a little hard to see, but once you are familiar with the layout you will have no problem navigating. The Carmela is pretty good. The bots play really well. They tend to like the RG a lot, but they are pretty good with it and will give you a good match. Overall, this map is fun to play with my only nitpick being the lighting. It seemed a little too dark for my taste. Download the map and give it a try. Some may keep it." Mirror na orgu.

Lost At Satan's Sea by Sokar

..:: Jest to poziom zawieszony w kosmosie, a w tle jest krwiste niebo. Mapa w niektórych miejscach przypomina nieco dm17 (a może mi się tak wydaje?). Zapraszam do ssania, kto chętny.

On the Rim by Lake Trout

..:: Mapa to średniej wielkości magazyn czy raczej baza kosmiczna, w klimacie base. Bardzo ładne wykonanie, ciekawe pomysły i dobra gra tak z botami jak i z ludźmi sprawia (tryb 3v3, ale autor sugeruje duża liczbę graczy - 6v6), że powinno się zciągnąć ją.

Petrofied by 187-J4CK4L

..:: Level w większej częsci jest otwarty, a wokół niego postawionych jest wiele pomostów, na których można walczyć. Klimat sugeruje, że wszystko dzieje się na innej planecie (kwas, zielone skały...)

Lanaholics Training Camp by 187-J4CK4L

..:: Druga mapa tego samego autora, również otwarta. Tym razem 187-J4CK4L ozdobił ją dużą ilością drzew, co przypomina jakąś równinę, na której umieszono konstrukcję składającą się z kilku pięter.

Scorpion's Lair by Scorpion

..:: Wszystko kończymy jeszcze jedną, zwykłą małą mapką. Wygląda to jak jedno wielkie pomieszczenie, a w srodku wstawione zostały elementy. Słaba mapka, kiepsko się na niej gra... możecie zerknąć jedynie z ciekawości.

SAI4H | 2003-04-10 22:33:40 +0200

Wlasnie mialem sie zabrac do pisania, ale widze, ze fachowiec mnie wyreczyl. :]

szaky | 2003-04-10 22:58:59 +0200

heh, ja zauwazylam tylko ze albo req, saibot, lub ktos inny pisze a ja wrzucam... zreszta jak mam mozliwosc wrzucenia wiekszych plikow...
a wiec jutro to bedzie na orgu :)

Mattias | 2003-04-11 00:37:38 +0200

na te mapki trzeba bedzie kupic niedlugo nowy dysk :P cp chwile nowe mapki

^M^ | 2003-04-11 11:07:47 +0200

GJ panowie :)... Tylko tyle powiem =].

Vymmiatacz | 2003-04-11 16:48:45 +0200

Mattias, a ile ci te mapki zajmują? Ja mam nieco ponad 3 GB, da się wytrzymać...

szaky | 2003-04-11 17:28:43 +0200

3gb? mało, mam więcej :)

Vymmiatacz | 2003-04-11 18:22:14 +0200

Jak to możliwe? Obczaiłem już sporo róźnych stronek, no i przede wszystkim LvL. Ale masz chyba niewiele więcej :P

szaky | 2003-04-11 18:27:46 +0200

sporo tego mi zostało z map archiwalnych, dużo też z lvl, praktycznie ściągam każde nowe.

Sil2100 | 2003-04-11 18:29:35 +0200

Congrats Requiem i TymoN ;] Moze ludzie na swiecie wreszcie spostrzega, ze Polak potrafi zrobic dobra mapke ;]

Requiem | 2003-04-11 20:58:30 +0200

miło Cię widziec, Sil :D

szaky | 2003-04-11 21:27:19 +0200

Mapy na ORGu:
Linki:
Lost At Satan's Sea by Sokar
Lanaholics Training Camp by 187-J4CK4L
Petrofied
On the Rim by Lake Trout

cOijN | 2003-04-12 02:12:20 +0200

www.q3arena.gry.wp.pl/img/skrypty/down_save.gif
bardzo smieszne...

Vymmiatacz | 2003-04-14 15:53:19 +0200

no coś nie wyszło z tymi linkami
bardzo ładna dyskietka :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63