Kolejne mecze...
nie, 12 wrzesień 2004 12:42:53 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Znamy już rezultaty kolejnych pojedynków między klanami uczestniczącymi w turnieju cGc:Q3A. Wczoraj zostały rozegrane dwa mecze pomiędzy: sYnthesis vs the Deaths oraz the shadows vs Clan Dominion.
sYnthesis vs the Deaths - 3:0 :
Screeny:
* q3dm7
* q3dm14tmp
* pro-q3dm6
Demka:
* q3dm7
* q3dm14tmp
* pro-q3dm6
Oczywiście faworytem tego meczu był klan sYnthesis, który pokonał the Deaths na wszystkich trzech mapach. Ogólnie mecz był na wysokim poziomie, a jego przebieg odbył się bez żadnych przeskód.
the shadows vs Clan Dominion - 3:0 :
Screeny:
* ospdm6
* q3dm7
* ospdm5
Demka:
* ospdm6
* q3dm7
* ospdm5
W tym meczu zdecydowanie klan the shadows był lepszy od swoich przeciwników. Bardzo dobrym odzwierciedleniem są wyniki poszczególnych map, które przemawiają na korzyść "Cieni".
Serdecznie zapraszam do oglądania screenów oraz ściągania demek, a klanom życzymy wiele fragów w kolejnych spotkaniach.
EDIT:
Wczoraj po meczu the shadows vs Clan Dominion został przeprowadzony wywiad z t5-hugo. Rozmowe w bardzo miłej atmosferze przeprowadził Mit0s. Wywiad dostępny jest w formacie .mp3, a jego rozmiar to 13,8 mb.





eng | 2004-09-12 13:24:39 +0200
niektore linki nie dzialaja ;o
puPu ale masz smieszny nick :D
#693571
g0ld | 2004-09-12 13:27:26 +0200
teraz bede musial chodzic w torebce na glowie : (
#693572
MaS | 2004-09-12 13:34:50 +0200
Wszystkie działają :| Ale syn na dm7 RULES poprostu :P
#693573
ognos | 2004-09-12 13:41:30 +0200
ktore niby nie dzialaja? ;)
dodatek:
cgc.netsports.pl - Wywiad z t5-hugo (mp3)
#693577
finsek | 2004-09-12 16:46:56 +0200
i tak jestem najlepszy:]
#693590
MaS | 2004-09-12 21:50:44 +0200
Jest i wywiad :)
#693687
tofu | 2004-09-12 22:03:17 +0200
wywiad z4j3_bisty :)
#693689
ff7 | 2004-09-13 15:57:02 +0200
g0ld ja juz zakupilem taka pr0 torebke :|
#693662
Zaloguj się by dodać komentarz.