ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejne mecze polskich teamów w OpenCup!

śro, 31 marzec 2004 14:55:10 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Przedstawiciele naszego kraju w OpenCup, tzn. klany sYnthesis,h00ligans, dioxide, Elite Mates i Fear Factory rozegrały swoje kolejne mecze. Awans do fazy playoff zapewniły sobie już teamy h', sYnth (druga liga) oraz dioxide (czwarta liga), dwa pozostałe klany, tj. 3M i FF nadal walczą o awans do playoff. Poniżej wyniki:

Druga liga, grupa A:

h' 2:0 RoFL
* 130:113 @ pro-q3dm6 - [screen]
* 130:115 @ q3dm7 - [screen]

3M 2:0 rewind
* 123:114 @ pro-q3dm6 - [screen]
* 142:86 @ ospdm6 - [screen]

Grupa C:

sYnth 1:2 qUd
* 76:137 @ cpm4 - [screen]
* 136:120 @ pro-q3dm6 - [screen]
* 107:118 @ q3dm14tmp - [screen]

Jak już wcześniej wspominałem, h00liganom udało się praktycznie bezproblemowo wygrać grupę A i wejść do playoff. 3 miejsca pod nimi znajduje się 3M, które, aby wejść do dalszej fazy rozgrywek musi liczyć na to, że ich ofiary, rewind, poradzą sobie z ashlen w ostatnim meczu lub IY wygra z sTa - wtedy awans mają zapewniony, a jak będzie - przekonamy się wkrótce. Niestety, nie udało się zwyciężyć sYnth, które to uległo dobrze przygotowanemu qUd. Gracze polskiego klanu jednak chyba nie martwią się zbytnio przegraną, ponieważ awans, jak już wcześniej wspomniałem, mają w kieszeni - powodzenia dalej!

Trzecia liga, grupa D:

FF 2:0 DSQ
* 175:71 @ q3dm7 - [screen]
* 173:42 - [screen]

Fear Factory co prawda bez problemu ograło włoski klan, jednak ich poprzednie mecze nie postawiły ich w miłej sytuacji. FF ma taki sam bilans meczów co MC, jednak wygranie (łącznie) jednej mapy więcej stawia ich w lepszym świetle i ze sporą szansą na awans, lecz, podobnie jak w przypadku 3M - wszystko się może zdarzyć. Zobaczymy jak MC poradzi sobie w swoim ostatnim meczu z tod, znanym głównie ze sceny RA3.

Czwarta liga, grupa A:

dx 2:0 HUBBS
* 135:109 @ pro-q3dm6 - [screen]
* 118:64 @ q3dm14tmp - [screen]

Kolejna wygrana klanu dwutlenków, który z trzema wygranymi i jedną porażką już zapewnił sobie awans do następnej fazy. Przed nimi jeszcze tylko jeden mecz z klanem victory, który obecnie jest na piątym miejscu w grupie A.

.:: CB OpenCup

sYnth|Bubu | 2004-03-31 15:12:55 +0200

No teraz dopiero beda emocje :D
Playoffy i walka o kase :D

Gravatar

miKe^ | 2004-03-31 15:15:35 +0200

e no spoko spoko =]

March | 2004-03-31 15:43:21 +0200

h00ls synth do boju :D 3M mam nadzieje ze tez dacie sobie rade !

Mad | 2004-03-31 15:58:07 +0200

wogole jakie smiechy w naszej grupie...
3M > ashlen
ashlen > sTa
sTa > 3M
ashlen ma 2gie miejsce, 3cie ma sTa a my 4te ;] i wsyzscy mamy 4ry wyrane i 2 porazki :o nie sadzde ze wyjdziemy z grupy ... chyba ze los nam sprzyja ! zobaczymy.

Mad | 2004-03-31 15:59:07 +0200

a co do newsa to well done ;] aaaa i jak nie wyjdziemy z grupy to wina hantiego :D

ognos | 2004-03-31 16:41:00 +0200

sai4h- mala poprawka, ff wyjdzie z grupy na 2 miejscu =q

sYnth|Bubu | 2004-03-31 20:44:05 +0200

Dziwi mnie to ze ladne newsy saika nie sa komentowane a te moje zalosne wypociny sa :P

nxs.rush | 2004-04-01 00:14:14 +0200

bo w newsach saika nie dzialaja linki do screenow ;D a moze to tylko mi...?

sYnth|Bubu | 2004-04-01 13:06:16 +0200

Chyba tylko tobie :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63