Kolejny serwer na naszej scenie.
nie, 06 luty 2005 10:45:32 | Autor: markolm | Quake 3 Arena
W związku z małym zainteresowaniem serwerami gry COD:UO serwis PifPaf postanowił zawiesić jego działalność i w jego miejsce wstawić 2 inne. Jednym z nich jest serwer naszej gry Quake 3 Arena. Serwer jest bardzo dobry i nie odbiega pingami od innych znanych na naszej scenie. Zapraszam do testowania oraz wyrażania swoich opinii na ten temat.
Quake 3: Arena 1.32 + Punkbuster/ 10 slotów / TDM
Adres: p1.pifpaf.pl:27970





Pawuj | 2005-02-06 10:58:53 +0100
źródło: Pawuj :b :D
#708031
cocaine | 2005-02-06 10:59:19 +0100
dobry serwer, biale pingi na neo u mnie :)
#708032
_Vh | 2005-02-06 11:26:13 +0100
pingi w normie - zółte :|
choć nie lagi nie skaczą
#708036
ramm | 2005-02-06 11:30:26 +0100
Więc to jest serwer całkowicie publiczny. Zakaz rozgrywania sparów, klanówek, czy też innych trenningów. Jest ogólno dostepny ( nawet nie wolno rozgrywac ligi pifpaf ). Polecenia odgórne. Jako że ja zostałem przydzielony do opieki nad serverm, bede skutecznie trzymał sie tych zasad.
Pozdrawiam.
#708037
szłem | 2005-02-06 11:35:10 +0100
za malo slotow :/ dwie druzyny + kolcze i nie ma miejsca dla sędziów
edit : e to hoojowy ten serv jak spara nie mozna zagrac ;|
#708038
wishoza | 2005-02-06 11:39:37 +0100
yo fada - ludzie z pif-pafa nie rozumieją tej całaj zabawy, która tkwi w clan warsach ... ale oke, server ql - pingi ql, config ql ogólnie ql : )
#708040
RauL | 2005-02-06 11:47:47 +0100
"Serwer jest bardzo dobry"
jak moze byc dobry, skoro jest na vq3? ;asd ;) a tak na powaznie to rule, ze nie mozna rozgrywac klanowek wydaje sie conajmniej smieszna ;p ja proponuje zasade, ze nie mozna na tym serwie grac, tylko siedziec na speccie free look i podziwiac mapy, co Wy na to? :-D
#708042
gemi | 2005-02-06 11:47:49 +0100
nie wolno sparow rozgrywac :P haha oj przeciez nikt tego nie bedzie pilnowal 24h/7 :D Jedyne co to lig nie bedzie mozna rozgrywac :D
smieszny ten przepis z sparami :D
#708043
[pogo] | 2005-02-06 11:56:14 +0100
Dopisano 6.2.2005 o godzinie 11:30 [ yo fada ]
Więc to jest serwer całkowicie publiczny. Zakaz rozgrywania sparów, klanówek, czy też innych trenningów. Jest ogólno dostepny ( nawet nie wolno rozgrywac ligi pifpaf ). Polecenia odgórne. Jako że ja zostałem przydzielony do opieki nad serverm, bede skutecznie trzymał sie tych zasad.
Pozdrawiam.
smieszny serw, smieszne zasady buehehe, mysle ze niepotrzebny ;]
#708044
ramm | 2005-02-06 12:09:11 +0100
ja ich nie ustalałem.
#708045
Mav_8217 | 2005-02-06 12:41:03 +0100
To jest jakaś farsa! Pozwolę sobie zacytować pewien wyrywek z mojego ostatniego niusa:
"aż prosi się o zabanowanie procesu rozrodczego jego twórców"
:/
#708047
ur!mepl | 2005-02-06 12:42:07 +0100
nikt nie mowi ze ustalales ;) imo dziwne zasady :Q
#708048
n3ku | 2005-02-06 12:58:18 +0100
tia na vq3/osp sie serwy mnożą a na cpma brak :E moze postawcie tak z 10 serwerów na cpma? :>
#708050
Pawuj | 2005-02-06 13:13:19 +0100
ramm moze pogadaj z adminami i powiedz im, ze to nie ma najmiejszego sensu :o
#708053
ramm | 2005-02-06 14:05:11 +0100
eee ;-) pifpaf stawia servery zebys zobaczyl po co grasz...
neku : płacisz - masz:)
Jasne ze sprobuje... ale co to bylby za marketnig z ich strony :) tak to kupisz sbie ich server i bedziesz gral do woli.
#708057
ezop | 2005-02-06 14:08:36 +0100
serverow coraz wiecej a graczy coraz mniej ;/
#708058
aimowy | 2005-02-06 14:21:36 +0100
Powiem tak : dobry serv for fun :D Pingi niezle jak na moiom neo :P Tylko te 10 slotow jak na TDM troche malo chyba ze 2v2 :)
#708059
sYnth|Bubu | 2005-02-06 14:21:43 +0100
Ten cytat o zabronieniu rozgrywania sparow itd.
r0x :D:D
#708060
THRAWN | 2005-02-06 15:08:04 +0100
niem jak to jest ale mi tam ping wacha się miedzy 36 a 50 :) ....
#708067
eng | 2005-02-06 15:09:37 +0100
ano, lepperyzm na polskim podescie klejka sie szerzy :>
#708068
l1nk | 2005-02-06 15:40:03 +0100
niech tam jeszcze zabronią votować to dopiero będzie luzik
#708072
sYnth|Bubu | 2005-02-06 16:23:56 +0100
Sor bo nie wiem, nie pytalem rocket jumpy mozna robic?
#708074
t1tek | 2005-02-06 17:10:10 +0100
To chcesz powiedziec ze niedoczytales regulaminu do konca:> punkt 361 na stronie 121 o uzytkowaniu servera wyraznie zabrania uzywania takowych:)
#708080
teo | 2005-02-06 18:06:02 +0100
serw dobry, pingi też, ale z tymi sparami to głupota ;x
#708087
aimowy | 2005-02-06 18:52:06 +0100
Ludzie!!! Przeciez nie wszyscy graja w klanach!! Nie mozna czasem 4 fun poprostu?? A po za tym to kto bedzie pilnowal tego.... ;p
#708070
lidek | 2005-02-06 20:01:14 +0100
Zmienic tryb na FFA
Zakaz votowania innych trybow
Zbanowac mnie
I bedzie cool :D
#708092
magic | 2005-02-06 20:22:52 +0100
Za kazdym razem jak wchodze na ta strone to mam sie z czego smiac, albo ktos znow robi z siebie glupka, albo znow robi z siebie glupka..
..ale to o zakazie grania sparow..... 3 dni orga nie odwiedze :>
#708093
ramm | 2005-02-06 20:54:51 +0100
wkurwil bym sie :) ale to nie moje servy ja tylko przekazuje info:)
#708095
tymek. | 2005-02-06 21:11:42 +0100
hmmm gralem dzis na tym jakze nowym serverq :P i gralo mi sie bardzo gut :P ping caly czas tak 30-35, po prostu grejt. POLECAM!!! c Y a
#708098
[M]aniek | 2005-02-06 22:25:53 +0100
qrfa nawet jesli "nie mozna" grac sparow to lepszy taki serwer niz zaden to po pierwsze, a po drugie to nawet jak ktos tego bedzie pilnowal to nie bedzie tego robil 24/7 ;d A po trzecie przeciez moze czasem przymknac oko :) Ale oficjalnie grac nie mozna i tyle ;d
#708101
MisieX | 2005-02-06 23:02:31 +0100
imo to jest tak, ze nie mozna robic treningow i sparow jesli inni chca sobie grac, a tak jak przyjdzie sie o 4 w nocy zrobic trening 4v4 to nie ma problemu chyba, nie?
#708102
ramm | 2005-02-06 23:24:03 +0100
mysle ze nie ;-)
oj oj nie odpisuje.
#708103
markolm | 2005-02-07 00:04:04 +0100
te reklamy troszke rozpraszaja
#708105
magic | 2005-02-07 08:49:45 +0100
4 w nocy... az tak to ja q3 nie lubie
#708109
RauL | 2005-02-07 09:52:32 +0100
"Jasne ze sprobuje... ale co to bylby za marketnig z ich strony :) tak to kupisz sbie ich server i bedziesz gral do woli."
aha, no tak! jak moglismy na to nie wpasc! jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze ! i z tad te durne zasady...
#708111
ramm | 2005-02-07 10:54:42 +0100
przecierz to oczywiste.
#708112
aimowy | 2005-02-07 15:14:49 +0100
W tym kraju nie ma nic za darmo :P
#708121
kaboom | 2005-02-13 10:34:43 +0100
tak mi sie przypomnialo - wczoraj gralismy tam 2 razy sparing 2v2 :D
pobanowac nas wszystkich
#708637
Zaloguj się by dodać komentarz.