ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejny serwer na naszej scenie.

nie, 06 luty 2005 10:45:32 | Autor: markolm | Quake 3 Arena

W związku z małym zainteresowaniem serwerami gry COD:UO serwis PifPaf postanowił zawiesić jego działalność i w jego miejsce wstawić 2 inne. Jednym z nich jest serwer naszej gry Quake 3 Arena. Serwer jest bardzo dobry i nie odbiega pingami od innych znanych na naszej scenie. Zapraszam do testowania oraz wyrażania swoich opinii na ten temat.

Quake 3: Arena 1.32 + Punkbuster/ 10 slotów / TDM

Adres: p1.pifpaf.pl:27970

Pawuj | 2005-02-06 10:58:53 +0100

źródło: Pawuj :b :D

cocaine | 2005-02-06 10:59:19 +0100

dobry serwer, biale pingi na neo u mnie :)

_Vh | 2005-02-06 11:26:13 +0100

pingi w normie - zółte :|

choć nie lagi nie skaczą

ramm | 2005-02-06 11:30:26 +0100

Więc to jest serwer całkowicie publiczny. Zakaz rozgrywania sparów, klanówek, czy też innych trenningów. Jest ogólno dostepny ( nawet nie wolno rozgrywac ligi pifpaf ). Polecenia odgórne. Jako że ja zostałem przydzielony do opieki nad serverm, bede skutecznie trzymał sie tych zasad.

Pozdrawiam.

szłem | 2005-02-06 11:35:10 +0100

za malo slotow :/ dwie druzyny + kolcze i nie ma miejsca dla sędziów

edit : e to hoojowy ten serv jak spara nie mozna zagrac ;|

wishoza | 2005-02-06 11:39:37 +0100

yo fada - ludzie z pif-pafa nie rozumieją tej całaj zabawy, która tkwi w clan warsach ... ale oke, server ql - pingi ql, config ql ogólnie ql : )

RauL | 2005-02-06 11:47:47 +0100

"Serwer jest bardzo dobry"

jak moze byc dobry, skoro jest na vq3? ;asd ;) a tak na powaznie to rule, ze nie mozna rozgrywac klanowek wydaje sie conajmniej smieszna ;p ja proponuje zasade, ze nie mozna na tym serwie grac, tylko siedziec na speccie free look i podziwiac mapy, co Wy na to? :-D

gemi | 2005-02-06 11:47:49 +0100

nie wolno sparow rozgrywac :P haha oj przeciez nikt tego nie bedzie pilnowal 24h/7 :D Jedyne co to lig nie bedzie mozna rozgrywac :D

smieszny ten przepis z sparami :D

[pogo] | 2005-02-06 11:56:14 +0100

Dopisano 6.2.2005 o godzinie 11:30 [ yo fada ]

Więc to jest serwer całkowicie publiczny. Zakaz rozgrywania sparów, klanówek, czy też innych trenningów. Jest ogólno dostepny ( nawet nie wolno rozgrywac ligi pifpaf ). Polecenia odgórne. Jako że ja zostałem przydzielony do opieki nad serverm, bede skutecznie trzymał sie tych zasad.

Pozdrawiam.

smieszny serw, smieszne zasady buehehe, mysle ze niepotrzebny ;]

ramm | 2005-02-06 12:09:11 +0100

ja ich nie ustalałem.

Mav_8217 | 2005-02-06 12:41:03 +0100

To jest jakaś farsa! Pozwolę sobie zacytować pewien wyrywek z mojego ostatniego niusa:

"aż prosi się o zabanowanie procesu rozrodczego jego twórców"

:/

Gravatar

ur!mepl | 2005-02-06 12:42:07 +0100

nikt nie mowi ze ustalales ;) imo dziwne zasady :Q

Gravatar

n3ku | 2005-02-06 12:58:18 +0100

tia na vq3/osp sie serwy mnożą a na cpma brak :E moze postawcie tak z 10 serwerów na cpma? :>

Pawuj | 2005-02-06 13:13:19 +0100

ramm moze pogadaj z adminami i powiedz im, ze to nie ma najmiejszego sensu :o

ramm | 2005-02-06 14:05:11 +0100

eee ;-) pifpaf stawia servery zebys zobaczyl po co grasz...

neku : płacisz - masz:)

Jasne ze sprobuje... ale co to bylby za marketnig z ich strony :) tak to kupisz sbie ich server i bedziesz gral do woli.

Gravatar

ezop | 2005-02-06 14:08:36 +0100

serverow coraz wiecej a graczy coraz mniej ;/

aimowy | 2005-02-06 14:21:36 +0100

Powiem tak : dobry serv for fun :D Pingi niezle jak na moiom neo :P Tylko te 10 slotow jak na TDM troche malo chyba ze 2v2 :)

sYnth|Bubu | 2005-02-06 14:21:43 +0100

Ten cytat o zabronieniu rozgrywania sparow itd.
r0x :D:D

THRAWN | 2005-02-06 15:08:04 +0100

niem jak to jest ale mi tam ping wacha się miedzy 36 a 50 :) ....

eng | 2005-02-06 15:09:37 +0100

ano, lepperyzm na polskim podescie klejka sie szerzy :>

l1nk | 2005-02-06 15:40:03 +0100

niech tam jeszcze zabronią votować to dopiero będzie luzik

sYnth|Bubu | 2005-02-06 16:23:56 +0100

Sor bo nie wiem, nie pytalem rocket jumpy mozna robic?

t1tek | 2005-02-06 17:10:10 +0100

To chcesz powiedziec ze niedoczytales regulaminu do konca:> punkt 361 na stronie 121 o uzytkowaniu servera wyraznie zabrania uzywania takowych:)

teo | 2005-02-06 18:06:02 +0100

serw dobry, pingi też, ale z tymi sparami to głupota ;x

aimowy | 2005-02-06 18:52:06 +0100

Ludzie!!! Przeciez nie wszyscy graja w klanach!! Nie mozna czasem 4 fun poprostu?? A po za tym to kto bedzie pilnowal tego.... ;p

lidek | 2005-02-06 20:01:14 +0100

Zmienic tryb na FFA
Zakaz votowania innych trybow
Zbanowac mnie
I bedzie cool :D

magic | 2005-02-06 20:22:52 +0100

Za kazdym razem jak wchodze na ta strone to mam sie z czego smiac, albo ktos znow robi z siebie glupka, albo znow robi z siebie glupka..

..ale to o zakazie grania sparow..... 3 dni orga nie odwiedze :>

ramm | 2005-02-06 20:54:51 +0100

wkurwil bym sie :) ale to nie moje servy ja tylko przekazuje info:)

tymek. | 2005-02-06 21:11:42 +0100

hmmm gralem dzis na tym jakze nowym serverq :P i gralo mi sie bardzo gut :P ping caly czas tak 30-35, po prostu grejt. POLECAM!!! c Y a

[M]aniek | 2005-02-06 22:25:53 +0100

qrfa nawet jesli "nie mozna" grac sparow to lepszy taki serwer niz zaden to po pierwsze, a po drugie to nawet jak ktos tego bedzie pilnowal to nie bedzie tego robil 24/7 ;d A po trzecie przeciez moze czasem przymknac oko :) Ale oficjalnie grac nie mozna i tyle ;d

MisieX | 2005-02-06 23:02:31 +0100

imo to jest tak, ze nie mozna robic treningow i sparow jesli inni chca sobie grac, a tak jak przyjdzie sie o 4 w nocy zrobic trening 4v4 to nie ma problemu chyba, nie?

ramm | 2005-02-06 23:24:03 +0100

mysle ze nie ;-)

oj oj nie odpisuje.

markolm | 2005-02-07 00:04:04 +0100

te reklamy troszke rozpraszaja

magic | 2005-02-07 08:49:45 +0100

4 w nocy... az tak to ja q3 nie lubie

RauL | 2005-02-07 09:52:32 +0100

"Jasne ze sprobuje... ale co to bylby za marketnig z ich strony :) tak to kupisz sbie ich server i bedziesz gral do woli."

aha, no tak! jak moglismy na to nie wpasc! jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze ! i z tad te durne zasady...

ramm | 2005-02-07 10:54:42 +0100

przecierz to oczywiste.

aimowy | 2005-02-07 15:14:49 +0100

W tym kraju nie ma nic za darmo :P

kaboom | 2005-02-13 10:34:43 +0100

tak mi sie przypomnialo - wczoraj gralismy tam 2 razy sparing 2v2 :D

pobanowac nas wszystkich

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63