ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejny turniej CPMA - Warszawa

nie, 01 grudzień 2002 14:50:08 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Chyba już zauwarzyliście temat. Kolejny turniej Challenge Pro Mode Arena już niedlugo. Oto info wrzucił gazor a które wyczytalem wyczytalem na board.fpp.pl:

*To jeszcze nic oficjalnego ale moge wam zdradzic, ze razem z Fragmanem i Lenim przymierzamy sie do zrobienia turnieju w Warszawie. Planowany termin to 14 grudzień - od 10:00. Wszystko zależy od tego czy uda sie wynająć lokal, jednak rozmowy trwają. [wynajem ok. 200zl]. Miejsce to centrum handlowe Promenada na ul.Ostrobramskiej w Warszawie. Jeśli nie uda się na 14 grudnia to bedziemy ustalać termin na styczeń. Nagrody beda ufundowane z wpisowego (10 lub 15zl). 60% z wpisowego + Logitech MX500 i glośniki multimedialne. Gramy oczywiscie na Cpma 0.99x9b36 lub 0.99x9b37 - jeszcze niewiadomo, a może juz na cpma1.0.

System rozgrywek bedzie ten sam jak podczas Slizg1 czy CGL2

  • DoubleElimination32 i 4mapy: cpm1, cpm3, ffdm2 i hub3aeroq3.

Gramy 1 mecz 10/15min - kazdy gracz odrzuci 1 mape a nastepnie z dwoch pozostalych sedzia losuje ta na ktorej grany jest mecz.*

No więc szykuje nam się znowu coś "naprawdę wielkiego". Może wiecie, a moze nie, że gazor był organizatorem turnieju Ślizg2.

cOijN | 2002-12-01 15:13:41 +0100

"0.99x9b36 lub 0.99x9b37"
buahuahua... lol ;>
jak caly turniej bedzie z takim poczuciem humory to chocbym mial tam na nogach posc to pojde ;D

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-12-01 15:23:32 +0100

jesli bedzie w styczniu to bede na 100% a jesli w grudniu to nie wiem :-o bo teraz swieta i choinke trzeba ukrasc :-p i karpia utopic :->>>

faust | 2002-12-01 16:25:33 +0100

a myslalem, ze q3 pm umarlo... coz... tylko sie cieszyc :D

semp2 | 2002-12-01 16:25:47 +0100

no wrescie cos w wawie :) szkoda tylko ze nie umiem promoda :/ ale jak bedxzie w styczniu to moze sie do tego czasu naucze :P

Gravatar

StaryOrgowicz_444 | 2002-12-01 16:33:29 +0100

mam pytanie czy hub3aeroq3 = hub3tourney1 = cpm12? jesli nie to czy ktos wie skad moge ja wziasc? na challengetv nie ma :/

Gravatar

StaryOrgowicz_444 | 2002-12-01 16:37:08 +0100

ok juz znalazlem :) ile ta mapa ma nazw.... "Hubster Aerowalk"

Gravatar

StaryOrgowicz_444 | 2002-12-01 16:37:09 +0100

ok juz znalazlem :) ile ta mapa ma nazw.... "Hubster Aerowalk"

Gravatar

rutt | 2002-12-01 16:56:07 +0100

to sa inne mapy, jest hub3aeroq3(aerowalk) i hub3tourney1=cmp12

Chaos | 2002-12-01 17:01:00 +0100

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .. grzesiu ikonki nie zrobil :D

acci | 2002-12-01 18:54:17 +0100

btw to na cpm1 czy 1a? :P

nita | 2002-12-01 19:05:40 +0100

leni organizuje ? bedzie radio ? :DDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

rutt | 2002-12-01 19:12:22 +0100

radio 'węzeł' :P

hanti | 2002-12-01 20:11:15 +0100

nowa jakosc :d

Gravatar

jarzabek | 2002-12-01 21:14:56 +0100

Powiem tylko ze turnieju niee bedzie w promenadzie bo leni nie zalatwil..przynajmnmiej wedlug gazora.

btw - bede tam czekal na osoby ktore maja mi cos do powiedzenia :)

MaxDamage | 2002-12-01 22:08:51 +0100

Prosze o linki do dwoch ostatnich map

MaxDamage | 2002-12-01 22:08:52 +0100

Prosze o linki do dwoch ostatnich map

semp2 | 2002-12-01 22:35:08 +0100

thx karamba

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63