ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kolejny turniej w Tarnowie

pią, 06 wrzesień 2002 15:02:40 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Już parę razy pisaliśmy o turniejach q3 w Tarnowie w cafe Giga. Jest to jedno z niewielu miast w których lokalne turnieje q3 są organizowane z taką częstotliwością (także innych gier zresztą). I tak też niedługo będzie kolejny:

"14.09.2002 w Cafe "GIGA" na ul. Wałowej 5 odbędzie się kolejny, bo już 3 turniej Quake ]l[ Arena . Zasady pozostają niezmienione - wpisowe 10 PLN, gramy TDM 4v4 po 20 min. jeden mecz, podział na 2 grupy A i B =]. Grając "każdy z każdym" z grupy wychodzą 2 drużyny mające największą ilość wygranych meczów. Finał jest na tych samych zasadach - gramy "każdy z każdym", lecz teraz zwycięzca zostaje jeden =D. Nagroda to 80% otrzymanych finansów za turniej do wydania tylko w cafe =[, (np. gry, jakiś inny soft, hardware, nocki, abonamenty itp. itd). Tym razem walka zapowiada się ostra, ponieważ przyjeżdżają ludzie z poza Tarnowa, lecz czy dadzą rade podwójnym mistrzom tych właśnie turniejów (VooDoo`BaCa, cAkl1pa, ]F[vq3, e69*sp4ner) to się okaże. Życzę wszystkim GL & HF, do zobaczenia na turnieju =D"*

Również od nas gl i hf.

Vq3 | 2002-09-06 15:40:25 +0200

Szczegóły dotyczace zapisów i nie tylko na stronie
www.fuzja.q.3a.pl

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-06 15:58:47 +0200

madafaka bede gral na turnieju:D

SAI4H | 2002-09-06 17:19:11 +0200

rozz zmieniles login :)

Rozz | 2002-09-06 17:23:46 +0200

Ja tu nowy jestem ponoc mam newsy pisac.

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-09-06 17:31:18 +0200

"Ja tu nowy jestem ponoc mam newsy pisac."
To nie takie proste stary - napisać dobrego newsa.
Możesz się pouczyć na przykładzie naszego świetnego kolegi, od którego zresztą chamsko zerżnąłę ksywkę.

*M4STER* | 2002-09-06 19:24:39 +0200

albo od saibota lub mnie :D

Rozz | 2002-09-06 19:34:22 +0200

Ekhm, tamten byl lamerem, ja to wam dopiero pokaze jak sie pisze :P

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-06 23:11:11 +0200

ej madafaka macie gadac o turnieju a nie o kims albo czyms innym:D

*M4STER* | 2002-09-06 23:16:14 +0200

noo spx tam w tym Tarnowie.. Quake nadal rulezZ :D

Rozz | 2002-09-06 23:29:53 +0200

schizm ty ponoc masz bana? :)

ziemba | 2002-09-06 23:51:35 +0200

ale KIBEL!!! "80 % wygranej do wydania w cafe " KIBEL!!! az mi sie odechcialo tam jechac na ten turniej!!!!

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-07 00:28:03 +0200

ziemba niewiem jak dla ciebie ale dla mnie nagrody niegraja roli najwarzenijsza jest fun:D

ePc1o | 2002-09-07 01:14:09 +0200

Z1embas z kibla to ty jesz, a ze nawet na wpisowe nie masz 10 zl to dlatego nie jedziesz ! Jakbys przyjechal to chetnie bym ci jebna za ta gatke i sadze ze paru graczy tak samo by zrobila za twoja gatke !

ePc1o | 2002-09-07 01:15:36 +0200

Z1embas z kibla to ty jesz, a ze nawet na wpisowe nie masz 10 zl to dlatego nie jedziesz ! Jakbys przyjechal to chetnie bym ci jebna za ta gatke i sadze ze paru graczy tak samo by zrobilo !!! - poprawiona wersja :P

ziemba | 2002-09-07 04:02:19 +0200

ehehee epcio rozbawiles mnie gnojku!! szkoda, ze mnie jeszcze nie postraszysz rodzicami!!

chce bardzo przyjechac na ten turniej, a o moje fundusze to sie nie martw, bo moge nawet zaplacic 50zl wpisowe, a ty zeby zdobyc taka kwote musialbys sie oddawac przez caly weekand pod lampa!! nie podoba mi sie jedynie, to w jaki sposob chca zrobic organizatorzy!! wygrana trzeba zamienic na jakas gre i myszke!! moze jeszcze beda do kupienia nr. archiwalne CD-Action??

L3si0 | 2002-09-07 04:04:48 +0200

ePcio nie szalej tak, jestescie madrzi bo tam mieszkacie, a my zeby przyjechac musimy wydac 100zl, wiec chcielibysmy zeby nas sie chociaz czesc zwrocila, a tak wogole to ty jakis jebniety jestes, straszysz kumplami ??? ile ty masz lat ??? 12 ??? wez ty sie opanuj bo tylko "opinie psujesz" turniejowi, a co do tych nagrod to naprawde sa smieszne, to tak samo jakbys wygral w totka miliarda i musialbys go u nich wydac i co bys kupil ??? olowki ??? a ten szef kafe to tylko patrzy jakby tu najwiecej zarobic, jeszcze jakby nie bylo wpisowego to rozumiem a tak to kiche robi i tyle, myslalem ze turniej ten moze w przyszlosci bylby ogolnopolskim ale grubo sie mylilem
ps. ePcio jak jeszcze nie zrozumiales, to nie mamy nic do was tylko do tych smiesznych nagrod, wiec szczylu stul dziob i sie nie odzywaj, bo z toba nawet nie gadalismy o tej sprawie

ziemba | 2002-09-07 04:08:46 +0200

schizm wiesz, ale chcialbym zeby przynajmniej czesciowo nam sie zwrocilo za podroz! przynajmniej 3 miejsce by to chyba gwarantowalo po 20zl na lebka :D a jezeli chodzi o zabawe, to zawsze jest cool na takich imprezach nawet jak sie nikogo nie zna :) rownie dobrze moge sobie kupic u nas w miescie myszke :P i wyjdzie to samo i nie bede musial jechac z 8 godz. w pociagu! takie jest moje odczucie

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-07 10:34:46 +0200

a tam pierdolicie przyjedzcie nikt was nieruszy bede waszym ochroniarzem:D
a co do nagrod to pogadam z tym ze to 80zl kasa a za reszte
cos kupic w cafe
moze sie cos da zrobic sprubuje to zalatwic

*M4STER* | 2002-09-07 11:35:46 +0200

ehe zaczeło sie... :/

ziemba | 2002-09-07 12:10:21 +0200

schizm zapomniales ze to my jestesmy h00liganami i wy nas sie macie bac :D a ten epcie to moze mi naskoczyc :D smierdziel malutki :)

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-07 12:15:15 +0200

haha spoko ziemba

Gravatar

rauf | 2002-09-07 17:01:22 +0200

smierdzi mi tu aim'mem ok baca lamkooo qwa ja mialem napisac tego newsaa !!. Ziemba epcio jest tylko grozny przez neta na zywo jest lagodny

*M4STER* | 2002-09-07 17:07:40 +0200

Hmm zajebsicie tam z tarnowie..
mozne se pograć..
i ktos gra w te Q

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-07 21:26:16 +0200

ty rudolf jak cie dojebie na turnieju to ci zasmierdzi moja renka a nie zbot ty tumoku
@#$% ostanio byles zemna na nocke to jak bylem C4|nck
@#$% bedziesz przepraszal prosto w oczy albo tutaj guwniarzu jeden

ePc1o | 2002-09-08 01:11:12 +0200

"ale KIBEL!!! "80 % wygranej do wydania w cafe " KIBEL!!! az mi sie odechcialo tam jechac na ten turniej!!!!" - ta sa slowa Z1embasa. Stary nie chodzi o zadne bicie ani te sprawy , tylko sie poprostu wqrwilem ze ktos mowi na miasto czy raczej na turniej kibel ! ty tez bys sie wqrwil. Wprawdzie nagrody sa smieszne ..... ale jak ci nie pasuje to nie przyjezdzaj przeciez nikt ci nie kaze ! Narazie na turnieju byli ludzie tylko z tarnowa i wcale zle nie bylo takze ciebie nie potrzebujemy az tak bardzo....

PS.

a tak dla wiadomosci to nie mam 12 lat tylko 18 :) i nie strasze zadnymi qmplami, naucz sie czytac dzieciaku !

ePc1o | 2002-09-08 01:13:48 +0200

Lesio popieram cie calkowicie w tym co napisales z jednym wyjatkiem "wiec szczylu stul dziob i sie nie odzywaj, bo z toba nawet nie gadalismy o tej sprawie" -- udam ze tego nie widzialem ....

ePc1o | 2002-09-08 01:15:18 +0200

Tak apropo tego turnieju.... to tylko zabawa a nie jakies zawody ms polski !

Gravatar

StaryOrgowicz_349 | 2002-09-08 01:24:54 +0200

Z1emba Hooligana to ty chyba w życiu nie widziałeś no może prócz tego który cie codzień w dupe ładuje

Vq3 | 2002-09-08 09:51:59 +0200

Z mojej strony tylko jedno CHCE ABY TEN TURNIEJ SIE ROZKRECIL I OBECNOSC ZNANYCH KLANOW PODNIOSLA BY PRESTIZ TEGO TURNIEJU. jak sami wiecie poczatki sa zawsze ciezkie wiec i ciezko jest z roznymi sprawami ale jesli organizatorzy zobacza ze jest zainteresowanie turniejem poa tarnowem to zrobia z tego elitarny turniej z nagrodami z prawdziwego zdarzenia a i sponsoring tez by sie znalazl !!!
Wiec jesli ktos moze przyjechac z poza tarnowa to goraco zapraszam !!! i jesli sie zglosi do mnie to na starcie mu bronxa stawiam :)

*M4STER* | 2002-09-08 10:50:21 +0200

ofkors jak organizatorzy zlokaja ze coraz wicej zainteresowancyh to moze zwiekszy sie skala tego turneiju i wyzsza pula nagrow

Gravatar

rauf | 2002-09-08 11:49:41 +0200

shzim a ja cos mowilem do ciebie ??? nie wyjdaje mi sie poprostu tak napisalem chyba wiem ze byles na noce i wiem co potrafisz

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-08 13:37:03 +0200

niedenerwuj mnie @#$%

ziemba | 2002-09-08 18:35:25 +0200

epcio :) dobra zgoda :) jestesmy razem super 18 :D ale trche szkoda, ze takie nagrody :( jaic nie mam do was (tarnowanczykow ;D ) bo znam kilku i sa naprawde cool ludzie! i moze my sie tez poznamy z innej strony??

wy chyba nie rozumiecie, ze my chcemy przyjechac ale jednak podroz nas wyniesie ok. 100zl na jednego :( i chcielibysmy zeby chociaz cos sie zwocilo (3 miejsce moglibysmy zajac chyba), a tak co?? wroce do domu z archiwalnymi nr. CD-Action :D ??

Gravatar

lelek | 2002-09-08 22:05:25 +0200

Witam. Moze i ja dostane zjebe za nagrody, ja to wymyslilem :P. Bezdomny wywalil galy jak zobaczyl tyle komentarzy, kazal mi tu zasiasc i napisac:

80% przychodu z turnieju bedzie przeznaczone na nagrody. Nagrody moga byc niemalze dowolne (ale o zywej gotowce nalezy zapomniec). Mozna zrobic tak, ze:

  1. Jest tylko JEDNA nagroda, zwyciezca sobie wybiera cos, my to kupujemy i dajemy. Jesli ktos bedzie spoza Tarnowa, mozemy to wyslac poczta :)

  2. Jest wiecej nagrod (np. za I, II i III miejsce), ale to beda tylko gry o odpowiedniej wartosci

  3. Jesli ktos ma jakis inny ROZSADNY pomysl, niech pisze na [email protected]. BEZ SPAMU!

Chcielibysmy zeby ten turniej wypadl jak najlepiej. Jesli wszystko wypadnie lux, sprobujemy naglosnic bardziej nastepny turniej i zalatwic sponsorow.

Pozdro, Bezdomny & Lelek.

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-08 22:14:33 +0200

spoko najelpiej nagrody za 1 2 i 3 mniejsce:D

Gravatar

rauf | 2002-09-09 20:27:04 +0200

nie lepiej zrobic tylko 2 miejsca wyruznione jezeli bendzie 3 to team lub klan ktory wygral ten turniej bendzie mial gorsza nagrode wienc propnuje wynagrodzic tylko 2 miejsca lub 1 no 3 tez by mogby byc ale wtedy cafe mozeby cos dala od siebie :D

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-09 21:18:03 +0200

rudolf ty @#$% przepraszaj bo bedziesz zebami plul na turnieju:P
nieno zartuje ale mnie podkurwiles z ta gadka

Gravatar

rauf | 2002-09-10 17:56:03 +0200

schizm bendziesz mial kumpla z c4 proof przyjedzie :D a tak sory to nie bylo do ciebie :D

BaCa | 2002-09-11 12:34:13 +0200

Ej ludzie to jest miejscec na komentarze ale tylko do turnieju i nie napierdalajcie kazdy na kazdego tylko piszcie swoje propzycje dotyczace turnieju. Nastepna sprawa jest to ze kto sie wybiera na turniej to moze zglosic tutraj caly team zeby juz wczesniej mozna bylo ustalic rzeczy formalne takie jak ilosc miejsc, grup, wielkosc nagrod (za ile miejsc beda nagrody). Jest jeszcze jedna rzecz ktorej nie napisalem piszac tego newsa a mianowicie o ktorej jest turniej, odrazu sorka za to przegapienie, oglaszam to teraz TURNIEJ ZACZNIE SIE O GODZINIE 9:00 RANO :D

BaCa | 2002-09-11 12:34:48 +0200

9:00 nie zapomnijcie !! :D

Gravatar

StaryOrgowicz_341 | 2002-09-11 18:43:26 +0200

cze all chce zaprosic wszytskich co mieszkaja blisko tarnowa na turniej (oczywiscie umiejacych grac w q3:P) bo troche teraz nas jest malo takze mysle ze ci co maja przyjechac z poza tarnowa przyjada to sie im pokaze jak sie gra w tarnowie :P (mysle ze sie nie skompromitujemy:P) takze serdecznie wszystkch zapraszam z poza tarnowa !!! 14 sobota godz. 9:00

Gravatar

StaryOrgowicz_341 | 2002-09-11 18:48:42 +0200

aha bym byl zapomnial jak ktos kce sie zapisac do walic na gg do braciaka znaczy do vq3:P jego numer 827945 lub do mnie 2541541

BaCa | 2002-09-12 09:19:41 +0200

Male sprostowanie sqadu na tunrieju - za mnie ebdzie gral sch1zm =[. Ja nie wiem 3 bede z kims gral ale na turniej napewno przyjde :D Wpadne na browca jak bedzie ktos ciekawy z kim bedzie mozna pogadac i sie napic :D

BaCa | 2002-09-12 09:20:21 +0200

Dexter ciebie zabije jak zobacze za ten sqad :D

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-12 19:45:24 +0200

baca a czemu dextera a nie mnie przeciez to ja za ciebie gram
boisz sie?
moldszych tylko umiesz bic?
jestes lolek

BaCa | 2002-09-12 20:38:37 +0200

Hahahaha oj schizm ale ty jestes pusty az mi cie szkoda. Myslisz ze sie ciebie boje ? grasz za mnie bo ze mna nie mieli kontaktu bo mi net padl i sie rozplkales dexowi i vq3 ze chcesz z nimi grac. . Udajesz takie cfaniaka na necie i myslisz ze jestes fajny i cie wszyscy beda lubic. Wez se na turniej aim'a

BaCa | 2002-09-12 20:40:06 +0200

Aha zapomnialem dodac tam po aim'ie "hahahahaha "

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-13 06:53:31 +0200

a chcesz dostac wpierdol na turnieju guwniarzu pierdolony?
niebedziesz mnie wkurwial bo jak juz cos to oni mi zaproponowali gre za ciebie bo jestes zwykla ciota nawet do st si nienadajesz kutasie jebany powiedz jeszcze cos glupiego to ci wpierdole

BaCa | 2002-09-13 14:33:52 +0200

:P wuahahahaha

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-13 14:56:12 +0200

ta zobaczymy czy sie bedziesz jutro tak smial
mozesz przyjsc z kolegami ale kolezdzy ci nie pomoga bo uwierz moi tez beda takze bedzie rzeznia

BaCa | 2002-09-13 15:06:00 +0200

= [

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-13 16:10:12 +0200

baca to mam rozumiec ze jutro solo ?
czy chcesz wziac kolegow tylko powiedz 10v10 20v20 czy moze 50v50 bo ja moge skobinowac cale osiedle

Gravatar

rauf | 2002-09-13 18:14:02 +0200

schzim jak juz go bendziesz lał i bendziesz go kopal dasz mi raz ??? raz prosze razz tylko zorb to dla mnie :D

BaCa | 2002-09-13 20:17:12 +0200

Vq3 mi kazal cie ignorowac to nie ebde sie wypowiadal na ten temat

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-09-13 21:26:01 +0200

rudolf a kopmniesz go ile chesz wali mnie to

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63