Koniec Assassins
śro, 25 grudzień 2002 17:59:16 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena
Jeżeli losy polskich klanów Cię nie interesują zignoruj tego newsa!
Dzisiaj dostałem od move'a następujące info:
"*Kilka dni temu rozpadl sie dosc zaawansowany "wiekiem" klan vq3 - Assassins
[A] - powody nie byly skomplikowane, otoz wiekszosc graczy miala problem z
laczem lub brakiem czasu - przygotowania do matury / studia / praca -
dochodzilo czesto do smiesznych sytuacji, ze na mecze umowione z tygodniowym
wyprzedzeniem z 18 osob nalezacych do [A] stawialy sie zaledwie 2, 3 na
wyznaczona pore gry. move (czyli ja) mial dosc takich wpadek i ciaglego
oddawania w/o, dlatego zdecydowal o rozwiazaniu klanu. Przykre, ale niestety
nie bylo innego wyjscia. Zycze wszystkim bylym membersom [A] powodzenia na
scenie q3 ;-).
PS: zostalo kilku naprawde dobrych graczy tj.: uksz, zoth, performer, krom
czy woj - sa aktualnie bez klanu, wiec inne teamy moga sie wzmocnic o w/w
osoby, napewno beda miec z nich pozytek*".
Mam nadzieje, że byli gracze [A] nie opuszczą naszej sceny, która i tak powoli się kurczy. GL w przyszłych klanach.





infek | 2002-12-25 18:09:06 +0100
juz troszke lepiej redaktorze ;x
#627822
SL4VE | 2002-12-25 18:12:34 +0100
miło to slyszec mastahu :X
#627824
JarlB | 2002-12-25 18:15:03 +0100
"PS: zostalo kilku naprawde dobrych graczy tj.: uksz, zoth, performer, krom
czy woj - sa aktualnie bez klanu, wiec inne teamy moga sie wzmocnic o w/w
osoby, napewno beda miec z nich pozytek". "
no offence ale jak bedzie mozna miec z nich pozytek jesli we wlasnym klanie nie stawiali sie na mecze? kto ich bedzie chcial? :P
PS>nie bluzgac na mnie, bo sie tylko pytam :)
#627825
SL4VE | 2002-12-25 18:19:45 +0100
fragmat1c... trafne pytanie, jednak mi sie wydaje, ze skoro klan mial 18 osob, a stawialo sie na mecze 2-3 osoby (nie jest powiedziane, ze zawsze te same) to wiesz. Te 5 osob z 18 jednak moze sie przydac.
Z reszta koniec zmyslania... szczerze mowiac nie mam pojecia :>
#627826
harpagan | 2002-12-25 18:30:49 +0100
nie pozostaje mi tymrazem nic innego jak zgodzic sie z noskillem (hi inf :D) i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej slv
#627828
move | 2002-12-25 18:32:26 +0100
fragmatic: wymienilem te osoby, ktore graly najlepiej i te osoby, ktory graly najlepiej i stawialy sie na mecze :).
perf, uksz i zoth - wymiatacze doslownie, zoth tylko nie mial pingu dobrego i dlatego rzadko go bylo widac w oficjalnych meczach (nie mogl zwyczajnie wejsc na serwer), krom - mysle, ze eddie pamieta jeszcze pojedynki z tym gosciem na dm13... woj, gdyby nie jego ping.. mozna tak wymieniac, kazdy z bylego skladu [A] gral na rownym poziomie.
A co do tych kilku osob stawiajacych sie na mecze to wsrod nich byli najczesciej: perf, uksz i ja :), no i pare innych ktorych nie wymienilem w mailu do slave'a. jak chcesz more info to kanal ircowy [A] nadal istnieje - #! :).
#627830
ash | 2002-12-25 19:07:04 +0100
a czym ten klan sie wyroznil by mowic o nim ze sie rozpadl?:))
Jak dla mnie kolejny troche smieszny news, bez urazy slv:)
Scena fakt jest mala, slaba (albo jej wogole niema:p) ale to nie znaczy by serwisy sie jej podporzadkowywaly i wychodzily z zalozenia zeby pisac o wszystkim (tez mi chodzi o te newsy o meczach cb).
#627838
infek | 2002-12-25 19:19:01 +0100
karpiu spalone masz gt 3000 ! ;x
#627840
SL4VE | 2002-12-25 19:20:11 +0100
ashu... stosujac sie do tego co napisales pisalbym newsa raz na tydzien o wyniku ECT3, ktore z reszta konczy sie wraz z najblizszym meczem.
To polski serwis i powinno sie pisac TEŻ o Polsce. Scena jest mała, ale przecież coś się na tej scenie dzieje.
#627842
SL4VE | 2002-12-25 19:21:09 +0100
e no infek... harp musi czyms na zjazd aod w wakacje przyjechac... oszczedz go :P
#627844
infek | 2002-12-25 19:22:55 +0100
jeszcze ma 126p ;p
#627845
harpagan | 2002-12-25 19:25:25 +0100
ahahha pal sobie go pal on i tak nie jezdzi :D
#627849
mayhem | 2002-12-25 20:14:23 +0100
hmm ale przeciez kazdy, ktory chce sie dowiedziec o wynikach meczy wchodzi do drabinki na clanbase.com (link jest nawet w menu orga) gdzie poza wynikami sa niekiedy rowniez skrinery i komentarze, wiec popieram w tym przypadku asha. :)
#627857
mayhem | 2002-12-25 20:15:47 +0100
przepraszam, komentarz mial byc dodany pod newsem o drabince clanbase :)
#627859
kompresor | 2002-12-25 20:43:21 +0100
ash no... jakies lamki assasins sie rozpadly po co wogole pisac newsy co? wogole ja bym sie cieszyl ze te newsy sa czeste i jak patrze: walka tego klanu z tego to mnie to ejbie i nei ogladam a jak widze innego klanu z tamtym to mnie to obchodzi i ogladam. nei zawsze trafia sie w gust jednej osoby...
#627862
kompresor | 2002-12-25 20:46:41 +0100
popatrz poprostu na to z tej strony ze ciebie moze nei obchodza losy [a] ale może mnie 666? moze dla mnie 666 to jakis dobry klan i wogole mnie nie obchodzi? oczywiscie tak nie mowie ale wyobraz sobie cos takiego. porpostu sie nei czepiaj...
#627863
move | 2002-12-25 21:15:06 +0100
"ash no... jakies lamki assasins sie rozpadly po co wogole pisac newsy co? "
po pierwsze: "assassins"
po drugie: lamki? no comment...
po trzecie: warto pisac newsy o tym co sie dzieje na polskiej scenie q3, bo org nie moze zyc tylko newsami "kopiuj/wklej" z innych serwisow zagranicznych.
think about it...
#627866
SL4VE | 2002-12-25 21:43:20 +0100
dokladnie move... moze jak to powiedzial ktos inny niz ja to w koncu zrozumieja :>
#627867
Zenith | 2002-12-25 22:04:26 +0100
BuuuuUUUuuuuUUUuuuu.....
#627871
kompresor | 2002-12-25 22:16:57 +0100
move slave ja moze to zartem mowie? mowie tak jak wedlug mnie mysli ash bo jego komentuje no nie? eh, ja wlasnie mysle tak jak wy.... eh
#627875
ognos | 2002-12-25 22:42:51 +0100
do tego co napisal mayhem :
to po co pisac newsy, ktore sa np. napisane na innych serwisach jak ktos sobie moze wejsc na ten serwis i zobaczycz? idiotyczne rozumowanie;p
powinno byc wiecej takich newsow
#627879
mayhem | 2002-12-25 23:24:02 +0100
ognos, nie mow o czyims rozumowaniu jako idiotycznym tylko dlatego, ze jest odmienne od twojej kwantowej wizji swiata.
#627889
SL4VE | 2002-12-25 23:39:41 +0100
idiotyczne czy nie to ja nie rozumiem czemu jednego sie czepiacie drugiego nie. To jest dla mnie zagadka i tyle. Poza tym nie wiem za co mnie polowa ludzi nie lubi, bo staralem sie zachowywac w sposob aby ludzie byli wobec mnie albo obojetni albo pozytywnie nastawieni...
#627892
log | 2002-12-25 23:58:51 +0100
a mi ostatnie newsy(naprawde ostatanie) slewa sie podobają... znow pisac o jakis k**** modach ch** wie jakich? albo ze wyszla jakas nowa bron do q3? po *** komu to potrzebne?
wole poczytac ze klan 'dupa' pokonal klan '@#$%' ilestam : ilestam.
Aby nie 90% ze na stronach urinala jest costam :ASD
:D
Moge ci nawet o sparach podsylac info... bo gramy co noc.
I ustalmygdzies na forum: czy ORG ma byc newsportalem o polskiej scenie czy czyms w dzisiejszym wydaniu ....
ogolnie "gut łork slejf"
#627893
ash | 2002-12-26 00:07:28 +0100
Ok kompresor przyjmuje do wiadomosci twoj punkt widzenia, kazdy ma prawo do wlasnego zdania.
Mnie tylko ciekawi jakby wygladalo np. takie mtv gdyby ciagle gadali tylko o undergroundowych 'kapelach' .
Ja mysle innymi kategoriami, scena upada bo robia sie w niej sami hardcorowcy i taki punkt widzenia nie trafia do zwyklych przecietnych graczy ktorzy lubia sobie czasem zagrac i sprawdzic co sie interesujacego na scenie dzieje. A co to za frajda ogladac cos gdzie mozna znalezc info prawie ze o kazdym, niewazne czy znany czy nie.
Tak samo sa robione ligi, sa z nastawieniem na hardcorowcow, oczywiscie to im da frajde, sie wykaza, ale zrozumcie to niepowiekszy sceny tylko ja zamknie w czyms takim jak jest teraz qw.
Wystarczy spojrzec z jakim nastewieniem jest robione ect, jak sa pisane newsy, tresci na stronie, a jak to bylo na wcg czy tez nawet jak sa jeszcze gdzieniegdzie newsy na NW.
Tam newsy nie sa pisane by jakichs kilku mastahow sie dowiedzialo ze liga sie rozpoczyna czy cos innego, sa pisane tak by zachecic gracza ktory sie zablakal na ta strone a troche sie interesuje sc i wc.
To moj punkt widzenia:))
#627895
JarlB | 2002-12-26 00:15:42 +0100
perf, uksz i zoth zgadzam sie w 100% ze wszsytkimi postami move'a :D
#627898
BobeK | 2002-12-26 00:15:48 +0100
Duzo tych punktow :o, ale popieram w pkt. asha, to zeby baKs nauczyl sie paru nowych wyrazow i pisal obszerniejsze newsy. :-)))
#627899
JarlB | 2002-12-26 00:17:03 +0100
komentarz ponizej mial wygladac troche inacze no ale coz. tu jest full version : looknijcie no chlopaki na quake.xgamer.pl/dioxide spodoba wam sie news busha.
#627901
baxowy | 2002-12-26 00:28:53 +0100
Nie bede ci opisywal calych meczy bo mi sie:
- nie chce
- nie pamietam
- nie mam czasu
od tego masz demko i screeny;d
nadal bede pisal "baksowo" :P
Bueh, ash, WCG to byla wielka impreza, z mediami i all. Wiec tam mialy prawo zaplatac sie newbies. ale tu? Zreszta powiem tak, nie licze na nich bo zwykle sie zniechecaja. Zadko z tego co pamietam wytrzymywali do timelimit...
#627903
baxowy | 2002-12-26 00:30:03 +0100
a to dla [A]
['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
osiemnascie swieczuszek :)
#627904
move | 2002-12-26 00:39:02 +0100
;D
PS: mayhem, zwroc uwage na inne serwisy o grach FPP - dajmy na to Cyberfight - tam ciagle pisza o wynikach roznych gier w najrozniejszyh ligach. Wg. Twojego rozumowania - po cholere oni to robia?! przeciez mozna wejsc na stronke turnieju, kliknac kilkadziesiat razy w poszukiwaniu interesujacego nas klanu/osoby i znalezc info o ich/jego grach.
Pozdrawiam ;)
#627907
StaryOrgowicz_493 | 2002-12-26 00:42:07 +0100
No move dobrze powiedziane ;p
#627908
freak | 2002-12-26 11:32:28 +0100
przykro jest czytać takie niusy... grzEsiu pomódl się żeby tego typu niusy nie były codziennością... ja się pomodle :U
#627921
BobeK | 2002-12-26 13:00:22 +0100
Czemu? Klan [A] byl fajny :-). kROM byl fajny :-)). A woj jest nadal fajny :D.
#627926
ognos | 2002-12-26 13:49:01 +0100
a bobek jest koprofitem :)
#627934
move | 2002-12-26 14:01:44 +0100
freak: a ty jestes pojebany jak krg, wiec ciebie nie slucham ;asd
#627936
BobeK | 2002-12-26 14:29:59 +0100
"koprofagi (słownik wyrazów obcych)
(gr. kópros ‘gnój, kał’ + phageín ‘pożerać’) zool. zwierzęta odżywiające się odchodami innych organizmów."
Ale czad, wymieklem.
#627938
shiv | 2002-12-26 15:00:18 +0100
cusz wg mnie takie newsy powinny sie pojawiac i tyle , rozwijac tego nie bede:P
ale zastanawia mnie juz od jakiegos czasu czytajac rozne newsy i komentarze do nich sa osby ktore nagminnie sie czepiaja newsuf i sa to z reguly te same osoby nie bede pisal kto:P
#627943
ognos | 2002-12-26 15:17:35 +0100
bobek rulz :)
#627947
BobeK | 2002-12-26 15:27:47 +0100
To SL4VE sie czepia swoich newsow, dajac napis, zeby go nie komentowac.
:))
#627949
vq2 | 2002-12-26 16:16:57 +0100
[A]z smurtno czyt[A]c takie newsy .... Assassins mi[A]lo wyp[A]sny klim[A]t :] pozdro dl[A] wszystkich gr[A]czy
Assassins 4 ever :!
#627957
kompresor | 2002-12-26 18:38:33 +0100
odczepcie sie od tych newsow @#$% podnieciliscie sie tematem :PP
#627968
dinhkertal | 2002-12-26 19:04:57 +0100
:asd ----------------->>>> nauczyc gowniarza to chodzi i powtarza :D:D:D:D:D
#617018
move | 2002-12-26 20:25:19 +0100
jestes ode mnie rok mlodszy... gowniarzu :) :ASD!
#617015
StaryOrgowicz_493 | 2002-12-27 01:36:03 +0100
dorian to bylo inaczej....
nauczyc kurczaka to chodzi i kurczakuje :ASD
#628126
BobeK | 2002-12-27 12:14:44 +0100
:ASD
#628187
Zaloguj się by dodać komentarz.