Koniec ForC
wto, 22 kwiecień 2003 17:39:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Jak czytamy na stronie klanu ForC z dniem dzisiejszym Forgotten Clan przestaje istnieć z przyczyn głównie kadrowych i osobistych. Fragment z newsa:
"Oto jestem. Właśnie zaczynacie czytać najważniejszego newsa w historii klanu. Jest to news najważniejszy ponieważ ostatni w historii klanu. Podjęliśmy ta decyzję z Z3us'em już jakiś czas temu ze względu na problemy kadrowe oraz to że na jakiś miesiąc przestaniemy właściwie grać - matura [...]"
Tak więc niniejszym nasza scena ulega pomniejszeniu o klan być może nie ze ścisłej czołówki ale na pewno liczący się na niej. Mamy nadzieję jednak że chłopaków z ForC zobaczymy jeszcze za jakiś czas na serwerach, być może w innych barwach. Póki co - gl.





skaven | 2003-04-22 17:45:14 +0200
szkoda;( nie wiem jak absa i zeusa, ale mnie jeszcze zobaczycie;d
#640454
bryan | 2003-04-22 18:09:09 +0200
blee :( lubilem farfocle ":}}
#640457
SAI4H | 2003-04-22 18:29:44 +0200
ForC pamietam z moich poczatkow na necie, 1.27. Szczegolnie goolza i grievera - pozdroofki. ;]
#640459
Mattias | 2003-04-22 18:31:10 +0200
szkoda :(
#640460
dinhkertal | 2003-04-22 18:40:39 +0200
i tak dosyc dlugo sie trzymali. Gl :/
#640462
Zeus | 2003-04-22 18:41:25 +0200
Niestety koniec. Mamy ciche plany co do stworzenia...ale to narazie tajemnica, jeszcze nic niewiadomo :). Nan necie napewno bedziemy. Przez ten koniec same problemy, musze zmieniac logina na orgu :P.
#640463
brak | 2003-04-22 18:59:58 +0200
name k4pO szkoda ze sie rozpadło myslalem ze jakos to bedzie ale cóz nie cofnie sie nic
#640465
JarlB | 2003-04-22 19:27:41 +0200
problemy kadrowe ? hmm, z tego co mi wiadomow to abs gadal ze ich sklad jest zamkniety wiec ....
bedzie ich troche brakowalo ... :>
#640469
Lucas_1 | 2003-04-22 19:45:42 +0200
Rychlo w czas zabieracie sie do przygotowan do matury :))
#640470
Zeus | 2003-04-22 19:58:17 +0200
Kiedys trzeba! :)
#640471
pogo | 2003-04-22 20:20:30 +0200
eee ja bede po zakonczeniu roku sie troche uczyl :P czyli za 3 dni :ASD
#640473
ciastek | 2003-04-22 21:49:09 +0200
zrobie zalobe buehe ... ;-)
#640475
eng | 2003-04-22 21:59:27 +0200
po co od razu konczyc z clanem , mozna go np puscic w stan hibernacji :) oczywiscie na jakis okres...
#640477
abs | 2003-04-22 22:39:02 +0200
nie byloby co hibernowac:)
#640483
sYnth|Bubu | 2003-04-22 22:52:00 +0200
a mi jest zal absa :d saasasaasasasasasas
#640484
Zenith | 2003-04-22 23:14:21 +0200
RIP
ehh no to lipa :|
#640486
BobeK | 2003-04-22 23:17:00 +0200
absik :)
#640488
eng | 2003-04-22 23:35:11 +0200
abs nie przesadzaj :ASD
#640489
abs | 2003-04-22 23:36:18 +0200
bubu z tego co lopu mowil. to zaden kozak z ciebie nie
jest wrecz przeciwnie:D wiec o co ci chodzi??????
idz lepiej do sppowiedzi i zasiej ziemniaki tam u siebie
na wsi bo powymieracie z glodu:DDDDDDDDDDDD
a jak tam boba(malucha:D) naprawiles juz? bo podobno
sie sypie:DDDDDDDD nie bede pisal calej akcji bo
pierdolne ze smiechu na podloge:D
#640490
BobeK | 2003-04-22 23:49:42 +0200
"Dziękówa dla chłopaków, eloooooo, elooooooooo"
#640491
abs | 2003-04-22 23:55:58 +0200
bedzie dobrze dzieciaku....:D
#640492
Yaboll | 2003-04-23 00:07:22 +0200
Stare klany ctf syp[ia sie jak stare czesci mojego kompa wiszace na scianie. Dzisiaj spadla mi pl gl na glowe (rozciolem sobie policzek).
PS. chyba jeszcze 303 zostalo. Szkoda, szkoda ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo....
PS. bierzcie dzieci moje przyklad ze mnie. Pisalem mature prawie grajac w q3 i wyszedlem na swoje. Polak jak chce to potrafi.
#640493
svich | 2003-04-23 00:21:48 +0200
A ja tam nie bede za toba tesknil prosiaczku ... papa abs ;d
#640494
abs | 2003-04-23 00:22:58 +0200
dobrze mowisz yabol ja mam mature za 13 dni:)
i gram non stop:D w zlym momenci forsa przyszla:D
#640495
viltZz | 2003-04-23 08:31:30 +0200
chcesz t mi ja daj bo na kafe nie mam:d
#640496
sYnth|Bubu | 2003-04-23 10:43:24 +0200
Lol ale smieszny koles z ciebie :DDDDDDDDDDDDDDD
napisz co cie boli pomozemy ci :P
#640500
RZELKY | 2003-04-23 12:16:14 +0200
he ?
#640507
pluto | 2003-04-23 15:39:08 +0200
ForC zaczelo sie rozpadac wraz koncem pierwszej i jedynej ligi CTF.
potem odszedl Lethal, a pozniej to juz tylko rotacja kadry :/
ale sie nie bojcie, niedlugo na scene powroci ForD...
#640526
abs | 2003-04-23 16:45:55 +0200
załośc przez ciebie przemawia synu:>
#640542
sYnth|Bubu | 2003-04-23 17:56:33 +0200
nieprawda tato :d
#640544
vq2 | 2003-04-23 22:55:17 +0200
szkoda forc'ow ...
#640567
zLoo | 2003-04-24 14:43:44 +0200
ja pojebal mature :D
#640601
Zaloguj się by dodać komentarz.