ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Koniec ForC

wto, 22 kwiecień 2003 17:39:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jak czytamy na stronie klanu ForC z dniem dzisiejszym Forgotten Clan przestaje istnieć z przyczyn głównie kadrowych i osobistych. Fragment z newsa:

"Oto jestem. Właśnie zaczynacie czytać najważniejszego newsa w historii klanu. Jest to news najważniejszy ponieważ ostatni w historii klanu. Podjęliśmy ta decyzję z Z3us'em już jakiś czas temu ze względu na problemy kadrowe oraz to że na jakiś miesiąc przestaniemy właściwie grać - matura [...]"

Tak więc niniejszym nasza scena ulega pomniejszeniu o klan być może nie ze ścisłej czołówki ale na pewno liczący się na niej. Mamy nadzieję jednak że chłopaków z ForC zobaczymy jeszcze za jakiś czas na serwerach, być może w innych barwach. Póki co - gl.

Gravatar

skaven | 2003-04-22 17:45:14 +0200

szkoda;( nie wiem jak absa i zeusa, ale mnie jeszcze zobaczycie;d

bryan | 2003-04-22 18:09:09 +0200

blee :( lubilem farfocle ":}}

SAI4H | 2003-04-22 18:29:44 +0200

ForC pamietam z moich poczatkow na necie, 1.27. Szczegolnie goolza i grievera - pozdroofki. ;]

Mattias | 2003-04-22 18:31:10 +0200

szkoda :(

dinhkertal | 2003-04-22 18:40:39 +0200

i tak dosyc dlugo sie trzymali. Gl :/

Zeus | 2003-04-22 18:41:25 +0200

Niestety koniec. Mamy ciche plany co do stworzenia...ale to narazie tajemnica, jeszcze nic niewiadomo :). Nan necie napewno bedziemy. Przez ten koniec same problemy, musze zmieniac logina na orgu :P.

brak | 2003-04-22 18:59:58 +0200

name k4pO szkoda ze sie rozpadło myslalem ze jakos to bedzie ale cóz nie cofnie sie nic

Gravatar

JarlB | 2003-04-22 19:27:41 +0200

problemy kadrowe ? hmm, z tego co mi wiadomow to abs gadal ze ich sklad jest zamkniety wiec ....

bedzie ich troche brakowalo ... :>

Lucas_1 | 2003-04-22 19:45:42 +0200

Rychlo w czas zabieracie sie do przygotowan do matury :))

Zeus | 2003-04-22 19:58:17 +0200

Kiedys trzeba! :)

Gravatar

pogo | 2003-04-22 20:20:30 +0200

eee ja bede po zakonczeniu roku sie troche uczyl :P czyli za 3 dni :ASD

ciastek | 2003-04-22 21:49:09 +0200

zrobie zalobe buehe ... ;-)

eng | 2003-04-22 21:59:27 +0200

po co od razu konczyc z clanem , mozna go np puscic w stan hibernacji :) oczywiscie na jakis okres...

abs | 2003-04-22 22:39:02 +0200

nie byloby co hibernowac:)

sYnth|Bubu | 2003-04-22 22:52:00 +0200

a mi jest zal absa :d saasasaasasasasasas

Zenith | 2003-04-22 23:14:21 +0200

RIP
ehh no to lipa :|

BobeK | 2003-04-22 23:17:00 +0200

absik :)

eng | 2003-04-22 23:35:11 +0200

abs nie przesadzaj :ASD

abs | 2003-04-22 23:36:18 +0200

bubu z tego co lopu mowil. to zaden kozak z ciebie nie
jest wrecz przeciwnie:D wiec o co ci chodzi??????
idz lepiej do sppowiedzi i zasiej ziemniaki tam u siebie
na wsi bo powymieracie z glodu:DDDDDDDDDDDD
a jak tam boba(malucha:D) naprawiles juz? bo podobno
sie sypie:DDDDDDDD nie bede pisal calej akcji bo
pierdolne ze smiechu na podloge:D

BobeK | 2003-04-22 23:49:42 +0200

"Dziękówa dla chłopaków, eloooooo, elooooooooo"

abs | 2003-04-22 23:55:58 +0200

bedzie dobrze dzieciaku....:D

Yaboll | 2003-04-23 00:07:22 +0200

Stare klany ctf syp[ia sie jak stare czesci mojego kompa wiszace na scianie. Dzisiaj spadla mi pl gl na glowe (rozciolem sobie policzek).
PS. chyba jeszcze 303 zostalo. Szkoda, szkoda ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo....
PS. bierzcie dzieci moje przyklad ze mnie. Pisalem mature prawie grajac w q3 i wyszedlem na swoje. Polak jak chce to potrafi.

svich | 2003-04-23 00:21:48 +0200

A ja tam nie bede za toba tesknil prosiaczku ... papa abs ;d

abs | 2003-04-23 00:22:58 +0200

dobrze mowisz yabol ja mam mature za 13 dni:)
i gram non stop:D w zlym momenci forsa przyszla:D

viltZz | 2003-04-23 08:31:30 +0200

chcesz t mi ja daj bo na kafe nie mam:d

sYnth|Bubu | 2003-04-23 10:43:24 +0200

Lol ale smieszny koles z ciebie :DDDDDDDDDDDDDDD
napisz co cie boli pomozemy ci :P

RZELKY | 2003-04-23 12:16:14 +0200

he ?

pluto | 2003-04-23 15:39:08 +0200

ForC zaczelo sie rozpadac wraz koncem pierwszej i jedynej ligi CTF.
potem odszedl Lethal, a pozniej to juz tylko rotacja kadry :/
ale sie nie bojcie, niedlugo na scene powroci ForD...

abs | 2003-04-23 16:45:55 +0200

załośc przez ciebie przemawia synu:>

sYnth|Bubu | 2003-04-23 17:56:33 +0200

nieprawda tato :d

vq2 | 2003-04-23 22:55:17 +0200

szkoda forc'ow ...

zLoo | 2003-04-24 14:43:44 +0200

ja pojebal mature :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63