ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Koniec Fuzji

pon, 30 grudzień 2002 23:19:31 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

To smutna wiadomość - nasza scena z dniem dzisiejszym ulega pomniejszeniu o klan Fusion. Fuzja z pewnością była zaliczana do klanów z "wyższej półki", a takich graczy jak ]F[Power, ]F[Hustler, ]F[Terror czy ]F[Mystic nie trzeba przedstawiać. Oto kilka zdań od Siuwy:

*"Clan Fusion powstał 07.09.2001 r. z połączenia klanów [ZRW] i R2D od dzisiejszego dnia niestety jesteśmy już w stanie dopisać drugą część - Fuzja skończyła działalność 31.XII.2002 - powód nie jest zbyt wyszukany, jest to problem nękający więcej klanów naszej sceny q3 - brak czasu na organizację, nie wspominając już o grze. Odchodząc dziękujemy za dobrą zabawę wszystkim z którymi graliśmy!

]F[hustler, ]F[Siuwa, ]F[yttrium-77, ]F[vq2, ]F[?sane?, ]F[ruby."*

Więcej doczytacie na stronie klanowej Fuzji, choć w momencie pisania tego newsa nie została ona jeszcze uaktualniona.

I pamiętajcie, że ?sane? to dziewczyna :P

gacU | 2002-12-30 23:39:44 +0100

:( a szkoda :/

vq2 | 2002-12-30 23:44:41 +0100

rip :

rooseck | 2002-12-31 00:01:16 +0100

jaaaaa lipa.pamietam r2d nawet i zrw zreszta tez.ten zielony kolor o ile sie nie myle :D (ZRW)

kaaaaaaaaaaaaaarfa.......szuwax,mystik,......[rd2]namiar slaby oldschool, az sie lezka w oku kreci, yti bezlzebub no i hustel pendzel co do ds nie chcial :D zawodnicy prawie starej daty.

elo wielkie

*MR.GOD* | 2002-12-31 00:10:35 +0100

szqodq ich :(

hust | 2002-12-31 00:20:05 +0100

niestety tak bywa - a ludzie w fuzji byli naprawde zajebisci... dobrze ze mam ich na gg :)

host | 2002-12-31 00:27:00 +0100

juz sie tak hust nie chwal, ze masz ich na gg ... :/

Yaboll | 2002-12-31 00:27:19 +0100

Nieomieszkam jutro wypic toast za dawne ZRW.....
dopisze sobie juz teraz do listy toastow na jutro...

bryan | 2002-12-31 00:34:49 +0100

eh szkoda :( mam nadzieje ze chociaz czesc graczy z fuzji pozostanie na scenie bo obydwa klany , zrw i r2d , byly na niej praktycznie od poczatku i spory wklad wlozyly w jej rozwoj (w koncu ilu dzisiaj szanowanych graczy zaczynalo wlasnie w tych klanach?)

eng | 2002-12-31 01:08:05 +0100

:( pozdro dla vq3 :(

Gravatar

]F[RuBY | 2002-12-31 01:18:47 +0100

nie wiem jak reszta :d ale JA i ?Sane? zostajemy w fuzji i @#$% mi to ze zostal juz tu nawet na orgu napisany jakis dupny temat ze sie rozpadamy albo konczymy JA jeszcze nie powiedzialem ostatniego slowa i mam zamiar dalej was wszystkich fragowac w barwach mojego klanu a jezeli ktos chce mi w tym pomóc i jest good zapraszam na moje gg 777700 Fuzja rządzi fuzja żyje !

Gravatar

]F[RuBY | 2002-12-31 01:19:49 +0100

ps. ja nic nie wiedzialem o tym rozpadzie zrobili to bez moje wiedzy w ciągu kilku godzin lolowo ale ... i tak fuzja zyje !

Yaboll | 2002-12-31 03:58:41 +0100

nie dac sie.. pociagniecie jesio z 3 miechy.... jak bedziecie tylko chciec
zycze wam zebyscie sie rozpadli dopiero w 2020 roku

Gravatar

vTm | 2002-12-31 10:10:34 +0100

@#$% szkoda:/

ognos | 2002-12-31 10:51:52 +0100

gl fuzja :)

MaxDamage | 2002-12-31 12:28:08 +0100

Kurde obyscie dlugo jeszcze pozyli bo co news to ze jakis klan padl. Bosz zostali sami najlepsi lub najwytrwalsi (np ja. od poczatq q3 , gram srednio ale nie przestane). A tych klanow coraz mniej sie robi.

dinhkertal | 2003-01-01 13:18:33 +0100

Fuzja zyje!!! nie pozwolcie sie rozpasc!!!

baxowy | 2003-01-01 16:24:13 +0100

:(( Szkoda pamietam fuzjaki, jak jeszcze clod tam byl =)
nie dajcie sie, to ze nie gracie to nie znaczy ze klan ma sie rozpadac, zrobcie sobie klan wypoczynkowy ala DS :P

pozdro
baks

aiken | 2003-01-01 22:41:23 +0100

gg fuzja, odkad zetknelem sie z netem to zrw a potem fuzja to najblizszy mi klan poza moim, ktory defakto przed kilkoma miejscami rozpadl sie z podobnych przyczyn, gl ruby

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63