ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



"KONIEC KURKA KONIEC!!!"

czw, 21 sierpień 2003 23:39:24 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

I tak po bardzo optymistycznym newsie od slawka przejdziemy do nekrologów. Tak więc po odejściu lopa do klanu 666 posypał się cały urinal. Niewiarygodne? Lecz prawdziwe...

Kertal postanowił usunąc z klanu trzech graczy tj. h0st, creepy i exodus - dlaczego? o tym na stronie urinalu.

Następne poszła para konińskich TDMowców i Uksz. Mowa oczywiście o Sh1eldeRze i SL4VE'ieBlood Brothers - więcej na stronie urinalu.

Ostatnie słowo należało do Kertala, który po prostu oficjalnie oświadczył, że dwukrotni zwycięzcy ECT zawieszają działalność... Chlip. :P

Aha. Tak sobie piszę i piszę, że "przeczytacie o tym stronie urinalu", a adresu nie podałem. Więc naprawiam błąd - click!

Gravatar

thrud | 2003-08-21 23:49:42 +0200

cos takiego ....

ff7 | 2003-08-21 23:53:44 +0200

eh kto by pomyslal chlip ...... :P

Zenith | 2003-08-22 00:16:04 +0200

omfg!!!!! ;(

kurfa ale lipa ;(

bez kitu az sie wkurwilem =/ ale coz trudno sie mowi... pewnie gracze uryny zasila inne sklady czolowych polskich klanow =/ ale uryny juz ni ma... i kto teraz wygra ect? :o - jak juz takie klany sie rozpadaja to jest zle =/
buuuuuuuu....

aromat | 2003-08-22 00:23:55 +0200

Nie!No bez takich fajnie sie z wami na servqach grało no bez kitu..muscice wrócic! (To przez te wakacje oni wróca po wakacjach...na pewno! :((((((((((((()
Pozdro all old u|

MaxDamage | 2003-08-22 00:39:44 +0200

Sor ale nie ma sie co oszukiwac, czekam na newsa o kolejnych klanach ktore pojda w slady u , ciekawe jak dlugo bedzie jeszcze mozna pograc w q3 poza undergroundem... zostanie tylko bandka zapalencow grajacych na prywatnych serwach :/

SL4VE | 2003-08-22 01:00:50 +0200

Sad but true! :(

Xeo | 2003-08-22 01:05:35 +0200

Może by zacząć pisać ciekawsze newsy cosix ze swiata albo jakis fajne cos :]]] - Wyrazy współczucia że sie klan rozpadł ale dla czego to nie mam pojęcia pomimo przeczytania newsa na urinal.end.pl :| GL chłopaki w szukaniu klanów i niepłakajcie :]

SAI4H | 2003-08-22 01:08:01 +0200

lol ;P

coober | 2003-08-22 01:27:53 +0200

chlip ;(

u4ever

LsT | 2003-08-22 01:38:32 +0200

ale lipa :/

viltZz | 2003-08-22 01:38:33 +0200

its teh g4y

viltZz | 2003-08-22 01:38:33 +0200

its teh g4y

putek | 2003-08-22 02:19:24 +0200

zycie k u r w a zycie... Urinal nie zyje!!! chujowo. i ja zegam cale u| gralem niedlugo w clanie ale byl to najbardziej efektowny czas mojej gry w q3 w calej karierze. GL ;( btw. po @#$% ten news? po @#$% jakiekolwiek komentarze? /u|putek/empe [u4ever, GL BRO's]

MsT | 2003-08-22 02:24:10 +0200

zonk :q

putek | 2003-08-22 02:29:04 +0200

a SCREEN TYGODNIA JEST @#$% na CZASIE!!!

shiv | 2003-08-22 02:50:43 +0200

hm no coz zdarza sie , powodzenia na nowej sciezce kwakowego zycia:P

lukas_1 | 2003-08-22 08:36:04 +0200

u| sie rozpadlo.. :'(

"bleh, bleh..." (c) 2003 SzakaL

dadek | 2003-08-22 09:09:26 +0200

No i co teraz .... Będę płakał :((((

riv | 2003-08-22 09:34:16 +0200

niestety... przykro ze tak WIelki klan jak Urinal z takimi osiagnieciami i wydawalo sie z takim braterstwem wsrod jego graczy mogl sie rozpasc. W sumie shielder doskonale powiedzial ze to co im przynioslo te sukcesy to nie nazwa klanu ale jego gracze. Ale coz "Umarl Krol, niech zyje Krol" powstaje nowy klan na takich zasadach o ktorych kazdy w swojim teamie marzy- i mam nadzieje ze im sie powiedzie. GL chlopaki >;(

Mattias | 2003-08-22 09:39:04 +0200

teraz poczekamy i zobaczymy gdzie squad poniesie

putek | 2003-08-22 10:05:54 +0200

hehehe... gdzies napewno:)

zablotzky | 2003-08-22 10:15:10 +0200

chlip ;(

Gravatar

ur!mepl | 2003-08-22 10:18:24 +0200

a juz myslalem ze s4i ironizuje jak rozz (najpierw napisalem slawek ale zenith powiedzial mi ze sie pomyl;ilem :p - sorki :> ) w newsie o aod :D qrde szkoda... :(

sYnth|Bubu | 2003-08-22 10:37:46 +0200

Kertal jaki masz teraz clan ??;]

dinhkertal | 2003-08-22 10:47:58 +0200

zajebisty :p

bl4ck | 2003-08-22 11:06:16 +0200

zapal swieczke [*]

Dud9k | 2003-08-22 11:24:31 +0200

chlip chlip ...

Gravatar

qwe | 2003-08-22 11:50:27 +0200

no nie em1x byl w U a teraz jest w fuzz LOL
gl gracze urinalu

putek | 2003-08-22 11:53:25 +0200

Leg1oN oWnz ;D

bryan | 2003-08-22 12:03:53 +0200

"Życzymy GL reszcie, niech muka bedzie z Wami, a kaka z nami. No i..." ... tekst 100lecia :D

magic | 2003-08-22 12:31:49 +0200

A to ci nowina..

Nosz niespodziewalem sie :)

slog | 2003-08-22 12:47:02 +0200

no coz...moze jak emocje opadna...szok i tak...

L3si0 | 2003-08-22 12:56:38 +0200

hip hip huraaaaaaaaaa !!!!!!! :)

Zenith | 2003-08-22 13:05:47 +0200

urime przeciez tego newsa pisal Rozz :}

riv | 2003-08-22 13:13:28 +0200

lesio sie cieszy :D teraz wy jestescie faworytami w PD i ECT :)

SL4VE | 2003-08-22 13:38:41 +0200

bry... bo Ty nie wiesz co kaka potrafi! :D
Jak będą zdjęcia ze zjazdu to może się dowiesz :P

putek | 2003-08-22 13:39:03 +0200

"hip hip huraaaaaaaaaa !!!!!!! :)" no i to bylo godne (powiem to na kogos wprost pierwszy raz w zyciu) plebsa, gratuluje, co do tych faworytow. moznaby sie klocic...

Mattias | 2003-08-22 14:19:56 +0200

[*]

3st | 2003-08-22 14:36:29 +0200

szkoda szkoda :/
u nas tez remont :/
moze chce ktos z U wesprzec BY ? :>

SL4VE | 2003-08-22 15:18:51 +0200

Nie tak miał wyglądać koniec mojej gry w q3 ;/. Wszystko się spierdoliło.
Chce ktoś kupić Intelli Opticala?

viltZz | 2003-08-22 15:29:28 +0200

jzs co to sie porobilo:((( wiecie @#$% ze mi temat na kolumne zjebalisce?? juz mialem pisac o tym ze na scenie zaczelo sie dobrze dziac a tu wy..... qra no przez was musze wszystko od poczatku obmyslac....:[ wstydzcie sie.

Gravatar

f4l.asus | 2003-08-22 16:01:42 +0200

[*]

wuder | 2003-08-22 16:28:11 +0200

......

gacU | 2003-08-22 16:48:31 +0200

lol najbarbardziej farciarski klan sie rozjebal :D

bryan | 2003-08-22 17:40:44 +0200

bb niech se graja ;P co za roznica nazwa , ludzie sie licza :P niechby sie nazwali i "smierdzace misiurki" (c)perf :P to i tak ekipa ta sama :D

tylmarande | 2003-08-22 17:40:59 +0200

[*] a tak off topic cos wymyslilem dla U specjalnie zeby mogli sobie wspominac dawna gre

Quaku! Gierko moja! ty jesteś jak rzeźnia! ile cię trzba cenić ten tylko sie dowie, kto w ciebie rżnął. Dziś brutalność twą w całej ozdobie widzę i ignoruję, bo se gram na tobie. Panno śnięta, co labirynty skrywasz wraz z ich ciemnym ludem, mnie nieśmiertelnością do gry powróciłaś cudem. Gdy od płaczącej matki pod giwery opiekę ofiarowany, zakrwawioną podniosłem powiekę. I zaraz mogłem do twych bunkrów progu iść na następny poziom denerwować wrogów. Wtem! Rakieta mą głowę urwała i padłem jak trusia co w łeb oberwała. Tymczasem przenoś me szczątki po ścianach rozbryźnione, do tych cudownych bunkrów twych jasnym światłem rozświetlonych, do tych ścian obryzganych flakiem rozmaitem, karminowych posoką, obwieszonych trupem. A wszystko ogrodzone murem, jaby miedzą, na której z rzadka ciche sępy siedzą.

ff7 | 2003-08-22 18:10:53 +0200

heh ludzie jaki sentyment maja do u|

rooseck | 2003-08-22 18:20:24 +0200

e tam. i co ze sie rozpadl. :D

lee4ever | 2003-08-22 19:08:16 +0200

Eh... [*] no to teraz chyba nadchodzi czas dla "szóstek" ... u| rox 4ever! :]

cannabis | 2003-08-22 19:13:53 +0200

znajac zycie klan i tak gdzies na zime sie odrodzi wiec czego placzecie ...
rusek - swiete slowa , pfffffffff :D

dinhkertal | 2003-08-22 19:14:56 +0200

no nie dziwne, jak sklepalismy takie klany jak gp, jak wygraiismy przez w/o z hoojkami to teraz sie zloszczom :P Jednakze musze rozczarowac niektorych bo co twardsi postanowili w u zostac a jako cl bedzie UWAGA UWAGA:
COOBER oraz SHADOW czyli najwieksza para debili pod sloncem ktorej moze cos wyjsc :D No looz looz ja mysle ze niezle im pojdzie :)

Gravatar

ur!mepl | 2003-08-22 19:17:26 +0200

o jaaa :D sorki - thx zenith ze powiedziales :p zle spojrzalem :>

Gravatar

qwe | 2003-08-22 19:29:12 +0200

"Quaku! Gierko moja! ty jesteś jak rzeźnia! ile cię trzba cenić ten tylko sie dowie, kto w ciebie rżnął. Dziś brutalność twą w całej ozdobie widzę i ignoruję, bo se gram na tobie. Panno śnięta, co labirynty skrywasz wraz z ich ciemnym ludem, mnie nieśmiertelnością do gry powróciłaś cudem. Gdy od płaczącej matki pod giwery opiekę ofiarowany, zakrwawioną podniosłem powiekę. I zaraz mogłem do twych bunkrów progu iść na następny poziom denerwować wrogów. Wtem! Rakieta mą głowę urwała i padłem jak trusia co w łeb oberwała. Tymczasem przenoś me szczątki po ścianach rozbryźnione, do tych cudownych bunkrów twych jasnym światłem rozświetlonych, do tych ścian obryzganych flakiem rozmaitem, karminowych posoką, obwieszonych trupem. A wszystko ogrodzone murem, jaby miedzą, na której z rzadka ciche sępy siedzą."

no LOL :)
nice Urinal sie rozpadl powstanie nowy klan bedzie ownowal scena potem sie rozpadnie i tak w kolko
eh po praktycznie po rozpadnieciu sie cK nic mnie nie zdziwi :)
ale cK znowu odzyskuje kolesi i znowu beda ownowac
i to samo sie tyczy U
to byla ich decyzja
jesli chca wrocic do U to zrobia to !
jesli nie ich sprawa miejsca w klanach sa wolne (przydalby nam sie jakies duper wymiatacz bo sam klanow niemoge ownowac :))

MegaB | 2003-08-22 20:40:16 +0200

PLEASE HELP !!!!
ZAPOMNIALEM KOMENDY NA WYSRODKOWANIE BRONI, PROSZE NIECH KTOS MI JA PODA :))))

g0ld | 2003-08-22 20:48:18 +0200

chlip chlip ... :P

rooseck | 2003-08-22 20:55:03 +0200

nie wiem na jaki @#$% o tym pisac. a jak sie reanimuje u| to co bedzie nastepny njus?

cnb pffffffffffffffffffff... ;)

MephiR | 2003-08-22 23:27:49 +0200

Moje kondolęcje =( Popatrzcie ile jeden człowiek może znaczyć dla jednego klanu =(

Teraz pobawię się w sępa =P Jak kóryś z zawodników urinalu chce, to może zasilić szeregi mojego klanu =PPPPP (ależ ja jestem chamski =P)

Gravatar

wizard | 2003-08-23 00:55:54 +0200

omg , nieźle wam tego lata słonko przygrzało , zalicie sie jak by conajmniej połowe rodziny wam wymordowali ...
"kondolencje" lol

zacznijcie robic cos porzytecznego a nie grac w komputer bo za bardzo wam sie w podświadomośc wdziera

szaky | 2003-08-23 04:25:04 +0200

;(
bleh, bleh...

dinhkertal | 2003-08-23 09:37:12 +0200

urinal to cos nad czym sie z magiem meczylismy zeby ozylo i pozniej zebysmy byli mistrzami.

move | 2003-08-23 10:03:08 +0200

zrobcie cos z sonda, bo smiesznie to wyglada

gacU | 2003-08-23 12:03:28 +0200

widac ze wiz jest z gdanska

MephiR | 2003-08-23 12:16:02 +0200

wizard kto jak kto, ale ja nie gram W komputer :P Tylko W q3 :)

dinhkertal | 2003-08-23 12:31:18 +0200

hmmmmmm w sumie caly ten news nie jest optrzebny, ale dzieki tym ktorzy zaplakali za naszym losem :)

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2003-08-23 14:26:22 +0200

hehe... ja gralem w komputer ale mi sie znudzil... teraz komptuer w piwnicy a ja gram na q3a ¦-P

Zell | 2003-08-23 18:17:10 +0200

urinal jest nadal: www.urinal.end.pl
wlasnie dlatego nie powinniscie umieszczac na orgu newsow na taki 'sliski' temat

3st | 2003-08-23 18:29:24 +0200

Zell pipo sam chcialem to napisac - moglem Ci nie mowic :D

Zell | 2003-08-23 18:38:01 +0200

hyhy :DD

Gravatar

wizard | 2003-08-24 00:46:01 +0200

wow skumaliscie sarkazm ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63