"KONIEC KURKA KONIEC!!!"
czw, 21 sierpień 2003 23:39:24 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
I tak po bardzo optymistycznym newsie od slawka przejdziemy do nekrologów. Tak więc po odejściu lopa do klanu 666 posypał się cały urinal. Niewiarygodne? Lecz prawdziwe...
Kertal postanowił usunąc z klanu trzech graczy tj. h0st, creepy i exodus - dlaczego? o tym na stronie urinalu.
Następne poszła para konińskich TDMowców i Uksz. Mowa oczywiście o Sh1eldeRze i SL4VE'ieBlood Brothers - więcej na stronie urinalu.
Ostatnie słowo należało do Kertala, który po prostu oficjalnie oświadczył, że dwukrotni zwycięzcy ECT zawieszają działalność... Chlip. :P
Aha. Tak sobie piszę i piszę, że "przeczytacie o tym stronie urinalu", a adresu nie podałem. Więc naprawiam błąd - click!





thrud | 2003-08-21 23:49:42 +0200
cos takiego ....
#651155
ff7 | 2003-08-21 23:53:44 +0200
eh kto by pomyslal chlip ...... :P
#651157
Zenith | 2003-08-22 00:16:04 +0200
omfg!!!!! ;(
kurfa ale lipa ;(
bez kitu az sie wkurwilem =/ ale coz trudno sie mowi... pewnie gracze uryny zasila inne sklady czolowych polskich klanow =/ ale uryny juz ni ma... i kto teraz wygra ect? :o - jak juz takie klany sie rozpadaja to jest zle =/
buuuuuuuu....
#651158
aromat | 2003-08-22 00:23:55 +0200
Nie!No bez takich fajnie sie z wami na servqach grało no bez kitu..muscice wrócic! (To przez te wakacje oni wróca po wakacjach...na pewno! :((((((((((((()
Pozdro all old u|
#651159
MaxDamage | 2003-08-22 00:39:44 +0200
Sor ale nie ma sie co oszukiwac, czekam na newsa o kolejnych klanach ktore pojda w slady u , ciekawe jak dlugo bedzie jeszcze mozna pograc w q3 poza undergroundem... zostanie tylko bandka zapalencow grajacych na prywatnych serwach :/
#651160
SL4VE | 2003-08-22 01:00:50 +0200
Sad but true! :(
#651161
Xeo | 2003-08-22 01:05:35 +0200
Może by zacząć pisać ciekawsze newsy cosix ze swiata albo jakis fajne cos :]]] - Wyrazy współczucia że sie klan rozpadł ale dla czego to nie mam pojęcia pomimo przeczytania newsa na urinal.end.pl :| GL chłopaki w szukaniu klanów i niepłakajcie :]
#651162
SAI4H | 2003-08-22 01:08:01 +0200
lol ;P
#651163
coober | 2003-08-22 01:27:53 +0200
chlip ;(
u4ever
#651165
LsT | 2003-08-22 01:38:32 +0200
ale lipa :/
#651166
viltZz | 2003-08-22 01:38:33 +0200
its teh g4y
#651167
viltZz | 2003-08-22 01:38:33 +0200
its teh g4y
#651168
putek | 2003-08-22 02:19:24 +0200
zycie k u r w a zycie... Urinal nie zyje!!! chujowo. i ja zegam cale u| gralem niedlugo w clanie ale byl to najbardziej efektowny czas mojej gry w q3 w calej karierze. GL ;( btw. po @#$% ten news? po @#$% jakiekolwiek komentarze? /u|putek/empe [u4ever, GL BRO's]
#651171
MsT | 2003-08-22 02:24:10 +0200
zonk :q
#651173
putek | 2003-08-22 02:29:04 +0200
a SCREEN TYGODNIA JEST @#$% na CZASIE!!!
#651175
shiv | 2003-08-22 02:50:43 +0200
hm no coz zdarza sie , powodzenia na nowej sciezce kwakowego zycia:P
#651176
lukas_1 | 2003-08-22 08:36:04 +0200
u| sie rozpadlo.. :'(
"bleh, bleh..." (c) 2003 SzakaL
#651180
dadek | 2003-08-22 09:09:26 +0200
No i co teraz .... Będę płakał :((((
#651181
riv | 2003-08-22 09:34:16 +0200
niestety... przykro ze tak WIelki klan jak Urinal z takimi osiagnieciami i wydawalo sie z takim braterstwem wsrod jego graczy mogl sie rozpasc. W sumie shielder doskonale powiedzial ze to co im przynioslo te sukcesy to nie nazwa klanu ale jego gracze. Ale coz "Umarl Krol, niech zyje Krol" powstaje nowy klan na takich zasadach o ktorych kazdy w swojim teamie marzy- i mam nadzieje ze im sie powiedzie. GL chlopaki >;(
#651182
Mattias | 2003-08-22 09:39:04 +0200
teraz poczekamy i zobaczymy gdzie squad poniesie
#651183
putek | 2003-08-22 10:05:54 +0200
hehehe... gdzies napewno:)
#651187
zablotzky | 2003-08-22 10:15:10 +0200
chlip ;(
#651189
ur!mepl | 2003-08-22 10:18:24 +0200
a juz myslalem ze s4i ironizuje jak rozz (najpierw napisalem slawek ale zenith powiedzial mi ze sie pomyl;ilem :p - sorki :> ) w newsie o aod :D qrde szkoda... :(
#651190
sYnth|Bubu | 2003-08-22 10:37:46 +0200
Kertal jaki masz teraz clan ??;]
#651191
dinhkertal | 2003-08-22 10:47:58 +0200
zajebisty :p
#651193
bl4ck | 2003-08-22 11:06:16 +0200
zapal swieczke [*]
#651195
Dud9k | 2003-08-22 11:24:31 +0200
chlip chlip ...
#651197
qwe | 2003-08-22 11:50:27 +0200
no nie em1x byl w U a teraz jest w fuzz LOL
gl gracze urinalu
#651203
putek | 2003-08-22 11:53:25 +0200
Leg1oN oWnz ;D
#651204
bryan | 2003-08-22 12:03:53 +0200
"Życzymy GL reszcie, niech muka bedzie z Wami, a kaka z nami. No i..." ... tekst 100lecia :D
#651206
magic | 2003-08-22 12:31:49 +0200
A to ci nowina..
Nosz niespodziewalem sie :)
#651208
slog | 2003-08-22 12:47:02 +0200
no coz...moze jak emocje opadna...szok i tak...
#651210
L3si0 | 2003-08-22 12:56:38 +0200
hip hip huraaaaaaaaaa !!!!!!! :)
#651211
Zenith | 2003-08-22 13:05:47 +0200
urime przeciez tego newsa pisal Rozz :}
#651212
riv | 2003-08-22 13:13:28 +0200
lesio sie cieszy :D teraz wy jestescie faworytami w PD i ECT :)
#651215
SL4VE | 2003-08-22 13:38:41 +0200
bry... bo Ty nie wiesz co kaka potrafi! :D
Jak będą zdjęcia ze zjazdu to może się dowiesz :P
#651218
putek | 2003-08-22 13:39:03 +0200
"hip hip huraaaaaaaaaa !!!!!!! :)" no i to bylo godne (powiem to na kogos wprost pierwszy raz w zyciu) plebsa, gratuluje, co do tych faworytow. moznaby sie klocic...
#651219
Mattias | 2003-08-22 14:19:56 +0200
[*]
#651224
3st | 2003-08-22 14:36:29 +0200
szkoda szkoda :/
u nas tez remont :/
moze chce ktos z U wesprzec BY ? :>
#651228
SL4VE | 2003-08-22 15:18:51 +0200
Nie tak miał wyglądać koniec mojej gry w q3 ;/. Wszystko się spierdoliło.
Chce ktoś kupić Intelli Opticala?
#651235
viltZz | 2003-08-22 15:29:28 +0200
jzs co to sie porobilo:((( wiecie @#$% ze mi temat na kolumne zjebalisce?? juz mialem pisac o tym ze na scenie zaczelo sie dobrze dziac a tu wy..... qra no przez was musze wszystko od poczatku obmyslac....:[ wstydzcie sie.
#651237
f4l.asus | 2003-08-22 16:01:42 +0200
[*]
#651239
wuder | 2003-08-22 16:28:11 +0200
......
#651241
gacU | 2003-08-22 16:48:31 +0200
lol najbarbardziej farciarski klan sie rozjebal :D
#651246
bryan | 2003-08-22 17:40:44 +0200
bb niech se graja ;P co za roznica nazwa , ludzie sie licza :P niechby sie nazwali i "smierdzace misiurki" (c)perf :P to i tak ekipa ta sama :D
#651248
tylmarande | 2003-08-22 17:40:59 +0200
[*] a tak off topic cos wymyslilem dla U specjalnie zeby mogli sobie wspominac dawna gre
Quaku! Gierko moja! ty jesteś jak rzeźnia! ile cię trzba cenić ten tylko sie dowie, kto w ciebie rżnął. Dziś brutalność twą w całej ozdobie widzę i ignoruję, bo se gram na tobie. Panno śnięta, co labirynty skrywasz wraz z ich ciemnym ludem, mnie nieśmiertelnością do gry powróciłaś cudem. Gdy od płaczącej matki pod giwery opiekę ofiarowany, zakrwawioną podniosłem powiekę. I zaraz mogłem do twych bunkrów progu iść na następny poziom denerwować wrogów. Wtem! Rakieta mą głowę urwała i padłem jak trusia co w łeb oberwała. Tymczasem przenoś me szczątki po ścianach rozbryźnione, do tych cudownych bunkrów twych jasnym światłem rozświetlonych, do tych ścian obryzganych flakiem rozmaitem, karminowych posoką, obwieszonych trupem. A wszystko ogrodzone murem, jaby miedzą, na której z rzadka ciche sępy siedzą.
#651249
ff7 | 2003-08-22 18:10:53 +0200
heh ludzie jaki sentyment maja do u|
#651252
rooseck | 2003-08-22 18:20:24 +0200
e tam. i co ze sie rozpadl. :D
#651253
lee4ever | 2003-08-22 19:08:16 +0200
Eh... [*] no to teraz chyba nadchodzi czas dla "szóstek" ... u| rox 4ever! :]
#651259
cannabis | 2003-08-22 19:13:53 +0200
znajac zycie klan i tak gdzies na zime sie odrodzi wiec czego placzecie ...
rusek - swiete slowa , pfffffffff :D
#651261
dinhkertal | 2003-08-22 19:14:56 +0200
no nie dziwne, jak sklepalismy takie klany jak gp, jak wygraiismy przez w/o z hoojkami to teraz sie zloszczom :P Jednakze musze rozczarowac niektorych bo co twardsi postanowili w u zostac a jako cl bedzie UWAGA UWAGA:
COOBER oraz SHADOW czyli najwieksza para debili pod sloncem ktorej moze cos wyjsc :D No looz looz ja mysle ze niezle im pojdzie :)
#651263
ur!mepl | 2003-08-22 19:17:26 +0200
o jaaa :D sorki - thx zenith ze powiedziales :p zle spojrzalem :>
#651264
qwe | 2003-08-22 19:29:12 +0200
"Quaku! Gierko moja! ty jesteś jak rzeźnia! ile cię trzba cenić ten tylko sie dowie, kto w ciebie rżnął. Dziś brutalność twą w całej ozdobie widzę i ignoruję, bo se gram na tobie. Panno śnięta, co labirynty skrywasz wraz z ich ciemnym ludem, mnie nieśmiertelnością do gry powróciłaś cudem. Gdy od płaczącej matki pod giwery opiekę ofiarowany, zakrwawioną podniosłem powiekę. I zaraz mogłem do twych bunkrów progu iść na następny poziom denerwować wrogów. Wtem! Rakieta mą głowę urwała i padłem jak trusia co w łeb oberwała. Tymczasem przenoś me szczątki po ścianach rozbryźnione, do tych cudownych bunkrów twych jasnym światłem rozświetlonych, do tych ścian obryzganych flakiem rozmaitem, karminowych posoką, obwieszonych trupem. A wszystko ogrodzone murem, jaby miedzą, na której z rzadka ciche sępy siedzą."
no LOL :)
nice Urinal sie rozpadl powstanie nowy klan bedzie ownowal scena potem sie rozpadnie i tak w kolko
eh po praktycznie po rozpadnieciu sie cK nic mnie nie zdziwi :)
ale cK znowu odzyskuje kolesi i znowu beda ownowac
i to samo sie tyczy U
to byla ich decyzja
jesli chca wrocic do U to zrobia to !
jesli nie ich sprawa miejsca w klanach sa wolne (przydalby nam sie jakies duper wymiatacz bo sam klanow niemoge ownowac :))
#651265
MegaB | 2003-08-22 20:40:16 +0200
PLEASE HELP !!!!
ZAPOMNIALEM KOMENDY NA WYSRODKOWANIE BRONI, PROSZE NIECH KTOS MI JA PODA :))))
#651269
g0ld | 2003-08-22 20:48:18 +0200
chlip chlip ... :P
#651270
rooseck | 2003-08-22 20:55:03 +0200
nie wiem na jaki @#$% o tym pisac. a jak sie reanimuje u| to co bedzie nastepny njus?
cnb pffffffffffffffffffff... ;)
#651271
MephiR | 2003-08-22 23:27:49 +0200
Moje kondolęcje =( Popatrzcie ile jeden człowiek może znaczyć dla jednego klanu =(
Teraz pobawię się w sępa =P Jak kóryś z zawodników urinalu chce, to może zasilić szeregi mojego klanu =PPPPP (ależ ja jestem chamski =P)
#651231
wizard | 2003-08-23 00:55:54 +0200
omg , nieźle wam tego lata słonko przygrzało , zalicie sie jak by conajmniej połowe rodziny wam wymordowali ...
"kondolencje" lol
zacznijcie robic cos porzytecznego a nie grac w komputer bo za bardzo wam sie w podświadomośc wdziera
#651275
szaky | 2003-08-23 04:25:04 +0200
;(
bleh, bleh...
#651242
dinhkertal | 2003-08-23 09:37:12 +0200
urinal to cos nad czym sie z magiem meczylismy zeby ozylo i pozniej zebysmy byli mistrzami.
#637703
move | 2003-08-23 10:03:08 +0200
zrobcie cos z sonda, bo smiesznie to wyglada
#651279
gacU | 2003-08-23 12:03:28 +0200
widac ze wiz jest z gdanska
#651289
MephiR | 2003-08-23 12:16:02 +0200
wizard kto jak kto, ale ja nie gram W komputer :P Tylko W q3 :)
#651292
dinhkertal | 2003-08-23 12:31:18 +0200
hmmmmmm w sumie caly ten news nie jest optrzebny, ale dzieki tym ktorzy zaplakali za naszym losem :)
#651297
nowe_konto_mamD | 2003-08-23 14:26:22 +0200
hehe... ja gralem w komputer ale mi sie znudzil... teraz komptuer w piwnicy a ja gram na q3a ¦-P
#651306
Zell | 2003-08-23 18:17:10 +0200
urinal jest nadal: www.urinal.end.pl
wlasnie dlatego nie powinniscie umieszczac na orgu newsow na taki 'sliski' temat
#651324
3st | 2003-08-23 18:29:24 +0200
Zell pipo sam chcialem to napisac - moglem Ci nie mowic :D
#651331
Zell | 2003-08-23 18:38:01 +0200
hyhy :DD
#651332
wizard | 2003-08-24 00:46:01 +0200
wow skumaliscie sarkazm ;]
#651404
Zaloguj się by dodać komentarz.