ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Koniec Q5

wto, 31 grudzień 2002 00:09:12 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Chciałem oznajmić, że klan Quad Squad - Q5 także zakończył swoją działalność z dniem dzisiejszym. Q5 było także moim clanem, dlatego postanowiłem napisać tego newsa. Quad Squad żył 1.5 roku, przez ten czas udało mu się coś osiągnąć i pokazać się na scenie Q3 z imho dobrej strony. GL dla graczy, który zostali bez klanu.

Po newsa zapraszam na stronę http://q5clan.tk

Pozdrówka ex-Q5 :/.

SAI4H | 2002-12-31 00:10:21 +0100

szkoda..:(

*MR.GOD* | 2002-12-31 00:13:33 +0100

szqodq ich :(

:DDDDDDDDDDDD

bryan | 2002-12-31 00:31:46 +0100

z newsa na stronie q5 mozna wywnioskowac ze zmiany ograniczaja sie do odrzucenia zbednego miesa i zmiany nazwy , dzieki czemu z tej samej ekipy powstanie nowy klan :) a nie lepiej by bylo chlopaki po prostu wywalic tego kto sie nie podoba i q5 jakoze ma juz "wyrobiona marke" pozostawic ?

Gravatar

JarlB | 2002-12-31 00:32:46 +0100

"ze zawiesham dzialalnosc klanu QUAD SQUAD. Czy się komus podoba, czy tez nie q5 jush ni ma! " ale nie wiadomo czy ich juz nie ma czy zawieszaja dzialalnosc :) ogolnie to co sie dzieje z tymi klanami w polsce, news nizej o Fussion :(

gacU | 2002-12-31 00:41:11 +0100

jakies fatum czy co? ?

coolfon | 2002-12-31 00:47:40 +0100

sic co sie dzieej z tymi klanami ? :/ w tej sytuacji chyba odpowiednim zyczeniem noworocznym jest : i niech wasze klany nie rozpadaja sie! :P

eng | 2002-12-31 01:10:10 +0100

tak to juz bedzie scena q3 bedzie sie kurczyc ->od nas zaleze w jakim tepie :>

hanti | 2002-12-31 01:41:02 +0100

e tam przeciez nowy klan powstanie nic sie nie kurczy

k3m | 2002-12-31 03:04:02 +0100

Dołączą do innych klanów i będzie OK

*MR.GOD* | 2002-12-31 07:11:42 +0100

ja zaldewie w q3 pykam z 6 miechow:) a ile jest takich co zaczynaja grac a co odchodza hyba jestesmy na plusie(net)

nsx | 2002-12-31 09:26:12 +0100

q3 sie ryzsypuje?

hanti | 2002-12-31 09:35:31 +0100

nie :P

SL4VE | 2002-12-31 10:04:01 +0100

mamy przeciez jeszcze wielu starych graczy, ktorzy graja od samego poczatku... np. mnie :]

freak | 2002-12-31 11:58:19 +0100

...i wielu dobrych np. mnie :P

p.s. szkoda... pozdro 4 : 5l3py ! ;(

SAI4H | 2002-12-31 11:58:40 +0100

ehehe wlasnie tak wyczailem w dobrym miejscu tego newsa, bo patrze "Koniec Fuzji" to napisalem zaraz po tym ;].

SAI4H | 2002-12-31 11:59:33 +0100

frik jak taki dobry jestes, to czemu nigdzie nie probujesz szczescia?;d

freak | 2002-12-31 12:19:05 +0100

po z lamkami nie bede grał ;d

SAI4H | 2002-12-31 13:24:50 +0100

jeblem :ASD

freak | 2002-12-31 13:28:29 +0100

joke przecie :/ ty faktycznie nic nie rozumiesz ... głąb! :)

rooseck | 2002-12-31 13:58:43 +0100

q5.........pamietam tylko stad ze w ect2 zabilem 3 kolesi 1 granaten na pro-q3dm6 przy rejlu :D LOL

freak | 2002-12-31 14:01:01 +0100

jest sie czym chwalić :D

rooseck | 2002-12-31 15:18:52 +0100

hehe no a nie ma :D zrobilem 3 fragi w 1/2 sekundy :D

*MR.GOD* | 2002-12-31 15:43:48 +0100

heh ja pamietam jak szajb zyl jak 1 reilem zabiłem 2 mm-my :)
wsakiwali dp ra a ja przy wyskoczni do rg :) co za reil:>

SAI4H | 2002-12-31 17:38:26 +0100

"joke przecie :/ ty faktycznie nic nie rozumiesz ... głąb! :)"

sorry, mam niski iloraz inteligencji %-B

SAI4H | 2002-12-31 17:39:56 +0100

"q5.........pamietam tylko stad ze w ect2 zabilem 3 kolesi 1 granaten na pro-q3dm6 przy rejlu :D LOL"

Ogladalem te demka =D nice ffa =)))

sYnth|Bubu | 2003-01-01 12:37:46 +0100

hehehehh

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63