ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Koniec rundy 3 w PWC.

sob, 29 styczeń 2005 12:26:29 | Autor: szaq | Quake 3 Arena

No i kolejne mecze dobiegły końca w PWC. Przedstawię wyniki :

WB:

  • ProX vs pionier zwycięzcą tego pojedynku jest ProX ( zero kontaktu ze strony pioniera )
  • ave vs av3k zwycięzcą tego pojedynku jest av3k
  • tox1c vs LeSzny zwycięzcą tego pojedynku jest LeSzny
  • gosti vs psychic zwycięzcą tego pojedynku jest gosti

LB:

  • coh vs mayhem - zwycięzcą tego pojedynku jest coh (wo , mayhem nie gra 1v1 )
  • Bubu rahim - zwycięzcą tego pojedynku jest Bubu
  • Replay vs G0ral - zwycięzcą tego pojedynku jest (wo Replay rezygnuje jak na razie z q3 powodów jest wiele :szkoła , dziewczyna )
  • v1n5 vs sabers - zwycięzcą tego pojedynku jest v1n5
  • shogun vs equ - zwycięzcą tego pojedynku jest shogun
  • xhenophob - wolny los Gad zrezygnował z ligi
  • Pawuj - wolny los butch zrezygnował z ligi
  • Dz1k1 vs Serious - zwycięzcą tego pojedynku jest Serious

Oto mecze, które trzeba rozegrać do 7.02.04:
WB:
* ProX vs av3k
*
* LeSzny vs gosti
*

LB:
* coh vs Bubu
*
* g0ral vs v1n5
*
* shogun vs xenophob
*
* Pawuj vs seRious
*

ave , tox1c ,pionier oraz psychic wolny los ponieważ w WB rozgrywana jest już 1/4 finału , a w LB
dopiero 1/16 .

ave - zagra z zwycięzcą pojedynku - v1n5 vs g0ral
tox1c - zagra z zwycięzcą pojedynku - shogun vs xenophob
psychic - zagra z zwycięzcą pojedynku - Pawuj vs Serious
Pionier - zagra z zwycięzcą pojedynku - coh vs Bubu

Przegranym dziękuję ze udział w turnieju a wygranym życzę hf w dalszych rozgrywkach :] .
Przepraszam, że ten news jest taki skromny w jakiekolwiek konkretne informacje, ale z bólem go piszę, gdyż obecnie mam poważną kontuzję. Za podesłanie informacji dziękuję h’av3k.

żeton | 2005-01-29 12:57:03 +0100

szakal gosc nazywa sie seRious a nie Serious :) respect !

enjoy | 2005-01-29 13:09:57 +0100

w LB juz tam chyba nie powinno byc sabersa tylko v1n5

Gravatar

ezop | 2005-01-29 13:11:59 +0100

tox a jednak leszny :DDDDDDDDDDD haha :-D

Pawuj | 2005-01-29 13:13:19 +0100

No coz Pawuj w najlepszej 12 :ASD Turniej nie wypal, wiekszosc w/o ;]

Gravatar

zik | 2005-01-29 13:45:41 +0100

czy mi sie tylko wydaje ze organizator to wygra ? ;)

v1n5 | 2005-01-29 14:00:16 +0100

heh. w wb koles plakal i dostalem wo za nic

teraz w lb wygralem to pisze ze on gra dalej :D :ASD

szłem | 2005-01-29 14:08:27 +0100

w wb jest chyba półfinał więc 1/2 a nie 1/4 ? moge sie mylic :Asd

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-29 14:09:17 +0100

zik tylko ci sie wydaje ;)

furi | 2005-01-29 14:35:01 +0100

Ave dzieciak cie zbil! :D

ATi | 2005-01-29 15:35:24 +0100

12 latek mysli intensywniej niz ave ;D

Gravatar

avek | 2005-01-29 17:10:14 +0100

zamiast sabersa v1n5 pisalem to o 5 rano zjebany jak .... :D:D:D:D wec sorki
Nie biorac finalu LB vsWB to jest 1/2 finalu ale z wygranym zLB to dopiero 1/4 :d

v1n5 | 2005-01-29 17:49:31 +0100

looz :D i tak teraz g0ral wiec ... aufider zin :D

ff_ave | 2005-01-29 18:20:08 +0100

zajebiscie ulozona ta drabinka, goral wygra to bede z nim trzeci raz gral :D

Tata_RIPA | 2005-01-29 18:40:32 +0100

ave ale do 3 razy sztuka a wiec teraz g0ral Cie zje ! :D

MaS | 2005-01-29 18:49:10 +0100

ProX liczymy na Ciebie :)

Pionier | 2005-01-29 20:16:26 +0100

do dupy ten system!!!! :/

cocaine | 2005-01-29 20:34:53 +0100

dz1k1 odpadł :(
to za proxem jestem :0

Gravatar

[w]xEn | 2005-01-29 20:55:26 +0100

co za kolesie.. o co sie ’klucicie’ ?
ten turniej i tak wygra cooller bo cooller WSZYSTKIE wygrywa :ASD

traffi?
/
|----------- ten twoj komentarz u gory pozalowania godny

ATi | 2005-01-29 22:11:06 +0100

czm!

Sh1eldeR | 2005-01-29 22:16:16 +0100

ale oblesny news ;)

Gravatar

tr4ff!c | 2005-01-29 23:05:35 +0100

moim zdaniem i tak wygra tox1c bo on jest i tak jednym z lepszych z loozerow przejdzie i wszystkich zjebie gl tox zjedz lesznego bo to plebs je***** i mam go gdzies :>>>>>

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-30 09:45:36 +0100

Ha Ci w De :D:D trawik

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-30 20:12:22 +0100

mały jedziesz z koksem ;x

Gravatar

gosti | 2005-02-03 10:18:27 +0100

Leszny odpowiedz na gg/odbierz maila.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63