ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



kaboom | 2003-04-18 22:31:10 +0200

cos ostatnio na naszej scenia rządzą hoolsi :), czyźby przyszły mistrz Polski?, w każdym razie gg

Senior | 2003-04-18 22:35:30 +0200

gratulki hools, gg

Logitech|kar | 2003-04-18 22:40:15 +0200

w sumie to juz są miszczami pl - udowodnili to wygrywajać eCC,tarnow Q3a Cup end turniej w WSI w Lodzi

matr1x | 2003-04-18 22:47:19 +0200

mowilem ze hoojki wygraja :p

Gravatar

StaryOrgowicz_618 | 2003-04-18 23:01:27 +0200

nawet mi z1 nie powiedział ze do lodzi pojechali :P

gacU | 2003-04-18 23:08:34 +0200

kazdemu mowili ze nie wiadomo czy pojada :D ale 2 miejsce nie jest zle tym bardziej ze zrewanzowalismy sie urynce za ect :P

zLoo | 2003-04-18 23:13:06 +0200

to 666 powinno miec miejsce urinalu i tyle :))

ognos | 2003-04-18 23:13:51 +0200

hmm u2 wyzej niz u1... :D
ta 666 na miejsce urianlu... hjehehhe

k3m | 2003-04-18 23:18:34 +0200

GG! Slyszalem na shoutcascie jak solar komentuje =)

ciastek | 2003-04-18 23:19:35 +0200

h00lsy rzadza i tyle ;). W koncu nalezy im sie, trenuja ostro, nie cwaniakuja jak szostki, ze kazdego rozjebia i maja swoje. h00ls rox :)

Zenith | 2003-04-18 23:34:44 +0200

spoko nie ma co ich tak bardzo bardzo chwalic bo minie ich czas wreszcie :P
ale narazie gg chlopaki sie staraja :D

czus | 2003-04-18 23:52:28 +0200

a gdzie dema??? nima ani z meczu Polska-DAnia ani z turnieju :((( postarali byście sie może choć troszke:(

Gravatar

JarlB | 2003-04-18 23:52:35 +0200

ciastek :DDDDDDDD
akir wypowiedz sie :D prosze !! :D

Gravatar

JarlB | 2003-04-18 23:53:17 +0200

demka z pol-dk sa, poszukaj ... postaralbys sie ..

sYnth|Bubu | 2003-04-19 00:03:51 +0200

ale nie ma pol - finlandia :d

Gravatar

JarlB | 2003-04-19 00:39:35 +0200

no fakt, tych demek nie znalazlem :P, bubu idz spac juz :D

sYnth|Bubu | 2003-04-19 01:02:16 +0200

oki ide bo jutro jade w goory na swieta lepic balwana :d

Mad | 2003-04-19 01:05:54 +0200

JEST chyba blad na stronie bo to my mamy 7 miejsce ... powinno byc 7/8. fuzz/ff ... ok mniejsza z tym zawsze bylismy pokrzywdzeni wiec sie przyzwyczailismy !!! chcialbym podziekowac wszystkim za wspolna gre i emocje szczegolnie skladom: TEAM LODZ, DX, URINAL2 !!! naprawde bylo extra mimo wielu problemow .... lecz to nie byla wina organizatorow ktorzy zostali poinformowani ze turniej ma byc zakonczony o 20 o godzinie 14 ?! ... naprawde chlopaki z noxis sie niezle napracowali za co wielkie THX ! AKIR NIGDY CI NIE WYBACZE TEGO BARU :DDDDD

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 06:45:45 +0200

zalosc

cannabis | 2003-04-19 08:56:22 +0200

bardzo dziekujemy , nagrody wyslemy mailem ...

exodus | 2003-04-19 09:28:04 +0200

ja tylko nie moge zniesc tego meczu u1 vs h00ls 136-138 ...........................................

mayhem | 2003-04-19 09:51:04 +0200

to sie powies, bo to takie niesamowite...

exodus | 2003-04-19 10:16:33 +0200

dla mnie jakos jest fajny meczyk byl na gtv
nie taki jak na dm7...

Gravatar

pogo | 2003-04-19 10:17:40 +0200

buehehehe mayhem ;)

ziemba | 2003-04-19 10:22:24 +0200

lol :D ja wiedzialem ze tak bedzie :) nie chodzi o wygrana tylko z tym ze przytna w chuja z nagrogami!!!!! lol

Dud9k | 2003-04-19 10:31:29 +0200

h00ls pojadą każdego nawet c58 , ic itp

Gravatar

gOdlak | 2003-04-19 10:47:48 +0200

To niezla organizacja LOL. Jak sie nie ma pienidzy na nagrody to sie nie obiecuje ich i podaje kwoty ile dokladnie ich bedzi. A co teraz maja myslec chlopacy ktozy pojechali tam wygrac pieniadze a nie jeszcze stracic bo koszty wyjazdu mnieli wieksze niz wygrana. Szkoda slow. h'cafegodinet.

sechu | 2003-04-19 10:51:20 +0200

Kurde az szkoda ze odpadlismy z drugim skladem urinalu ale mecz 10 minutowy to dla mnie pewnego rozaju zaskoczenie ;p tak czy inaczej wynik urinal - vs h00ls 138 -136 dzieki za gre podobala mi sie atmosfera z jaka sie z nimi gralo czego nie mozna powiedziec o klanie arcy ktory stwarzal nie mila atmosfere ;/

Gravatar

JarlB | 2003-04-19 10:52:18 +0200

btw turnieji, czy ktos ma jakies wiesci o kolejnej edycji tarnowa ?

sechu | 2003-04-19 10:52:27 +0200

godlak nie wiesz jak bylo i kto nad tym wszystkim stal wiec nie mow przynajmniej bo nie masz racji ;/

SL4VE | 2003-04-19 10:55:34 +0200

ta gac3k... odwdzieczyliscie sie w 10 minutowym niezle... wygrywajac 4 fragami zbluzgaliscie nas od amatorów... rządzicie.

SL4VE | 2003-04-19 10:56:14 +0200

a demka będą. O 8:30 (nie 8:35 :P) shaker idzie zgrac demka.

Gravatar

wizard | 2003-04-19 10:59:00 +0200

gg dla amatorów sechu ;]

mem | 2003-04-19 11:40:23 +0200

soo grał dla hoolsow ? :D

Gravatar

rutt | 2003-04-19 11:56:27 +0200

tak ;]

ziemba | 2003-04-19 12:11:15 +0200

ej a co wam do tego czy sooteczek gral u nas?? z tego co wiem jest czlonkiem naszego klanu.

bryan | 2003-04-19 12:13:21 +0200

a kiedy bedzie ten material w TV co malo nas pan operator kamery nie znokautowal swoim sprzetem pracy ?:d

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 12:15:23 +0200

kto stwarzal niemila atmosfere urinal ktory darl morde jak jakies dzieciaki na podworku, czy zarty bobka i mayhema na koniec meczu?

wszystko bierzecie cholernie na powaznie, Was bylo slychac w calym budynku, kertal sie przezegnal przed meczem (LOL), jak wygraliscie to jakies tance odstawialiscie, czahoroxy itp to jest bardzo weird i nie stwarza milej atmosfery.

zaraz poleci pelno bluzg bo pewnie wszyscy kochaja u, a nienawidza arcy, gdyz arcy to pro i wszystkich nazywaja amatorami... ze nikt nie wezmie czegos z ironia.

pozdrowienia dla hoolsow za sportowa gre, w spokoju i bez darcia sie na cala pizde.

ziemba | 2003-04-19 12:23:00 +0200

hard nasi byli cicho?? :D lol!! jednak umieja sie zachowac na turnieju, nie o co w naszej cafe :)

hard ja was lubie, bo nazywacie wszystkich amatorami :) i w sumie macie racje.

co do urinalu, to nawet nie chce mi sie gadac :) slyszalem, ze shr sie przestraszyl lysego jak do niego podszedl h00jol :D lol shr :ahhaaahaha.

dudek ty jak masz gadac takie glupoty to .... nie gadaj :D jak chcesz sie podlizac, to wpadnij do naszej cafe, a damy tobie nasze grupowe zdjecie ;D i bedziesz je mogl sobie powiesic nad lozeczkiem zamiast krzyza i obrazka matki boskiej :)

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 12:32:56 +0200

nie Wasi nie byli cicho, tylko nie chcialem zeby tak wyszlo ze darliscie sie tak jak to urinal robilo, slyszalem najczesciej toxica :), bo sie czesto o cos denerwowal... :D

najlepszy byl bajer jak, juz nie pamietam kto gral z arcy i jednoczesnie hoolsi grali z kims, lesio cos mowi o ra czy quadzie, a mayhem ze coza bzdury gadacie w sensie do arcy, bo myslal ze to ktos z nas :)

to dobrze ze ktos bierze ten txt o amatorach z duza ironia ;).

ziemba | 2003-04-19 13:13:13 +0200

amatorski wpis hard ;)

abs | 2003-04-19 13:14:53 +0200

ta slejw jak zwykle zaczyna *pi*er*do*lić głupoty:>>
o dziwo na turnieju nic nie powiedział arcy ani w ogóle nikomu nic nie powiedział:oooooo po prosytu bobek postanowił zażartować i stwierdził że dziękuje za grę amatorom:) A czy stwierdzenie ze ktos jest amatorem to bluzg?? wydaje mi sie ze szczurki poprzesadzaly jak zwykle zreszta:>

ziemba | 2003-04-19 13:17:34 +0200

abs u nie jest amatorami, bo przeciez wygrali ect :D

ahahha lol wszyscy jestesmy amatorami tylko niektorzy chyba maja bardzo wysokie mniemanie o sobie i boja sie przyznac :)

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:18:50 +0200

co tu duzo mowic... gracze ktorzy maja mniej niz 2 lata stazu zachowuja sie jak plebs, graja jak plebs i sa plebsem. Sa tez wyjatki, ale zadko. Q3 zeszlo nie na psy, a na suki. Kazdy zrobil sie wielkim piep.rzonym "PRO" grajacym w "tdm". Prawdziwi "pro" w polsce to ludzie otwarci i na tdm i na duel. Nie ma czegos takiego jak "umiem tylko tdm", albo "ja gram tylko duel" i nazywam siebie "PRO". Albo ma sie to cos, albo sie nie ma. Albo ma sie skilla, albo poprostu wpadlo sie w nalog. Prawdziwymi skillowcami niewatpliwie sa/byli mario, gad, eddie, inku, mm... ale malo kto ich z was pamieta. Teraz to jest tylko "PRO" z tym swoim przegietym za mocno "JA"

ziemba | 2003-04-19 13:21:52 +0200

pro(siaczek) campa ( bez glupich skojazen ) ;) a dlaczego siebie nie wymieniles w gronie pro-plejerow ?? :)

ps. masz jakies nowe glupie stronki?? jak tak wyslij na gg linki :D

ps2. kiedy film skonczycie?? :)

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:26:19 +0200

ja jestem ponad pro :O
filmu nie kce mi sie konczyc, bo juz nie gram i wywalilem wszystko. mof konczy za mnie.
jakby byl jakis normalny duelowy turniej gdzies w wawie albo cos to bym sie moze skusil i zagral, ale plebsiarski tdm mnie meczy

ziemba | 2003-04-19 13:38:52 +0200

ty jestesz szefem wszystkich szefow :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:40:26 +0200

XplOad aka Krzysiu Jezyna ze Szczecina :O

ziemba | 2003-04-19 13:42:14 +0200

campa zapraszam cie na kolacje :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:45:51 +0200

ale ja nie jestem glodny [...] a co do zarcia? guziec?

ziemba | 2003-04-19 13:47:03 +0200

ty nie bedziesz jadl ciebie beda jedli :D

cannnpa guziec :taka afrykanska swina :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:47:57 +0200

mylisz sie... guziec to takie "PRO" z polski

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 13:48:46 +0200

absharper:

ta slejw jak zwykle zaczyna *pi*er*do*lić głupoty:>>

o dziwo na turnieju nic nie powiedział arcy ani w ogóle nikomu nic nie powiedział:oooooo

oj ktos z u|, a raczej cale u powiedzialo cos i przegieli mocno pale, jak byl mecz juz finalowy na dm7 h vs arcy, widac ze kozaki urinalowe na necie, tez kozacza tez w realu...czyli nie dostali nigdy w pale pozadnie :(.

ziemba | 2003-04-19 13:50:45 +0200

campa nie z polski :) pro-guziec jest z afryki, a dokladniej z ZIMBABWE ;)

hard masz racje :) lysy jak mi mowil jaka mine mial shr, to nie moglem wytrzymac ze smiechu :) chlop jest masta na necie :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:50:53 +0200

nie widze problemu... wyrwac chwasty

ziemba | 2003-04-19 13:52:25 +0200

przybic ich takim gwozdziem do sciany :D

o takim |-------------------------------------------------->

abs | 2003-04-19 13:52:53 +0200

hardmuth ze slejwem to cos jak recydywa:) to on zawsze duzo gada malo robi:D wiec jak ktos cos takiego powiedzial to na niego wszystko:D (zreszta ja mowilem o komentarzu tak btw.:P)

abs | 2003-04-19 13:56:49 +0200

ziemba no nie masz pojecia:P wszyscy stali gadali a ci ryje w monitor i pro gadki:) ja bym ich powyrywał ale lopu mnie prosił:P

Mad | 2003-04-19 14:11:48 +0200

no nie milo bylo jak bobek napisal pjonek a soo mu na to twoj stary :DD ciekawe co by sie dalej dzialo gdyby bobek nie napisal i know ...

ziemba | 2003-04-19 14:22:13 +0200

ej bob zazartowal sobie i mysle ze soot tego na powaznie nie wzial ;D

wlasnie mi lysol opoiada jak to podszedl do shr :D i znow ma polew :D abs nastepnym, razem trzeba takie cos nakrecic :D

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 14:35:23 +0200

ciekaw jestem jak bedzie wygladal pierwszy koments jaki napisze ktos tutaj z urinalu :D:DD:D:D:D:D:D:D:D.

abs | 2003-04-19 14:57:43 +0200

ziemba byla kamera:))) ale nie wiem czy byla akurat jak graly koniki=D

abs | 2003-04-19 14:58:17 +0200

a slejw predko sie nie wpisze wali konia przed pucharem::D afshgafsjhgsfahsfajhfajsjdajdfasfddasjg

sechu | 2003-04-19 15:09:18 +0200

Hardtmuth szkoda slow gadasz tak o tych kozakach jak wam shr zaczal w realu wrzucac od popierdolonych to dlaczego siedzac cala grupa nikt mu nie zajebal ahahaha niezli kolesie @#$% .... po ect3 uwazalem was za wporzadku kolesi .....ja wraz z tym turniejem skonczylem z q3 ale chetnie wpadne na nastepny turniej i popatrze jak kozaczycie rererere
piG piG poGi piGi poG poG i juz dajcie se spokuj z fluganiem bo szkoda pisac i tak juz tego nie przeczytam

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 15:14:05 +0200

bo nie chcielismy robic nikomu problemow.

nxs.mlk | 2003-04-19 15:41:31 +0200

gg hools , w finale pojechali arcy bez mydla :>

banditos | 2003-04-19 15:47:38 +0200

Pal gume zlamasie sa swieta i nie chce mi sie wrzucac wam ale powiem ze troche jestescie wykreceni( mowa tu o u|) przeciez wiadome bylo ze Bob napisal to dla beki a wy film sobie zescie wkrecili. Nie spaalismy prawie cala droge bylismy zajebani jak swinie a ty nas od kozakow wyzywasz?. Jezeli tak uwazasz itp. to dozo na nastepnym turnieju. Wesołych Świąt:D

Gravatar

gp-pogrom | 2003-04-19 15:51:38 +0200

Nie kumam wogole wpisow, nawet nie wiem ze ktos sie rzucal z urinalu do nas ...... btw nawet ni9e wiem ktorzy to urinal no procz lopa :D a zaluje najbardziej ze nie przyciąłem kertala heee matrix bot rox ... atmosfera byla z deka przycisnieta ..... mimo problemow , pogubienia sie organizatorow nalezy sie im wielkie dzieki :) ...... no i wielkie dzieki dla scopa ktory zaltwil ze turniej nie skonczyl sie o 20 jak mial..... po co narzekac ze gralismy 10 m final lb czy cos jak moglismy wogole go nie zagrac....... szkoda klanow ktore wogole nie zagraly , my tez wbilismy sie do kompow dopiero okolo 15:30-16.... wsumie bylo okey i szkoda ze juz wiecej tam sie turniej nie odbedzie...... a co do wpisow bobka to wystarczylo spojrzec na niego zeby zrozumiec ze te bindy to ironia i zart a traktowanie ich jako obrazliwe wydaje mi sie smieszne ... no jak ktos nie panuje nad nwerwami i przegrywa a kolo pisze ci dziki za gre amatorze to mozen sie wqrzyc :) tylko bez jaj . AAAA jak panowie z czaszkami na monitorze poczuli sie urazeni to mi przykro tylko teraz bezsensu znowu psuc atmosfere i wypisywac na czyjs temat jakies obelgi ( bylo tyle okaji zeby sie pobluzgac a jakos nie widzialem mega dziwnych scen )

banditos | 2003-04-19 15:52:00 +0200

Jezeli chodzi turniej to wydajje mi sie ze juz na 100% nigdy sie nie uda zalatwic takiej miejscówki jaka byla w Łodzi.Wyjeb**i wszystkie 3-msca na siano i powiedzieli ze wysla mailem:P troszke hard. Zwala byla zalujta ludzie ze zescie tam nie przyjechali bo po mimo zmeczenia cala droga byla zielona:D

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 16:05:24 +0200

montowania :D

Gravatar

mat1x | 2003-04-19 16:12:11 +0200

ja jakos nie slyszalem zeby ktos mowil mi w twarz, ze jestem popierdolony, bo teraz sechu "kozaku" nie byloby ci tak zabawnie

dinhkertal | 2003-04-19 16:19:10 +0200

gp team ktory zajal 2 miejsce - - - > bobek zachowales sie zalosnie tym floodem na koniec meczu, mielismy was w garsci i sie chowaliscie po mapie jakbysmy grali na tl 20 to byscie przegrali ale ta gra nie polega na gdybaniu tylko na konkretach.Szkoda tylko ze z hoolsami jedna mape graliscie, jak na final to lekka zjebka :/

hanti | 2003-04-19 16:29:54 +0200

a co wcale mialo nie byc tego meczu ? :D prad by wylaczyli :p

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 16:30:35 +0200

i tak nie mieliby szans z nimi, a czasu bylo malo, wygrana i tak byla w garsci h niczym nie zagrozona.

Gravatar

gp-pogrom | 2003-04-19 16:41:23 +0200

h sie nalezala wygrana, my w tej formie nawet nie moglismy im zagrozic ... a to ze bob po kazdym pojedynku puszczal binda o amatorstwie to nic wielkiego ( mi sie wydaje ze nazwanie kogos amatorem nie jest obrazliwe chyba ze macie sie za profesjonalistow , ) co do gonienia i wygrania w tl20 to mozna duzo gdybac prawda jest taka ze wiedzialy oba klany ze gramy tl10 a jak osiagnelismy odpowiednia przewage mozna bylo unikac konfrntacji z wami ( za duzo do stracenia ) ...... powiem tylko jedno jakos teraz wiecej luda sie przypierdala i mowi co im na sercach lezy .... a jak ktos sie obraza albo wyzywa kogos za binda ktory byl smiechowy to albo cos z wami nie tak albo naprawde wam siada jak przegrywacie i z checia byscie pozabijali za to ....... bind szedl nie tylko po wygranych przez nas meczach ale i po porazkach z holsami, jako jedyny to chyba Toxik cos odborknal na ów flod a takto nic nikt nie mowil a przeciez komunikacja real jest syzbsza i wiecej wyjasnia niz klepanie teraz jacy to my jestesmy niedobzi i tak dalej ... pozdrowienia dla organizatorow ktorym prawie udalo sie zorganizowac turniej idealny

gacU | 2003-04-19 17:06:01 +0200

LOOOOOOOOOOOOOL mam nadzieje ze bobek albo mayhem puszczal bind [u.slave] minus 100!!!!!!!!!!!

Co do wyzwisk to nie sadze zeby ktos obrazil scopa i uszloby mu to na sucho... Ja tez moge powiedziec szeptem do jakiegos mega kolesia ze jest pedalem a pozniej krzyczec ze tak mu opwiedzialem a on mi nic nie zrobil. Zreszta @#$% mnie to obchodzi spojrzcie na siebie po przegranej walce mowia do rywali ze sa pojebani czy cos.....

SL4VE | 2003-04-19 17:41:53 +0200

"Dopisano 19.4.2003 o godzinie 9:28 [ exodus ]

ja tylko nie moge zniesc tego meczu u1 vs h00ls 136-138 ...........................................
"
hardmuth oto pierwszy wpis kogos z urinalu tutaj, bo chyba byłeś go ciekaw.
Co do "żartu" to powiem tyle, że żarty są zabawne jak się je opowiada jeden raz, a nie 20 razy na sekunde.

Co do czacharoxów itp to jesteście chyba jedynymi osobami, którym to popsuło atmosfere, bo cała reszta miała z tego trochę śmiechu i o to przecież chodziło.
Co do "darcia ryja" to tylko dzięki takiej komunikacji udało nam się pokonać 666... jakbyśmy byli ciszej to byśmy sie nawzajem nie słyszeli, bo w sali w której graliśmy było w @#$% ludzi i robili w @#$% zajebisty hałas (musieliśmy być głośniej :P).
A właśnie... sprawa tańca :]. Graliśmy for fun i zwycięstwo nad 666 dało nam trochę radości, więc nie widze nic złego w tym, że skoczyliśmy z foteli i podaliśmy sobie wszyscy ręce.
Dla nas to i tak sukces, że w składzie który grał razem po raz pierwszy i po raz pierwszy na LAN doszlismy tak wysoko, więc raczej się nie wkurzaliśmy przegraną.
Anyways, może nas powiadomicie co takiego złego wam zrobiliśmy? Bo ja jakoś nic takiego nie stwierdziłem... no chyba, że nazwanie was amatorami to taki wielki grzech...

Mad | 2003-04-19 17:44:04 +0200

gp team ktory zajal 2 miejsce - - - > bobek zachowales sie zalosnie tym floodem na koniec meczu, mielismy was w garsci i sie chowaliscie po mapie jakbysmy grali na tl 20 to byscie przegrali ale ta gra nie polega na gdybaniu tylko na konkretach.Szkoda tylko ze z hoolsami jedna mape graliscie, jak na final to lekka zjebka :/ (c) dorian ...
dorian slowo ode mnie s s i j rakiete !!!!! my gralismy z urinal2 20 min a po 10 minutach prowadzilismy 30 fragami wiec nie mowi mi nic o tl ... nie bylo cie wiec nie mow... a ja do arcy nic nie mam i wiem ze bobek zartowal a jak ktos nie zna sie na zartach z lekka ironia to nie moja wina ...

dinhkertal | 2003-04-19 17:45:52 +0200

heh fajne odpowiedzi, od dzisiaj mam bobka za plebsa bo powazny gracz sie tak nie zachowuje nieprawdaz? Zreszta jak juz mowilem ze gralo sie fajnie ale w sumie powinniscie grac z u1 bo czuje ze odrobili by z nami straty przez kolejne 10 minut a wy z kolei mielibyscie z nimi mniejsze szanse na ospdm6. Wesolo sie przedstawia sytuacja nasza - u2 gralo po raz pierwszy w takim zestawieniu (w zasadzie ja z ukszem nigdy ze soba nie gralismy powaznych meczy) a na lanie gra tylko slv i shr i to 1v1 bo o tdm nie bylo mowy a tu taki zonk - 3 miejsce :o w sumie to troche zwalili sytuacje z mapami i z czasem, taki turniej powinien trwac conajmniej do rana :>
BTW: co do tego ze bobek flodowal nikt moze nic nie mowil na serwie ale z tego co gracze ustami to nie tylko ja uwazam to za zalosne. Zreszta skoro WY uwazacie siebie za amatorow to czemu mayhem gra w reprezentacji ktora jest sprawa powazna? Wyglada na to ze jednak uwazacie siebie za graczy profesjonalnych.
Dear Bobek : takie zachowanie na lanie jest conajmniej glupie bo gdybys trafil na co bardziej wrazliwych ludzi to bys po prostu dostal w pysk.
Apel : WIECEJ TAKICH TURNIEJI!!!

cannabis | 2003-04-19 17:46:49 +0200

lesio ale nie zapomniales mejla podac ? bo nagrody przecie...

dinhkertal | 2003-04-19 17:47:59 +0200

no papi tez o tym myslalem :)
widocznie gp ma jakis uraz do takich turnieji - moze przestancie na nie jezdzic skoro wam nie pasuje reszta sceny?

Mad | 2003-04-19 17:48:22 +0200

Co do "darcia ryja" to tylko dzięki takiej komunikacji udało nam się pokonać 666... jakbyśmy byli ciszej to byśmy sie nawzajem nie słyszeli, bo w sali w której graliśmy było w **** ludzi i robili w **** za****ty hałas (musieliśmy być głośniej :P). (c) slave
ty tez lepiej zamilcz bo z tego darcia ryja to chyba nei wiedziales co sie dzialo :D ... wiem bo siedzialem w sali w kotrej byliscie i graliscie ... non stop ktos z was sie darl lub klucil ... i naprawde nie bylo cicho ... a pozatym w sali w pierwsze 5 min sporo luda bylo ale organizator ich wyprosil i zostaliscie wy, my i 666 ktore gralo z u2 !

SL4VE | 2003-04-19 17:50:39 +0200

"dorian slowo ode mnie s s i j rakiete !!!!! my gralismy z urinal2 20 min a po 10 minutach prowadzilismy 30 fragami wiec nie mowi mi nic o tl ... nie bylo cie wiec nie mow"

NIE BYŁO GO? :DD
To z kim ja w teamie grałem jak nie z nim? :D

cannabis | 2003-04-19 17:51:57 +0200

ej a bobeq to fajny gosc !

exodus | 2003-04-19 17:53:13 +0200

qrde ludzie jak macie wąty to umowcie sie na spring na neci i zobaczcie kto lepszy

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 17:53:23 +0200

kto by dal bobkowi w pysk ??

a bobek to fajny gosc popieram :D.

SL4VE | 2003-04-19 17:53:54 +0200

hmmm... czyli mowisz, ze w tej sali zostalismy my (u2), Wy (kogokolwiek miales na mysli... zbędną widownie?) i 666 które grało z nami? W tej samej sali? Chyba papi do konca nie wiesz co gadasz.
Nie moglismy byc w tej samej sali co 666 gdy z nimi gralismy. Tylko z arcy.vq3 gralismy siedząc obok siebie.
Z reszta jak miałem coś krzyknąć kumplowi, który ma słuchawki na uszach? szeptem? daj spokoj.

dinhkertal | 2003-04-19 17:56:43 +0200

giepeki to skoro takie zajebiste jestescie to powinniscie podejsc i nam jebnac z paly jak na ludzi przystalo a teraz sie lolujecie jacy wy fajni jestescie. Hardmuth - przezegnalem sie przed meczem bo mam to w zwyczaju, taki rytual jak np. rzucenie 2zlotowka za lewe ramie a wszystko to bo jestem wierzacym a skoro ty nie to zamilcz plebsie i sie nie odzywaj. Zreszta sie jarasz a nawet z grupy nie wyszliscie :D:D:D:D:D

Mad | 2003-04-19 18:01:42 +0200

slejwie !!! nie mowie o tym meczu mowie o darciu ryja w roli uscisnienia i waszych klotni !! kumasz teraz czy jeszcze lepiej wytlumaczyc ?

Gravatar

rutt | 2003-04-19 18:02:07 +0200

"dorian slowo ode mnie s s i j rakiete !!!!! my gralismy z urinal2 20 min a po 10 minutach prowadzilismy 30 fragami wiec nie mowi mi nic o tl ... nie bylo cie wiec nie mow"

tez jeblem.. :P
No urinal w tym meczu gral do konca tak jak zawsze (666) i nas ograli, a my sie podniecilismy za wczesnie lol :)

dinhkertal | 2003-04-19 18:04:10 +0200

no w sumie gdyby byl mecz 10 min. z fuzz to bysmy przegrali, tak samo z u1 gdyby bylo 20 min.

SL4VE | 2003-04-19 18:11:01 +0200

papi ok. Ryja darlismy, ale kłotni z naszej strony nie bylo.
rutt... i właśnie tu nas "uratowało" ze byl tl 20, a nie tl 10 tak jak z arcy.vq3 :)), ale graliście b. dobrze. gg!

BobeK | 2003-04-19 18:11:09 +0200

Wybaczcie ... ! o

dinhkertal | 2003-04-19 18:23:19 +0200

rucina niezle zagral szczegolnie, mnie punktowal najczesciej chyba :d

abs | 2003-04-19 18:27:29 +0200

małe sprostowanie:D z tym koniem u slejwa to przesadziłem (bardziej świerszcz::D) a poza tym to
nierozumiem o co chodzi=D najbardziej mnie smieszą
kozacy typu kertal czy slejw którzy caly turniej chodzili
z ryjami w podłodze i tylko czekali na lute=D
papi mimo tego ze tez na necie kozak przynajmniej sie
normalnie zachowywal i potrafil pogadac z kazdym a
jak te cwoki chodzic po kateach i dopiero po powrocie
do domow rznac wazniakow:D i chcialbym z cala powaga
na koniec powiedziec ze text bobka o amatorach byl
calkowicie na miejscu:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

rutt | 2003-04-19 18:36:15 +0200

No z tymi 10-minutowymi meczami to byla parodia, takie cos nie zadecyduje kto jest lepszy... a mialo byc bo3. Ale ogolnie fajna byla sala z projektorem i 3 pomieszczenia z kompami do gry:]
urinal gg, :P

uksz | 2003-04-19 18:41:58 +0200

Dobra nie wiem o czym tu mowa bo za duzo mam do czytania ale @#$% wiem 1dno ze w lodzi gralo sie przyjemnie i sram na to co pierdola ludzie ze my jakies plebsy amatorzy czy cos , ale pamietajcie to ..
Zawsze najpierw patrz na siebie , pozniej oceniaj innych ...
Jak ktos nie zcail zaluzji ;) to ma @#$% pecha ;P
Powiem wam tak wsyzscy jestescie zajebisci a my to wogle lamy jestesmy i nie wiem po @#$% w tej lodzi bylem jesli po tej wypowiedzi ulzylo wam to sie @#$% ciesze bo nie wiem jak mozna o takie pierdoly sie klocic i robic syffff aaaaaaaaa piszta se co chceta ja zawsze patrzac na "nadinteligentne" wypowiedzi bede mial zlew.....

To tyle nie mam nic do abeesow do bobkow i do innych tam bo ich nie znam poprostu zlewam z tego co mowia i latwiej mi sie z tym zyje ;)

pozdro 4 all & hf

napisalbym pewnie cos jeszcze ale nie mam sil jak zobacze znowu jakis nadinteligentny podtext to cos pewnie dodam ;P

gacU | 2003-04-19 18:58:01 +0200

W sumie to te bindy byly przeznaczone dla xtsa ale go nie bylo :D dla u byl przeznaczony bind "SAY [u.slave] minus 100!!!" Co do amatorow to mi wisi czy ktos mowi o mojim graniu ze jestem zajebisty albo ze jestem noskill nie jestem zakompleksiony jak coniektorzy.... Takze nie czaje was o co sie klucicie? :o

MaxDamage | 2003-04-19 19:11:41 +0200

Zajebiscie bylo , monia ownz :} , dla organizacji nxs piona i beka , dla organizacji ze strony dyrekcji szkoly - ssijcie mi pale , Miejscowa zajebista , kompy zajebiste full wypas klima , sami znajomi z neta tylko szkoda ze taki koniec , w sumie wiecej bylo znajomosci i rozmow niz gry ale nie zaluje ze pojechalem , i ta telewizja z kojakiem za kamera :D:D:D

SL4VE | 2003-04-19 19:20:11 +0200

abs czego Ty @#$% ode mnie chcesz?
W Łodzi do nikogo się nie burzyłem, bo już wiele razy tu pisałem, że nie szukam wrogów do cholery! Krzyknąłem tylko "gg amatorom" jak gp odbierało nagrodę, a teraz też napisałem w kulturalny sposób o tych bindach. Może troche przesadziłem, że nas "zbluzgali".
Wiec o co Ci chodzi abs? Jaki kozak? Weź przemyśl coś 5 razy zanim napiszesz, bo bierzesz fakty z kosmosu.

Max zgadzam się :).

chosen | 2003-04-19 19:20:55 +0200

wy wszyscy jestescie pojebani ! =]

SL4VE | 2003-04-19 19:27:26 +0200

"was nie można sądzić, was trzeba leczyć" :)
PSY ROX :]]

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-19 19:34:42 +0200

dorian: jechalem tylko only for fun, wyjsc z grupy wiedzialem ze nie wyjedziemy, nie liczylem nawet ze wygramy jakis mecz, ale jeden ise udalo zreszta fartem, dorian, q3 mi sie znudzil, juz za dlugo troche schodzi to mi i po prostu przeszlo, troche zaluje, ale widze ze tak z kazda gra jest, w nic innego nie potrafie grac dluzej niz pare dni max tydzien.

co do zachowania papiego, wlasnie sie zastanawailem czy bedzie tak jak na necie czy nie, wprawdzie z papim nie gadalem na turnieju, ale widzialem ze jest spokojny i nic sie nie wozi, wiec po turnieju bardzo zmienilo sie moge zdanie co do papiego, naprawde :).

maxdamage....byles na turnieju i nawet nie pogadalismy :D, kojarzyles chociaz jak wygladam czy raczej lipa ?

abs | 2003-04-19 20:36:57 +0200

ja nie biopre faktow z kosmosu tylko porownuje
zachowani net-real ktore sie rozni jak cholera:D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 20:44:28 +0200

pisalem juz ze ta scena to plebs?

SL4VE | 2003-04-19 20:45:33 +0200

ktoś kiedyś rzucił tekst (o pewnej osobie, której nicka nie wymienie) "przecież on nie może być tak pojebany w realu jak w necie"... może to się sprawdza do większej ilości osób ;]]]

sechu | 2003-04-19 20:47:41 +0200

w ktoryms momencie ktos powiedzial ze wygrana urinal - vs - gp mieli i tak w garsci hahahah mala ciekawostka wynik urinalu z h00ls bardzo wyrownany mecz wynik gp - h00ls pojechali ich raz a potem w meczu finalowym h00ls wygralo juz w 10 minucie do tego lysy zdjal sluchawki ,gdzies w polowie meczu zaczal sobie ze mna gadac podczas finalu olewka kompletna a soo ahahhah stanol sobie na ya i podparl sie reka czekajac na koniec, bo tak sie przejmowal meczem jak pozatym my nie dzielilismy urinalow na jeden mocny sklad tylko na dwa dobre akurat tak wyszlo wiec jak bardzo chcecie sie sprawdzic to podajcie jakos proozycje zeby zagrac godzinka ip i nie bedzie np ( 10 min mecz to lekkie przegiecie i jedna mapa zeby wypowiedziec sie kto jest lepszy .....)

banditos | 2003-04-19 20:49:43 +0200

dorian tyy zlamasie na ch*j sie podniecasz?? Zaczynam zalowac ze juz po turnieju.Po 1 to wy zaczeliscie krecic afere z ta amatorka? po ch*j to wspominac jak to bylo tylko dla beki sorry nie wiedzialem ze to ci twoja kur*a dume urazi. Po 2 przegralismy ALE mamy wytlumaczenie:D BYLISMY Zaje**ni jak swinie:P I mielismy wyjebane na taka palkę jaką ty bez watpienia jestes.

banditos | 2003-04-19 20:59:32 +0200

O rany rany teraz zesicie sie zawieslili kto jest lepszy??Idz sie poloz boo tyy chyba jestes jeszcze nie wyspany czlowieku-daj sobie na luz, poznaj jakas dziewczyne a nie mi sie tu podnecasz "kto jest the bes'ciakiem" Czy u| nie moze wylozyc na to lachy?? Nad czym do Ku*wy nedzy sie tak podniecacie?!("Chyba nie przypalimy z wami! ble:D")

Gravatar

gp-pogrom | 2003-04-19 21:04:18 +0200

obrazili sie za floda 14 letniego bobka ktory nikomu niechcial dorzucic do pieca tylko rozweselic atmosfert ktora byla przycisnieta....
Sechu my wam nic nie musimy udawadniac ani sie spotykac z wami na necie. Tak bylo ustalone przez org ze tl10 , niekumam po co jakies zbedne komentsy ( ze goniliscie, ze juz wygraliscie czy cos ) ... naucz sie przegrywac czy wygrywac w 10 m a jak zrozumiesz ze wyjazd nasz mial byc dla zabawy to moze zmienisz zdanie ... ciesze sie jedynie z tego ze dostaliscie bo widze teraz jak wam na tym zalezalo.Osobiscie tez bym wolal zagrac tl 20m i przy graniu do 3 ( jesli chodzi o lana mogloby nam sie udac wygrac z wami i to nawet z 1 skladem , to co gramy to jedynie lan i to raz w tygodniu a nie codziennie jak poniektorzy ludkowie majacy warunki) ... to ze zyjecie quakiem to wiem, przycielismy was razem z scopem ( jakby byla kamera to tylko nagrac ) jak sie podniecacie ... jesli czujecie sie poszkodowani albo chcecie cos udowadniac to zapraszam do nas na lana ( gdansk ul zwirki i wigury 2 kazda niedziela tygodnia od 16 do 21 ) napijemy sie piwa zajaramy jak ktos lubi plus skopiemy zada :P ( poki co musicie sie cieszyc ze mieliscie okazje chodz 10 m se z nami pograc heee bo na necie mozemy sie spotkac tylko w ect4 poki co )

sechu | 2003-04-19 21:04:58 +0200

zastanow sie kto powiedzial cos na ten temat pierwszy, a dziewczyne mam

BobeK | 2003-04-19 21:07:23 +0200

Niestety mamy plebsiaste wytlumaczenie, ze dwa trzony 1szego squadu musza uczyc sie do matury. :DDDD
Ale z nas lamy. :\

uksz | 2003-04-19 21:12:34 +0200

No kurfa bylo zajebiscie sporo zajebistych ludzi i nowcyh znajomosci szkoda tylko @#$% ze niektorych co znam z on-line nie poznalem tam w Łodzi bo im sie @#$% nie chcialo do mnie dupy ruszyc czy co???
Gdybym @#$% wiedzial ze tam sa to bym sam zagadal ...
A moze ja tak strasznie wygladam ?? ;)
No max i paru innych z reszta tyz daliscie dupy jak sam skurwysyn ;P
pozdr

A co do sporu z u| i tam innymi bo nawet nie wiem kim :) to mam na to pelen zlew wiem tylko tyle ze u| zostalo niedocenione i zrobili wam surprise :P

A jaranie sie wygrana w meczu o tl 10 to zostawie bez dalszego komentarza.....

A zaraz jak zobacze nowe topewnie cos dopisze ;)

SL4VE | 2003-04-19 21:12:48 +0200

heh... pieprzyć kto był lepszy.

Co do tego floodu. Jak już mówiłem dowcip jest śmieszny jak się go opowiada jeden raz. Napisałby raz "gg amatorzy" to założe sie, że byśmy mu też odpisali coś głupiego i by było śmiechowo. Z reszta nie chce mi się już pierdolić głupot. Ktoś tam napisał, że się odegraliście za ect3, a ja chciałem zaznaczyć, że tl10 to zupełnie co innego, bo dużo zależy od spawnów na początku itp.. trudniej odrobić straty itp.

To jak się jaraliśmy wygranymi dowodziło, że przyjechaliśmy for fun i fun'a nam nie brakowało.

sechu | 2003-04-19 21:14:01 +0200

Ten ostatni txt nie do pogroma , nie widzialem bobka i nie wiem ile on mial lat dla was to byl zart adresnalinka skoczyla odetchneliscie i jeden przcisnal ten klawisz i to wszystko . W dobrym humorze byliscie ale nie wiem co czul urinal2 i w pierwszy momencie odebral to troche inaczej . a co do tego ze chyba za bardzo chcielismy zajac lepsze mejejsca to sie zgodze ale tylko zalezalo nam na mjejscach bo na pewno nie nagordzie . jak chyba wiesz ja wogule przed turniejem nie gralem i to sporo ,ostatnie moje mecze na necie byly bardzo dawno wiec nie wiem na co moglem liczyc wiecej .

BobeK | 2003-04-19 21:15:41 +0200

Hee... mam takie male pytanie: o czym bysmy teraz rozmawiali, gdybym nie puszczal tego binda? :)

Chyba o organizacji. :o

SL4VE | 2003-04-19 21:18:12 +0200

hmmm... pewnie o pogodzie :).

gacU | 2003-04-19 21:23:18 +0200

LOL a wy dalej jedno..... Niby nic wam nie przeszkadza a pierdolicie .... Jak ja gram z bobkiem to mi wrzuca od gejow itp ja zkrecam beke..... Wy zato ze ktos poscil flooda "GG amatorom" robicie sprawe taka ze @#$% normalnie szok!

Co do tl 10 a 20 to zawsze se mozna pogdybac ze u by wygralo lub ze by zaczeli walic kille i by przegrali do -. stalo sie tak jak sie stalo ni nie ma nad czym plakac bosh ..

sechu | 2003-04-19 21:24:01 +0200

pewnie po meczu podalibysmy wam rece w podziekowaniu za gre tak jak to zrobilem na koniec turnieju dziekujac h00lsom za gre bo byla w przyjemnej atmosferze ,a teraz juz bysmy nie mysleli o tym co pisac w komentsach bo byloby to zbedne

banditos | 2003-04-19 21:29:37 +0200

Czyzbysmy dochodzi do porozumienia Panowie???Czyzby klimat swiateczny dawal nam sie w znaki??:D Jezeli tak to jedziemy na ta szmate z marketinu ktora nas na siano wyjebala:D

gacU | 2003-04-19 21:34:59 +0200

TA przez te swieta musze jutro wtac o 8 na jakies jebane sniadanie :/

Gravatar

tox1c | 2003-04-19 22:01:19 +0200

E tam przestancie pisac o bzdetach tylko moze zacznijmy wytykac i to ostro tych sponsorow w Lodzi "ktorzy tak ladnie robią ludzi w balona" (c)scop :) prawda arcy.vq3 ? :P

Gravatar

mat1x | 2003-04-19 22:03:01 +0200

Ta :D
A swoja droga scop rzadzil :)

dxbush | 2003-04-19 22:14:34 +0200

i tak w dx jest najfajniej :]

Teraz to widac ;-)
gg

banditos | 2003-04-19 22:19:49 +0200

monia byla tak obstawiona ze az glupio bylo podejsc i pogadac...-byla strasznie obstawiona

Gravatar

wizard | 2003-04-19 22:21:31 +0200

ooo boze ludzie was pojechało mocno ale co tam si edziwic oni nie znaja bopka (&mayhema) i biora jego texty na serio , no cuż oni już dojzali do zycia w społeczeństwie my jeszce nie ;]

BobeK | 2003-04-19 22:21:59 +0200

Bo bush jest najfajniejszy. (;

abs | 2003-04-19 22:22:19 +0200

wlasnie biedni zawodnicy na podium zostali wychujani a wy tylko o jakims bindzie bogu ducha winnego bopka napierdalacie:PPPPPPPPP

SL4VE | 2003-04-19 22:31:05 +0200

w sumie to na nas też wałek poszedł.
Gadałem z noXisami i był projekt zeby napisac newsa w którym by się objechało sponsorów na maxa, ale pojawił sie mały problem... żaden z nich nie okazał się takim samobójcą żeby tego newsa pokazać ludziom z góry :)).

BobeK | 2003-04-19 22:38:56 +0200

Wogole co to za sponsorzy byli... :o "Telewizja"?

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 22:47:14 +0200

gadalem z noxisami i dalem dupska... czego ty sie boisz slejw? ja smaruje na wszystko jak sie da. a pozatym kogo nazywasz sponsowami? ludzie ktorzy dali bon na 200 hamburgerow z jeb.anego makdonalda?

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 22:48:15 +0200

btw dawaj mi tego niusa i sam go zamieszcze jak masz z tym problemy.

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-19 22:48:38 +0200

btw2. plebs rzadzi

gacU | 2003-04-19 23:32:38 +0200

rozmowa z organizatorem :
Przestan mnie wqrwiac
bo co?! - Scop :D::D
scop rulez :d

Mad | 2003-04-20 00:17:22 +0200

hmmm nie wiedzialem ze bede tematem tabu :D lol ? abs ty jestes przeciez spokojny czlowiek :D i ja sie woze po necie ? poprostu mowie co mi wisi czego wprost bym "moze" nie powiedzial ! a pozatym nikogo tam prawie nie znalem ale ze swoimi ziomkami sie wozilem :DD i nie wiem o co tu tyle krzyku ...

Mad | 2003-04-20 00:18:59 +0200

no z nagroda to niezle sobie polecieli ... no ale przeciez byly jeszcze jakies myszki i koszulki dashdasgdasfdhasdfas

BobeK | 2003-04-20 00:31:06 +0200

encyklopedie !

gacU | 2003-04-20 00:35:46 +0200

encyklopedie sexu dla par homoseksualnych?:P

matr1x | 2003-04-20 01:00:27 +0200

no ci spasorzy jacys lewi ku rwa sa
w tarnowie tez waly poszly przez sponsorow :P
chyba sie zgadali:P
trzeba ich zlapac i im doje bac :]]]]]]

Mad | 2003-04-20 01:12:19 +0200

matrix na prezydenta !! :DD

ash | 2003-04-20 01:49:59 +0200

no co wy chcecie od sponsorow. Ta kasa to byla w postaci dlugopisow, breloczkow i cukierkow;))
Bylo trzeba brac do woli, choc z 2 strony jak rivs chwycil garsc tych brelokow to pani od organizacji od razu schowala pudelko;d

Gravatar

tox1c | 2003-04-20 03:51:06 +0200

matr1x:
no ci spasorzy jacys lewi ku rwa sa
w tarnowie tez waly poszly przez sponsorow :P
chyba sie zgadali:P
trzeba ich zlapac i im doje bac :]]]]]]

A moze nie lubią quakemanow ;D
Lódź smierdzi plebsami :), a scop rulez :D dojeb mu dojeb :D

abs | 2003-04-20 08:45:12 +0200

papi ty tez jestes spokojny czlowiek:D
ale @#$% svichowi tego newsa nie podaruje i tyle
zreszta skoro wszyscy z ktorymi sie klocilem juz sa ok
to musze se znalezc kogos nowego=PPPPPPPPPPPPP

Mad | 2003-04-20 09:43:04 +0200

:DD

NEC|Ly5y | 2003-04-20 10:24:42 +0200

Heheh no troche tu wpisow juz jest :) ale chcialem powiedziec ze i tak bylo niezle :)

SL4VE | 2003-04-20 10:28:17 +0200

Xplo... ja tego newsa nie mam i to nie ja się boje :D tylko żaden z noXisów nie pojdzie do dyrektora szkoły i nie powie "proszę Pana/Pani niech pani wejdzie na www.q3arena.gry.wp.pl i zobaczy co o Pani napisali"...

Papi... mieliśmy sobie na pro-t4 zagrać po lan ;/.

dinhkertal | 2003-04-20 10:49:35 +0200

hmmm w sumie to bylo wesolo, atmosfere rozluznialy zabawne meczyki grupowe (rzadzi akir ktory przez 2 minuty czekal po ra na ospdm6 a mial 20 hp :D) czy tez filmik slv&shr (ta akcja z bsem rzadzi podobnie jak shr z 3ma ludzmi na weaku na ospdm5, normalnie zlew mialem z tego :D). Teraz kazdy sie o cos rzuca niby ze ma pretensje o cos i szkoda ze nie dojebal nikomu a w sumie to i tak by kazdy gowno zrobil, czy jest tutaj ktos na tyle nienormalny ze klepalby sie za slowa wypowiedziane przez jakoms lamke na necie? :D ja sie z tego smieje raczej, czasem cos powiem mniej wesolego ale przeciez z absem jestem sklocony na necie od 2 lat i jakos sie nie pozabijalismy na lodzi fabrycznej (BTW: zaskoczylo mnie sporo osob wygladem, np move - myslalem ze nizszy jestes sporo :)))). W sumie to jakos ze dzisiaj dzien swiat to ten najwazniejszy wiec zycze wam wszystkim WESOLEGO JAJCA (nie tylko na stole ale i w codziennych zlewach :P) ORAZ SZCZESCIA (bo pech denerwuje) ZAROWNO W ZYCIU JAK I Q3. NIECH WAM KUCZY LETKIM BENDZIE :p :D :) :}

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-20 11:16:53 +0200

slejw ja bym se na normalnym t4 zagral z toba :]

banditos | 2003-04-20 11:17:15 +0200

Wiiiiiiiiiiiidzialem Monii Ćień...:P

cannabis | 2003-04-20 12:28:01 +0200

cwele obudzili mnie o 9 na jakies je.bane sniadanie

/me pozdr gac3k

SL4VE | 2003-04-20 12:32:11 +0200

Xplo... ale bym lanie zebrał :)))). Ale zawsze jakiś trening, jak się gra z lepszymi to samemu staje się lepszym ;].

move | 2003-04-20 12:34:26 +0200

www.q3arena.gry.wp.pl/666

gacU | 2003-04-20 12:43:26 +0200

re cannabis :D

abs | 2003-04-20 12:54:36 +0200

kertal masz swieta racje (@#$% co ja gadam:PP) ja sie nie wkurwiam na nikogo innego tylko na plebsa svicha
nikogo si enie zapytal ani nic tylko spierdolil z WSI do caffe
i sie napisal newsa:ooo powinni go skasowac w pizdu i
newsa powinien naisac slawek b osvich sie nie nadaje
z conajmniej 3 powodow: nie pisze obiektywnie, nie
zna ortografii, i jest plebsem:DDDDDDDDDDD

abs | 2003-04-20 12:56:18 +0200

ano @#$% zapomnialem o jednej najwazniejszej rzeczy:D
dzieki pogrom za specjala mocnego:)))

BobeK | 2003-04-20 13:06:01 +0200

:ooo

Gravatar

JarlB | 2003-04-20 14:03:32 +0200

boshe, dajcie se spokoj z tym plebsem :D jedno haslo xts'a i juz kurna caly net o tym nawija :DD

cannabis | 2003-04-20 15:00:24 +0200

zamilcz plebsie...

abs | 2003-04-20 15:04:11 +0200

fragmatic to zamknij sie w ogóle:)))))
kiedys ktos powiedział "@#$%" i teraz caly net o tym mowi. Mozesz tak nie mowic:D?

SL4VE | 2003-04-20 15:37:54 +0200

nie lubie tekstu "plebs", ale tu popieram absa :>

Gravatar

StaryOrgowicz_529 | 2003-04-20 15:50:47 +0200

idzcie lepiej ciagnac z cyberfight mecze z qlana warto szczegolnie lexera :DDDDDDD

UVM-Maluszek | 2003-04-20 16:04:11 +0200

Witam!
Ogranizacja turnieju niewatpliwie ma bardzo wiele do zyczenia, zwlaszcza jezeli chodzi o Rocket Arene. Gdy chłopaki sie pojawili to nie bylo zadnego kompa ustawionego, na poczatku bylo troszeczke nerwow i "nieprzychylnych komentarzy:)) " ,ale po jakiejs godzince juz promienie sie pojawily:) , a to za sprawa pifka i wodeczki / czasem doping i rozweselacze sa konieczne/. Po nastepnych 3-4 godzinach zaczelismy grac. Mecze byly emocjonujace i strasznie zaciete a do tego atmosfera jaka chlopaki wytworzyli / chwala za wyrozumialosc/ byla na prawde wspaniala. Pobawilismy sie, pragnienie bylo szybko zaspakajane, salwy smiechu wybuchaly co chwile /bynajmniej nie z powodu poziomu gry/. Szkoda ze termin tego urczego spotkania byl przy samych swietach. Sadze , ze duzo wiecej ludzi by sie pojawilo, gdyby to byl inny piatek.
p.s. Rozmawialem z Acidem i moze bedzie mozna zorganizowac w ciagu kilku miesiecy turniej z prawdziwego zdarzenia i w bardziej liberalnym terminie.
Dziekuje wszystkim za cool atmosfere na Rocket Arenie.

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-20 16:56:22 +0200

w woli wyjasnienia... plebs po raz pierwszy padl z ust eddiego, a pozniej infa... potem to jakos poszlo samo.

Gravatar

JarlB | 2003-04-20 17:07:17 +0200

:))))))))))))))) boshe jakie plebsy :DDDDDD

joke :>>>

abs | 2003-04-20 17:07:23 +0200

Pomimo ze znam Maluszka:D to ja musze napisac cos
dla niego zlego:D generalnie turnie RA3 został przeprowadzomny
na siłe i gdyby go nie było mysle ze TDM smialo by zostal
rozegrany tak jak mial wygladac w pierwotnej postaci:)
no ale nic bylo minelo nasteonym razem sie RA3 nie
zrobi=PPPPPPPPPPPPP

abs | 2003-04-20 17:20:38 +0200

no frag uczysz sie:DDD plebsie:DDD

viltZz | 2003-04-20 17:20:50 +0200

pudlo abs, to ra3 bylo kapletnie obok:/

abs | 2003-04-20 17:25:34 +0200

ale czasu zajelo =D

Vq3 | 2003-04-20 19:32:31 +0200

Plebs, Plebejusze, plebei, w starożytnym Rzymie warstwa społeczna, która w okresie królestwa i wczesnej republiki nie posiadała pełnych praw politycznych. Nie jest dokładnie znane pochodzenie tej warstwy.

Plebejusze (rolnicy, rzemieślnicy, kupcy) pozostawali w opozycji do patrycjuszy, z którymi toczyli długotrwałą walkę o prawa polityczne i nowy podział ziemi. Walkę tę rozpoczął exodus na tzw. Górę Świętą i odmowa uczestnictwa w wojnie przeciw Ekwom (494 p.n.e.).

Największymi zwycięstwami plebejuszy były: prawo dwunastu tablic (449 p.n.e.), zniesienie niewoli za długi i dostęp do wszystkich urzędów oraz lex Hortensia (ok. 287 p.n.e.), która przyznała uchwałom komicjów (comitia tributa) moc ustaw. Stopniowo plebejusze podzielili się (ze względu na cenzus majątkowy), a do nowej warstwy nobilów (nobilitas) weszły bogate rody plebejskie.

W okresie późniejszym nazwą plebejuszy określano ubogie warstwy mieszkańców Rzymu i ludności wiejskiej, które jednak posiadały prawa polityczne i o których głosy zabiegali politycy.

TO DLA WSZYTKICH NIEDOEDUKOWANYCH CIEMNIAKOW KTORZY UZYWAJA SLOW KTORYCH ZNACZENIA NIEZNAJA !!!!!!!!!

stirmal | 2003-04-20 20:06:03 +0200

Klap, klap, klap... Brawo Vq3!

SL4VE | 2003-04-20 20:10:09 +0200

"Plebejusze (rolnicy, rzemieślnicy, kupcy) pozostawali w opozycji do patrycjuszy, z którymi toczyli długotrwałą walkę o prawa polityczne i nowy podział ziemi. Walkę tę rozpoczął exodus na tzw. Górę Świętą i odmowa uczestnictwa w wojnie przeciw Ekwom (494 p.n.e.)."

exo się nie chwalił :P

abs | 2003-04-20 20:13:23 +0200

zle znalazles w slowniku:D ja nie zabiegam o glos svicha (ktory jest plebsem:DDDDD) zresztą kto by zabiegal o glos posiadajacego wloski na zel do gory ala "dziewczyna w zlotych dresach" pajaca:D

Mad | 2003-04-20 20:23:14 +0200

wymiekam :DDDD

Gravatar

JarlB | 2003-04-20 20:30:45 +0200

mwhahahahahah :DDD

jakie comentsy madre :D

/[PLEBS]frg :D

SL4VE | 2003-04-20 21:10:34 +0200

[plebs.wav] :P

Gravatar

rutt | 2003-04-20 21:14:44 +0200

idzcie na plebanie bo SWIETA! wesolego jajca ;o

Gravatar

hardtmuth | 2003-04-20 21:18:07 +0200

albo przeczytajcie arta o tym turnieju z moich oczu :), link znajdziecie na stronce gp, albo na stronce six`ow. thx move :)

dinhkertal | 2003-04-20 21:35:41 +0200

:D plebs plebsem a w q3 gra sie reka nie ustami :D

stirmal | 2003-04-20 21:48:23 +0200

Abs jestes po prostu niewyjety ;)

Gravatar

vTm | 2003-04-20 22:38:55 +0200

dobra teraz wezmy sie w garsc Lodz byla i minela teraz czekaja nas nowe wyzwania i nowe problemy ...

dinhkertal | 2003-04-20 22:58:15 +0200

lepiej zacznijmy kombinowac jakby tutaj wygrac ect i tym samym nie grac zadnego meczu :D

abs | 2003-04-20 23:00:48 +0200

dzieki dzieki dzieki:D wiem ze jestem za*je*bi*sty:D

dinhkertal | 2003-04-20 23:02:42 +0200

btw: shr i slv konczcie filmik bo bym se go obejrzal chetnie jesio raz. Wypasiasto zrobiony z giga muzom !:!:!:!:

Mad | 2003-04-21 03:17:21 +0200

hmmm z checia bym obejrzal ...

dinhkertal | 2003-04-21 10:16:30 +0200

a ten tu z paratekstami wyjechal :D DAWAC MI TU PARE Z T-REXEM! :D

SL4VE | 2003-04-21 10:35:04 +0200

film NAJWCZESNIEJ za tydzien, bo teraz shr jest u babci, a w srode mamy wycieczke klasowa i wracamy w sobote w nocy. Zostało nam już serio niewiele do skończenia.

papi: widziałeś w Łodzi w ogóle ten avik?

Gravatar

rutt | 2003-04-21 12:41:59 +0200

qrna chyba cale fUzz nie widzialo bo gdzies poszlismy...? przynajmniej ja nie wizdzialem :[ czekam az bedzie na necie.

gacU | 2003-04-21 13:18:10 +0200

campa myslalem ze powiesz ze to jak grales z gadem na t4 bla bla bla i wtedy on powiedzial plebs i pozniej poszlo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Mad | 2003-04-21 13:18:55 +0200

no dolaczam sie do rutta ... chyba poszlismy na dol wtedy cos zjesc ... aaaa nie akurat jak weszlismy to koniec chyba byl i cos innego wlaczali :D

dinhkertal | 2003-04-21 16:02:03 +0200

trzy czwarte tekstow zaczynalo sie od edka :d gad to nie wiem co wymyslil, para jesio wyjebal t-rexa z podpisem umf umf i sie jarali wszyscy :d

gacU | 2003-04-21 19:27:28 +0200

tak jak campa zaczyna cos pisac to sa to slowa jak z eddym/gadem ...... i myslalem ze bedzie mowa o gadzie :D:D:D:D :SAFAGAHSFSJDJDDDDDA

Gravatar

mat1x | 2003-04-22 14:18:16 +0200

ciekawe kiedy (czy wogole) pojawia sie jakies szczegolowe wyniki + demka z tego turnieju, jak narazie pachnie mi plebsem

dinhkertal | 2003-04-22 18:40:00 +0200

bo organizacja byla plebejska, od razu widac ze prywatna uczelnia nie panstwowa :P jakby byli spox to by dali grac po 2 mecze nie ze do 20:00 i koniec :p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63