Koniec turnieju na WSI
pią, 18 kwiecień 2003 22:19:11 | Autor: Vq3 | Quake 3 Arena
1. the h00ligans
arcy.vq3
urinal_2
urinal_1
5-6. 666 / war
7-8. ff / fuzz
Oto finalna kolejność turniju w łodzi
(a teraz wracam do ciupania w kafei razem z niedobitkami :P)





kaboom | 2003-04-18 22:31:10 +0200
cos ostatnio na naszej scenia rządzą hoolsi :), czyźby przyszły mistrz Polski?, w każdym razie gg
#639898
Senior | 2003-04-18 22:35:30 +0200
gratulki hools, gg
#639900
Logitech|kar | 2003-04-18 22:40:15 +0200
w sumie to juz są miszczami pl - udowodnili to wygrywajać eCC,tarnow Q3a Cup end turniej w WSI w Lodzi
#639901
matr1x | 2003-04-18 22:47:19 +0200
mowilem ze hoojki wygraja :p
#639904
StaryOrgowicz_618 | 2003-04-18 23:01:27 +0200
nawet mi z1 nie powiedział ze do lodzi pojechali :P
#639906
gacU | 2003-04-18 23:08:34 +0200
kazdemu mowili ze nie wiadomo czy pojada :D ale 2 miejsce nie jest zle tym bardziej ze zrewanzowalismy sie urynce za ect :P
#639907
zLoo | 2003-04-18 23:13:06 +0200
to 666 powinno miec miejsce urinalu i tyle :))
#639910
ognos | 2003-04-18 23:13:51 +0200
hmm u2 wyzej niz u1... :D
ta 666 na miejsce urianlu... hjehehhe
#639911
k3m | 2003-04-18 23:18:34 +0200
GG! Slyszalem na shoutcascie jak solar komentuje =)
#639912
ciastek | 2003-04-18 23:19:35 +0200
h00lsy rzadza i tyle ;). W koncu nalezy im sie, trenuja ostro, nie cwaniakuja jak szostki, ze kazdego rozjebia i maja swoje. h00ls rox :)
#639913
Zenith | 2003-04-18 23:34:44 +0200
spoko nie ma co ich tak bardzo bardzo chwalic bo minie ich czas wreszcie :P
ale narazie gg chlopaki sie staraja :D
#639909
czus | 2003-04-18 23:52:28 +0200
a gdzie dema??? nima ani z meczu Polska-DAnia ani z turnieju :((( postarali byście sie może choć troszke:(
#639915
JarlB | 2003-04-18 23:52:35 +0200
ciastek :DDDDDDDD
akir wypowiedz sie :D prosze !! :D
#639916
JarlB | 2003-04-18 23:53:17 +0200
demka z pol-dk sa, poszukaj ... postaralbys sie ..
#639917
sYnth|Bubu | 2003-04-19 00:03:51 +0200
ale nie ma pol - finlandia :d
#639921
JarlB | 2003-04-19 00:39:35 +0200
no fakt, tych demek nie znalazlem :P, bubu idz spac juz :D
#639924
sYnth|Bubu | 2003-04-19 01:02:16 +0200
oki ide bo jutro jade w goory na swieta lepic balwana :d
#639925
Mad | 2003-04-19 01:05:54 +0200
JEST chyba blad na stronie bo to my mamy 7 miejsce ... powinno byc 7/8. fuzz/ff ... ok mniejsza z tym zawsze bylismy pokrzywdzeni wiec sie przyzwyczailismy !!! chcialbym podziekowac wszystkim za wspolna gre i emocje szczegolnie skladom: TEAM LODZ, DX, URINAL2 !!! naprawde bylo extra mimo wielu problemow .... lecz to nie byla wina organizatorow ktorzy zostali poinformowani ze turniej ma byc zakonczony o 20 o godzinie 14 ?! ... naprawde chlopaki z noxis sie niezle napracowali za co wielkie THX ! AKIR NIGDY CI NIE WYBACZE TEGO BARU :DDDDD
#639927
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 06:45:45 +0200
zalosc
#639933
cannabis | 2003-04-19 08:56:22 +0200
bardzo dziekujemy , nagrody wyslemy mailem ...
#639934
exodus | 2003-04-19 09:28:04 +0200
ja tylko nie moge zniesc tego meczu u1 vs h00ls 136-138 ...........................................
#639939
mayhem | 2003-04-19 09:51:04 +0200
to sie powies, bo to takie niesamowite...
#639942
exodus | 2003-04-19 10:16:33 +0200
dla mnie jakos jest fajny meczyk byl na gtv
nie taki jak na dm7...
#639943
pogo | 2003-04-19 10:17:40 +0200
buehehehe mayhem ;)
#639944
ziemba | 2003-04-19 10:22:24 +0200
lol :D ja wiedzialem ze tak bedzie :) nie chodzi o wygrana tylko z tym ze przytna w chuja z nagrogami!!!!! lol
#639945
Dud9k | 2003-04-19 10:31:29 +0200
h00ls pojadą każdego nawet c58 , ic itp
#639947
gOdlak | 2003-04-19 10:47:48 +0200
To niezla organizacja LOL. Jak sie nie ma pienidzy na nagrody to sie nie obiecuje ich i podaje kwoty ile dokladnie ich bedzi. A co teraz maja myslec chlopacy ktozy pojechali tam wygrac pieniadze a nie jeszcze stracic bo koszty wyjazdu mnieli wieksze niz wygrana. Szkoda slow. h'cafegodinet.
#639948
sechu | 2003-04-19 10:51:20 +0200
Kurde az szkoda ze odpadlismy z drugim skladem urinalu ale mecz 10 minutowy to dla mnie pewnego rozaju zaskoczenie ;p tak czy inaczej wynik urinal - vs h00ls 138 -136 dzieki za gre podobala mi sie atmosfera z jaka sie z nimi gralo czego nie mozna powiedziec o klanie arcy ktory stwarzal nie mila atmosfere ;/
#639949
JarlB | 2003-04-19 10:52:18 +0200
btw turnieji, czy ktos ma jakies wiesci o kolejnej edycji tarnowa ?
#639950
sechu | 2003-04-19 10:52:27 +0200
godlak nie wiesz jak bylo i kto nad tym wszystkim stal wiec nie mow przynajmniej bo nie masz racji ;/
#639951
SL4VE | 2003-04-19 10:55:34 +0200
ta gac3k... odwdzieczyliscie sie w 10 minutowym niezle... wygrywajac 4 fragami zbluzgaliscie nas od amatorów... rządzicie.
#639952
SL4VE | 2003-04-19 10:56:14 +0200
a demka będą. O 8:30 (nie 8:35 :P) shaker idzie zgrac demka.
#639953
wizard | 2003-04-19 10:59:00 +0200
gg dla amatorów sechu ;]
#639954
mem | 2003-04-19 11:40:23 +0200
soo grał dla hoolsow ? :D
#639961
rutt | 2003-04-19 11:56:27 +0200
tak ;]
#639966
ziemba | 2003-04-19 12:11:15 +0200
ej a co wam do tego czy sooteczek gral u nas?? z tego co wiem jest czlonkiem naszego klanu.
#639708
bryan | 2003-04-19 12:13:21 +0200
a kiedy bedzie ten material w TV co malo nas pan operator kamery nie znokautowal swoim sprzetem pracy ?:d
#639709
hardtmuth | 2003-04-19 12:15:23 +0200
kto stwarzal niemila atmosfere urinal ktory darl morde jak jakies dzieciaki na podworku, czy zarty bobka i mayhema na koniec meczu?
wszystko bierzecie cholernie na powaznie, Was bylo slychac w calym budynku, kertal sie przezegnal przed meczem (LOL), jak wygraliscie to jakies tance odstawialiscie, czahoroxy itp to jest bardzo weird i nie stwarza milej atmosfery.
zaraz poleci pelno bluzg bo pewnie wszyscy kochaja u, a nienawidza arcy, gdyz arcy to pro i wszystkich nazywaja amatorami... ze nikt nie wezmie czegos z ironia.
pozdrowienia dla hoolsow za sportowa gre, w spokoju i bez darcia sie na cala pizde.
#639673
ziemba | 2003-04-19 12:23:00 +0200
hard nasi byli cicho?? :D lol!! jednak umieja sie zachowac na turnieju, nie o co w naszej cafe :)
hard ja was lubie, bo nazywacie wszystkich amatorami :) i w sumie macie racje.
co do urinalu, to nawet nie chce mi sie gadac :) slyszalem, ze shr sie przestraszyl lysego jak do niego podszedl h00jol :D lol shr :ahhaaahaha.
dudek ty jak masz gadac takie glupoty to .... nie gadaj :D jak chcesz sie podlizac, to wpadnij do naszej cafe, a damy tobie nasze grupowe zdjecie ;D i bedziesz je mogl sobie powiesic nad lozeczkiem zamiast krzyza i obrazka matki boskiej :)
#639968
hardtmuth | 2003-04-19 12:32:56 +0200
nie Wasi nie byli cicho, tylko nie chcialem zeby tak wyszlo ze darliscie sie tak jak to urinal robilo, slyszalem najczesciej toxica :), bo sie czesto o cos denerwowal... :D
najlepszy byl bajer jak, juz nie pamietam kto gral z arcy i jednoczesnie hoolsi grali z kims, lesio cos mowi o ra czy quadzie, a mayhem ze coza bzdury gadacie w sensie do arcy, bo myslal ze to ktos z nas :)
to dobrze ze ktos bierze ten txt o amatorach z duza ironia ;).
#639969
ziemba | 2003-04-19 13:13:13 +0200
amatorski wpis hard ;)
#639976
abs | 2003-04-19 13:14:53 +0200
ta slejw jak zwykle zaczyna *pi*er*do*lić głupoty:>>
o dziwo na turnieju nic nie powiedział arcy ani w ogóle nikomu nic nie powiedział:oooooo po prosytu bobek postanowił zażartować i stwierdził że dziękuje za grę amatorom:) A czy stwierdzenie ze ktos jest amatorem to bluzg?? wydaje mi sie ze szczurki poprzesadzaly jak zwykle zreszta:>
#639977
ziemba | 2003-04-19 13:17:34 +0200
abs u nie jest amatorami, bo przeciez wygrali ect :D
ahahha lol wszyscy jestesmy amatorami tylko niektorzy chyba maja bardzo wysokie mniemanie o sobie i boja sie przyznac :)
#639979
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:18:50 +0200
co tu duzo mowic... gracze ktorzy maja mniej niz 2 lata stazu zachowuja sie jak plebs, graja jak plebs i sa plebsem. Sa tez wyjatki, ale zadko. Q3 zeszlo nie na psy, a na suki. Kazdy zrobil sie wielkim piep.rzonym "PRO" grajacym w "tdm". Prawdziwi "pro" w polsce to ludzie otwarci i na tdm i na duel. Nie ma czegos takiego jak "umiem tylko tdm", albo "ja gram tylko duel" i nazywam siebie "PRO". Albo ma sie to cos, albo sie nie ma. Albo ma sie skilla, albo poprostu wpadlo sie w nalog. Prawdziwymi skillowcami niewatpliwie sa/byli mario, gad, eddie, inku, mm... ale malo kto ich z was pamieta. Teraz to jest tylko "PRO" z tym swoim przegietym za mocno "JA"
#639980
ziemba | 2003-04-19 13:21:52 +0200
pro(siaczek) campa ( bez glupich skojazen ) ;) a dlaczego siebie nie wymieniles w gronie pro-plejerow ?? :)
ps. masz jakies nowe glupie stronki?? jak tak wyslij na gg linki :D
ps2. kiedy film skonczycie?? :)
#639981
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:26:19 +0200
ja jestem ponad pro :O
filmu nie kce mi sie konczyc, bo juz nie gram i wywalilem wszystko. mof konczy za mnie.
jakby byl jakis normalny duelowy turniej gdzies w wawie albo cos to bym sie moze skusil i zagral, ale plebsiarski tdm mnie meczy
#639983
ziemba | 2003-04-19 13:38:52 +0200
ty jestesz szefem wszystkich szefow :D
#639988
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:40:26 +0200
XplOad aka Krzysiu Jezyna ze Szczecina :O
#639989
ziemba | 2003-04-19 13:42:14 +0200
campa zapraszam cie na kolacje :D
#639990
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:45:51 +0200
ale ja nie jestem glodny [...] a co do zarcia? guziec?
#639991
ziemba | 2003-04-19 13:47:03 +0200
ty nie bedziesz jadl ciebie beda jedli :D
cannnpa guziec :taka afrykanska swina :D
#639992
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:47:57 +0200
mylisz sie... guziec to takie "PRO" z polski
#639993
hardtmuth | 2003-04-19 13:48:46 +0200
absharper:
ta slejw jak zwykle zaczyna *pi*er*do*lić głupoty:>>
o dziwo na turnieju nic nie powiedział arcy ani w ogóle nikomu nic nie powiedział:oooooo
oj ktos z u|, a raczej cale u powiedzialo cos i przegieli mocno pale, jak byl mecz juz finalowy na dm7 h vs arcy, widac ze kozaki urinalowe na necie, tez kozacza tez w realu...czyli nie dostali nigdy w pale pozadnie :(.
#639994
ziemba | 2003-04-19 13:50:45 +0200
campa nie z polski :) pro-guziec jest z afryki, a dokladniej z ZIMBABWE ;)
hard masz racje :) lysy jak mi mowil jaka mine mial shr, to nie moglem wytrzymac ze smiechu :) chlop jest masta na necie :D
#639996
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 13:50:53 +0200
nie widze problemu... wyrwac chwasty
#639997
ziemba | 2003-04-19 13:52:25 +0200
przybic ich takim gwozdziem do sciany :D
o takim |-------------------------------------------------->
#639999
abs | 2003-04-19 13:52:53 +0200
hardmuth ze slejwem to cos jak recydywa:) to on zawsze duzo gada malo robi:D wiec jak ktos cos takiego powiedzial to na niego wszystko:D (zreszta ja mowilem o komentarzu tak btw.:P)
#640000
abs | 2003-04-19 13:56:49 +0200
ziemba no nie masz pojecia:P wszyscy stali gadali a ci ryje w monitor i pro gadki:) ja bym ich powyrywał ale lopu mnie prosił:P
#640002
Mad | 2003-04-19 14:11:48 +0200
no nie milo bylo jak bobek napisal pjonek a soo mu na to twoj stary :DD ciekawe co by sie dalej dzialo gdyby bobek nie napisal i know ...
#640010
ziemba | 2003-04-19 14:22:13 +0200
ej bob zazartowal sobie i mysle ze soot tego na powaznie nie wzial ;D
wlasnie mi lysol opoiada jak to podszedl do shr :D i znow ma polew :D abs nastepnym, razem trzeba takie cos nakrecic :D
#640015
hardtmuth | 2003-04-19 14:35:23 +0200
ciekaw jestem jak bedzie wygladal pierwszy koments jaki napisze ktos tutaj z urinalu :D:DD:D:D:D:D:D:D:D.
#640018
abs | 2003-04-19 14:57:43 +0200
ziemba byla kamera:))) ale nie wiem czy byla akurat jak graly koniki=D
#640024
abs | 2003-04-19 14:58:17 +0200
a slejw predko sie nie wpisze wali konia przed pucharem::D afshgafsjhgsfahsfajhfajsjdajdfasfddasjg
#640025
sechu | 2003-04-19 15:09:18 +0200
Hardtmuth szkoda slow gadasz tak o tych kozakach jak wam shr zaczal w realu wrzucac od popierdolonych to dlaczego siedzac cala grupa nikt mu nie zajebal ahahaha niezli kolesie @#$% .... po ect3 uwazalem was za wporzadku kolesi .....ja wraz z tym turniejem skonczylem z q3 ale chetnie wpadne na nastepny turniej i popatrze jak kozaczycie rererere
piG piG poGi piGi poG poG i juz dajcie se spokuj z fluganiem bo szkoda pisac i tak juz tego nie przeczytam
#640028
hardtmuth | 2003-04-19 15:14:05 +0200
bo nie chcielismy robic nikomu problemow.
#640029
nxs.mlk | 2003-04-19 15:41:31 +0200
gg hools , w finale pojechali arcy bez mydla :>
#640035
banditos | 2003-04-19 15:47:38 +0200
Pal gume zlamasie sa swieta i nie chce mi sie wrzucac wam ale powiem ze troche jestescie wykreceni( mowa tu o u|) przeciez wiadome bylo ze Bob napisal to dla beki a wy film sobie zescie wkrecili. Nie spaalismy prawie cala droge bylismy zajebani jak swinie a ty nas od kozakow wyzywasz?. Jezeli tak uwazasz itp. to dozo na nastepnym turnieju. Wesołych Świąt:D
#640036
gp-pogrom | 2003-04-19 15:51:38 +0200
Nie kumam wogole wpisow, nawet nie wiem ze ktos sie rzucal z urinalu do nas ...... btw nawet ni9e wiem ktorzy to urinal no procz lopa :D a zaluje najbardziej ze nie przyciąłem kertala heee matrix bot rox ... atmosfera byla z deka przycisnieta ..... mimo problemow , pogubienia sie organizatorow nalezy sie im wielkie dzieki :) ...... no i wielkie dzieki dla scopa ktory zaltwil ze turniej nie skonczyl sie o 20 jak mial..... po co narzekac ze gralismy 10 m final lb czy cos jak moglismy wogole go nie zagrac....... szkoda klanow ktore wogole nie zagraly , my tez wbilismy sie do kompow dopiero okolo 15:30-16.... wsumie bylo okey i szkoda ze juz wiecej tam sie turniej nie odbedzie...... a co do wpisow bobka to wystarczylo spojrzec na niego zeby zrozumiec ze te bindy to ironia i zart a traktowanie ich jako obrazliwe wydaje mi sie smieszne ... no jak ktos nie panuje nad nwerwami i przegrywa a kolo pisze ci dziki za gre amatorze to mozen sie wqrzyc :) tylko bez jaj . AAAA jak panowie z czaszkami na monitorze poczuli sie urazeni to mi przykro tylko teraz bezsensu znowu psuc atmosfere i wypisywac na czyjs temat jakies obelgi ( bylo tyle okaji zeby sie pobluzgac a jakos nie widzialem mega dziwnych scen )
#640037
banditos | 2003-04-19 15:52:00 +0200
Jezeli chodzi turniej to wydajje mi sie ze juz na 100% nigdy sie nie uda zalatwic takiej miejscówki jaka byla w Łodzi.Wyjeb**i wszystkie 3-msca na siano i powiedzieli ze wysla mailem:P troszke hard. Zwala byla zalujta ludzie ze zescie tam nie przyjechali bo po mimo zmeczenia cala droga byla zielona:D
#640038
hardtmuth | 2003-04-19 16:05:24 +0200
montowania :D
#640039
mat1x | 2003-04-19 16:12:11 +0200
ja jakos nie slyszalem zeby ktos mowil mi w twarz, ze jestem popierdolony, bo teraz sechu "kozaku" nie byloby ci tak zabawnie
#640041
dinhkertal | 2003-04-19 16:19:10 +0200
gp team ktory zajal 2 miejsce - - - > bobek zachowales sie zalosnie tym floodem na koniec meczu, mielismy was w garsci i sie chowaliscie po mapie jakbysmy grali na tl 20 to byscie przegrali ale ta gra nie polega na gdybaniu tylko na konkretach.Szkoda tylko ze z hoolsami jedna mape graliscie, jak na final to lekka zjebka :/
#640044
hanti | 2003-04-19 16:29:54 +0200
a co wcale mialo nie byc tego meczu ? :D prad by wylaczyli :p
#640045
hardtmuth | 2003-04-19 16:30:35 +0200
i tak nie mieliby szans z nimi, a czasu bylo malo, wygrana i tak byla w garsci h niczym nie zagrozona.
#640046
gp-pogrom | 2003-04-19 16:41:23 +0200
h sie nalezala wygrana, my w tej formie nawet nie moglismy im zagrozic ... a to ze bob po kazdym pojedynku puszczal binda o amatorstwie to nic wielkiego ( mi sie wydaje ze nazwanie kogos amatorem nie jest obrazliwe chyba ze macie sie za profesjonalistow , ) co do gonienia i wygrania w tl20 to mozna duzo gdybac prawda jest taka ze wiedzialy oba klany ze gramy tl10 a jak osiagnelismy odpowiednia przewage mozna bylo unikac konfrntacji z wami ( za duzo do stracenia ) ...... powiem tylko jedno jakos teraz wiecej luda sie przypierdala i mowi co im na sercach lezy .... a jak ktos sie obraza albo wyzywa kogos za binda ktory byl smiechowy to albo cos z wami nie tak albo naprawde wam siada jak przegrywacie i z checia byscie pozabijali za to ....... bind szedl nie tylko po wygranych przez nas meczach ale i po porazkach z holsami, jako jedyny to chyba Toxik cos odborknal na ów flod a takto nic nikt nie mowil a przeciez komunikacja real jest syzbsza i wiecej wyjasnia niz klepanie teraz jacy to my jestesmy niedobzi i tak dalej ... pozdrowienia dla organizatorow ktorym prawie udalo sie zorganizowac turniej idealny
#640049
gacU | 2003-04-19 17:06:01 +0200
LOOOOOOOOOOOOOL mam nadzieje ze bobek albo mayhem puszczal bind [u.slave] minus 100!!!!!!!!!!!
Co do wyzwisk to nie sadze zeby ktos obrazil scopa i uszloby mu to na sucho... Ja tez moge powiedziec szeptem do jakiegos mega kolesia ze jest pedalem a pozniej krzyczec ze tak mu opwiedzialem a on mi nic nie zrobil. Zreszta @#$% mnie to obchodzi spojrzcie na siebie po przegranej walce mowia do rywali ze sa pojebani czy cos.....
#640053
SL4VE | 2003-04-19 17:41:53 +0200
"Dopisano 19.4.2003 o godzinie 9:28 [ exodus ]
ja tylko nie moge zniesc tego meczu u1 vs h00ls 136-138 ...........................................
"
hardmuth oto pierwszy wpis kogos z urinalu tutaj, bo chyba byłeś go ciekaw.
Co do "żartu" to powiem tyle, że żarty są zabawne jak się je opowiada jeden raz, a nie 20 razy na sekunde.
Co do czacharoxów itp to jesteście chyba jedynymi osobami, którym to popsuło atmosfere, bo cała reszta miała z tego trochę śmiechu i o to przecież chodziło.
Co do "darcia ryja" to tylko dzięki takiej komunikacji udało nam się pokonać 666... jakbyśmy byli ciszej to byśmy sie nawzajem nie słyszeli, bo w sali w której graliśmy było w @#$% ludzi i robili w @#$% zajebisty hałas (musieliśmy być głośniej :P).
A właśnie... sprawa tańca :]. Graliśmy for fun i zwycięstwo nad 666 dało nam trochę radości, więc nie widze nic złego w tym, że skoczyliśmy z foteli i podaliśmy sobie wszyscy ręce.
Dla nas to i tak sukces, że w składzie który grał razem po raz pierwszy i po raz pierwszy na LAN doszlismy tak wysoko, więc raczej się nie wkurzaliśmy przegraną.
Anyways, może nas powiadomicie co takiego złego wam zrobiliśmy? Bo ja jakoś nic takiego nie stwierdziłem... no chyba, że nazwanie was amatorami to taki wielki grzech...
#640055
Mad | 2003-04-19 17:44:04 +0200
gp team ktory zajal 2 miejsce - - - > bobek zachowales sie zalosnie tym floodem na koniec meczu, mielismy was w garsci i sie chowaliscie po mapie jakbysmy grali na tl 20 to byscie przegrali ale ta gra nie polega na gdybaniu tylko na konkretach.Szkoda tylko ze z hoolsami jedna mape graliscie, jak na final to lekka zjebka :/ (c) dorian ...
dorian slowo ode mnie s s i j rakiete !!!!! my gralismy z urinal2 20 min a po 10 minutach prowadzilismy 30 fragami wiec nie mowi mi nic o tl ... nie bylo cie wiec nie mow... a ja do arcy nic nie mam i wiem ze bobek zartowal a jak ktos nie zna sie na zartach z lekka ironia to nie moja wina ...
#640056
dinhkertal | 2003-04-19 17:45:52 +0200
heh fajne odpowiedzi, od dzisiaj mam bobka za plebsa bo powazny gracz sie tak nie zachowuje nieprawdaz? Zreszta jak juz mowilem ze gralo sie fajnie ale w sumie powinniscie grac z u1 bo czuje ze odrobili by z nami straty przez kolejne 10 minut a wy z kolei mielibyscie z nimi mniejsze szanse na ospdm6. Wesolo sie przedstawia sytuacja nasza - u2 gralo po raz pierwszy w takim zestawieniu (w zasadzie ja z ukszem nigdy ze soba nie gralismy powaznych meczy) a na lanie gra tylko slv i shr i to 1v1 bo o tdm nie bylo mowy a tu taki zonk - 3 miejsce :o w sumie to troche zwalili sytuacje z mapami i z czasem, taki turniej powinien trwac conajmniej do rana :>
BTW: co do tego ze bobek flodowal nikt moze nic nie mowil na serwie ale z tego co gracze ustami to nie tylko ja uwazam to za zalosne. Zreszta skoro WY uwazacie siebie za amatorow to czemu mayhem gra w reprezentacji ktora jest sprawa powazna? Wyglada na to ze jednak uwazacie siebie za graczy profesjonalnych.
Dear Bobek : takie zachowanie na lanie jest conajmniej glupie bo gdybys trafil na co bardziej wrazliwych ludzi to bys po prostu dostal w pysk.
Apel : WIECEJ TAKICH TURNIEJI!!!
#640057
cannabis | 2003-04-19 17:46:49 +0200
lesio ale nie zapomniales mejla podac ? bo nagrody przecie...
#640058
dinhkertal | 2003-04-19 17:47:59 +0200
no papi tez o tym myslalem :)
widocznie gp ma jakis uraz do takich turnieji - moze przestancie na nie jezdzic skoro wam nie pasuje reszta sceny?
#640059
Mad | 2003-04-19 17:48:22 +0200
Co do "darcia ryja" to tylko dzięki takiej komunikacji udało nam się pokonać 666... jakbyśmy byli ciszej to byśmy sie nawzajem nie słyszeli, bo w sali w której graliśmy było w **** ludzi i robili w **** za****ty hałas (musieliśmy być głośniej :P). (c) slave
ty tez lepiej zamilcz bo z tego darcia ryja to chyba nei wiedziales co sie dzialo :D ... wiem bo siedzialem w sali w kotrej byliscie i graliscie ... non stop ktos z was sie darl lub klucil ... i naprawde nie bylo cicho ... a pozatym w sali w pierwsze 5 min sporo luda bylo ale organizator ich wyprosil i zostaliscie wy, my i 666 ktore gralo z u2 !
#640060
SL4VE | 2003-04-19 17:50:39 +0200
"dorian slowo ode mnie s s i j rakiete !!!!! my gralismy z urinal2 20 min a po 10 minutach prowadzilismy 30 fragami wiec nie mowi mi nic o tl ... nie bylo cie wiec nie mow"
NIE BYŁO GO? :DD
To z kim ja w teamie grałem jak nie z nim? :D
#640061
cannabis | 2003-04-19 17:51:57 +0200
ej a bobeq to fajny gosc !
#640063
exodus | 2003-04-19 17:53:13 +0200
qrde ludzie jak macie wąty to umowcie sie na spring na neci i zobaczcie kto lepszy
#640064
hardtmuth | 2003-04-19 17:53:23 +0200
kto by dal bobkowi w pysk ??
a bobek to fajny gosc popieram :D.
#640065
SL4VE | 2003-04-19 17:53:54 +0200
hmmm... czyli mowisz, ze w tej sali zostalismy my (u2), Wy (kogokolwiek miales na mysli... zbędną widownie?) i 666 które grało z nami? W tej samej sali? Chyba papi do konca nie wiesz co gadasz.
Nie moglismy byc w tej samej sali co 666 gdy z nimi gralismy. Tylko z arcy.vq3 gralismy siedząc obok siebie.
Z reszta jak miałem coś krzyknąć kumplowi, który ma słuchawki na uszach? szeptem? daj spokoj.
#640066
dinhkertal | 2003-04-19 17:56:43 +0200
giepeki to skoro takie zajebiste jestescie to powinniscie podejsc i nam jebnac z paly jak na ludzi przystalo a teraz sie lolujecie jacy wy fajni jestescie. Hardmuth - przezegnalem sie przed meczem bo mam to w zwyczaju, taki rytual jak np. rzucenie 2zlotowka za lewe ramie a wszystko to bo jestem wierzacym a skoro ty nie to zamilcz plebsie i sie nie odzywaj. Zreszta sie jarasz a nawet z grupy nie wyszliscie :D:D:D:D:D
#640067
Mad | 2003-04-19 18:01:42 +0200
slejwie !!! nie mowie o tym meczu mowie o darciu ryja w roli uscisnienia i waszych klotni !! kumasz teraz czy jeszcze lepiej wytlumaczyc ?
#640068
rutt | 2003-04-19 18:02:07 +0200
"dorian slowo ode mnie s s i j rakiete !!!!! my gralismy z urinal2 20 min a po 10 minutach prowadzilismy 30 fragami wiec nie mowi mi nic o tl ... nie bylo cie wiec nie mow"
tez jeblem.. :P
No urinal w tym meczu gral do konca tak jak zawsze (666) i nas ograli, a my sie podniecilismy za wczesnie lol :)
#640069
dinhkertal | 2003-04-19 18:04:10 +0200
no w sumie gdyby byl mecz 10 min. z fuzz to bysmy przegrali, tak samo z u1 gdyby bylo 20 min.
#640071
SL4VE | 2003-04-19 18:11:01 +0200
papi ok. Ryja darlismy, ale kłotni z naszej strony nie bylo.
rutt... i właśnie tu nas "uratowało" ze byl tl 20, a nie tl 10 tak jak z arcy.vq3 :)), ale graliście b. dobrze. gg!
#640072
BobeK | 2003-04-19 18:11:09 +0200
Wybaczcie ... ! o
#640073
dinhkertal | 2003-04-19 18:23:19 +0200
rucina niezle zagral szczegolnie, mnie punktowal najczesciej chyba :d
#640076
abs | 2003-04-19 18:27:29 +0200
małe sprostowanie:D z tym koniem u slejwa to przesadziłem (bardziej świerszcz::D) a poza tym to
nierozumiem o co chodzi=D najbardziej mnie smieszą
kozacy typu kertal czy slejw którzy caly turniej chodzili
z ryjami w podłodze i tylko czekali na lute=D
papi mimo tego ze tez na necie kozak przynajmniej sie
normalnie zachowywal i potrafil pogadac z kazdym a
jak te cwoki chodzic po kateach i dopiero po powrocie
do domow rznac wazniakow:D i chcialbym z cala powaga
na koniec powiedziec ze text bobka o amatorach byl
calkowicie na miejscu:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#640077
rutt | 2003-04-19 18:36:15 +0200
No z tymi 10-minutowymi meczami to byla parodia, takie cos nie zadecyduje kto jest lepszy... a mialo byc bo3. Ale ogolnie fajna byla sala z projektorem i 3 pomieszczenia z kompami do gry:]
urinal gg, :P
#640079
uksz | 2003-04-19 18:41:58 +0200
Dobra nie wiem o czym tu mowa bo za duzo mam do czytania ale @#$% wiem 1dno ze w lodzi gralo sie przyjemnie i sram na to co pierdola ludzie ze my jakies plebsy amatorzy czy cos , ale pamietajcie to ..
Zawsze najpierw patrz na siebie , pozniej oceniaj innych ...
Jak ktos nie zcail zaluzji ;) to ma @#$% pecha ;P
Powiem wam tak wsyzscy jestescie zajebisci a my to wogle lamy jestesmy i nie wiem po @#$% w tej lodzi bylem jesli po tej wypowiedzi ulzylo wam to sie @#$% ciesze bo nie wiem jak mozna o takie pierdoly sie klocic i robic syffff aaaaaaaaa piszta se co chceta ja zawsze patrzac na "nadinteligentne" wypowiedzi bede mial zlew.....
To tyle nie mam nic do abeesow do bobkow i do innych tam bo ich nie znam poprostu zlewam z tego co mowia i latwiej mi sie z tym zyje ;)
pozdro 4 all & hf
napisalbym pewnie cos jeszcze ale nie mam sil jak zobacze znowu jakis nadinteligentny podtext to cos pewnie dodam ;P
#640080
gacU | 2003-04-19 18:58:01 +0200
W sumie to te bindy byly przeznaczone dla xtsa ale go nie bylo :D dla u byl przeznaczony bind "SAY [u.slave] minus 100!!!" Co do amatorow to mi wisi czy ktos mowi o mojim graniu ze jestem zajebisty albo ze jestem noskill nie jestem zakompleksiony jak coniektorzy.... Takze nie czaje was o co sie klucicie? :o
#640083
MaxDamage | 2003-04-19 19:11:41 +0200
Zajebiscie bylo , monia ownz :} , dla organizacji nxs piona i beka , dla organizacji ze strony dyrekcji szkoly - ssijcie mi pale , Miejscowa zajebista , kompy zajebiste full wypas klima , sami znajomi z neta tylko szkoda ze taki koniec , w sumie wiecej bylo znajomosci i rozmow niz gry ale nie zaluje ze pojechalem , i ta telewizja z kojakiem za kamera :D:D:D
#640085
SL4VE | 2003-04-19 19:20:11 +0200
abs czego Ty @#$% ode mnie chcesz?
W Łodzi do nikogo się nie burzyłem, bo już wiele razy tu pisałem, że nie szukam wrogów do cholery! Krzyknąłem tylko "gg amatorom" jak gp odbierało nagrodę, a teraz też napisałem w kulturalny sposób o tych bindach. Może troche przesadziłem, że nas "zbluzgali".
Wiec o co Ci chodzi abs? Jaki kozak? Weź przemyśl coś 5 razy zanim napiszesz, bo bierzesz fakty z kosmosu.
Max zgadzam się :).
#640088
chosen | 2003-04-19 19:20:55 +0200
wy wszyscy jestescie pojebani ! =]
#640089
SL4VE | 2003-04-19 19:27:26 +0200
"was nie można sądzić, was trzeba leczyć" :)
PSY ROX :]]
#640092
hardtmuth | 2003-04-19 19:34:42 +0200
dorian: jechalem tylko only for fun, wyjsc z grupy wiedzialem ze nie wyjedziemy, nie liczylem nawet ze wygramy jakis mecz, ale jeden ise udalo zreszta fartem, dorian, q3 mi sie znudzil, juz za dlugo troche schodzi to mi i po prostu przeszlo, troche zaluje, ale widze ze tak z kazda gra jest, w nic innego nie potrafie grac dluzej niz pare dni max tydzien.
co do zachowania papiego, wlasnie sie zastanawailem czy bedzie tak jak na necie czy nie, wprawdzie z papim nie gadalem na turnieju, ale widzialem ze jest spokojny i nic sie nie wozi, wiec po turnieju bardzo zmienilo sie moge zdanie co do papiego, naprawde :).
maxdamage....byles na turnieju i nawet nie pogadalismy :D, kojarzyles chociaz jak wygladam czy raczej lipa ?
#640093
abs | 2003-04-19 20:36:57 +0200
ja nie biopre faktow z kosmosu tylko porownuje
zachowani net-real ktore sie rozni jak cholera:D
#640102
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 20:44:28 +0200
pisalem juz ze ta scena to plebs?
#640105
SL4VE | 2003-04-19 20:45:33 +0200
ktoś kiedyś rzucił tekst (o pewnej osobie, której nicka nie wymienie) "przecież on nie może być tak pojebany w realu jak w necie"... może to się sprawdza do większej ilości osób ;]]]
#640106
sechu | 2003-04-19 20:47:41 +0200
w ktoryms momencie ktos powiedzial ze wygrana urinal - vs - gp mieli i tak w garsci hahahah mala ciekawostka wynik urinalu z h00ls bardzo wyrownany mecz wynik gp - h00ls pojechali ich raz a potem w meczu finalowym h00ls wygralo juz w 10 minucie do tego lysy zdjal sluchawki ,gdzies w polowie meczu zaczal sobie ze mna gadac podczas finalu olewka kompletna a soo ahahhah stanol sobie na ya i podparl sie reka czekajac na koniec, bo tak sie przejmowal meczem jak pozatym my nie dzielilismy urinalow na jeden mocny sklad tylko na dwa dobre akurat tak wyszlo wiec jak bardzo chcecie sie sprawdzic to podajcie jakos proozycje zeby zagrac godzinka ip i nie bedzie np ( 10 min mecz to lekkie przegiecie i jedna mapa zeby wypowiedziec sie kto jest lepszy .....)
#640107
banditos | 2003-04-19 20:49:43 +0200
dorian tyy zlamasie na ch*j sie podniecasz?? Zaczynam zalowac ze juz po turnieju.Po 1 to wy zaczeliscie krecic afere z ta amatorka? po ch*j to wspominac jak to bylo tylko dla beki sorry nie wiedzialem ze to ci twoja kur*a dume urazi. Po 2 przegralismy ALE mamy wytlumaczenie:D BYLISMY Zaje**ni jak swinie:P I mielismy wyjebane na taka palkę jaką ty bez watpienia jestes.
#640108
banditos | 2003-04-19 20:59:32 +0200
O rany rany teraz zesicie sie zawieslili kto jest lepszy??Idz sie poloz boo tyy chyba jestes jeszcze nie wyspany czlowieku-daj sobie na luz, poznaj jakas dziewczyne a nie mi sie tu podnecasz "kto jest the bes'ciakiem" Czy u| nie moze wylozyc na to lachy?? Nad czym do Ku*wy nedzy sie tak podniecacie?!("Chyba nie przypalimy z wami! ble:D")
#640110
gp-pogrom | 2003-04-19 21:04:18 +0200
obrazili sie za floda 14 letniego bobka ktory nikomu niechcial dorzucic do pieca tylko rozweselic atmosfert ktora byla przycisnieta....
Sechu my wam nic nie musimy udawadniac ani sie spotykac z wami na necie. Tak bylo ustalone przez org ze tl10 , niekumam po co jakies zbedne komentsy ( ze goniliscie, ze juz wygraliscie czy cos ) ... naucz sie przegrywac czy wygrywac w 10 m a jak zrozumiesz ze wyjazd nasz mial byc dla zabawy to moze zmienisz zdanie ... ciesze sie jedynie z tego ze dostaliscie bo widze teraz jak wam na tym zalezalo.Osobiscie tez bym wolal zagrac tl 20m i przy graniu do 3 ( jesli chodzi o lana mogloby nam sie udac wygrac z wami i to nawet z 1 skladem , to co gramy to jedynie lan i to raz w tygodniu a nie codziennie jak poniektorzy ludkowie majacy warunki) ... to ze zyjecie quakiem to wiem, przycielismy was razem z scopem ( jakby byla kamera to tylko nagrac ) jak sie podniecacie ... jesli czujecie sie poszkodowani albo chcecie cos udowadniac to zapraszam do nas na lana ( gdansk ul zwirki i wigury 2 kazda niedziela tygodnia od 16 do 21 ) napijemy sie piwa zajaramy jak ktos lubi plus skopiemy zada :P ( poki co musicie sie cieszyc ze mieliscie okazje chodz 10 m se z nami pograc heee bo na necie mozemy sie spotkac tylko w ect4 poki co )
#640111
sechu | 2003-04-19 21:04:58 +0200
zastanow sie kto powiedzial cos na ten temat pierwszy, a dziewczyne mam
#640112
BobeK | 2003-04-19 21:07:23 +0200
Niestety mamy plebsiaste wytlumaczenie, ze dwa trzony 1szego squadu musza uczyc sie do matury. :DDDD
Ale z nas lamy. :\
#640113
uksz | 2003-04-19 21:12:34 +0200
No kurfa bylo zajebiscie sporo zajebistych ludzi i nowcyh znajomosci szkoda tylko @#$% ze niektorych co znam z on-line nie poznalem tam w Łodzi bo im sie @#$% nie chcialo do mnie dupy ruszyc czy co???
Gdybym @#$% wiedzial ze tam sa to bym sam zagadal ...
A moze ja tak strasznie wygladam ?? ;)
No max i paru innych z reszta tyz daliscie dupy jak sam skurwysyn ;P
pozdr
A co do sporu z u| i tam innymi bo nawet nie wiem kim :) to mam na to pelen zlew wiem tylko tyle ze u| zostalo niedocenione i zrobili wam surprise :P
A jaranie sie wygrana w meczu o tl 10 to zostawie bez dalszego komentarza.....
A zaraz jak zobacze nowe topewnie cos dopisze ;)
#640115
SL4VE | 2003-04-19 21:12:48 +0200
heh... pieprzyć kto był lepszy.
Co do tego floodu. Jak już mówiłem dowcip jest śmieszny jak się go opowiada jeden raz. Napisałby raz "gg amatorzy" to założe sie, że byśmy mu też odpisali coś głupiego i by było śmiechowo. Z reszta nie chce mi się już pierdolić głupot. Ktoś tam napisał, że się odegraliście za ect3, a ja chciałem zaznaczyć, że tl10 to zupełnie co innego, bo dużo zależy od spawnów na początku itp.. trudniej odrobić straty itp.
To jak się jaraliśmy wygranymi dowodziło, że przyjechaliśmy for fun i fun'a nam nie brakowało.
#640116
sechu | 2003-04-19 21:14:01 +0200
Ten ostatni txt nie do pogroma , nie widzialem bobka i nie wiem ile on mial lat dla was to byl zart adresnalinka skoczyla odetchneliscie i jeden przcisnal ten klawisz i to wszystko . W dobrym humorze byliscie ale nie wiem co czul urinal2 i w pierwszy momencie odebral to troche inaczej . a co do tego ze chyba za bardzo chcielismy zajac lepsze mejejsca to sie zgodze ale tylko zalezalo nam na mjejscach bo na pewno nie nagordzie . jak chyba wiesz ja wogule przed turniejem nie gralem i to sporo ,ostatnie moje mecze na necie byly bardzo dawno wiec nie wiem na co moglem liczyc wiecej .
#640117
BobeK | 2003-04-19 21:15:41 +0200
Hee... mam takie male pytanie: o czym bysmy teraz rozmawiali, gdybym nie puszczal tego binda? :)
Chyba o organizacji. :o
#640118
SL4VE | 2003-04-19 21:18:12 +0200
hmmm... pewnie o pogodzie :).
#640119
gacU | 2003-04-19 21:23:18 +0200
LOL a wy dalej jedno..... Niby nic wam nie przeszkadza a pierdolicie .... Jak ja gram z bobkiem to mi wrzuca od gejow itp ja zkrecam beke..... Wy zato ze ktos poscil flooda "GG amatorom" robicie sprawe taka ze @#$% normalnie szok!
Co do tl 10 a 20 to zawsze se mozna pogdybac ze u by wygralo lub ze by zaczeli walic kille i by przegrali do -. stalo sie tak jak sie stalo ni nie ma nad czym plakac bosh ..
#640122
sechu | 2003-04-19 21:24:01 +0200
pewnie po meczu podalibysmy wam rece w podziekowaniu za gre tak jak to zrobilem na koniec turnieju dziekujac h00lsom za gre bo byla w przyjemnej atmosferze ,a teraz juz bysmy nie mysleli o tym co pisac w komentsach bo byloby to zbedne
#640123
banditos | 2003-04-19 21:29:37 +0200
Czyzbysmy dochodzi do porozumienia Panowie???Czyzby klimat swiateczny dawal nam sie w znaki??:D Jezeli tak to jedziemy na ta szmate z marketinu ktora nas na siano wyjebala:D
#640124
gacU | 2003-04-19 21:34:59 +0200
TA przez te swieta musze jutro wtac o 8 na jakies jebane sniadanie :/
#640125
tox1c | 2003-04-19 22:01:19 +0200
E tam przestancie pisac o bzdetach tylko moze zacznijmy wytykac i to ostro tych sponsorow w Lodzi "ktorzy tak ladnie robią ludzi w balona" (c)scop :) prawda arcy.vq3 ? :P
#640129
mat1x | 2003-04-19 22:03:01 +0200
Ta :D
A swoja droga scop rzadzil :)
#640130
dxbush | 2003-04-19 22:14:34 +0200
i tak w dx jest najfajniej :]
Teraz to widac ;-)
gg
#640132
banditos | 2003-04-19 22:19:49 +0200
monia byla tak obstawiona ze az glupio bylo podejsc i pogadac...-byla strasznie obstawiona
#640134
wizard | 2003-04-19 22:21:31 +0200
ooo boze ludzie was pojechało mocno ale co tam si edziwic oni nie znaja bopka (&mayhema) i biora jego texty na serio , no cuż oni już dojzali do zycia w społeczeństwie my jeszce nie ;]
#640135
BobeK | 2003-04-19 22:21:59 +0200
Bo bush jest najfajniejszy. (;
#640136
abs | 2003-04-19 22:22:19 +0200
wlasnie biedni zawodnicy na podium zostali wychujani a wy tylko o jakims bindzie bogu ducha winnego bopka napierdalacie:PPPPPPPPP
#640137
SL4VE | 2003-04-19 22:31:05 +0200
w sumie to na nas też wałek poszedł.
Gadałem z noXisami i był projekt zeby napisac newsa w którym by się objechało sponsorów na maxa, ale pojawił sie mały problem... żaden z nich nie okazał się takim samobójcą żeby tego newsa pokazać ludziom z góry :)).
#640144
BobeK | 2003-04-19 22:38:56 +0200
Wogole co to za sponsorzy byli... :o "Telewizja"?
#640146
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 22:47:14 +0200
gadalem z noxisami i dalem dupska... czego ty sie boisz slejw? ja smaruje na wszystko jak sie da. a pozatym kogo nazywasz sponsowami? ludzie ktorzy dali bon na 200 hamburgerow z jeb.anego makdonalda?
#640147
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 22:48:15 +0200
btw dawaj mi tego niusa i sam go zamieszcze jak masz z tym problemy.
#640148
tęczowa.zemsta | 2003-04-19 22:48:38 +0200
btw2. plebs rzadzi
#640149
gacU | 2003-04-19 23:32:38 +0200
rozmowa z organizatorem :
Przestan mnie wqrwiac
bo co?! - Scop :D::D
scop rulez :d
#640155
Mad | 2003-04-20 00:17:22 +0200
hmmm nie wiedzialem ze bede tematem tabu :D lol ? abs ty jestes przeciez spokojny czlowiek :D i ja sie woze po necie ? poprostu mowie co mi wisi czego wprost bym "moze" nie powiedzial ! a pozatym nikogo tam prawie nie znalem ale ze swoimi ziomkami sie wozilem :DD i nie wiem o co tu tyle krzyku ...
#640161
Mad | 2003-04-20 00:18:59 +0200
no z nagroda to niezle sobie polecieli ... no ale przeciez byly jeszcze jakies myszki i koszulki dashdasgdasfdhasdfas
#640162
BobeK | 2003-04-20 00:31:06 +0200
encyklopedie !
#640164
gacU | 2003-04-20 00:35:46 +0200
encyklopedie sexu dla par homoseksualnych?:P
#640166
matr1x | 2003-04-20 01:00:27 +0200
no ci spasorzy jacys lewi ku rwa sa
w tarnowie tez waly poszly przez sponsorow :P
chyba sie zgadali:P
trzeba ich zlapac i im doje bac :]]]]]]
#640170
Mad | 2003-04-20 01:12:19 +0200
matrix na prezydenta !! :DD
#640171
ash | 2003-04-20 01:49:59 +0200
no co wy chcecie od sponsorow. Ta kasa to byla w postaci dlugopisow, breloczkow i cukierkow;))
Bylo trzeba brac do woli, choc z 2 strony jak rivs chwycil garsc tych brelokow to pani od organizacji od razu schowala pudelko;d
#640172
tox1c | 2003-04-20 03:51:06 +0200
matr1x:
no ci spasorzy jacys lewi ku rwa sa
w tarnowie tez waly poszly przez sponsorow :P
chyba sie zgadali:P
trzeba ich zlapac i im doje bac :]]]]]]
A moze nie lubią quakemanow ;D
Lódź smierdzi plebsami :), a scop rulez :D dojeb mu dojeb :D
#640175
abs | 2003-04-20 08:45:12 +0200
papi ty tez jestes spokojny czlowiek:D
ale @#$% svichowi tego newsa nie podaruje i tyle
zreszta skoro wszyscy z ktorymi sie klocilem juz sa ok
to musze se znalezc kogos nowego=PPPPPPPPPPPPP
#640182
Mad | 2003-04-20 09:43:04 +0200
:DD
#640183
NEC|Ly5y | 2003-04-20 10:24:42 +0200
Heheh no troche tu wpisow juz jest :) ale chcialem powiedziec ze i tak bylo niezle :)
#640188
SL4VE | 2003-04-20 10:28:17 +0200
Xplo... ja tego newsa nie mam i to nie ja się boje :D tylko żaden z noXisów nie pojdzie do dyrektora szkoły i nie powie "proszę Pana/Pani niech pani wejdzie na www.q3arena.gry.wp.pl i zobaczy co o Pani napisali"...
Papi... mieliśmy sobie na pro-t4 zagrać po lan ;/.
#640190
dinhkertal | 2003-04-20 10:49:35 +0200
hmmm w sumie to bylo wesolo, atmosfere rozluznialy zabawne meczyki grupowe (rzadzi akir ktory przez 2 minuty czekal po ra na ospdm6 a mial 20 hp :D) czy tez filmik slv&shr (ta akcja z bsem rzadzi podobnie jak shr z 3ma ludzmi na weaku na ospdm5, normalnie zlew mialem z tego :D). Teraz kazdy sie o cos rzuca niby ze ma pretensje o cos i szkoda ze nie dojebal nikomu a w sumie to i tak by kazdy gowno zrobil, czy jest tutaj ktos na tyle nienormalny ze klepalby sie za slowa wypowiedziane przez jakoms lamke na necie? :D ja sie z tego smieje raczej, czasem cos powiem mniej wesolego ale przeciez z absem jestem sklocony na necie od 2 lat i jakos sie nie pozabijalismy na lodzi fabrycznej (BTW: zaskoczylo mnie sporo osob wygladem, np move - myslalem ze nizszy jestes sporo :)))). W sumie to jakos ze dzisiaj dzien swiat to ten najwazniejszy wiec zycze wam wszystkim WESOLEGO JAJCA (nie tylko na stole ale i w codziennych zlewach :P) ORAZ SZCZESCIA (bo pech denerwuje) ZAROWNO W ZYCIU JAK I Q3. NIECH WAM KUCZY LETKIM BENDZIE :p :D :) :}
#640192
tęczowa.zemsta | 2003-04-20 11:16:53 +0200
slejw ja bym se na normalnym t4 zagral z toba :]
#640195
banditos | 2003-04-20 11:17:15 +0200
Wiiiiiiiiiiiidzialem Monii Ćień...:P
#640196
cannabis | 2003-04-20 12:28:01 +0200
cwele obudzili mnie o 9 na jakies je.bane sniadanie
/me pozdr gac3k
#640205
SL4VE | 2003-04-20 12:32:11 +0200
Xplo... ale bym lanie zebrał :)))). Ale zawsze jakiś trening, jak się gra z lepszymi to samemu staje się lepszym ;].
#640206
move | 2003-04-20 12:34:26 +0200
www.q3arena.gry.wp.pl/666
#640207
gacU | 2003-04-20 12:43:26 +0200
re cannabis :D
#640210
abs | 2003-04-20 12:54:36 +0200
kertal masz swieta racje (@#$% co ja gadam:PP) ja sie nie wkurwiam na nikogo innego tylko na plebsa svicha
nikogo si enie zapytal ani nic tylko spierdolil z WSI do caffe
i sie napisal newsa:ooo powinni go skasowac w pizdu i
newsa powinien naisac slawek b osvich sie nie nadaje
z conajmniej 3 powodow: nie pisze obiektywnie, nie
zna ortografii, i jest plebsem:DDDDDDDDDDD
#640212
abs | 2003-04-20 12:56:18 +0200
ano @#$% zapomnialem o jednej najwazniejszej rzeczy:D
dzieki pogrom za specjala mocnego:)))
#640213
BobeK | 2003-04-20 13:06:01 +0200
:ooo
#640215
JarlB | 2003-04-20 14:03:32 +0200
boshe, dajcie se spokoj z tym plebsem :D jedno haslo xts'a i juz kurna caly net o tym nawija :DD
#640220
cannabis | 2003-04-20 15:00:24 +0200
zamilcz plebsie...
#640226
abs | 2003-04-20 15:04:11 +0200
fragmatic to zamknij sie w ogóle:)))))
kiedys ktos powiedział "@#$%" i teraz caly net o tym mowi. Mozesz tak nie mowic:D?
#640228
SL4VE | 2003-04-20 15:37:54 +0200
nie lubie tekstu "plebs", ale tu popieram absa :>
#640231
StaryOrgowicz_529 | 2003-04-20 15:50:47 +0200
idzcie lepiej ciagnac z cyberfight mecze z qlana warto szczegolnie lexera :DDDDDDD
#640233
UVM-Maluszek | 2003-04-20 16:04:11 +0200
Witam!
Ogranizacja turnieju niewatpliwie ma bardzo wiele do zyczenia, zwlaszcza jezeli chodzi o Rocket Arene. Gdy chłopaki sie pojawili to nie bylo zadnego kompa ustawionego, na poczatku bylo troszeczke nerwow i "nieprzychylnych komentarzy:)) " ,ale po jakiejs godzince juz promienie sie pojawily:) , a to za sprawa pifka i wodeczki / czasem doping i rozweselacze sa konieczne/. Po nastepnych 3-4 godzinach zaczelismy grac. Mecze byly emocjonujace i strasznie zaciete a do tego atmosfera jaka chlopaki wytworzyli / chwala za wyrozumialosc/ byla na prawde wspaniala. Pobawilismy sie, pragnienie bylo szybko zaspakajane, salwy smiechu wybuchaly co chwile /bynajmniej nie z powodu poziomu gry/. Szkoda ze termin tego urczego spotkania byl przy samych swietach. Sadze , ze duzo wiecej ludzi by sie pojawilo, gdyby to byl inny piatek.
p.s. Rozmawialem z Acidem i moze bedzie mozna zorganizowac w ciagu kilku miesiecy turniej z prawdziwego zdarzenia i w bardziej liberalnym terminie.
Dziekuje wszystkim za cool atmosfere na Rocket Arenie.
#640235
tęczowa.zemsta | 2003-04-20 16:56:22 +0200
w woli wyjasnienia... plebs po raz pierwszy padl z ust eddiego, a pozniej infa... potem to jakos poszlo samo.
#640244
JarlB | 2003-04-20 17:07:17 +0200
:))))))))))))))) boshe jakie plebsy :DDDDDD
joke :>>>
#640245
abs | 2003-04-20 17:07:23 +0200
Pomimo ze znam Maluszka:D to ja musze napisac cos
dla niego zlego:D generalnie turnie RA3 został przeprowadzomny
na siłe i gdyby go nie było mysle ze TDM smialo by zostal
rozegrany tak jak mial wygladac w pierwotnej postaci:)
no ale nic bylo minelo nasteonym razem sie RA3 nie
zrobi=PPPPPPPPPPPPP
#640246
abs | 2003-04-20 17:20:38 +0200
no frag uczysz sie:DDD plebsie:DDD
#640248
viltZz | 2003-04-20 17:20:50 +0200
pudlo abs, to ra3 bylo kapletnie obok:/
#640249
abs | 2003-04-20 17:25:34 +0200
ale czasu zajelo =D
#640251
Vq3 | 2003-04-20 19:32:31 +0200
Plebs, Plebejusze, plebei, w starożytnym Rzymie warstwa społeczna, która w okresie królestwa i wczesnej republiki nie posiadała pełnych praw politycznych. Nie jest dokładnie znane pochodzenie tej warstwy.
Plebejusze (rolnicy, rzemieślnicy, kupcy) pozostawali w opozycji do patrycjuszy, z którymi toczyli długotrwałą walkę o prawa polityczne i nowy podział ziemi. Walkę tę rozpoczął exodus na tzw. Górę Świętą i odmowa uczestnictwa w wojnie przeciw Ekwom (494 p.n.e.).
Największymi zwycięstwami plebejuszy były: prawo dwunastu tablic (449 p.n.e.), zniesienie niewoli za długi i dostęp do wszystkich urzędów oraz lex Hortensia (ok. 287 p.n.e.), która przyznała uchwałom komicjów (comitia tributa) moc ustaw. Stopniowo plebejusze podzielili się (ze względu na cenzus majątkowy), a do nowej warstwy nobilów (nobilitas) weszły bogate rody plebejskie.
W okresie późniejszym nazwą plebejuszy określano ubogie warstwy mieszkańców Rzymu i ludności wiejskiej, które jednak posiadały prawa polityczne i o których głosy zabiegali politycy.
TO DLA WSZYTKICH NIEDOEDUKOWANYCH CIEMNIAKOW KTORZY UZYWAJA SLOW KTORYCH ZNACZENIA NIEZNAJA !!!!!!!!!
#640274
stirmal | 2003-04-20 20:06:03 +0200
Klap, klap, klap... Brawo Vq3!
#640276
SL4VE | 2003-04-20 20:10:09 +0200
"Plebejusze (rolnicy, rzemieślnicy, kupcy) pozostawali w opozycji do patrycjuszy, z którymi toczyli długotrwałą walkę o prawa polityczne i nowy podział ziemi. Walkę tę rozpoczął exodus na tzw. Górę Świętą i odmowa uczestnictwa w wojnie przeciw Ekwom (494 p.n.e.)."
exo się nie chwalił :P
#640279
abs | 2003-04-20 20:13:23 +0200
zle znalazles w slowniku:D ja nie zabiegam o glos svicha (ktory jest plebsem:DDDDD) zresztą kto by zabiegal o glos posiadajacego wloski na zel do gory ala "dziewczyna w zlotych dresach" pajaca:D
#640280
Mad | 2003-04-20 20:23:14 +0200
wymiekam :DDDD
#640281
JarlB | 2003-04-20 20:30:45 +0200
mwhahahahahah :DDD
jakie comentsy madre :D
/[PLEBS]frg :D
#640282
SL4VE | 2003-04-20 21:10:34 +0200
[plebs.wav] :P
#640286
rutt | 2003-04-20 21:14:44 +0200
idzcie na plebanie bo SWIETA! wesolego jajca ;o
#640288
hardtmuth | 2003-04-20 21:18:07 +0200
albo przeczytajcie arta o tym turnieju z moich oczu :), link znajdziecie na stronce gp, albo na stronce six`ow. thx move :)
#640289
dinhkertal | 2003-04-20 21:35:41 +0200
:D plebs plebsem a w q3 gra sie reka nie ustami :D
#640293
stirmal | 2003-04-20 21:48:23 +0200
Abs jestes po prostu niewyjety ;)
#640294
vTm | 2003-04-20 22:38:55 +0200
dobra teraz wezmy sie w garsc Lodz byla i minela teraz czekaja nas nowe wyzwania i nowe problemy ...
#640299
dinhkertal | 2003-04-20 22:58:15 +0200
lepiej zacznijmy kombinowac jakby tutaj wygrac ect i tym samym nie grac zadnego meczu :D
#640302
abs | 2003-04-20 23:00:48 +0200
dzieki dzieki dzieki:D wiem ze jestem za*je*bi*sty:D
#640303
dinhkertal | 2003-04-20 23:02:42 +0200
btw: shr i slv konczcie filmik bo bym se go obejrzal chetnie jesio raz. Wypasiasto zrobiony z giga muzom !:!:!:!:
#640304
Mad | 2003-04-21 03:17:21 +0200
hmmm z checia bym obejrzal ...
#640322
dinhkertal | 2003-04-21 10:16:30 +0200
a ten tu z paratekstami wyjechal :D DAWAC MI TU PARE Z T-REXEM! :D
#640329
SL4VE | 2003-04-21 10:35:04 +0200
film NAJWCZESNIEJ za tydzien, bo teraz shr jest u babci, a w srode mamy wycieczke klasowa i wracamy w sobote w nocy. Zostało nam już serio niewiele do skończenia.
papi: widziałeś w Łodzi w ogóle ten avik?
#640331
rutt | 2003-04-21 12:41:59 +0200
qrna chyba cale fUzz nie widzialo bo gdzies poszlismy...? przynajmniej ja nie wizdzialem :[ czekam az bedzie na necie.
#640340
gacU | 2003-04-21 13:18:10 +0200
campa myslalem ze powiesz ze to jak grales z gadem na t4 bla bla bla i wtedy on powiedzial plebs i pozniej poszlo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
#640343
Mad | 2003-04-21 13:18:55 +0200
no dolaczam sie do rutta ... chyba poszlismy na dol wtedy cos zjesc ... aaaa nie akurat jak weszlismy to koniec chyba byl i cos innego wlaczali :D
#640344
dinhkertal | 2003-04-21 16:02:03 +0200
trzy czwarte tekstow zaczynalo sie od edka :d gad to nie wiem co wymyslil, para jesio wyjebal t-rexa z podpisem umf umf i sie jarali wszyscy :d
#640360
gacU | 2003-04-21 19:27:28 +0200
tak jak campa zaczyna cos pisac to sa to slowa jak z eddym/gadem ...... i myslalem ze bedzie mowa o gadzie :D:D:D:D :SAFAGAHSFSJDJDDDDDA
#640375
mat1x | 2003-04-22 14:18:16 +0200
ciekawe kiedy (czy wogole) pojawia sie jakies szczegolowe wyniki + demka z tego turnieju, jak narazie pachnie mi plebsem
#640432
dinhkertal | 2003-04-22 18:40:00 +0200
bo organizacja byla plebejska, od razu widac ze prywatna uczelnia nie panstwowa :P jakby byli spox to by dali grac po 2 mecze nie ze do 20:00 i koniec :p
#640461
Zaloguj się by dodać komentarz.