ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Konkurs filmowy

sob, 30 listopad 2002 03:10:23 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Kopiuj/wklej z naszego boarda:

*"Chcialbym kolegom (i kolezankom?) po bazuce przekazac maly donos, ktory prawdopodobnie Wam sie przyda. Otoz redakcja "Swiata Gier Komputerowych" oglosi niedlugo konkurs na najlepszy film wykonany za pomoca gry komputerowej. Jak latwo zauwazyc, do tej kategorii zaliczyc mozna m.in. fragmovies. Czas trwania konkursu to kilka miesiecy, ale poniewaz filmy robi sie "chwile", stad przekazuje te informacje juz teraz, aby zainteresowani mogli zaczac kombinowac nad swoimi produkcjami.

Pierwsze oficjalne zawiadomienie o konkursie pojawi sie w wydaniu specjalnym SGK, w calosci poswieconym technikom produkcji filmow za pomoca gier komputerowych (od 6 grudnia do kupienia). Potem beda rowniez informacje w glownym wydaniu SGK, tam tez bedzie ogloszony wielki final. A bedzie wielki, bo glowna nagroda to komp.

Zatem do roboty, panowie, aby jury (i reszta FPS-owej populacji) mialo co ogladac... :-)

Glowna nagroda jest komp, do tego kilkanascie innych nagrod plus nieco gier - szczegolow, prawde powiedziawszy, nie znam.

Reguly sa proste: film wykonany za pomoca gry komputerowej, po obejrzeniu ktorego szanownemu jury szczeki opadna do gleby lub nizej. Nic ponadto :-)"*

MaxDamage | 2002-11-30 11:26:15 +0100

A moze byc carmageddon II ? :] Bo bedzie...

freak | 2002-11-30 11:45:09 +0100

niezle niezle mamy w końcu jakieś porządne pole do popisu! bracia quakerzy : do roboty !

;P

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-30 12:23:00 +0100

a nagroda tez nie byle jaka!

*M4STER* | 2002-11-30 13:03:35 +0100

film q3 wygladaja najlepiej w porownaniu do innych typu CS
:P cs nie umywa sie np

Gravatar

StaryOrgowicz_446 | 2002-11-30 13:17:09 +0100

hehe gdyby sacret wiedzial to pewnie juz by mial kompa ;o

Gravatar

qwe | 2002-11-30 13:38:09 +0100

nom Carmageddon 2 RULEZ
kocham ta gre tak samo jak ty max :)
ps mozna w C2 grac po necie???

tifu | 2002-11-30 13:40:53 +0100

juz widze jak ludzie beda zglaszali np. q3rulezz2 albo the badge jako wlasne projekty....

akir | 2002-11-30 14:48:59 +0100

btw sacret wie :) i sie nie obija :P

MaxDamage | 2002-11-30 15:30:39 +0100

w c2 nie mozna - nie ma protokolu sieciowego - www.niteshade.net i www.driventodestruction.com kiedys mieli tam linki do patcha - entuzjasci sami napisali multi po necie i to nawet chodzilo... A tak jest tylko lan. musisz poszukac , pliczek sue zwal C2mpnet.rar NA BANK (pamieatam bo tygodniami tego szukalem) GL! Jak chcesz jakies nowe wozy pisz - mam z 700... :]

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-30 16:19:47 +0100

rudy: nie zdziwilbym sie jakby to zrobil Rahim ;)

Rozz | 2002-11-30 18:41:40 +0100

To nie ten rudy Krypt :)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-01 12:01:07 +0100

ups, a to sory

Gravatar

StaryOrgowicz_378 | 2002-12-01 17:47:39 +0100

No dzieki za info akir. Juz jakis czas temu zaczalem robic druga czesc swojego filmu ABS :) Pewnie juz bym go ukonczyl, gdyby nie to ze brak netu powoduje niedosyt demek, przez co brakuje mi jakichs ciekawych akcji ;) Obecnie (wieczorkami) pracuje nad jakas wypasiona muzyka do filmu, no ale po tym newsie zaczne tworzyc na maxiora ;))) Szkoda ze nie ma wiecej jakichs informacji na ten temat... np. ile movie ma trwac, zajmowac miejsca i jakie to wogole maja byc klimaty. No i jakosc filmu. Tu na orgu Arena by Sacret ma ciezka jakosc, w przeciwienstwie do filmu ktory mam u siebie na dysku i ktory zajmuje prawie 650 mega (a trwa 5 min i 12 sec), no ale jakos jest zupelnie jak w grze, bez porownania. No wiec zabieram sie do roboty :) Aha, dzieki ludziom ktorzy glosowali na moj movie w sondzie na najlepszy krajowy filmik :))) Sadze, ze druga czesc spodoba wam sie bardziej!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63