ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Konkurs na nowy layout dla ORGa

śro, 01 październik 2003 20:28:07 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Redakcja ORGa chciałaby oficjalnie ogłosić konkurs na nową szatę graficzną dla naszego serwisu. Po kilku latach użytkowania layoutu chosena uznaliśmy, że przyda się powiew świeżości na naszej stronie. Pozwoliliśmy sobie ustalić kilka zasad, które będą obowiązywać tych, którzy mają ochotę wziąć udział w konkursie. Oto one:

Zasady konkursu:

1) Rozpoczęcie konkursu - 1.10.2003.

2) Termin zdawania prac - 1.11.2003.

3) Obowiązuje absolutna dowolność projektowania układu strony, nie musi być zachowana tradycyjna forma ([menu][treść][menu])

4) W projekcie musi być uwzględnione miejsce na banner (o rozmiarach 468x60 [ten, nad niusami] i 160x400 [dodatkowy banner od WP]) oraz buttony.

5) Projekt musi mieć układ umożliwiający dostosowanie go do różnych rozdzielczości.

6) W pracy powinno znaleźć się miejsce na aktualnie działające na serwisie dodatki jak np. QOTW, SOTW, Top Download, Upcomming etc.

7) Na dole powinno znaleźć się miejsce na stopkę (podobna do tej, którą widzicie pod newsami)

8) Nagroda dla zwycięzcy : koszulka z logiem quake3 oraz podpisami redaktorów + niespodzianka

9) Zwycięski projekt zostanie wybrany na zjeździe redakcji na początku listopada.

Tak więc graficy - do dzieła! Macie aż miesiąc na przygotowanie czegoś, co zaszokuje (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) naszą redakcję. Być może to właśnie Wasz projekt stanie się nową szatą graficzną naszego serwisu. Myślę, że warto spróbować, może nie dla samej nagrody (co nie zmienia faktu, że jest przeproatrakcyjna :>), ale dla sprawdzenia samego siebie. Miejmy nadzieję, że dostaniemy wiele ciekawych propozycji.

Na layouty czekamy pod adresem e-mail [email protected] (proszę przesyłać pliki graficzne typu *.jpg, *.gif, *.png i *.bmp).

GL, HF!

freak | 2003-10-01 20:35:29 +0200

!!!
[url]
www.esports.pl/?id=post&post_id=1879067926[/url]
czyżby przypadkowa zbieżność zbierzność zdarzeń ?! hehe.. może dajcie jakąś nagrode tak jak oni... :q

gemi | 2003-10-01 20:38:04 +0200

hehe... lenie, nie ma jak wykozystywac zdolna polska mlodziez za jakas koszulke :P
Swoja droga niezly pomysl ]:->

SAI4H | 2003-10-01 20:39:04 +0200

tak, frik, zobaczylem konkurs na logo na esports.pl i postanowilem zaraz po tym napisac newsa o nowym layoucie dla orga... Twoja inteligencja mnie powala.

co do nagrod to nie zapominajcie o niespodziance. ;]

SpOOnman | 2003-10-01 20:42:33 +0200

Halo halo! Ja pierwszy dzis o tym napisalem! My potrzebujemy layout na strone PPP o czym oglosilem dzis na boardzie a tu prosze - pol dnia i ORG sciagnal po nas :P I kto nam teraz laya zrobi? :( Uuu a mialo byc tak pieknie, chyba odpale painta, szprajem pomalujemy po boardzie i jakims ladnym fontem PPP napisze :P

Gravatar

ur!mepl | 2003-10-01 20:44:24 +0200

wyszedlem z wpray ale chyba odpale fotoszopa :> i cos zrobie :D ale pomysl =/ ... ztym mam zawsze problemy :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-01 20:52:07 +0200

hah :d ale nagroda :p
lenie chcecie sie wysluzyc kims innym :p

sai mi sie podobal ten twoj lay, co tam kiedys byla gadka o nim. :)

SAI4H | 2003-10-01 20:53:50 +0200

ale mi sie juz nie podoba... jebac go. :P

ja chyba sobie odpuszcze udzial.. hmm.. a moze, zobaczymy.

Rozz | 2003-10-01 20:57:37 +0200

Zapewniam wszystkich ze pomysl nie jest od nikogo kopiowany, zaczelismy o tym rozmawiac juz jakies pol roku temu. A teraz zobaczymy jak sie to uda zalatwic.

Galahard | 2003-10-01 20:58:47 +0200

:> ech, mało kreatywności. Na mnie nie liczcie, za mało czasu...

Ale dajcie znać kiedy i gdzie zbiorze się redakcya. Też chce się podpisać na koszulce :DD

dAde | 2003-10-01 20:59:59 +0200

Kul :>...

przodownikpracy | 2003-10-01 21:05:06 +0200

ale ten layout jest cool - daloby sie zrobic zeby yly dostepne obydwa? [znaczy obecny i ten nowy?]

Gravatar

monja | 2003-10-01 21:10:04 +0200

w chwili obecnej: nie chce mi sie :P a co bedzie potem to sie okaze

^M^ | 2003-10-01 21:12:37 +0200

Ciekawo ile prac przyjdzie - ot tak sie zastanawiam ;o...

fredi | 2003-10-01 21:16:53 +0200

Ja się zgłosze tylko musze Painta się nauczyć obsługiwać ;))))

bryan | 2003-10-01 21:27:36 +0200

nie ten lay nie jest od poczatku :P wczesniej byl ladny pomaranczowy ;)

eXe|R.W.G. | 2003-10-01 21:39:00 +0200

Jeszcze zależy kto podpisze tą koszulkę :P Definitywnie musi być tam podpis pani szakal bo jak nie to nawet nie warto się zabierać za naukę obsługi painta :D (i tylko mi tu się proszę nie obrażać) ;)

pent1um | 2003-10-01 22:15:24 +0200

ooj panie i panowie, strasznie sie lenicie ostatnio, strasznie ! buuu nie ładnie, wogole tu ostatnio jakos nudno, wchodze tylko raz dziennie chyba...

k3m | 2003-10-01 22:32:39 +0200

sai przeciez Ty masz kilka projektow, mozesz jakis "zarzucic" ;x

bryan | 2003-10-01 22:41:49 +0200

pracujemy nad zmianami , ot dlaczego ostatnio pusciej. Pomozcie nam je wprowadzic wlasnie poprzez wykonanie nowego laya dla naszego wspolnego serwisu

wiseman | 2003-10-01 22:54:50 +0200

Zrobie wam takiego laya :D że poodpadaja wszystkim jaja :D:D.... A tak wogle to co to lay ?? :P

Logitech|kar | 2003-10-01 23:11:06 +0200

aaa! ide dla esp.pl robić laya, tam przynajmiej mx310 i dktpada dostane! ;)

zablotzky | 2003-10-01 23:12:05 +0200

bry: to bedziemy czekac na wiekszy ruch az do 1.11? :o hmm ciekaiwe...

i jak juz zbierzecie all projekty, to jakos umiesccie na www zabysmy tez mogli poogladac co odrzuca redakcja, i moze jakoms sonde zrobicie... taka tylko z czystej ciekawosci.... ;.)

ja zaszpanuje i otworze blok rysunkowy i kredki wyciagne :)))))

damndog | 2003-10-01 23:26:44 +0200

szczerze mowiac to ten wystroj nigdy mi sie nie podobal :-)

lukas_1 | 2003-10-01 23:37:02 +0200

"Jeszcze zależy kto podpisze tą koszulkę :P Definitywnie musi być tam podpis pani szakal bo jak nie to nawet nie warto się zabierać za naukę obsługi painta :D (i tylko mi tu się proszę nie obrażać) ;)"

To jak tak to moge sprobowac wyrwac troche czasu z mojego napietego harmonogramu... ale ja to cienias jestem :D Sie na designie nie znam :P GIMP czy Photoshop oto jest pytanie... :P Ma ktos fotoszopa pod linuxa? :PPP Nie? Tak myslalem. Wiec GIMP :)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-10-01 23:42:01 +0200

Nie wiem w ogole jak mozna porownac konkurs na esp w sprawie logotypu z tutejszym na nowy layout. To absurdalne imo i bez watpienia nie ma to nic wspolnego ze soba :).

A tak na marginesie to spoko, ze org w koncu zmieni grafe przed gwiazdka bo ta jest za szara i nieprzyjemna dla oka :/. Oby tez nowa nie byla czarna, ani zlota - tak jak poprzednie, najlepsze designy. Cos jasnego, tak dla odmiany panowie graficy!

putek | 2003-10-01 23:44:04 +0200

gratuluje pomyslu, bo rzeczywiscie to juz sie moze powoli nudzic:D

BrickBazooka | 2003-10-02 00:21:06 +0200

Ja myśle, że zrobie podstrone na której będą wystawione wszystkie nadesłane prace. Panowie naprawde nie ma żadnych ograniczeń, każdy dziki pomysł może się okazać tym trafionym. Zwłaszcza ze jeżeli pomysł będzie super tylko wykonanie z pewnymi brakami - to no problem już to dopracujemy sobie.

coober | 2003-10-02 01:22:13 +0200

uhuhuhu !?

hehe , to bedzie challange :D ,

niech bedzie taka jak za ostatnia zmiana laya , czyli sonda , tylko tym razem dla informacji .

Oj chyba az skiffa zaciagne do pomocy :P

ff7 | 2003-10-02 07:40:19 +0200

eeee to ja biegne po swiecowki ................ :D

btfrt.harry | 2003-10-02 07:45:00 +0200

A ja bym proponował Flash =]

SiD | 2003-10-02 08:23:57 +0200

here comes the challenge...
szkoda ze czasu malo i checi brak :( ale moze cos sie sqpie ... :D

bryan | 2003-10-02 09:13:41 +0200

"Ma ktos fotoszopa pod linuxa?"
tak lukasie , mam photoshopa5 native for linux ;-)

zablotzky | 2003-10-02 09:28:59 +0200

a ja osbie moze jednak cosik przysle... : >

FAQ | 2003-10-02 09:41:53 +0200

heh, jak wy chcecie zeby ktos zrobil dobry layout z takimi oczojebnymi banerami nad newsami.
projekt lezy i kwiczy juz w zalozeniach. (no chyba ze strona tez bedzie taka oczojebna).

Razor | 2003-10-02 10:51:35 +0200

FQ co ty pierdolisz... a wejdz na fpp i zobacz jakie tam sa bannery... zreszta na @#$% cie banenry obchdoza, liczy sie tresc strony a nie reklama...chyba ze ty tu tlyo whcodzisz nacieszy wzrok samym widokiem strony a nie zawartoscia i trscia..

MaxDamage | 2003-10-02 11:09:05 +0200

Buuuu :/ Ja nie rozumiem po co zmieniac cos co jest bardzo dobre, a btw ten lay wcale nie jest od paru lat.... NIE ZMIENIAJCIE GO! jest wstetyczny przejrzysty bardzo przyjemny dla oka,PO CO zmieniac? :/

pushek | 2003-10-02 12:47:41 +0200

chyba cos wykombinuje, btw to dla tych podstron typu ect czy 666 tez trza robic? jak tak to nie chce mi sie ;d

bryan | 2003-10-02 13:02:40 +0200

nie , dla glownego serwisu.
Podstrony klanowe/ligowe beda odpowiednio zaadaptowane pozniej.

LaGranda | 2003-10-02 18:12:27 +0200

Ja juz dzis zrobilem troche laya ;) Zrobie chyba 2, mam wenne, ale nie wiem czy uda mi sie skonczyc. Miejmy nadzieje ze tam. Narysowalem juz sobie wszystko na kartce, polecam zrobic podobnie.

viltZz | 2003-10-02 18:17:06 +0200

jak mi ktos zasponsoruje tablet to wymiote all;d

SAI4H | 2003-10-02 19:54:43 +0200

Niecierpliwie czekam na maile. Poki co pusto... :P

coolfon | 2003-10-02 20:07:31 +0200

nie jestem konserwatysta, ale obecny lay mi sie podobie... trzeba sie bedzie niezle postarac by o pobic. gl viltz :))) :ppppp

viltZz | 2003-10-02 21:11:31 +0200

dzieki klex...eeee to jest kulfon:D

psc | 2003-10-03 08:05:15 +0200

nie specjlanie mi sie chce :P
zreszta nie ma zadnej gwarancji ze prodzektem trafie wgusta redakcji :)
tylko strace czas
jakbyscie zrobili system zmiany skorek...

coober | 2003-10-04 11:55:26 +0200

albo ci sie nie chce albo za slaby jestes ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63