ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Konkurs na nowy layout dla ORGa - 5 dni do końca!

nie, 26 październik 2003 10:34:15 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Jak zapewne się orientujecie pozostało tylko 5 dni na przesyłanie propozycji na nową szatę graficzną dla naszego serwisu. Do tej pory przyszło kilka prac, większość z nich jest naprawdę warta uwagi, jednak mam nadzieję, że to nie koniec, i że dopiero pod koniec zaczniecie nadsyłać Wasze propozycje. Pytań o konkurs w mojej skrzynce znalazło się bardzo wiele, a więc liczę na to, że odpisywanie na wszystkie maile nie poszło na marne. Na koniec jeszcze znane już zapewne zasady konkursu:

1) Rozpoczęcie konkursu - 1.10.2003.

2) Termin zdawania prac - 1.11.2003.

3) Obowiązuje absolutna dowolność projektowania układu strony, nie musi być zachowana tradycyjna forma ([menu][treść][menu])

4) W projekcie musi być uwzględnione miejsce na banner (o rozmiarach 468x60 [ten, nad niusami] i 160x400 [dodatkowy banner od WP]) oraz buttony.

5) Projekt musi mieć układ umożliwiający dostosowanie go do różnych rozdzielczości.

6) W pracy powinno znaleźć się miejsce na aktualnie działające na serwisie dodatki jak np. QOTW, SOTW, Top Download, Upcomming etc.

7) Na dole powinno znaleźć się miejsce na stopkę (podobna do tej, którą widzicie pod newsami)

8) Nagroda dla zwycięzcy : koszulka z logiem quake3 oraz podpisami redaktorów + niespodzianka

9) Zwycięski projekt zostanie wybrany na zjeździe redakcji na początku listopada.

Na layouty czekamy pod adresem e-mail [email protected] (proszę przesyłać pliki graficzne typu *.jpg, *.gif, *.png i *.bmp).

GL, HF!

bryan | 2003-10-26 12:38:57 +0100

jeju jak wy tak rano wstajecie :D

ZP1K | 2003-10-26 12:43:50 +0100

hmm no to róbcie webmasterzy stronki ;] .. bo jest nawet fajna nagroda :P .. jak bym czaił HTML to tezbym cos zmurzdżył :P

.gogi | 2003-10-26 12:52:05 +0100

connect, raczej jakis program graficzny a nie hmtl =D

rooseck | 2003-10-26 13:12:18 +0100

wlasnie :D po co ci html jak masz adobe photoshopa i jakiesgos fronpejcza czy cos :D

btw: "Do tej pory przyszło kilka prac, większość z nich jest naprawdę warta uwagi,"

kilka czyli cos ok 4-5 a jesli wiekszosc z nich jest warta uwagi to mogles napiac juz ile jst yuch prac i ile jest godnych uwagi :D
gdyby bylo ich 200 no to bys nie musial pisac 147 jest warych uwagi a reszta nie. jak masz takie male liczby to podaj konkrety :) chyba ze top secret wiuec ok...

SAI4H | 2003-10-26 13:22:19 +0100

Raczej nie ma tajemnicy... przyszlo 6 layoutow, wiec naprawde niewiele jak widac.. : Ale tak jak juz napisalem mam nadzieje, ze teraz dopiero zacznie sie przysylanie layow na mail... oby.

qw3rterro | 2003-10-26 14:25:48 +0100

pewnie z aggresive arts od kogos przyszedl ;P

... | 2003-10-26 14:27:51 +0100

na 100%:D

... | 2003-10-26 14:28:05 +0100

:-)

... | 2003-10-26 14:28:40 +0100

goooooooooo goooooooooooo gooooooooooooooo monia!!!!:D :-]

SAI4H | 2003-10-26 14:54:18 +0100

qw3rty chyba jednak nie... :

Tek | 2003-10-26 15:01:07 +0100

aa ciekawe czy zrobia :D. Sai podaj jakies konkrety od kogo :D

Gravatar

monja | 2003-10-26 15:39:58 +0100

UFFFFF A MYSLALAM ZE JUZ DZIS TRZEBA SLAC !!!!! ufuf zdaze :)))))))) :D

^M^ | 2003-10-26 18:30:31 +0100

o... u.. :o
Czekamy :]

coober | 2003-10-26 18:44:53 +0100

gdyby sie mialo czas to by sie zrobilo cos jeszcze :D
nie wygralem loga esports to sie obrazam :PPP

SAI4H | 2003-10-26 19:25:55 +0100

Wypas te loga zrobiles.. :P Lay tez niezly, ale cukierkowy strasznie imo.. :P

Monia czekam z niecierpliwoscia. :)

coober | 2003-10-27 01:30:27 +0100

jakbys zobaczyl moja panne to bys sie nie dziwil dlaczego lubie cukiereczki :D

ulubione kolory : rozowy blekitny i blialy :D

LaGranda | 2003-10-27 15:23:19 +0100

Ja wyslalem 1 lay, ale w 17 kolorach :) Koncze 2.

coober | 2003-10-28 01:25:17 +0100

tez zrobilem drugi wlasnie , ale mamo :) smieszny wyszedl :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63