ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Konkurs Świąteczny :]

pią, 06 grudzień 2002 15:20:36 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena


:Ogłaszam mały konkursik. Kiedyś już coś podobnego było, ale było to już dawno temu, więc myślę, że nikt nie bedzie miał nic przeciwko aby to powtórzyć.

Zawody będą polegały na tym:

-włączamy q3

-wrzucamy jedną z map : tourney4, pro-q3dm6, ztntourney1, tourney2

-ustawiamy timelimit 10

-wrzucamy anarkiego na nightmare. (/addbot anarki 5 :P)

-fragujemy ile się da.

-po skończonym meczu robimy Screenshota w JPG (zbindujcie sobie gdzies /screenshotJPEG) i wysylamy go na [email protected].

Proszę też o nagrywanie demek. Najlepsze demka z każdej mapki zostaną umieszczone na orgu.

Platforma to ofkoz vQ3 :]

Narazie nie wysyłajcie mi demek... wyśle mi je tylko zwyciezca danej mapy.

Screeny można nadsyłać do 26 grudnia włącznie.

Będę na bieżąco informował o pobiciu aktualnego rekordu.

GL! :)))

slawek | 2002-12-06 15:36:08 +0100

CZy można również przesyłać demka z przegranych pojedynków?
:)

Gravatar

JarlB | 2002-12-06 15:38:21 +0100

ciekawe, ciekawe, tylko ze anarki na innych mapach jest do niczego, ale on wogule sux. moja propozycja jest taka zeby olac standardowe boty. mapy niech zostana ale bota dac lakerbora albo jakos tak. nie wiem ktory jest z nich najlepszy. na nim sie powinnograc. tak czy inaczej co wy na to? :)

k3m | 2002-12-06 15:43:55 +0100

Dobre! Chętnie bym zobaczył, jak gracie z botami i porównał ze sobą :}

k3m | 2002-12-06 15:45:05 +0100

Slawek :D

slawek | 2002-12-06 15:45:45 +0100

jak na lato...
to już lepiej z defaultowymi botami na danej mapie.
Przecież chodzi o sparwdzian celności, więc wszystko jedno jaki bot.
IMO niech zostanie anarki
Pprzedniku - tak napisałeś jakby były problemy z którymkolwiek botem na tych mapach... ;)

Bs0d | 2002-12-06 15:46:53 +0100

SL4VE a na cpma tez mozna? Bo nic nie pisze ze tylko vq3 :PP

ash | 2002-12-06 15:56:31 +0100

Pomysl dosc ciekawy, ale ja takze bym pozostal przy standardowych botach i niedawal jakichs spiterbotow bo tu przeciez niechodzi o wygrana a o wynik, chyba kazdy wygra z anarkim?:)

Mam tylko 1 pytanie: czy dla kazdej mapy to z osobna ma byc rekord?

Gravatar

qwe | 2002-12-06 15:56:56 +0100

ja bym tam wolal zeby bylo dm17 :)
tam mozna naprawde fajnie zagrac
mam zaje*** demko jak rozwalam na dm17 ]P[k4p0
50 do -7

Gravatar

qwe | 2002-12-06 15:57:33 +0100

oczywiscie na timielimit 15 :)

SL4VE | 2002-12-06 16:00:33 +0100

anarki wszedzie jest do niczego. Chodzi o to czy umiesz przewidziec spawny itp.
Jakos nie stwierdzilem zeby nigdzie nie pisalo jaka platforma.
"Platforma to ofkoz vQ3 :]"...

SL4VE | 2002-12-06 16:01:29 +0100

a ashu... najlepiej na kazdej mapie osobny rekord, bo na kazdej mozna nabic rozna ilosc punktow, wiec byloby to niesprawiedliwe :].
Czekam na screeny. Demka bede sepil od najlepszych :D

SAI4H | 2002-12-06 16:03:07 +0100

ok ja wysylam z ztn3 i z pro6 :P
oj cinko :)...

SL4VE | 2002-12-06 16:06:15 +0100

narazie ONLY SCREENY.
A wlasnie... ile pierwszych demek z kazdej mapki zamieszczac?
Tylko 1 miejsca czy moze 1-3? Jak wolicie?

Szczawson | 2002-12-06 16:07:43 +0100

"Platforma to ofkoz vQ3 :] "
TOTALNA klapa jak dla mnie.......
A co z tymi co nie potrafia grać na vq3 heeeeee??????
:(

SAI4H | 2002-12-06 16:10:47 +0100

slave ja proponuje to zrobic tak:
pro6: rekord i gracz
ztn3: rekord gracz
..itd..

SAI4H | 2002-12-06 16:12:36 +0100

ja nie mam demek :P z moich walk =oo

Gravatar

StaryOrgowicz_49 | 2002-12-06 16:13:23 +0100

maja pecha ?

Guffy | 2002-12-06 16:14:17 +0100

niesprawiedliwe ze tylko vq3 :( na cpma to dopiero mozna wyniki robic z botami :) sl4ve wez to jeszcze przemysl i moze cpma tez zaliczysz co? :)

SL4VE | 2002-12-06 16:14:58 +0100

czyli po jednym demku?
Szczawson... to moze dorzucic jesio cpm1 i cpm3 i to rzucic na pm? :)
Byłoby pro-q3dm6, ztn, t4, t2 na vq3
i powiedzmy cpm1a, cpm3 na PM?
Co Ty na to?

Gravatar

kino | 2002-12-06 16:17:40 +0100

tak apropo to mozecie normalnie ogladac demka z botow bo jak ja sobie cos nagram i proboje wlaczyc to mam jakies zhalunione obrazy jak na nudgu ze 200 moze

Gravatar

rutt | 2002-12-06 16:29:13 +0100

"A wlasnie... ile pierwszych demek z kazdej mapki zamieszczac?
Tylko 1 miejsca czy moze 1-3? Jak wolicie?"
ja wole 1-3 :)

a i powinno byc jeszcze cpma ODDZIELNIE bo znowu beda teksty typu "org=vq3 fpp=pm" :)

akir | 2002-12-06 16:29:36 +0100

ja proponuje zrobic konkurs kto zdobedzie najwiecej fragow ze mna na pro6 :p wyniki minusowe tez sie licza :D joke ja byc noskill

SL4VE | 2002-12-06 16:31:49 +0100

akir :)))
rutt... ja tez tak wole. A co do PM vs vQ3 to zobacz drugiego newsa...

Gravatar

rutt | 2002-12-06 16:37:02 +0100

ja wsumie moge vq3 lub pm i nie mowie ze TY masz zajac sie konkursem cpma ale moze kto inny?

Gravatar

rutt | 2002-12-06 16:39:17 +0100

slave juz wiem o co ci chodzi z tym drugim newsem :) nie przeczytalem bo wzialem wstecz i nie odswiezylem

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-06 16:49:49 +0100

wieczorem sprobuje zaownowac ;), ale czuje ze mi nie wyjdzie

Bs0d | 2002-12-06 17:17:10 +0100

a faktycznie pisze ze vq3 :P Ale dobrze ze juz pm tez obowiazuje. Screeny juz ci wyslalem slave; demek niestety nie posiadam :/

*M4STER* | 2002-12-06 17:45:58 +0100

qrde moze .. mysle ze powinno byc oddzielnie vq3 i cpma.. co z graczami ktorzy nie umia na vq3? (i preferuja PM) ??

jak tma ktos pwiedzial zeby nie bylo org=vq3 fpp=cpma =]

nita | 2002-12-07 00:02:19 +0100

jazda = amsterdam

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63