ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kontakt z dxmatr0xem_pl

pon, 28 październik 2002 17:53:34 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Właśnie przed chwilką otrzymałem wiadomość od Zooma[g&p], że jest po rozmowie z naszymi graczami. Ściślej pisząc rozmawiał z Matr0xem (dxmatrox_pl), wiemy że warunki mieszkania są w miarę OK, mieszkają z razem z GaD'em. Dzisiaj Panowie zaliczyli kilka luźnych sparringów z różnymi graczami (podobno jakieś lamki, nie wiemy z kim dokładnie grał) i wszystkie wygrał. Ponadto spotkali Zero4, Coolera i Death'a, lecz szczegółów rozmów na szczycie nie znamy.Sam Matrox czuje się OK, pisze że nie odczuwa większego stresu. zobaczymy jutro. GaD - umyj ząbki, higiena najważniejsza :)))))

PANOWIE, JEŻELI NAS CZYTACIE W KOREI, ŻYCZYMY WIELKIEGO GOODLACZKA OD CAŁEJ REDKACJI ORGa.

ziel1na | 2002-10-28 18:01:27 +0100

rowniez sie przylanczam do goodlaczka :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-10-28 18:12:58 +0100

XplO (18:11)
ej chcesz cos powiedziec polakom ktorzy czekaja na wiadomosci od was?

GaD (18:12)
tak nie ogladajcie meczu na zywo :D

SL4VE | 2002-10-28 18:15:32 +0100

GL!
mat... mam nadzieje, ze masz komore, bo KOMUS smsa wyslalem i mam nadzieje, ze Tobie :P.
cya

Razor | 2002-10-28 18:20:08 +0100

GL!!! przywiezcie mi jakas koreanke, ladne sa te su**czki :)))

Zell | 2002-10-28 18:36:03 +0100

[17:40] fajnie jest
[17:40] siedzialem kolo coolera
[17:40] unkinda
[17:40] :)
[17:40] i looz :D
[17:40] z4 iwdzialem

:>
za okolo 2 dni powinien byc wywiad z matim :-)

viltZz | 2002-10-28 18:59:04 +0100

trzymajcie siem tam w korei
GaD pokaz tym lamkom z calego swiata jak kosisz na dm17:D

nita | 2002-10-28 19:03:14 +0100

wygral wszytkie spary z lamkami ? moze to jakis zero4 pod fakiem smigal :>

host | 2002-10-28 19:06:07 +0100

no to może cos bedzie z naszych chłopców

*MR.GOD* | 2002-10-28 19:09:05 +0100

ciemno widze .. ciemnosc WIDZE!!!!!!!!!

Gravatar

sun | 2002-10-28 19:12:29 +0100

Cala Polska na was liczy, 3majcie sie tam! Macie mi zadnego meczu nie przegrac, BiG gL !!! :-) Ja tam juz tylko bserwuje sobie ta scene, gdyz juz nie grywam ;-)

Kain | 2002-10-28 19:18:05 +0100

Co z ta pokazowka na pm??

MateoMartinezz | 2002-10-28 19:23:39 +0100

Sun, dlaczego nie grasz? Ja mam 28 lat i na Q3 się załapałem jakiś rok temu, wracaj na scene :)

SL4VE | 2002-10-28 20:08:08 +0100

hehehe... i wyslalem smsa... stingowi :D

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-10-28 20:16:32 +0100

PANOWIE, JEŻELI NAS CZYTACIE W KOREI, ŻYCZYMY WIELKIEGO GOODLACZKA OD CAŁEJ REDKACJI ORGa.

mogliscie dodac ze tez od all graczy z Polski
co wam szkodzilo przeciez chyba nikt by niemial nic przeciwko temu:D
pozdrofka

GoLY | 2002-10-28 20:26:09 +0100

BIG GL !!! skopcie im pupy !!

ferment | 2002-10-28 20:31:23 +0100

Powodzenia.. rozpierdolcie ich w pizdu.. yee ;)

ferment | 2002-10-28 20:31:26 +0100

Powodzenia.. rozpierdolcie ich w pizdu.. yee

Gravatar

StaryOrgowicz_48 | 2002-10-28 20:31:56 +0100

speszal GL dla matroxa :)))

IDOL | 2002-10-28 20:34:38 +0100

ja bym dla was zaśpieqwal ale cos mi gardło szwankuje i sorki ale GL

Gravatar

shopa | 2002-10-28 20:35:43 +0100

3mam za was kciuki chlopaki, Powodzenia, zrobcie jakies fotki, napiszcie relacje i dajcie ja na orga jak wrocice..

host | 2002-10-28 20:56:04 +0100

jak bedziecie grali z zero4 to mam widziec 10 punktowa roznice przewagi waszej !! gl !!

rooseck | 2002-10-28 20:56:27 +0100

gad
:D
jestes suchym bobem i to ja powinienem byc w korei z karakasem
czesc matrox :>
bo jestesmy najlepsi
a ty jestes stary
suchy bob =DD
r3 trzyma kciuki :)
i nie umniesz grac
oki
to bylo takie przeslanie z polski
no i GL :D

rooseck | 2002-10-28 20:58:14 +0100

a gdzie xyfki?? :D w kazdym badz razie gadalem z gadem, siedzi na #wcg_q3_3 kilka njusoof nizej

cOijN | 2002-10-28 21:00:53 +0100

hmm ej tam na dole nie bluzgac! odpomidorzcie sie od bananoof- psheciwnikow ekipy pl ;>
gjeel gjeel dudes ;>
aha! i zycze fartu i nie tylko przy "zzeraniu czerwonej" :D

bryan | 2002-10-28 21:07:23 +0100

ta ,sun nie grywa bo nie umie dojsc czemu mu sie kfak zwiesza :DD a ja ci mowie : ram !:P

ev0 | 2002-10-28 21:12:49 +0100

Ale nieźle mają tam GaD i matr0x bo zajafke mają spotkali się ze sławami Zero4 i Daler itd:d to jest git

ev0 | 2002-10-28 21:21:51 +0100

Xplo jeśli masz kontakt do Gada to powiedz mu, że cały białystok na niego liczy i jego chojne dary:D [joke] No i aha pozroof go odemnie !!! No i to by było na tyle :P A ty razor nie myśl o koreańskich suteczkach bo to nie dla ciebie:D

Gravatar

StaryOrgowicz_42 | 2002-10-28 21:33:02 +0100

GL GaD, wiem że potrafisz.

Kain | 2002-10-28 21:36:52 +0100

Do polaków na WCG : pokażcie koreankom jak to sie robi w polsce , przy okazji sie odstresujecie :))))

shiv | 2002-10-28 21:37:20 +0100

pozdrowka i GL dla Gada i Matroxa
Fakt co z ta pokazowka Matroxa na pm:P

pushek | 2002-10-28 21:38:15 +0100

hehe a gad tam palil szlugi polskie pelny szpan :D [gadalem z nim]

host | 2002-10-28 21:40:27 +0100

a przed chwilą normalnie na orgu był 666-GaD :) i pogadałem se z nim w trybie wyslij wiadomość itp. bo gg sie zjebało gl gadzie

GaD | 2002-10-28 21:41:45 +0100

Siema chlopaki :d

No @#$% matrox zdal relacje wiec i ja zdam troche ze swojego pova :)

A wiec ogolnie to jest zxajebiscie tutaj nie ma na co narzekac , (no moze jedynie na przelot meczacy) lecz ogolnie wg mnie jest zajebiscie, uroczyste otwarcie WCG byle relacjowane na zywo na calym swiecie no i @#$% z matroxem zalapalismy sie wpizdu , po korei bedziecie mogli obejrzec wiekszosc co sie dzialo itp. bo panowie z tv co sa z nami dzielnie nagrywaja nas i beda nagrywac nasze mecze wiec mysle ze cos fajnego z tego bedzie.
A teraz sprawa grania :)
To ze mam przejebana grupe to chyba wszyscy wiedza ale mysle ze moge sobie poradzic o ile czegos nie spierdole a u mnie spierdolenie czegos to normalne :D
Wiec chlopaki trzymajcie za nas kciuki (i paly) :d bedziemy sie starac by wypasc lepiej niz nasze kaszaloty engela no ale cuz wszystko sie moze zdarzyc

pozdrawiam wszystkich z pieknego kraju w ktorym dziewczyny maja pizdy w poprzeg :D

*MR.GOD* | 2002-10-28 21:53:47 +0100

hehehe gl :P co nie?? :P tzrymamny paly :P

host | 2002-10-28 22:21:27 +0100

na lekcjach troche jest głupio trzymać pałe. Chyba pujde jutro do pubu oglądac mecze reprezentacji w q3 :) na telebimie przy q3 :) zeby cos takiego było by była faza !! :P

ev0 | 2002-10-28 22:35:49 +0100

A @#$% wam w dupe jutro nie ide do szkoly i ogladam mecze naszych reprezentantow i innych:d bede tryzmal pale niezaleznie gdzie czy w domu czy w szkole mnie to @#$% alby nasz rud wygral

Sora za bledy ale pisane przez 1.30 min

Gravatar

StaryOrgowicz_403 | 2002-10-28 22:36:44 +0100

"Wiec chlopaki trzymajcie za nas kciuki (i paly)"

Hhehehe wlasnie jak czytalem tego newsa mialem reke w gaciach :)) - to niemozliwe! hm... albo i mozliwe - bo zawsze 3mam reke w gaciach :-) GL

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-10-28 22:40:47 +0100

ahahah w poprzeg? :>

Gravatar

StaryOrgowicz_387 | 2002-10-28 23:18:43 +0100

hmmm... GaD chyba cos bedzie gral o 3 w nocy naszego czasu... (tak mi sie wydaje:D) pozdro dla all quaker's i dla chlopakow w Koreanczykow:) cu

Gravatar

StaryOrgowicz_381 | 2002-10-28 23:41:53 +0100

GL-przyda sie wam:)))))DACIE RADE!!!

log | 2002-10-29 00:33:16 +0100

dag dopiero jutro, dzisiaj mecze gra matrox, a zaczyna o 2:30 naszgo czasu

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63