ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kopiuj/Wklej z ECT 1v1

sob, 01 luty 2003 18:26:53 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Wczoraj zakończyła się faza grupowa rozgrywek z której zostało wyłonionych 32 szczęśliwców . Wiec nadszedł czas na podsumowanie fazy grupowej:

:: w dziale Tabela znajdują się już statystki wszystkich graczy, oraz kilka innych ‘ciekawostek’ . Ponieważ lubię bawić się w statsy (;d) zrobiłem kilka tabelek. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły związane z rożnymi statystykami to proszę pisać.

:: jak może zauważyliście powstało takie cos jak Banlista, znajdują się tam gracze którzy nie będą mogli zagrać w kolejnej edycji ligi.

:: i chyba najbardziej oczekująca wiadomość to to ze została już rozpisana drabinka do 2 etapu. Rozstawienie graczy opiera się na schemacie a nie na losowaniu. A kiedy się zacznie etap 2? Jak na razie nie mogę odpowiedzieć na to pytanie ponieważ ciągle staramy się załatwić jakiś lokal by rozgrywki były prowadzone na lanie. Jednakże nie mamy ani sponsora, ani pewności czy choć polowa graczy przyjedzie na finał bez nagród. Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu będzie wiadomo jak sprawa wygląda.

© 666|ash

Graczom, którym udało się przejść fazę grupową życzę powodzenia w dalszych bojach.

harpagan | 2003-02-01 18:42:49 +0100

lekko spozniony news :>

SAI4H | 2003-02-01 19:29:38 +0100

Ta... :/

baxowy | 2003-02-01 19:41:56 +0100

sai wez skasuj ten news, po to utworzylismy tamten serwis zeby tam wlazili po te informacje a nie tu.

baxowy | 2003-02-01 19:42:19 +0100

a i tak 4 dni w plecy jestes

Gravatar

R4VeN | 2003-02-01 19:56:45 +0100

oj zajebisty reflex trzeba przyznać :PP

move | 2003-02-01 19:58:25 +0100

baks: wg. mnie najwazniejsze newsy z ect powinny byc tu zamieszczane - takie jak start ligi, zakonczenie, czy apel o pomoc w znalezieniu sponsora na rozgrywki lanowe. jakby nie patrzyc glowny org ma wieksza "ogladalnosc" niz nasze ECT, wiec tego typu newsy powinny byc zamieszczane, tylko mala uwaga - zeby nie byly az tak spoznione :/

Mad | 2003-02-01 20:38:51 +0100

zgadzam sie z movem z jego 1 slowami bo dalej nie czytalem :D ale takie newsy wczesniej dawajcie :D i jak finaly nie beda na lanie to sikam na cos takiego :D

gp_ferment | 2003-02-01 21:16:34 +0100

Witaj w programie LANChat Pro v2.20a :D

SAI4H | 2003-02-01 22:12:51 +0100

No z newsem troche spoznilem - sork. Co do tego czy byl potrzebny czy nie to stanowczo mowie, ze tak. Ludzie nie bioracy udzial w ligach (w tym newbie) powinni czytac wazniejsze newsy z tej beczki. :)
Troche zaspalem, ale sadze, ze gdyby nie ja, to nikt by o tym nie napisal.. o wielu innych rzeczach zreszta tez.. coz.. :/

Gravatar

qwe | 2003-02-01 23:59:16 +0100

spoko
JUZ NIEDŁUGO z WASZA POMOCA bedziecie mieli sponsora
i wlasny lokal z 20 kompami telebimem i sala do ogladania
mowie POWAZNIE JUZ NIEDŁUGO z WASZA POMOCA

ash | 2003-02-02 00:45:50 +0100

Gratuluje newsa. Niema to jak kopiowac w calosci tresci newsow z innych 'serwisow' .
'Moj' news byl pisany dla Ligi i tez z takim nastawieniem, a nie dla serwisu informacyjnego, jak dla mnie jest pewna roznica w stylu pisania newsow dla okreslonego odbiorcy, takiego ktory wchodzi na strone ligi od pisania dla calej spolecznosci ktora moze sie przewinac. Redaktor np. orga powinien wejsc na strone ligi (jesli go to interesuje:d ) zobaczyc co sie dzieje aktualnie i przekazac aktualne info dla Graczy ktorzy moze nie sledza na bierzaco ligi, a nie kopiowac tresci ktore sa Glownie skierowane do tych co graja w tej lidze. Ale co ja tam bede pouczal kogokolwiek;)

Rozz | 2003-02-02 02:35:42 +0100

I saibot ma racje i ash. News jak najbardziej na miejscu, choc mozna go bylo nieco przeredagowac. Ash - jak na glownym nie bedzie nic o ect pisane to bedzie kibel. Najwazniejsze podsumowania, najlepsze mecze, playoffy, zmiany w regulmianch itp powinny byc na glownym pisane. Sam powinienes o to zadbac zreszta a nie czepiac sie ;) Podobnie acid pisze tu czasem o ra3 i M o defragu - zawsze sugerujac sprawe i dajac linki do swoich serwisow. Tak to powinno wygladac. Wiec nasteonym razem sam napisz takiego teasera! :)

ash | 2003-02-02 03:04:38 +0100

Ja nie redaktor Ja organizator;p)

SAI4H | 2003-02-02 10:06:59 +0100

Ok ludziki ! Spoko0j ! =D

davep | 2003-02-02 17:42:21 +0100

A co z ta druga faza ligi?
Chyba lepiej na necie to rozegrac, jak liga online to online, niech to bedzie liga a nie turniej, pozatym po co zawracac sobie glowe zaltwianiem cafe i organizowaniem tego.

davep | 2003-02-02 17:43:43 +0100

No i jesli rozgrywki byly by na necie to proponuje godziny zgodne z sonda na stronie ligowej.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63