Kozienalia 2oo5
nie, 15 maj 2005 21:52:43 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
No i przyszedł czas na pierwszy duży Polski turniej 1v1 vQ3 w tym roku. Tym razem miejscem spotkania graczy będzie oczywiście Lublin. Jest to dość wesołe miasto z racji trwających w okolicy Kozienaliów. Za to cały wydział Informatyki UMCS jest opanowany przez liczne wystawy, które zgromadziły zresztą całkiem sporo osób. Koncentrując się jednak na samym turnieju, swój udział zapowiadało prawie 50 graczy z których jednak kilka osób zmuszonych było zrezygnować. Piszę te słowa będąc jeszcze w Sandomierzu, więc dopiero po dojeździe na miejsce, w pierwszych update'ach podam ile z nich dokładnie przyjechało. Jednak chyba tylko jakieś trzęsienie ziemi może zatrzymać takie sławy jak
ff/avenger,
h'av3k,
dx>dave czy
ff/equador przed przyjazdem. Plakat z jednym z najlepszych graczy UT świata -
frag^m przyciągnął także całe rzesze pretendentów, dla których także warto było pofatygować się na te zawody.
Z kolei dla wszystkich tych, którzy z jakiś nadrzędnych powodów bądź po prostu lenistwa nie mogli przyjechać - serwis www.quake3.imro.pl przygotował ten coverage. Miejmy tylko nadzieję, że uzyskam częsty dostęp do jakiegoś z komputerów na miejscu, bo czasami bywa z takimi rzeczami krucho. Jednak jestem pewien, że organizatorzy z dyrektorką -
Moniką Szyjką oraz CEO zawodów -
mofem na czele staną na wysokości zadania. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak odesłać wszystkich do kolumny, która będzie aktualizowana na bieżąco. Oto link:
- [ Kozienalia 2005 - Coverage! ]
- [ Demka! ]
Osteteczna klasyfikacja:
Avek - Mx518 + 80zł + koszulka
Mav9l1ty - Pendrive 256mb + 50zł + koszulka
Toxic - Podkładka podświetlana Revoltec + 30zł + koszulka
Sabers - Podkładka podświetlana Revoltec
sacret - Klawiatura multimedialna A4Tech
wojtas - Słuchawki z mikrofonem Logitech
volkan - Słuchawki z mikrofonem Logitech
Marc3l - Płytka CD-RW TDK 12x
Update! Pojawiły się już demka! Zapraszam do ściągania!





d00mer | 2005-05-15 22:13:03 +0200
no to mav czekamy na relacje i aplołduj tam jakies demka :)
#716131
yeahbunny | 2005-05-15 22:15:52 +0200
Mav 1/2 graczy ktorych wymieniles, nie przyjedzie, moglbys chociaz tych ktorych w newsie wpisujesz byc pewny.
Pozdr yb
#716132
dinh-equador | 2005-05-15 22:24:49 +0200
mnie nie bedzie :./
Juwe w kraku byly i wyssaly cala kase :P no i egz i kolos w poniedzialek :/
sora..
GL
#716135
THRAWN | 2005-05-16 10:40:55 +0200
a teraz pytanie z innej beczki...gdzie news o meczu NC ?:D
edit: o mas chyba skrobnoł 2 kolumny nizej :E
#716168
matr0x | 2005-05-16 10:53:33 +0200
wlasnie :SSS newsa dawac! D:D
#716169
coolfon | 2005-05-16 11:14:00 +0200
malo newsa, demka dac!!
#716171
ognos | 2005-05-16 17:03:24 +0200
A to Ci je bany.
#716198
Pawuj | 2005-05-16 17:34:06 +0200
ognos nie wiedziałem że bany są do jedzenia :D w takim razie platine powinien założyć bar "U Platina" :DDDDDDD
#716203
seVen | 2005-05-16 18:08:45 +0200
Kuwa no! Mialem tam pojsc i sobie popatrzrec! :/ Ta skleroza mnie zabija...
#716206
p0gr0m | 2005-05-16 19:27:56 +0200
to co ich jest tam tylko w q3 1v1 8 graczy ze takie grupy sa po 2 graczy ?
#716213
GaD | 2005-05-16 22:58:36 +0200
4 grupy po 6 graczy, z kazdej wychodzi 2 :S
#716220
marm4n | 2005-05-16 23:31:09 +0200
mav9lity z avkiem w finale a teraz mamy przerwe :]
#716222
log | 2005-05-17 00:37:00 +0200
1.avek 2. mav 3. tox
#716224
b31m0 | 2005-05-17 16:50:29 +0200
tak troche z innej beczki bo i tak zadnych nowych newsow nie ma...
[click] konkurs na nowy layout z 2003 roku :D [click]
:ASD albo mi sie zdaje albo niewiele sie zmienilo ;]
#716251
sYnth|baal | 2005-05-17 23:21:43 +0200
gg mav
#716273
sYnth|Bubu | 2005-05-17 23:53:12 +0200
mav musial oszukiwac ze toxa pokonal :o
:d
gg!
#716276
eng | 2005-05-18 00:43:20 +0200
po prostu byl ...lepsiejszy... ;)
#716279
PeterSchiff | 2005-05-18 07:27:34 +0200
haaaaaa wrzawality szaleje mav GG :D
#716280
vOlkan | 2005-05-18 12:45:23 +0200
zajefajnie bylo:D a btw 7 vOlkan a 8 marc3l
:DD
postaram sie jeszcze dzis wiekszośc zdjęc odtarczyć
#716285
Mav_8217 | 2005-05-18 13:49:36 +0200
volk, weź je uploaduj na www.imageshack.us a potem prześlij mi na maila plik txt z linkami, albo po prostu ładuj je w zipa i wyślij
[email protected]
#716287
MaS | 2005-05-18 15:03:38 +0200
Mav Ty wymiataczu jeden Ty :ASD
#716288
gr. | 2005-05-18 15:06:01 +0200
#716289
voodoo|seRious | 2005-05-18 15:10:46 +0200
gosu :) a kur... co chciales ? 20000 euro ? :D
niech sie ludzie ciesza ze sa w polsce takie turnieje ze cos wogole jest i to na dodatek az do 8 miejsca ...
wedlug mnie nagrody zajebiste.
#716290
Mav_8217 | 2005-05-18 15:11:00 +0200
jak na pierwszy turniej, to nie może narzekać :)
#716291
Panplayer1 | 2005-05-18 16:04:25 +0200
Marc3l - Płytka CD-RW TDK 12x
pwnd
#716235
rzu | 2005-05-18 16:53:48 +0200
no rzeczywiście - nagroda za ósme miejsce pwned! (cokolwiek to znaczy) :F
#716298
move | 2005-05-18 17:04:57 +0200
gr: Czasami się hamuję, żeby nie odpisywać na Twoje debilne komentarze, ale teraz już nie mogę się powstrzymać.
Właśnie mam pod ręką rachunek za wszystkie nagrody i już czytam Ci cenę netto płyty CD-RW 700MB TDK 12x: 32zł i 95gr. Dodaj sobie do tego VAT cioto i spadaj na drzewo.
#716299
seVen | 2005-05-18 17:25:57 +0200
wof mof! to bylo mocne! mistrz cietej riposty? :D
#716302
malinka | 2005-05-18 17:38:32 +0200
gr z całym szacunkiem, którego do Ciebie raczej nie mam (po Twoich prostackich wypowiedziach), powiem tylko jedno: NIE PODSKAKUJ KAPITANOWI MOFOWI!!!
#716306
March | 2005-05-18 17:49:07 +0200
hmm CDRW za 32 zl ? niewierze :P ale w sumie dobrze ze za 8 miejsce cos bylo :D
#716307
ziemba | 2005-05-18 17:52:09 +0200
CD-RW 700MB TDK 12x: 32zł i 95g ----- o fuck :D to co oni kupili ta nagrode z 4 lata temu, ze taka wartosc?:D
#716309
Mav_8217 | 2005-05-18 18:27:10 +0200
malinka tutaj? Heh ;))
#716311
null | 2005-05-18 20:08:10 +0200
sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17883
CD-RW TDK 700MB 80 min. x12 - 32zł 95gr :)
#716314
Panplayer1 | 2005-05-18 21:12:38 +0200
CD-RW TDK 700 MB x12 @ Allegro: 6,00 zł za sztukę
Chyba ze zlota musialaby byc ta plyta zeby 3 dychy kosztowac
#716326
voodoo|seRious | 2005-05-18 21:43:30 +0200
ja @#$% jakie ludzie maja problemy ....
nagrod do 8 miejsca i ci jeszcze pierdola ze zle... idzcie sie ludzie leczyc....
btw. jakby za pierwsze bylo 1000 zl a za 8 30 zl to by sie smiali z 8 miejsca bo zamalo ... szkoda slow ... n/c
#716329
performer | 2005-05-18 22:34:40 +0200
cokolwiek :D
#716338
GaD | 2005-05-18 22:53:15 +0200
Nie licza sie nagrody tylko zabawa, rywalizacja, adrenalina ( poznanie toxa :D), a upominek nawet za 3zl ma dla niektorych wieksza wartosc niz sklepowa cena , kto nie byl na turnieju zadnym nie zrozumie tego nigdy, tylko dalej bedzie wypisywal bzdety ze nagrody slabe itp. jak nawet takich by nie zdobyl, bo by kleksem zajechal w pierwszym meczu ;asd
#716341
Mav_8217 | 2005-05-18 22:58:05 +0200
Nienawidzę takich ludzi którzy mówią np. "jakie to nagrody były małe". Pomyśl jak się wtedy czują organizatorzy, przecież oni włożyli w to tyle pracy, robią ogromnie dużo dla wszystkich, stają na głowie, ale zawsze znajdzie się ktoś taki kto to wszystko wyśmieje. (c) av3k
#716344
rzu | 2005-05-18 23:57:05 +0200
mi mof pisał na gadu że to była dvd-rw czy cuś..
#716351
move | 2005-05-19 07:40:48 +0200
Najlepiej zrobie zdjecie i wrzuce na orga, ok? Wszystko sie wyjasni oprocz tej wysokiej ceny...
#716358
StaryOrgowicz_93 | 2005-05-19 12:09:13 +0200
Mavality nie przecze, że grasz dobrze... ale drugie miejsce? Przecież ja z Tobą wygrywam czasami 8>
#716374
Mav_8217 | 2005-05-19 13:58:44 +0200
avek mnie rozpierdala na necie 30-ma a na lanie od 1 do 7-10 ;) Więc wiesz... z tym łączem, to ja się lepiej wezmę za organizację czegoś :D
#716383
cin | 2005-05-19 17:34:57 +0200
hey ludziki o co wam niby chodzi z tymi nagrodami ?? kufa jak ja bym wygrał(w marzeniach :ASD:ASD:D ) to jak dla mnie mogłoby wogole nie być nagród....oj oczywiście czasem kasa sie przyda tak jak np w wypadku avka i toxa...musieli mieć na bilet powrotny...a ci ktorzy nie byli niech zamkną paszcze bo im naszcze i ktorzy nie wiedzą jaka tam milutka asmofera była :D malinka najlepiej wszystkich zoownowała ( yeeee ) :D:D:D jak sie patrzyliśmy z wojtasem jak grała to nam szczęka odpadała bo zobaczyć dziewczyne w akcji ktora nawet nieźle zamiata to jest cuś :D:D::DD:D a tak wogóle to gg :D
#716391
sab | 2005-05-19 17:53:11 +0200
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej
#716395
sYnth|Bubu | 2005-05-19 20:51:49 +0200
9 miejsce: Dlugopis marki Zenith, niebieski.
#716401
Mav_8217 | 2005-05-19 21:42:58 +0200
ano właśnie. Zapomniałem napisać o Twojej nagrodzie bubur ;]
#716405
sYnth|Bubu | 2005-05-19 21:46:20 +0200
Ja nie wiem czy bym tak daleko zaszedl :P
#716406
Zaloguj się by dodać komentarz.