ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kozienalia 2oo5

nie, 15 maj 2005 21:52:43 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

No i przyszedł czas na pierwszy duży Polski turniej 1v1 vQ3 w tym roku. Tym razem miejscem spotkania graczy będzie oczywiście Lublin. Jest to dość wesołe miasto z racji trwających w okolicy Kozienaliów. Za to cały wydział Informatyki UMCS jest opanowany przez liczne wystawy, które zgromadziły zresztą całkiem sporo osób. Koncentrując się jednak na samym turnieju, swój udział zapowiadało prawie 50 graczy z których jednak kilka osób zmuszonych było zrezygnować. Piszę te słowa będąc jeszcze w Sandomierzu, więc dopiero po dojeździe na miejsce, w pierwszych update'ach podam ile z nich dokładnie przyjechało. Jednak chyba tylko jakieś trzęsienie ziemi może zatrzymać takie sławy jak ff/avenger, h'av3k, dx>dave czy ff/equador przed przyjazdem. Plakat z jednym z najlepszych graczy UT świata - frag^m przyciągnął także całe rzesze pretendentów, dla których także warto było pofatygować się na te zawody.

Z kolei dla wszystkich tych, którzy z jakiś nadrzędnych powodów bądź po prostu lenistwa nie mogli przyjechać - serwis www.quake3.imro.pl przygotował ten coverage. Miejmy tylko nadzieję, że uzyskam częsty dostęp do jakiegoś z komputerów na miejscu, bo czasami bywa z takimi rzeczami krucho. Jednak jestem pewien, że organizatorzy z dyrektorką - Moniką Szyjką oraz CEO zawodów - mofem na czele staną na wysokości zadania. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak odesłać wszystkich do kolumny, która będzie aktualizowana na bieżąco. Oto link:

Osteteczna klasyfikacja:

  1. Avek - Mx518 + 80zł + koszulka
  2. Mav9l1ty - Pendrive 256mb + 50zł + koszulka
  3. Toxic - Podkładka podświetlana Revoltec + 30zł + koszulka
  4. Sabers - Podkładka podświetlana Revoltec
  5. sacret - Klawiatura multimedialna A4Tech
  6. wojtas - Słuchawki z mikrofonem Logitech
  7. volkan - Słuchawki z mikrofonem Logitech
  8. Marc3l - Płytka CD-RW TDK 12x

Update! Pojawiły się już demka! Zapraszam do ściągania!

d00mer | 2005-05-15 22:13:03 +0200

no to mav czekamy na relacje i aplołduj tam jakies demka :)

Gravatar

yeahbunny | 2005-05-15 22:15:52 +0200

Mav 1/2 graczy ktorych wymieniles, nie przyjedzie, moglbys chociaz tych ktorych w newsie wpisujesz byc pewny.

Pozdr yb

dinh-equador | 2005-05-15 22:24:49 +0200

mnie nie bedzie :./
Juwe w kraku byly i wyssaly cala kase :P no i egz i kolos w poniedzialek :/
sora..
GL

THRAWN | 2005-05-16 10:40:55 +0200

a teraz pytanie z innej beczki...gdzie news o meczu NC ?:D

edit: o mas chyba skrobnoł 2 kolumny nizej :E

matr0x | 2005-05-16 10:53:33 +0200

wlasnie :SSS newsa dawac! D:D

coolfon | 2005-05-16 11:14:00 +0200

malo newsa, demka dac!!

ognos | 2005-05-16 17:03:24 +0200

A to Ci je bany.

Pawuj | 2005-05-16 17:34:06 +0200

ognos nie wiedziałem że bany są do jedzenia :D w takim razie platine powinien założyć bar "U Platina" :DDDDDDD

Gravatar

seVen | 2005-05-16 18:08:45 +0200

Kuwa no! Mialem tam pojsc i sobie popatrzrec! :/ Ta skleroza mnie zabija...

p0gr0m | 2005-05-16 19:27:56 +0200

to co ich jest tam tylko w q3 1v1 8 graczy ze takie grupy sa po 2 graczy ?

GaD | 2005-05-16 22:58:36 +0200

4 grupy po 6 graczy, z kazdej wychodzi 2 :S

marm4n | 2005-05-16 23:31:09 +0200

mav9lity z avkiem w finale a teraz mamy przerwe :]

log | 2005-05-17 00:37:00 +0200

1.avek 2. mav 3. tox

b31m0 | 2005-05-17 16:50:29 +0200

tak troche z innej beczki bo i tak zadnych nowych newsow nie ma...

[click] konkurs na nowy layout z 2003 roku :D [click]

:ASD albo mi sie zdaje albo niewiele sie zmienilo ;]

sYnth|baal | 2005-05-17 23:21:43 +0200

gg mav

sYnth|Bubu | 2005-05-17 23:53:12 +0200

mav musial oszukiwac ze toxa pokonal :o
:d
gg!

eng | 2005-05-18 00:43:20 +0200

po prostu byl ...lepsiejszy... ;)

PeterSchiff | 2005-05-18 07:27:34 +0200

haaaaaa wrzawality szaleje mav GG :D

vOlkan | 2005-05-18 12:45:23 +0200

zajefajnie bylo:D a btw 7 vOlkan a 8 marc3l
:DD
postaram sie jeszcze dzis wiekszośc zdjęc odtarczyć

Mav_8217 | 2005-05-18 13:49:36 +0200

volk, weź je uploaduj na www.imageshack.us a potem prześlij mi na maila plik txt z linkami, albo po prostu ładuj je w zipa i wyślij

[email protected]

MaS | 2005-05-18 15:03:38 +0200

Mav Ty wymiataczu jeden Ty :ASD

gr. | 2005-05-18 15:06:01 +0200

  1. Marc3l - Płytka CD-RW TDK 12x Chryste co to za nagroda????? toz to warte 5 zloty - smutne :c

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-05-18 15:10:46 +0200

gosu :) a kur... co chciales ? 20000 euro ? :D
niech sie ludzie ciesza ze sa w polsce takie turnieje ze cos wogole jest i to na dodatek az do 8 miejsca ...
wedlug mnie nagrody zajebiste.

Mav_8217 | 2005-05-18 15:11:00 +0200

jak na pierwszy turniej, to nie może narzekać :)

Panplayer1 | 2005-05-18 16:04:25 +0200

Marc3l - Płytka CD-RW TDK 12x

pwnd

rzu | 2005-05-18 16:53:48 +0200

no rzeczywiście - nagroda za ósme miejsce pwned! (cokolwiek to znaczy) :F

move | 2005-05-18 17:04:57 +0200

gr: Czasami się hamuję, żeby nie odpisywać na Twoje debilne komentarze, ale teraz już nie mogę się powstrzymać.
Właśnie mam pod ręką rachunek za wszystkie nagrody i już czytam Ci cenę netto płyty CD-RW 700MB TDK 12x: 32zł i 95gr. Dodaj sobie do tego VAT cioto i spadaj na drzewo.

Gravatar

seVen | 2005-05-18 17:25:57 +0200

wof mof! to bylo mocne! mistrz cietej riposty? :D

malinka | 2005-05-18 17:38:32 +0200

gr z całym szacunkiem, którego do Ciebie raczej nie mam (po Twoich prostackich wypowiedziach), powiem tylko jedno: NIE PODSKAKUJ KAPITANOWI MOFOWI!!!

March | 2005-05-18 17:49:07 +0200

hmm CDRW za 32 zl ? niewierze :P ale w sumie dobrze ze za 8 miejsce cos bylo :D

ziemba | 2005-05-18 17:52:09 +0200

CD-RW 700MB TDK 12x: 32zł i 95g ----- o fuck :D to co oni kupili ta nagrode z 4 lata temu, ze taka wartosc?:D

Mav_8217 | 2005-05-18 18:27:10 +0200

malinka tutaj? Heh ;))

null | 2005-05-18 20:08:10 +0200

sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17883
CD-RW TDK 700MB 80 min. x12 - 32zł 95gr :)

Panplayer1 | 2005-05-18 21:12:38 +0200

CD-RW TDK 700 MB x12 @ Allegro: 6,00 zł za sztukę

Chyba ze zlota musialaby byc ta plyta zeby 3 dychy kosztowac

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-05-18 21:43:30 +0200

ja @#$% jakie ludzie maja problemy ....
nagrod do 8 miejsca i ci jeszcze pierdola ze zle... idzcie sie ludzie leczyc....

btw. jakby za pierwsze bylo 1000 zl a za 8 30 zl to by sie smiali z 8 miejsca bo zamalo ... szkoda slow ... n/c

performer | 2005-05-18 22:34:40 +0200

cokolwiek :D

GaD | 2005-05-18 22:53:15 +0200

Nie licza sie nagrody tylko zabawa, rywalizacja, adrenalina ( poznanie toxa :D), a upominek nawet za 3zl ma dla niektorych wieksza wartosc niz sklepowa cena , kto nie byl na turnieju zadnym nie zrozumie tego nigdy, tylko dalej bedzie wypisywal bzdety ze nagrody slabe itp. jak nawet takich by nie zdobyl, bo by kleksem zajechal w pierwszym meczu ;asd

Mav_8217 | 2005-05-18 22:58:05 +0200

Nienawidzę takich ludzi którzy mówią np. "jakie to nagrody były małe". Pomyśl jak się wtedy czują organizatorzy, przecież oni włożyli w to tyle pracy, robią ogromnie dużo dla wszystkich, stają na głowie, ale zawsze znajdzie się ktoś taki kto to wszystko wyśmieje. (c) av3k

rzu | 2005-05-18 23:57:05 +0200

mi mof pisał na gadu że to była dvd-rw czy cuś..

move | 2005-05-19 07:40:48 +0200

Najlepiej zrobie zdjecie i wrzuce na orga, ok? Wszystko sie wyjasni oprocz tej wysokiej ceny...

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-05-19 12:09:13 +0200

Mavality nie przecze, że grasz dobrze... ale drugie miejsce? Przecież ja z Tobą wygrywam czasami 8>

Mav_8217 | 2005-05-19 13:58:44 +0200

avek mnie rozpierdala na necie 30-ma a na lanie od 1 do 7-10 ;) Więc wiesz... z tym łączem, to ja się lepiej wezmę za organizację czegoś :D

Gravatar

cin | 2005-05-19 17:34:57 +0200

hey ludziki o co wam niby chodzi z tymi nagrodami ?? kufa jak ja bym wygrał(w marzeniach :ASD:ASD:D ) to jak dla mnie mogłoby wogole nie być nagród....oj oczywiście czasem kasa sie przyda tak jak np w wypadku avka i toxa...musieli mieć na bilet powrotny...a ci ktorzy nie byli niech zamkną paszcze bo im naszcze i ktorzy nie wiedzą jaka tam milutka asmofera była :D malinka najlepiej wszystkich zoownowała ( yeeee ) :D:D:D jak sie patrzyliśmy z wojtasem jak grała to nam szczęka odpadała bo zobaczyć dziewczyne w akcji ktora nawet nieźle zamiata to jest cuś :D:D::DD:D a tak wogóle to gg :D

sab | 2005-05-19 17:53:11 +0200

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej

sYnth|Bubu | 2005-05-19 20:51:49 +0200

9 miejsce: Dlugopis marki Zenith, niebieski.

Mav_8217 | 2005-05-19 21:42:58 +0200

ano właśnie. Zapomniałem napisać o Twojej nagrodzie bubur ;]

sYnth|Bubu | 2005-05-19 21:46:20 +0200

Ja nie wiem czy bym tak daleko zaszedl :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63