ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Krajowe

nie, 11 kwiecień 2004 21:20:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

.:: Ruszyła ponownie strona 666, tym razem na własnym serwerze eddiego - http://sixs.kolornet.pl/. Autorem layoutu jest bliżej nieznany mi wiseman. Obecny skład 666 wygląda całkiem imponująco, klan zasilili m.in. slave i shielder oraz paker. Więcej w dziale squad.

.:: Na naszym boardzie trwa wybór najlepszego polskiego filmu q3. Każdy może podać w kolejności 10 swoich najlepszych pozycji, po jakimś czasie zostanie wyliczona średnia punktów i na tej podstawie podana klasyfikacja. Pozycje które powtarzają się jak dotąd najczęściej to Fragaddict, Morituri te Salutant, Rzezimieszki, Arena by Sacret.
Nic tylko podać swoją typowaną dziesiątkę - klik. Pomysł by Hakan.

SAI4H | 2004-04-11 21:37:11 +0200

wiseman to chyba w t5 gral ? :>

LaMp | 2004-04-11 21:48:15 +0200

ta sai to ten sam ! :)

furi | 2004-04-11 22:12:00 +0200

666 number of the abs @.@

pepz | 2004-04-11 22:13:45 +0200

wiseman gra teraz w gp raczej ;p
btw. co za news ;o (ten na stronie 666)

ognos | 2004-04-11 22:34:13 +0200

hmm, mozecie poczekac z tym konkuresem do premiery filmu fearfactory? ;q bo to zaledwie 2 tygodnie ;q

pat | 2004-04-11 22:39:24 +0200

omg jak sie ta strona laduje ;o
jakies 2 kwadraty mi sie zaladowaly narazie ;o

Logitech|Lopez | 2004-04-11 23:42:04 +0200

wise webmaster :q

Yaboll | 2004-04-12 01:47:30 +0200

Wreszcie strona 666 wrocila tam skad wyrastaja klanowe korzenie....

seen | 2004-04-12 02:36:42 +0200

666|shielder
nick - shielder
imie - Konin

lol

Hakan | 2004-04-12 12:04:29 +0200

Rozz: newsa o Polska 10+ pisal juz slawek ale dzieki za przypomnienie :)

Rozz | 2004-04-12 12:30:23 +0200

Wiem, dlatego przypominam :)
Ogi to bezsens, co chwile wychodzi cos nowego przeciez. Za pol roku sie zrobi kolejny.

move | 2004-04-12 12:43:53 +0200

"ALE POCZEKAJCIE!! PRZECIEZ NIEDLUGO BEDZIE FRAGS BAJ POLISZ PLAJERS 2!!!!! ITD." geez.

ognos | 2004-04-12 12:49:51 +0200

ehh, bedziesz zalowal! ;q

THRAWN | 2004-04-12 15:35:17 +0200

" Autorem layoutu jest bliżej nieznany mi wiseman" no wiecie zaraz bedzie butowanie :D tak mi wiska potraktowac...grrr :D

ta wis gral w t5 , panterach i teraz gp ..ect (?:P)

wiseman | 2004-04-12 15:41:37 +0200

Thx thrawn :P Ale jaja na tym orgu :P apropo tych dziwnych rozmyślań w początkowych komentarzach... To racje maja panowie sai4h i pepzyy i of course thrawka :P Teraz nie gram nigdzie. Gram se sam :D

wiseman | 2004-04-12 15:52:11 +0200

Aha i jak co to zapraszam na www.wisemans-site.prv.pl :D bużka

sYnth|Bubu | 2004-04-12 18:04:14 +0200

Dzial wars powinien sie nazywac dzial marzen.

Gravatar

PLANET | 2004-04-12 19:25:16 +0200

ksiega gosci jest przezajenajzajbistsza ;p

ale bestia poprzednia byla fajniejsza ;0

SL4VE | 2004-04-12 20:21:49 +0200

szkoda, ze mi sie ta stronka laduje juz z 20 minut i sie zaladowac nie moze :D

THRAWN | 2004-04-12 21:12:04 +0200

to idz na browara i sie pewnei jeszce wyrobisz albo sie lepiej poloz i posluchaj dj Rydzyka...wkoncu Swieta :d Miłego Lania - obojetnie po czym !

fen1x. | 2004-04-13 14:45:52 +0200

>> www 666

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63