ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Krgpad!

wto, 01 kwiecień 2003 03:58:13 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena


W ostatnich dniach głośno było w kuluarach sceny o rzekomych planach Krogotha co do wprowadzenia na rynek własnej podkładki pod mysz, na wzór słynnej Fatpadki.

Będąc sam zaskoczony tym pomysłem przprowadziłem w tej sprawie małe dochodzenie. Po paru próbach udało mi się potwierdzić te informacje a nawet zdobyć projekt jednej z Krg-padek, który możecie obejrzeć obok! Krg nie chciał co prawda zdradzić wszystkich szczegółów swojego przedsięwzięcia, co na tym etapie jest zrozumiałe, ale na część pytań odpowiedział w krótkim wywiadzie:

Org: Witaj Krg, czy naprawdę zamierzasz rozprowadzać Krg-pady?

Krg: Skoro już się wydało to mogę to potwierdzić.

Org: Kto je będzie produkował?

Krg: W tej chwili mogę powiedzieć tylko że podpisałem umowę z jednym z wiodących producentów sprzętu komputerowego. Sam będę się zajmował jedynie działaniami promocyjnymi.

Org: Dlaczego uważasz że Krgpad będzie lepszy od zwykłej podkładki?

Krg: Firma która będzie produkować Krgpady zakupiła część technologii od samego fatality'ego, do której ja oraz kilku innych znanych graczy wprowadziliśmy pewne zmiany po intensywnej fazie testowania na myszach zarówno kulkowych jak i optycznych, dlatego po prostu nie będzie to 'zwykła' podkładka.

Org: Na projekcie Krgpada który zgodziłeś się nam udostępnić widnieje Twoja sylwetka. Czy ta seria będzie adresowana wyłącznie do sceny q3, gdzie jesteś najbardziej znany?

Krg: To seria limitowana o charakterze ściśle promocyjnym. Domyślnie jest skierowana faktycznie w stronę graczy quake3, jednak będę promował ją również wśród pozostałych platform. Podkładka ta będzie także wizytówką nadchodzącej strony krogoth.pl i być może krogoth.com o ile uda mi się odkupić domenę.

Org: Czyli będą też inne serie - różniące się technologią?

Krg: Wszystkie podkładki będą wykonane tą samą technologią, a wzory dopasowane w zależności od klienta docelowego i motywów utożsamianych z daną platformą. Wejście Krgpadów na inne platformy niż q3 nastąpi jednak dopiero po intensywnej fazie budowania wizerunku, czyli działań z zakresu public relations.

Org: Kiedy będzie można kupić pierwszy Krgpad i za ile?

Krg: Jak ruszy strona na pewno powiadomię o tym wszystkie serwisy esportowe, w tym oczywiście orga :) Co do ceny to mogę powiedzieć tylko tyle że będzie nieco niższa od tej którą oferuje Miły za Allsopy :) (allsop.prv.pl - przyp. red.)

Org: Czy Krgpad wprowadzi nas do Europy?

Krg: Nie przesadzajmy. Krgpad to tylko podkładka która zapewnia komfortową grę, ale nie podnosi przecież skilla. Wraz z chłopakami musimy jeszcze potrenować jeśli pytasz o mecz z Finami.

Org: OK dzięki za wywiad, i powodzenia!

Krg: OK, dzięki również :)

Tak więc będziemy mieli naszą pierwszą prawdziwą gamerską podkładkę. Jak będzie znana pełna oferta Krogotha - natychmiast o tym powiadomimy.

frag | 2003-04-01 04:10:27 +0200

=)))

nxs.qmite | 2003-04-01 05:16:27 +0200

hehe... a ja zamowilem allsopa :(

move | 2003-04-01 05:17:54 +0200

ja bym to chetnie kupil, ale fotka krg na niej to lekka przesada :)

matr1x | 2003-04-01 05:59:24 +0200

dokladnie niechce nikogo obrazac ale krg to zadna gwiazda
co innego jak by na tym padzie byl ciastek to bym mogl zakupic ale z krg?? poco ?
to tak jakby lexer kupil podklatke z portretem jakiejejs nieznanej lamki z rosji
a pozatym to jest skserowany pomysl od fatala:PPPP

canis | 2003-04-01 06:31:21 +0200

przesada :) szczegolnie to ze zdjeciem :P moze ja tez stworze canispad :) zwykly szmaciak z nadrukiem :) i powiem ze to wiodonca wfirma robi :> ktos sie pisze? :P

obni | 2003-04-01 06:43:58 +0200

ja chce dres ja chce dres :DD ciekawe kiedy wypuści :P

Gravatar

inz4h | 2003-04-01 06:44:17 +0200

O maj god..... no ja na bank kupie jak do podkladki bedzie darmowy plakat xtsa ;PP

Gravatar

igor9k | 2003-04-01 06:56:57 +0200

Lol, ludzie daja sie nabierac... panowie popatrzcie co dzisiaj za dzien =).

move | 2003-04-01 07:10:13 +0200

asd zapomnialem :d

stirmal | 2003-04-01 07:17:06 +0200

No fak, tez sie dalem nabrac, lol ;) Wiecej takich kawalow! :]

move | 2003-04-01 07:20:31 +0200

igor niepotrzebnie tak wczesnie mowiles :d

Gravatar

inz4h | 2003-04-01 07:21:44 +0200

eeeee, ale ja itak kce pro plakat xtsa ;]

kood | 2003-04-01 08:33:35 +0200

kawal czy nie kawal, ale pomyslcie... nie udalo sie wam trafic z raila i w tym momencie wykonujecie intensywny ruch reka (jak w znanym mp3 pan inf..ehkm no wiecie :) ) na tenze krgpad, okladacie krg po twarzy! ("On wszystko k.. farci" BACH BACH "k..." BACH! - czyz to nie rozkosz? :>). Prima Kwiecien.

.gogi | 2003-04-01 08:44:01 +0200

musze ja miec ohoh :D

Gravatar

Sajrus | 2003-04-01 08:54:47 +0200

A Tak bardzo chciałem mieć Krgpada :)

Razor | 2003-04-01 09:07:33 +0200

to nie kawal...

Gravatar

Krg | 2003-04-01 09:19:08 +0200

Wrong. To zaden kawal.
Po wiecej szczegolow zapraszam na [email protected] oraz 3103226

Gravatar

Krg | 2003-04-01 09:23:42 +0200

Do wyboru kilka wersji kolorystycznych i.... zdjecia, min: xts'a, moje, jeszcze raz moje.

.gogi | 2003-04-01 09:24:53 +0200

dobra nie cukrujcie juz ;D

b31m0 | 2003-04-01 09:34:18 +0200

może bym i kupił ale ta facjata na froncie troche mnie zniechęca ;PPPPP

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2003-04-01 09:34:29 +0200

Jezu krg was wkreca to juz jest zalosne ;- ))) przeciez jego to jedynie moze sponsorowac sklep rybny a nie jakas firma co podpisala kontrakt z fatalem.
1 kwietnia !!!!

Gravatar

pogo | 2003-04-01 09:43:20 +0200

:ASD

exodus | 2003-04-01 10:06:12 +0200

pierwsze jajo na 1 kwietnia :)
czekam na lepsze, ooo to o samoobronie jest dobre

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-01 10:25:01 +0200

ahahha zoom zes dojebal mu :P
osobiscie to chcialbym miec podkladke w krogothem wraz z nagraniem jego glosu wykonujacego arie do opery pocaluj mnie w dupe :O oprawil bym se to w ramke i walnal napis - on jest brzydszy od jeza. A przeciez jak kazdy wie - jez to najbrzydszy zwierz

baxowy | 2003-04-01 10:25:08 +0200

Mylicie sie ;). Miedzy innymi ja testowalem te podkladki i musze przyznac ze sa lepsze niz moja stara verbatima ;]. Aha no i zoomer, jak widzisz to musi byc bardzo duzy sklep rybny, zazdroscisz?

Gravatar

Vieczy | 2003-04-01 10:59:15 +0200

O rzesz kurrwa ja pierrdole, jaki wałek :D Dobre, dobre, nawet bardzo dobre. Jak to prawda to juz widze te kolejki przed sklepami jak za czasow komuny :D Jakby dorzucal do tej podkladki puszke rybna to moze ktos by sie skusil. hehehehe

viltZz | 2003-04-01 11:32:13 +0200

nosz kurde i tak nic przebije xenopada czyli zwyklej obszyta tania nicia podkladki xeneofoba:O

lenar | 2003-04-01 11:50:10 +0200

haah to nie Primo Arpilis borciuchy !!!!

cOijN | 2003-04-01 11:53:21 +0200

hehhe leni- to sie nasyfa Pro-ma-aprilis ;p

Gravatar

edix | 2003-04-01 11:57:40 +0200

sam nie wiem co muslec napewno zamowie 2 podkladki :DD

magic | 2003-04-01 13:18:54 +0200

LOOOOOOOOOOOOOOOOOL

SAI4H | 2003-04-01 13:39:46 +0200

"Bo kazdy chce byc pro". :ASD

BobeK | 2003-04-01 13:54:14 +0200

Kurde... jak zamowie dwie to bedzie znizka? :)

ognos | 2003-04-01 14:19:32 +0200

nice :D
krg beda szare cale? bez zadnych zdjec i napisow ? :)

matr1x | 2003-04-01 15:12:00 +0200

ej sluchajcie ja podpisalem kontrakta z firma najki
bolka zdjecie bedzie na kazdym bucie ;QQQQQ
syna na kazdej bluzie:]
maga na kazdym podkoszulku :PPPPP
a ja za to bede kasiore czepal (c) kiepski :P

Gravatar

kino | 2003-04-01 15:34:28 +0200

szmacianka czy plastikowa:D

nita | 2003-04-01 16:27:26 +0200

powiem tylko... no bez kitu...

enjoy | 2003-04-01 19:14:29 +0200

a nie ma jakiejsc podkladki z Britney Spears???

RZELKY | 2003-04-01 19:17:03 +0200

@#$% wstaje ,godzina 18:00 czytam wczorajszego niusa i juz jest gooooooood ...

Gravatar

StaryOrgowicz_627 | 2003-04-01 22:29:36 +0200

nie wiem jak wy ale podkladka z tym gosciem na biurku jakos mi nie lezy pozatym projekt jest do bani a nie wiadomo jaka jest powieszchnia jak sie nie niej bedzie broszka sligac

Gravatar

StaryOrgowicz_475 | 2003-04-02 16:04:14 +0200

fuu kto by chcial podkladke z takim ryjem chyba jakies geje

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63