Krk Duel Cup PM
pon, 28 lipiec 2003 13:04:30 | Autor: Szczawson | Quake 3 Arena
Mam przyjemność dać pierwsze informacje na temat turnieju Promode-owego Krk Duel Cup PM ,który jak się domyślacie odbędzie się w Krakowie!.Termin ostateczy nie jest jeszcze znany, ale główny organizator pan Q mówi o końcu pierwszej połowy września. Lada chwila powinna ruszyć strona turnieju pod adresem www.esports.pl/duelcup/
Teraz wszystko w Waszych rękach!. Więc nie zastanawiać się proszę zbyt długo, tylko zapisywać się!
Wszelakie pytania kierować do Q, który znajduje się pod numerem gg 3091589





igor9k | 2003-07-28 14:40:23 +0200
www.esports.pl/duelcup/
#647899
zablotzky | 2003-07-28 15:09:53 +0200
Nie masz uprawnień do oglądania tej strony
Możesz nie mieć uprawnień, aby przeglądać ten katalog lub tę stronę przy użyciu podanych poświadczeń.
#647886
Szczawson | 2003-07-28 15:17:54 +0200
sory juz poprawilem....
#647878
Bs0d | 2003-07-28 15:18:52 +0200
Ale z ciebie lol. Igor juz napisal, ze link w newsie jest blednie zapisany. Brakuje slasha na koncu :/ Powinno byc www.esports.pl/duelcup/ A stronka juz dziala i ma bardzo fajny regulamin =]]
#647877
Sajrus | 2003-07-28 15:31:17 +0200
@#$%, turniej miał być jeszcze w wakacje!
#647813
zablotzky | 2003-07-28 15:38:03 +0200
sry
#647795
Szczawson | 2003-07-28 16:20:21 +0200
Bs0d sam jestes lol ziemniaku.
#647766
zoom | 2003-07-28 16:32:17 +0200
no strona turniejowa jest na wysokim poziomie ciekawe czy turniej tez bedzie na takim jak ta www
#647760
Szczawson | 2003-07-28 16:55:22 +0200
no przeciez nie org ja hostuje tylko esports
#647756
Bs0d | 2003-07-28 17:03:32 +0200
szczawik ja nie pisalem poprzedniego posta do ciebie..
#647757
Bs0d | 2003-07-28 17:03:33 +0200
szczawik ja nie pisalem poprzedniego posta do ciebie..
lol czemu dwa razy komenarz wywalilo :/ I na dodatek nie moge go usunac =[
#647755
[Q] | 2003-07-28 17:25:53 +0200
zoom: ja wiem przecież, zleżało mi na czasie; a strona powstała w 2 dni; nno sorry ale chodziło o to zeby dać informacje - a nie startowac w konkursie na witryne roku.
#647734
acci | 2003-07-28 19:48:23 +0200
troche chu.jowy termin ale ogolnie spoko ze jakis turniej pm :)
#647463
Player1 | 2003-07-28 23:44:35 +0200
hehe pogram sobie troche:D
#648405
Niedzwiedz | 2003-07-29 09:35:14 +0200
Dobdze ze turniej sie odbedze w Krakowie ale bez sensu ze nie. Wakacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Czeba to zmienic natychmiast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#648420
sYnth|Bubu | 2003-07-29 10:46:22 +0200
30-31 sierpnia ma boloman organizowac TDma w Krakowie ...
#648443
zLoo | 2003-07-29 13:35:32 +0200
fajnie ze jest turniej ale hoojnia ze pm ;P
#648472
acci | 2003-07-30 15:24:07 +0200
p1erdolisz :p wlasnie zajefajnie ze na pm :)
#648590
Szczawson | 2003-07-30 15:47:35 +0200
hehehehe chlopaki ...... nie zaczynajcie.....tu chodzi o qłeja:)
#648593
Zaloguj się by dodać komentarz.