Król Wzgórza...
wto, 26 kwiecień 2005 18:11:29 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena


Sporo czasu minęło odkąd w Electronic Sports League Polska działo się coś stricte promocyjnego. Coś, co nie miało charakteru jakiś wielkich zawodów sportowych i gdzie najważniejsze nie były wyniki, ale jednak rywalizacja na najwyższym poziomie miała zgromadzić publiczność i dać okazję zrelaksowania się przy ulubionych przekąskach i oglądaniu zabijania się najlepszych Quakerów w Polsce. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze, ESL cały czas najwidoczniej zależy na tym, aby do ich ladderów i pucharów zapisywali się nowi gracze i stąd pewnie ciekawa inicjatywa o której będzie tutaj mowa.
Otóż jutro od godziny siedemnastej, odbędzie się dobrze znana w zachodnich oddziałach, ale pierwsza w naszym kraju inicjatywa pod nazwą King Of The Hill. Polega ona oczywiście na tym, że do gry o Królewską Koronę zapraszani są czołowi gracze pewnych ladderów i rozgrywany jest pomiędzy nimi mini-turniej. Bardzo pokrzepiająca jest także wieść, że pierwsi z inicjatywą zorganizowania takiego pucharu wystąpili administratorzy oczywiście Quake'a III. Po krótkich aczkolwiek rzeczowych negocjacjach z pierwszą czwórką tego laddera, doszło do porozumienia co do daty, ponieważ z racji charakteru turnieju była ona główną przeszkodą - musiała przecież pasować wszystkim.
Ustalona data nie jest tak odległa, bo cały turniej rozpocznie się... już jutro! Już jutro od godziny 17:00 będziemy mieli pierwszą tego typu okazję podziwiania szczątków przypalonego piorunami ciała unoszących się na Arenach... czyż to nie piękne? Dopiekać przeciwnikom nie będą na dodatek jacyś przypadkowi gracze, tylko sama czołówka Polskich duelowców. Pierwszą czwórką laddera, automatycznie zaproszoną do zabawy jest oczywiście skład dość przerażający:
1.
equador
2.
av3k
3.
dave
4.
sent3nce
Niestety z rywalizacji odpadł na własne życzenie
GreenPower'kar, jednak na jego miejsce bardzo szybko wskoczył kolejny w ladderze nie mniej groźny -
sent3nce. Być może nick nie jest aż tak znany, jednak biorąc pod uwagę niektóre mecze w ladderze - jest on w stanie wygrywać z pozostałymi uczestnikami zabawy.
Całość nie powinna potrwać dłużej niż do godziny 20:30, a to dzięki wykorzystaniu sprawnego systemu Best Of 3 i klasycznej drabinki Double Elimination. W 100% pewna i potwierdzona jest oczywiście obecność na serwerach turniejowych klientów Gamers TV, którymi opiekuje się klan FF oraz Shoutcast, który zapewni nam Polski odpowiednik djWheata -
solar. Dla leniwych, już pod koniec newsa, kilka najważniejszych danych w pigułce.
Data: Środa, 27.04.2005
Godzina: 17:00
GTV: da-sv.one.pl:20000
Shoutcast: http://sopee.net:8888/listen.pls
Tak więc, prosto po pracy do Biedronki po chipsy, piwo i jeszcze raz gorąco zapraszam do spędzenia kilku chwil przy upajaniu się kolejnymi emocjonującymi rozgrywkami Quake III!
PS. Jeśli już o ESL mowa, to przypominam, że pozostały jeszcze trzy ostatnie miejsca w Pucharze Masters Trophy Season I. Klany, zapisywać mogą się tutaj.





wishoza | 2005-04-26 18:16:49 +0200
Noo gl i hf chłopaczki ;) Zayebiście będzie ;>
#713964
davep | 2005-04-26 18:44:03 +0200
chcialem oddac , ze pomyslodwaca tego show turnieju jest nie kto inny jak...mav9l1ty ! :->
#713969
aimowy | 2005-04-26 18:57:51 +0200
ashhashashashasasa Zapowiada sie fajnie ;] Na szczescie zostalo mi jeszcze troche przeterminowanych chipsow ktore mialem naszykowane na pol vs rus :| ;asdas;daslfasdlkngalndsgo;l
#713972
tysik | 2005-04-26 19:37:36 +0200
ta... chyba zaraz po maturze :P nice idea :-)
#713984
kos | 2005-04-26 19:51:27 +0200
gl sent3nce nie zawiedź mnie ;P
#713986
sent3nce | 2005-04-26 19:56:51 +0200
mi szczerych checi ciezko bedzie nie zawiesc ale bede kombinowal ;]
#713987
kos | 2005-04-26 20:11:10 +0200
sen co to był za cwaniaczek wczoraj w nocy co mnie chciał bić ? :P heh jak zrobił disconnect zaraz po tobie, to miałem polew z niego nieziemski :D
#713989
ajudo | 2005-04-26 20:21:25 +0200
sent3nce czyzby bialy??
#713991
eng | 2005-04-26 20:31:46 +0200
sentens jest znany !
#713992
Mav_8217 | 2005-04-26 20:41:16 +0200
nie aż tak ;)
#713993
rzu | 2005-04-26 21:09:26 +0200
a co jesli ktos pracuje w Biedronce?
i nie "jakiś" tylko jakichś powinno być.. wiecej mi sie nie chcialo czytac :x
#714006
sent3nce | 2005-04-26 21:15:09 +0200
kos ja wczoraj w nocy chyba nie gralem:D
#714007
dinhkertal | 2005-04-26 21:59:39 +0200
-patrz synku pająk je biedronke!
-a co to dronka?
#714015
den | 2005-04-26 22:42:04 +0200
jedziesz z nimi sent ;d
#714025
gr. | 2005-04-27 00:08:52 +0200
nazwa dziwnie znajomo mi brzmi to samo od niepamietnych czasow jest w W3
#714023
_Vh | 2005-04-27 07:25:52 +0200
" Bardzo pokrzepiająca jest także wieść, że pierwsi z inicjatywą zorganizowania takiego pucharu wystąpili administratorzy oczywiście Quake’a III."
Mav, jakie herezje!
Pierwszego KoTH’a zorganizowali goście od Wc3 i wygrał sLh :P, bzdur nie gadaj. :P
A pomysł KoTH Q3 jest jak najbardziej godny pochwały i częstych realizacji.
#714037
hanti | 2005-04-27 09:24:08 +0200
edit: nie tu komentarz mial byc :P
#714041
ajudo | 2005-04-27 10:01:50 +0200
kluka boy gogo
#714045
davep | 2005-04-27 11:51:06 +0200
Przypominam jeszcze o zapisach do Pucharu TDM 4v4 vQ3. Pozostaly 2 miejsca, a o to lista zapisanych druzyn.
1) Black Eagles
2) Born Frag Clan
3) Czarne Pantery
4) Deathkings
5) dioxide
6) Evil Unleashed
7) Fear Factory
8) pro bitches
9) supreme Hustlaz
10) sYnthesis
11) taboo
12) the Deaths
13) the h00ligans
14) Unnamed Killers
Od poczatku gramy drabinke DE 16.
www.esl-europe.net/pl/q3/tdm/4on4/vq3_cup_season1/database/members/
Acha, wyzej wymienione teamy, ktore zpaisaly sie juz kiedys do pucharu, a teraz nie chca brac w nim udzialo prosze o informacje do ktoregos z adminow (najlepiej pawson, mav9l1ty, dave, bryan). Dzieki.
#714057
Mav_8217 | 2005-04-27 12:08:17 +0200
a co to jest pro bitches? :)
#714062
k3m | 2005-04-27 12:26:54 +0200
GL, moze obejrze :d
Zwycięztwo - ugh!
#714065
Mav_8217 | 2005-04-27 13:37:55 +0200
co, gdzie, jak?
#714075
Pawuj | 2005-04-27 14:04:29 +0200
Mav to nowy klan pB. :D
Kolejność listy dave’a oczywiście nie przypadkowa :DDD
#714078
pepz | 2005-04-27 16:13:20 +0200
nie przypadkowa tylko alfabetyczna mule ;d
#714104
davep | 2005-04-27 16:22:50 +0200
Po zakonczeniu pucharu bedzie kolejnosc "przypadkowa" :D
#714108
EseL | 2005-04-27 16:24:09 +0200
NIE NA TEMAT ZUPEŁNIE.
KIEDY RUSZY FORUM ?
ILE TRWA JEDEN DZIEŃ ?
#714109
davep | 2005-04-27 16:36:33 +0200
Jeden dzien = 1/7 tygodnia lub jak kto woli 24 godziny, z czego 1 godzina to 60 minut...zreszta, powiedz o jaka konkretna forme czasu ci chodzi :P
moze uda sie komus odpowiedziec.
#714113
Zaloguj się by dodać komentarz.