ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Król Wzgórza...

wto, 26 kwiecień 2005 18:11:29 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Sporo czasu minęło odkąd w Electronic Sports League Polska działo się coś stricte promocyjnego. Coś, co nie miało charakteru jakiś wielkich zawodów sportowych i gdzie najważniejsze nie były wyniki, ale jednak rywalizacja na najwyższym poziomie miała zgromadzić publiczność i dać okazję zrelaksowania się przy ulubionych przekąskach i oglądaniu zabijania się najlepszych Quakerów w Polsce. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze, ESL cały czas najwidoczniej zależy na tym, aby do ich ladderów i pucharów zapisywali się nowi gracze i stąd pewnie ciekawa inicjatywa o której będzie tutaj mowa.

Otóż jutro od godziny siedemnastej, odbędzie się dobrze znana w zachodnich oddziałach, ale pierwsza w naszym kraju inicjatywa pod nazwą King Of The Hill. Polega ona oczywiście na tym, że do gry o Królewską Koronę zapraszani są czołowi gracze pewnych ladderów i rozgrywany jest pomiędzy nimi mini-turniej. Bardzo pokrzepiająca jest także wieść, że pierwsi z inicjatywą zorganizowania takiego pucharu wystąpili administratorzy oczywiście Quake'a III. Po krótkich aczkolwiek rzeczowych negocjacjach z pierwszą czwórką tego laddera, doszło do porozumienia co do daty, ponieważ z racji charakteru turnieju była ona główną przeszkodą - musiała przecież pasować wszystkim.

Ustalona data nie jest tak odległa, bo cały turniej rozpocznie się... już jutro! Już jutro od godziny 17:00 będziemy mieli pierwszą tego typu okazję podziwiania szczątków przypalonego piorunami ciała unoszących się na Arenach... czyż to nie piękne? Dopiekać przeciwnikom nie będą na dodatek jacyś przypadkowi gracze, tylko sama czołówka Polskich duelowców. Pierwszą czwórką laddera, automatycznie zaproszoną do zabawy jest oczywiście skład dość przerażający:
1. equador
2. av3k
3. dave
4. sent3nce
Niestety z rywalizacji odpadł na własne życzenie GreenPower'kar, jednak na jego miejsce bardzo szybko wskoczył kolejny w ladderze nie mniej groźny - sent3nce. Być może nick nie jest aż tak znany, jednak biorąc pod uwagę niektóre mecze w ladderze - jest on w stanie wygrywać z pozostałymi uczestnikami zabawy.

Całość nie powinna potrwać dłużej niż do godziny 20:30, a to dzięki wykorzystaniu sprawnego systemu Best Of 3 i klasycznej drabinki Double Elimination. W 100% pewna i potwierdzona jest oczywiście obecność na serwerach turniejowych klientów Gamers TV, którymi opiekuje się klan FF oraz Shoutcast, który zapewni nam Polski odpowiednik djWheata - solar. Dla leniwych, już pod koniec newsa, kilka najważniejszych danych w pigułce.

Data: Środa, 27.04.2005
Godzina: 17:00
GTV: da-sv.one.pl:20000
Shoutcast: http://sopee.net:8888/listen.pls

Tak więc, prosto po pracy do Biedronki po chipsy, piwo i jeszcze raz gorąco zapraszam do spędzenia kilku chwil przy upajaniu się kolejnymi emocjonującymi rozgrywkami Quake III!

PS. Jeśli już o ESL mowa, to przypominam, że pozostały jeszcze trzy ostatnie miejsca w Pucharze Masters Trophy Season I. Klany, zapisywać mogą się tutaj.

wishoza | 2005-04-26 18:16:49 +0200

Noo gl i hf chłopaczki ;) Zayebiście będzie ;>

davep | 2005-04-26 18:44:03 +0200

chcialem oddac , ze pomyslodwaca tego show turnieju jest nie kto inny jak...mav9l1ty ! :->

aimowy | 2005-04-26 18:57:51 +0200

ashhashashashasasa Zapowiada sie fajnie ;] Na szczescie zostalo mi jeszcze troche przeterminowanych chipsow ktore mialem naszykowane na pol vs rus :| ;asdas;daslfasdlkngalndsgo;l

tysik | 2005-04-26 19:37:36 +0200

ta... chyba zaraz po maturze :P nice idea :-)

kos | 2005-04-26 19:51:27 +0200

gl sent3nce nie zawiedź mnie ;P

sent3nce | 2005-04-26 19:56:51 +0200

mi szczerych checi ciezko bedzie nie zawiesc ale bede kombinowal ;]

kos | 2005-04-26 20:11:10 +0200

sen co to był za cwaniaczek wczoraj w nocy co mnie chciał bić ? :P heh jak zrobił disconnect zaraz po tobie, to miałem polew z niego nieziemski :D

Gravatar

ajudo | 2005-04-26 20:21:25 +0200

sent3nce czyzby bialy??

eng | 2005-04-26 20:31:46 +0200

sentens jest znany !

Mav_8217 | 2005-04-26 20:41:16 +0200

nie aż tak ;)

rzu | 2005-04-26 21:09:26 +0200

a co jesli ktos pracuje w Biedronce?
i nie "jakiś" tylko jakichś powinno być.. wiecej mi sie nie chcialo czytac :x

sent3nce | 2005-04-26 21:15:09 +0200

kos ja wczoraj w nocy chyba nie gralem:D

dinhkertal | 2005-04-26 21:59:39 +0200

-patrz synku pająk je biedronke!
-a co to dronka?

Gravatar

den | 2005-04-26 22:42:04 +0200

jedziesz z nimi sent ;d

gr. | 2005-04-27 00:08:52 +0200

nazwa dziwnie znajomo mi brzmi to samo od niepamietnych czasow jest w W3

_Vh | 2005-04-27 07:25:52 +0200

" Bardzo pokrzepiająca jest także wieść, że pierwsi z inicjatywą zorganizowania takiego pucharu wystąpili administratorzy oczywiście Quake’a III."

Mav, jakie herezje!

Pierwszego KoTH’a zorganizowali goście od Wc3 i wygrał sLh :P, bzdur nie gadaj. :P

A pomysł KoTH Q3 jest jak najbardziej godny pochwały i częstych realizacji.

hanti | 2005-04-27 09:24:08 +0200

edit: nie tu komentarz mial byc :P

Gravatar

ajudo | 2005-04-27 10:01:50 +0200

kluka boy gogo

davep | 2005-04-27 11:51:06 +0200

Przypominam jeszcze o zapisach do Pucharu TDM 4v4 vQ3. Pozostaly 2 miejsca, a o to lista zapisanych druzyn.

1) Black Eagles
2) Born Frag Clan

3) Czarne Pantery

4) Deathkings

5) dioxide

6) Evil Unleashed

7) Fear Factory
8) pro bitches

9) supreme Hustlaz

10) sYnthesis

11) taboo

12) the Deaths

13) the h00ligans

14) Unnamed Killers

Od poczatku gramy drabinke DE 16.

www.esl-europe.net/pl/q3/tdm/4on4/vq3_cup_season1/database/members/

Acha, wyzej wymienione teamy, ktore zpaisaly sie juz kiedys do pucharu, a teraz nie chca brac w nim udzialo prosze o informacje do ktoregos z adminow (najlepiej pawson, mav9l1ty, dave, bryan). Dzieki.

Mav_8217 | 2005-04-27 12:08:17 +0200

a co to jest pro bitches? :)

k3m | 2005-04-27 12:26:54 +0200

GL, moze obejrze :d

Zwycięztwo - ugh!

Mav_8217 | 2005-04-27 13:37:55 +0200

co, gdzie, jak?

Pawuj | 2005-04-27 14:04:29 +0200

Mav to nowy klan pB. :D
Kolejność listy dave’a oczywiście nie przypadkowa :DDD

pepz | 2005-04-27 16:13:20 +0200

nie przypadkowa tylko alfabetyczna mule ;d

davep | 2005-04-27 16:22:50 +0200

Po zakonczeniu pucharu bedzie kolejnosc "przypadkowa" :D

EseL | 2005-04-27 16:24:09 +0200

NIE NA TEMAT ZUPEŁNIE.
KIEDY RUSZY FORUM ?
ILE TRWA JEDEN DZIEŃ ?

davep | 2005-04-27 16:36:33 +0200

Jeden dzien = 1/7 tygodnia lub jak kto woli 24 godziny, z czego 1 godzina to 60 minut...zreszta, powiedz o jaka konkretna forme czasu ci chodzi :P
moze uda sie komus odpowiedziec.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63