ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Który lepszy.

śro, 19 styczeń 2005 12:29:55 | Autor: szaq | Quake 3 Arena

Newsik będzie podwójny, ale, z góry zaznaczam, iż treść tytułu odnosi się idealnie do obu jego części.
Otóż mniej lub bardziej znany dla Was serwis - Imperium Rozrywki, a właściwie jeden z jego podserwisów traktujących o grach, umieścił na swojej stronie ciekawą ankietę. Ankieta, jak to ankieta - jest ich wiele, i nic by nie wskazywało na to, że ta ma nas bardziej, lub mniej interesować, poza jednym jakże drobnym szczegółem, którym jest jej pytanie. Brzmi ono następująco:

Która część Quake była wg Ciebie najlepsza?
;i do wyboru, no nie zgadniecie, bo aż cztery odpowiedzi:
*
* Quake / Quakeworld - no kto by się spodziewał
*
* Quake 2 - kolejne wprawiające w osłupienie zaskoczenie
*
* Quake 3: Arena- to najbardziej poruszyło mięśnie mojej mordki
*
* To już przeszłość, czekam na Quake 4 - no to akurat było do przewidzenia :b
*

No cóż, chyba wiecie jakim celem umieszczam tę informacje na naszym ORGu? Celem tym jest odesłanie Was tam, i prośba o oddanie głosu. Podserwis na którym jest w/w ankieta, to ImRo.Gry, i zapewne nie wszyscy są na nim zarejestrowanymi użytkownikami. Niestety, aby móc oddać głoś, ba, żeby w ogóle zobaczyć ankietę, należy się zarejestrować (szczęśliwie jest to bardzo szybki i łatwy proces) - możecie to zrobić klikając bezpośrednio tutaj. Od Waszych głosów mogą zależeć ostateczne wyniki, bo jak na razie, trzecia część Wstrząsu nieznacznie prowadzi. Co ważne, może się to przyczynić (choć nie w bezpośredni sposób) do polepszenia warunków ORGa u naszego hosta. No ty chyba wszystko jest jasne, i nie zostaje Wam nic innego, jak iść i oddać głos.

Ech... jednak pozostaje Wam jeszcze przez chwilę coś innego - mianowicie przeczytanie/bądź nie - drugiej części newsa, która podobnie jak pierwsza, wiąże się ściśle z tytułem Który lepszy.
Niedawno - właściwie to dzisiaj, powstała inicjatywa stworzenia comiesięcznej ankiety. Ankieta taka, trwała by trzy do siedmiu dni, i pojawiała by się na początku każdego miesiąca. Zastanawiacie się zapewne, czego by mogła dotyczyć ... ano, naszych redaktorów skrobiących tutaj wyśmienite newsy, na których niejednokrotnie doprowadzają się do odwodnienia czy też bliżej nieokreślonego stanu extasy. Ankieta miała by swoje konkretne cele, które polegały by na wyborze kolejno:
*
* Redaktor miesiąca
*
* Redaktor kwartału
*
* Redaktor roku
*

Mam nadzieje, iż Wasze (liczne) komentarze pomogą nam stwierdzić, czy popieracie, czy też zlinczujecie ten pomysł. Moim skromnym zdaniem, taka dodatkowa motywacja, wymusi na naszej "drużynie" zwiększenie "produkcji", przy jednoczesnym wzroście jakości - chyba wszyscy na tym skorzystamy, czego tłumaczyć nie trzeba.
To tyle miałem Wam do zakomunikowania ja - "ten" SZAKAL.
Pozdrawiam.

[M]aniek | 2005-01-19 12:37:54 +0100

To ja chcialem oddac glos na Mav9l1ty’ego : D

gr. | 2005-01-19 13:03:21 +0100

redaktor miesiaca? no mav rzecz jasna
kwartal to moze MaS imo
redaktor roku? tu troche kapa bo wiekszosc moich typow juz tu nie pisze sajek slawek Rozz a ci co pisza teraz czesto nie maja nawet polrocznego stazu nie mowiac juz o rocznym a ta ankieta dotyczy tylko strony glownej? no bo popatrzcie na PTC i szalejacego tam ^M^ ja tam nie kicam na czas po mapach ale ten serwis to fachura jakby nie bylo
t_T

k3m | 2005-01-19 13:21:37 +0100

Redaktor miesiaca/kwartalu/roku ? Szkoda, ze tylko glowna strona orga bedzie brana pod uwage (?), gdzie SzakaL, gr, ^M^, mof - ogolnie redaktorzy pozostalych podstron ? Szkoda...
Poza tym najwiecej ludzi interesuje sie glowna strona.

Chyba inna ankieta jest ;o

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-01-19 13:30:41 +0100

A ja też na Mavality’ego =)

^M^ | 2005-01-19 14:12:04 +0100

^M^ nie jest juz redaktorem, zreszta i tak straszna lama z niego byla :].

I faktycznie uwzglednic trzeba by bylo trzeba wszytkie podserwisy imo :q.

Mav_8217 | 2005-01-19 15:10:20 +0100

Brzmi trochę jak jakieś tandetne ’pracownik miesiąca’ :D Może odrzucić te miesięczne i dać jedynie pół-roczne, roczne, etc?

szaq | 2005-01-19 15:14:33 +0100

źle zrozumieliście. Ankieta ruszyła by dopiero od ankiety na początku lutego - czyli wtedy redaktor stycznia. Natomiast, redaktor roku, byłby wybierany ... dopiero za rok, więc można powiedzieć, że to ruszyłoby dopiero od teraz.
Podserwisy, no cóż, myślę, że uwzględni się też redaktorów z danych podserwisów, choć jak sami wiecie, najwięcej odwiedzających, bezapelayjnie jest na głównym...

Krytykujecie, a według mnie zabawa byłaby oprzednia - bo przecież to o zabawe chodzi, a nie nagrode pieniężną czy inne tam ...

k3m | 2005-01-19 15:27:14 +0100

Z kazdego podserwisu jeden redaktor (jesli na prawde napisal troche przez dany miesiac) + 2/3 z glownego orga. Nie dotyczy stron klanowych (?), czyli bedzie pm,pt,ca,ra - taka moja propozycja.

gr. | 2005-01-19 15:29:58 +0100

nie ma pieniedzy!!!!???? no to ja w to nie wchodze ;D
=o

a tak na powaznie to ludzie z podserwisow mieliby szanse na zwyciestwo tylko wtedy gdyby zlikwidowano podserwisy ale czasem TEGO NIE ROBCIE dopiero co sobie kupilem domene nowa cpma.pl :D:D i teraz jestesmy z MsT pro jako serwis =o

pepz | 2005-01-21 09:23:35 +0100

k3m i znowu ca by zownowało ankiete, tak jak to było w przypadku ESL i Serka? o nie :p
IMO tylko główny wchodzi tutaj w grę.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63