Kubuś Gate - oświadczenie klanu Umbra Vis Morbus
czw, 09 czerwiec 2005 14:06:02 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena
Przed chwilą otrzymałem od gaffa oświadczenie klanu Umbra Vis Morbus w sprawie afery kubuś gate o której mogliśmy przeczytać nie tak dawno tutaj czy tutaj. Treść tego oświadczenia jest następująca: *''Sprawa się ciągnie i nie widać rozwiązania.
Jako Cl klanu UVM chciałem oficjalnie podjąć decyzję w sprawie Kubusia.
Po zapoznaniu się ze sprawą Kubusia na dzień dzisiejszy nie mogę stwierdzić jednoznacznie aby były na tyle wystarczające dowody aby uważać go za osobę używającą niedozwolonych plików w czasie gry i założyć mu bana w SWB.
******Film który jest przedstawiony zawiera stary materiał który ma jakiś rok.
******Dema które ludzie pokazują są stare lub nic z nich nie wynika.
******Statystyki gracza w czasie meczu nie zawsze pokazują prawdę o umiejętności gry. A procent celności może być czysto przypadkowy.
******Obecnie nie ma też dowodów aktualnych w postaci logów z serwerów.
*****Wcześniejsze logi wynikały z modingu komputera i jego wydajności. Jakiś rok temu właśnie za to PB kopało. Dzięki zwiększeniu FPS poprzez zmniejszanie tekstur można było uzyskać efekt widzenia przez ściany, jednak wyszło nowe PB i kopało za pewne nie dozwolone ustawienia.
Na obecną chwilę nie uważam aby dowody były na tyle przekonujące aby podejmować jakieś kroki. Kubuś dalej będzie grał w klanie UVM gdzie jestem CL oraz nie widzę podstaw do dania bana w SWB jako admin SWB.
Oczywiście skupię uwagę na jego osobie i wystarczy jakiś mały konkretny dowód aby ruszyć całą machinę SWB oraz podziękować mu za grę w naszym klanie.''
W rozmowie z administratorem serwerów Toya dowiedziałem się że nie jest to żadna protekcja puchatego. Dowody w opinii Clan Leadera [UVM] są zbyt słabe na to żeby zamknąć sprawę banem. Osobiście jestem rozczarowany taką decyzją, w dodatku sam kubuś śmieje się wszystkim w twarz na podserwisie Clan Areny :-/. Jest tylko jeden pozytyw w całej tej sprawie - kubuś nie będzie już testował nowych wersji zbotów na Asterze gdyż oznajmił nam że odchodzi na jakiś czas od gry (zmienia nick ?). Sam spoonman tych uprawnień mu nie zabrał, cieszy więc chociaż fakt że miodopijca sam zrezygnował. Chciałbym również wspomnieć o postawie samego administratora serwerów Aster. Otóż kubuś dostał uprawnienia testowania nowych wspomagaczy (miał wyłapywać takie które omijają pb) mimo iż spoonman wiedział że jest to gracz który już wcześniej czitował - pytam się w tym momencie - jak to możliwe że osoba która została wcześniej złapana na oszustwie dostaje szansę legalnego hasania po serwerach ze zbotem ?





eXe|Korol | 2005-06-09 14:28:05 +0200
dobra, decyzja zapadla
nie ma co po raz kolejny o nim dyskutowac
kiedys i tak wpadnie
#718446
k3m | 2005-06-09 14:28:29 +0200
Smiech na sali.
#718447
tęczowa.zemsta | 2005-06-09 14:39:53 +0200
a czy osoby ktore kiedys uzywaly ogc zostaly odbanowane? bo tego akurat nie wiem..
#718448
rAko | 2005-06-09 14:40:22 +0200
No jak to po co moze legalnie hasac ze zbotem? Przeciez juz ma pewne doswiadczenie, wiec znakomicie sie tu nadaje ;S
#718449
ATi | 2005-06-09 14:48:16 +0200
’a czy osoby ktore kiedys uzywaly ogc zostaly odbanowane? bo tego akurat nie wiem..’
ekzz istnieje cos takiego jak odpuszczenie grzechow swb - raz na rok usuwaja bany.
Co do kubusia to narazie pewnie dalej bedzie biegal w barwach uvm, poki nie wpadnie - o ile czegos oczywiscie uzywa :)
#718450
wishoza | 2005-06-09 14:55:58 +0200
Usuwaja bany, zdaje sie, ze chyba jedynie Bubu przypadkiem nie wyleci z tej listy :P
Przegiecie ; D
#718453
tęczowa.zemsta | 2005-06-09 14:59:56 +0200
mowisz ze raz do roku jest odpuszczenie grzechow? hmmm zeby odpuscic to pierwszo powinien byc zal za grzeczy, pokuta i inne koscielne pier.dolenia
#718454
uvm*sid | 2005-06-09 15:04:41 +0200
Matti Hautameaki tez mial za dlugie narty ;
#718455
wishoza | 2005-06-09 15:27:03 +0200
dziwnie sid to porownales, ale oke ;ppp hehe :D
sugerujesz, ze kubus niedlugo posbije caly swiat ? :P Chyba on-line ;p
#718458
cin | 2005-06-09 15:36:21 +0200
ehhh kufa gaff sam cziter i chroni czitera :ASD:ASD to całe swb to jedna wielka parodia :ASD:AS:DA:SD:ASD śmiech x100000 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#718459
pepz | 2005-06-09 15:45:36 +0200
cin @#$%, nie zarabiaj na bana, bo mamy ta sama siec... ;/
#718463
gr. | 2005-06-09 15:47:50 +0200
cale to zajscie jest smutne :C
#718465
Mav_8217 | 2005-06-09 15:48:37 +0200
eeeeeekhm. Tydzień debilnych decyzji - najpierw UVM potem CPL :b
#718466
sYnth|Bubu | 2005-06-09 15:54:02 +0200
Kto sie zaklada ze po nowym roku zostanie tylko 1 ban na SWB?
Reszta bedzie sciagnieta :D
A co do newsa to sie nie dziwie..kolega adminadecyduje czy nalozyc komus bana to i decyduje czy ma go dostac ;]
Pozdro SWB :D
#718467
tęczowa.zemsta | 2005-06-09 15:55:16 +0200
ta... CPL to juz wogule parodia... no ale trzeba pogratulowac dla vo0 inwencji :D fatal sie motał jak małolat. :D
btw. szczescie sprzyja miodozercom.
#718468
wishoza | 2005-06-09 15:58:14 +0200
Bubu, ja to pierwszy powiedzialem pipko ! :D
#718469
THRAWN | 2005-06-09 16:07:18 +0200
BuBu mowi o sobie :D ty wlasnie polew mam z tego CPL’a pk :ASD trzreba ciagle atakowac bo inaczej sie wyleci z turnieju ROFTL :asd
#718472
anub | 2005-06-09 16:29:47 +0200
Moje zdanie jest takie :
a z tym daniem mu testowania zbotow to tak jakby skazanego za pedofilie do przedszkola za nauczycielke wyslac ://///Najchetniej to zalozylbym mu bana na SWB bo to jest przegiecie a jezeli te dowody w postaci demek nakrecanych przez m1ra itd to juz nie wiem :/ przeciez widac tam jak na dloni wallhacka i autoshoota :/ najbardziej kubus1 !!!!
#718474
h4rt | 2005-06-09 16:31:14 +0200
poniszy po tym filmiku stwierdzam ze kubus posiada programy spomagajoce
#718475
żeton | 2005-06-09 16:31:38 +0200
kojazy mi sie prawie jak blq z obecnego tboo albo ze starego kd jak kto woli :) kazdy wiedzial ze chituje a jak byl turniej o rzut beretem od niego to nigdy sie nie pojawial :) ale ok ludzie bic do kubusia po zbota nie wyrywalnego prezez pb i gracie a jak was zbanuja to do gaffa :) swb - smiech wielkiego bubsia :)
#718476
s|f1x | 2005-06-09 16:37:57 +0200
Ja na asterze dostalem bana za nic. Nawet nie wiem jak tego smiecia uzywac, baaa... nawet nie wiem co to jest ogc fov? Tutaj (prawie) ewidentnie widac kant, i nikt z tym nic nie robi. Nie ma sprawiedliwosci.
#718477
plej | 2005-06-09 16:43:17 +0200
przynajmniej na serwie s2k kubuś ma bana :/
Parodia @#$%... Czy tylko mi sie zdaję czy większość adminów jest jakaś ten tego :/?
#718478
v1n5 | 2005-06-09 16:52:10 +0200
cackaja sie z nim jak japierdole nie wiadomo z kim! BAN i baj baj. japierdole nie kumam tych adminow - moze sie im popierdolilo w glowach i zamiast KUBUSIOWI dali bana BUBUSIOWI? a w klanie go dalej trzymaja. no qfa smiech!
#718479
vTm | 2005-06-09 17:00:17 +0200
japex
#718480
Pir@nia | 2005-06-09 17:14:24 +0200
werbung: www.cbcb.prv.pl
#718482
shell | 2005-06-09 18:06:38 +0200
pachnie łapówą ;)
#718486
cin | 2005-06-09 18:56:21 +0200
złapać swb za jaja i zobaczeć jak długo pociągnie :D przereklamowana ta instytucja :P nie masz znajomości to masz banana i mozesz uzywać bana...nie masz...astalavista np.bubu :(
#718488
avek | 2005-06-09 19:02:53 +0200
jakby spolka z CA zobaczyla dema z vq3 to wszystkich by zbanowali bo jakbym mial niby takie zboty jak kubus to bym przestal grac :SS nie no joke ,ale nic nie widzialem takiego jak zbot , wallhack czy inne autoshoty
#718490
kubus | 2005-06-09 19:03:02 +0200
takiego zeby odkupic swoja wine i pomagac lapac innych dalej tego nie rozumiesz dlaczego Spooman ma takie zdanie: dal okazje sie zrehabilitowac ale ty tego nie potrafisz docenic ze on nie jest tylko od pakowania banow wtedy kiedy ci sie to podoba
#718491
ATi | 2005-06-09 19:09:13 +0200
’ehhh kufa gaff sam cziter i chroni czitera :ASD:ASD to całe swb to jedna wielka parodia :ASD:AS:DA:SD:ASD śmiech x100000 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD’
morda jak nie wiesz o co chodzi :>, ok ?
#718493
sYnth|baal | 2005-06-09 19:10:29 +0200
powiem Ci tak :> inni nie mają takiej opcji jak rehabilitacja dosłownie nikt nie ma?więc dlaczego ty miałbyś ją mieć omg:>
pozatym jak wykrywa sie ze gracz uzywal wspomagacza to ban na miejscu powinnien byc:> smiech dla tych pro adminów:> a tak pozatym haha @#$% strasznie długo sie testuje te zboty omg hahaha moze mu jeszcze za godizny płacicie omg
Pozatym jak już mówiłem idź lepiej gaff bana bubu daj przyczynisz sie do usuwania zbociazy na scenie
śmiech....
#718494
ATi | 2005-06-09 19:17:08 +0200
’powiem Ci tak :> inni nie mają takiej opcji jak rehabilitacja dosłownie nikt nie ma?więc dlaczego ty miałbyś ją mieć omg:>
pozatym jak wykrywa sie ze gracz uzywal wspomagacza to ban na miejscu powinnien byc:> smiech dla tych pro adminów:> a tak pozatym haha ****a strasznie długo sie testuje te zboty omg hahaha moze mu jeszcze za godizny płacicie omg
Pozatym jak już mówiłem idź lepiej gaff bana bubu daj przyczynisz sie do usuwania zbociazy na scenie
śmiech....’
Moze ma szczescie ze dali mu sie zrehabilitowac ? -.-’
Ty zapewne nie skorzystal bys z takiej szansy.. co nie ?
Pro adminów ? A masz dowody ze czituje ? A ze długo je testuje ? Codzien nowe wychodza..
tak btw to uwazam ze tez czit, ale na gaffa nie najezdzac bo za co ma mu dac bana ? Za rg 70 jak nie wykrywa zbota ? To moze zbanujemy avka ? Tez ma fajne rg niby.. bana mu bo czituje pewnie, n/c
no offence avek ;p
#718495
unnz | 2005-06-09 19:25:05 +0200
edit,
z filmu wynika doslownie nic :)
#718497
mutonek | 2005-06-09 19:29:54 +0200
Jedyny sposob na rozwiazanie calej afery to kubus powinen udowodnic ze nie czitowal pokazujac sie na lanie. Najblizsza okazje ma 18 czerwca w katowicach bedzie nocka. No ale pewnie z bytomia to ma daleko do katowic. Zreszta jego sprawa :/
#718500
sYnth|baal | 2005-06-09 19:34:12 +0200
a czemu inni nie dostaja co on jest wyjątkowy bo w UVM jest?
wczesniej wykryli zbota i nic nie zrobili czytaj ze zrozumieniem:>
a tak btw: jak już mówiłem lepiej dawać bany bo ktoś kogoś urazi:>
Jak muton napisał:> on pewnie nie pojedzie bo powie ze nie bedzie nikomu nic udawadnial:> sciema:>
zboty codziennie nie wychodzą już bo kiedyś mord je sciagał i wiem jak to wygląda więc :>
dalej smiech na sali:>
ciesze sie ze w jednym sie zgadzamy zbot: o
#718499
Jarz4b | 2005-06-09 19:50:41 +0200
Jak patrze na ten film to mi sie smiac chce. Jedynie w pierwszej akcji mozna co najwyzej podejrzewac zbota. W pozostalych ktos kto ma dobre sluchawki, odpowiednie ustawienia soundu w grze i troche intuicji zrobilby to samo. Dla mnie zenada. Admin jest adminem. Serwer jest jego wlasnoscia lub ma na nim duze prawa i to jest tylko i wylacznie jego sprawa czy kogos banuje czy nie. Jak sie komus nie podoba to niech sobie gra na innych serwerach badz postawi wlasny "sprawiedliwy".
Pozdro i nie robcie z tego wielkiego halo bo nie ma o co.
#718501
cocaine | 2005-06-09 21:34:01 +0200
av3k koguciku ty sie tam znasz :D:D:D
#718515
wishoza | 2005-06-09 23:53:13 +0200
Jarzab ... Zreszta, nie tylko jarzab, po prostu, musilisbyscie lepiej znac sprawe, bo faktycznie, filmik mowi calkiem kupe, po prostu news wyladowal tutaj ... Moze i dobrze, ale szkoda, ze nikomu nie chce sie zajrzec w inne dowodu (filmik, wiadomo, najbardziej obrazowo przedstawia, kazdy sciaga), trzeba by zobaczyc wszystko, zaczynajac na logach, idac przez glupie tlumaczenia, az w koncu dochodzac do demek, zeby skumac ... A juz dla dobrego efektu koncowego, po prostu powinno sie byc graczem CA i to wszystko ... ;) Pozdrawiam ; )
#718528
viltZz | 2005-06-10 00:04:00 +0200
po obejrzeniu tego filmiku nasunelo mi sie jedno : o kurfa, ja tez mam zbota, wallhacka i inne takie. przeciez w tych akcjach nic dziwnego nie ma... pozdro 666
#718530
THRAWN | 2005-06-10 01:24:03 +0200
czekaj czekaj... zaraz wszyscy beda sie wycofywali ze swoich wczesniejszych wnioskow ;o
#718536
GaD | 2005-06-10 01:36:15 +0200
Dopisano 9.6.2005 o godzinie 19:03 [ kubus ]
takiego zeby odkupic swoja wine i pomagac lapac innych dalej tego nie rozumiesz dlaczego Spooman ma takie zdanie: dal okazje sie zrehabilitowac ale ty tego nie potrafisz docenic ze on nie jest tylko od pakowania banow wtedy kiedy ci sie to podoba
Takie farmazony to mozesz wciskac jak siedzisz na nocniku i szukasz swojego zwierzaka uzywajac ponybota ;x.
Mat i Sting no offence :D
#718540
StaryOrgowicz_14 | 2005-06-10 15:05:11 +0200
....... wiecej , wiecej , wiecej.. ludzie lubia afery. :)
#718555
StaryOrgowicz_14 | 2005-06-10 15:05:13 +0200
blablablabla
zero zmian dalej same dzieci i madrosci przed monitorem
#718557
StaryOrgowicz_14 | 2005-06-10 15:08:47 +0200
bal... co ty wiesz ... widac ze w temacie jestes.
I do tego mylisz klan UVM z moim adminowaniem serwerow i SWB :)
Jak ktos z was umie czytac napisane jest ze nie ma tu zadnej protekcji, a bana dostanie jak tylko beda na to porzadne dowody i wyleci z UVM. ALe narazie nie ma dowodow konkretnych rzadnych. Czytacie troszke te newsy ???? czy same obrazki jedziecie???
#718556
nxs.izap | 2005-06-10 15:19:18 +0200
przeciez kubus juz wyjasnil sprawe... uzywal czitow a teraz "pokutuje" swoje wybryki biegajac dalej ze zbotem ale tym razem jako tester tych nie wykrywalnych.
co tu wiecej mozna powiedziec...
#718558
fhantom | 2005-06-10 16:40:42 +0200
kubuś przestań robić z siebie błazna w tych komentarzach..
#718562
Pavulon | 2005-06-10 16:48:43 +0200
no nie rozumiem @#$% naprawde nie rozumiem jak można mieć z raila >70% a z innych broni nie wyrabiać nawet 20%... normalnie cooler sie chowa...
anyway co do banów to w cs:source dają bany profilaktycznie... :) wiem bo sam dostałem 2 w tym na PIF-PAF.ATM tam adminem jest jakiś kretyn ciekawe co mu sie nie podobało w mojej grze...
#718564
L1ghtn1ng | 2005-06-10 18:08:15 +0200
gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1110898
#718566
verax | 2005-06-10 19:18:02 +0200
wiec wynika z tego ze czituje tylko spoon :ASD
#718570
krowa | 2005-06-10 20:53:53 +0200
śmierdze gęsią....
#718576
cocaine | 2005-06-10 21:46:00 +0200
to sie umyj :F
#718578
wishoza | 2005-06-10 22:53:36 +0200
nie, z tego wynika, ze DJ. Pietrek robi podroby drobiowe po godzinach ;
#718588
eng | 2005-06-10 23:16:15 +0200
ooo w piz.de jeza :x Nawet krowa tu zaglada :DDDD
#718598
UVM-Maluszek | 2005-06-11 07:12:37 +0200
Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na dowolny temat. Ale dlaczego jechać od razu błotem i to w taki sposób?
Kubuś nie wąpliwie nie jest tuzinkowym graczem, czasami robi niesamowite akcje, ale na zademonstrowanych demach - czy filmiku - nie dokonywał rzeczy niemożliwych. Obejrzyjcie sobie kilka filmów o q3 i tam zobaczycie jeszcze bardziej niesamowite i bardziej wyimaginowane fragi niż Kubusia.
W momencie gdy bedzie na prawde złapny na oszustwie - to ewidentnie ban pernamentny i rozstanie z UVM - ale za podejrzenia nie należy karać.
Miłego fragowania - Panie i Panowie
#718630
nxs.izap | 2005-06-11 10:46:28 +0200
omg przeciez on sie juz przyznal do czitowania ponizej w komentarzach :O
#718649
Zaloguj się by dodać komentarz.