ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kuh3liga Quake 3 RocketArena3 – Winter 2007

śro, 21 marzec 2007 20:30:01 | Autor: uciu | Quake 3 Arena

W dniu 17.02.07 r. rozpoczął się kolejny sezon zmagań w niemieckiej kuh3lidze. Pragnę wspomnieć, iż w tej lidze z polskich klanów zagrały:krS, siR, MB. Kill revenge survive wystartowało w 1 lidze, a siR’y i MarBit’y w 3 lidze. Ogólnie zapisało się 27 klanów. Terminy spotkań były narzucone przez organizatorów. W całym sezonie można było wziąć jedną dziką kartę.


Premiership
1. SmackThatAss

  1. Evil Killers

  2. Chaos.Crew

  3. Team-pRophecy

  4. Rewind

  5. Evilforce

  6. fika

Division 1
1. monkey patrol

  1. hemp society

  2. Die Arschhaare

  3. #refluXor

  4. style

  5. kill revenge Survive

  6. SAHTI

  7. rising

Division 2
1. ]sTa[ - Team ]F[ un

  1. Hier kommt die Maus!

  2. #eLecTroLizeD

  3. teamJFL

  4. Restless Angels

Terrorising elite Collective

  1. moq

Division 3
1. Eisregen

  1. [team/god]

  2. Slayers In Rage

  3. MarBit

  4. Six Feet Under

  5. Total Annihilation

W pierwszej kolejce krS rozegrało mecz z 'is'rising. Wystąpił tu podział punktów.

ra3map11 - 7:11

ra3map2 - 11:8
Spotkanie MB z [TA] też się zakończyło remisem.

ra3map7 - 11:3

ra3map16 - 3:11
Jednak drużyna siR’ów swoją pierwszą walkę wygrała.

siR vs. god>>>

ra3map11 - 11:8

ra3map3 - 11:5

W drugiej kolejce każde ze spotkań naszych klanów zakończyło się remisem. A oto i one:

krS vs. mp

ra3map16 - 10:11

ra3map11 - 11:7
MB vs. [EiS]

ra3map7 - 11:2

ra3map10 - 8:11
siR vs. sFu

ra3map3 - 3:11

ra3map10 - 11:7

Trzecią kolejkę można zaliczyć do udanych. Klany MB i siR otrzymały 3 punkty wygrywając ze swoimi rywalami lecz krS wykorzystało wildcard. Spotkanie to odbyło się w późniejszym terminie i zakończyło się kolejnym remisem.

MB vs. god>>>

ra3map11 - 11:4

ra3map7 - 11:2
siR vs. [EiS]

ra3map3 - 11:0

ra3map10 - 11:1
krS vs. flux

ra3map10 - 11:5

ra3map11 - 6:11

Czwarta kolejka była klęską dla MarBit’ów i Rzeźników w Furii. Natomiast drużyna krS podtrzymała swoją tradycję remisując z rywalami.

krS vs. >hemp

ra3map11 - 11:8

ra3map7 - 5:11
MB vs. sFu

ra3map7 - 5:11

ra3map10 - 9:11
siR vs. [TA]

ra3map16 - 1:11

ra3map3 - 6:11

W piątej kolejce krS wygrało z rywalami przez w/o (później okazało się, iż ich przeciwnik prawdopodobnie zrezygnował z dalszego uczestnictwa, więc punkty zdobyte są nieważne), natomiast MB i siR zmierzyli się ze sobą – wynik 1:1.

MB vs. siR

ra3map3 - 7:11

ra3map7 – 11:7

W 3 lidze rozgrywki już dobiegły końca lecz 1 liga trwa nadal. Niestety nie udało się naszym trzecioligowcom awansować, ale ważne jest to, że nas reprezentowali.

putek | 2007-03-21 23:40:50 +0100

gj;]

sYnth|Bubu | 2007-03-22 00:14:02 +0100

Nadrobione zaległości :)
gj uciu!

MateoMartinezz | 2007-03-22 13:22:48 +0100

good news uciu - demka będą? Ubóstwiam oglądać pro demka z RA3

uciu | 2007-03-22 18:07:10 +0100

rzadko ludzie dodają demka także raczej nie będzie, ale się jeszcze zobaczy

Buli | 2007-03-22 21:54:45 +0100

ooo news bardzo ładny ;D

Radioactive | 2007-03-23 13:31:49 +0100

nonono gj!

RauL | 2007-03-23 14:04:39 +0100

uciu gj, oby tak dalej!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63