ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kuh3liga-startuje nowy sezon!

wto, 20 wrzesień 2005 16:02:25 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena


Rusza kolejny sezon Kuh3ligi, niemieckiego odpowiednika ECT (mam na myśli ilość odsłon, historię, prestiż). Tym razem w tych cenionych przez graczy rozgrywkach obok prawie całej czołówki niemieckich teamów TDMowych zobaczymy cztery polskie klany:

  • w dupe hej * **

**
* death kings


**
* Dinhz


**
* sYnthesis
*

W/w teamy zostały podzielone na ligi/dywizje. Aktualni Mistrzowie Polski zostali umieszczeni w Premiership, gdzie będą rywalizować z:

Biber

tuum

ashlen

qah

cs4u

TA
Wygrany z pary XS kontra wcm.a

W dupe hej oraz death kings trafili do Division 1 a, w której starać się będą wyeliminować:

c+

xore.red

wCm.B

DS
Wygrany z pary dwc kontra IeK

Dinhzy przydzieleni zostali do Division 1 b a na swojej drodze napotkają:

SP

HoT

GoD

tubbies
Przegrany z pary XS kontra wcm.a

Obiektywnie oceniając szanse naszych rodaków w tych rozgrywkach, muszę przyznać ze zarówno Dinhz jak i sYnth powinno walczyć o najwyższe miejsca w poszczególnych ligach/dywizjach. Ponadto mam nadzieję, że dk i [w] sprawią kilka miłych niespodzianek. Równych pingów i dużo farta!

ramm | 2005-09-20 16:24:58 +0200

nie powiem - lepsza ta nasza dywizja, choc @#$% wie co z trymi victorami z camelotu ;]

move | 2005-09-20 16:35:37 +0200

dk: Coś czuję, że będziemy się bić o jedno z ostatnich miejsc :D

ramm | 2005-09-20 17:08:39 +0200

a tam odrasu, trzeba rżnac te niemieckie dziwki az piszczec beda przed monitorami ;Q moze zgodza sie grac na naszych serverach ;Q zresztą co to da :D

dinhkertal | 2005-09-20 17:23:05 +0200

Have fun i good luck dla Polskich teamów :)

gr. | 2005-09-20 17:26:21 +0200

go go dupa do boju ;D

SL4VE | 2005-09-20 17:39:46 +0200

gl i hf muki :)

szłem | 2005-09-20 17:50:43 +0200

osz do stu kopyt cielecych renifera ! a gdzie my ? :o

ROOOOOOOFLLLL ashlen w 1 lidze :s

sYnth|baal | 2005-09-20 18:32:04 +0200

www.q3arena.gry.imro.pl/p/wars_screeny/796/3.jpg
www.q3arena.gry.imro.pl/p/wars_screeny/796/2.jpg

wy sie jakoś nie popisaliście więc nie wiem czemu piszesz rofll
Niemcy nie mają teraz jakiś wybitnych clanów ale walka na ich sewerach tj korzyść pingowa na ich strone może sprawić małe kłopoty.

sYnth|baal | 2005-09-20 18:32:42 +0200

biber imo trudny rywal

Vymmiatacz | 2005-09-20 20:45:20 +0200

Stań na wprost tego teleportu, podejdź do niego blisko, przykucnij i popatrz do do góry - przez teleport widać ścianę, która jest wyżej.

kaboom | 2005-09-20 21:19:30 +0200

ja wiem czy nie mają dobrych?

al MSI, cata, team sr, shuuk? tylko one wolą pograc w jolcie :P

rav | 2005-09-20 21:25:14 +0200

a wedlug mnie to z TA bedzie chyba najciezej :P

sYnth|Bubu | 2005-09-20 22:00:05 +0200

Ale Ty sie nie znasz :P

szłem | 2005-09-21 17:53:04 +0200

omg bal ty pionku !!! pokazałeś screeny z przegranych map i wynika ze nas zmiazdzyli 2:0 w dobrym stylu niestety tak nie bylo, bo przegrali piuerwsza mape dm6 chyba dwudziestoma fragami i grybysmy grali dm7 tez pewnie by przegrali bo przegrali tam z kims z kim my wygrakuisny sporo (chyba onfire) wiec morda i nie rob juz z siebie wymiatacza, bo to ze jestes w synth niz nie znaczy... dzisiaj sie miedzy innymi popisales na servie na dwoch mapach net nie przekraczal -20 ;o

Gravatar

scar | 2005-09-21 19:21:22 +0200

haha :DD:

"my wygrakuisny" n1 :DDDDD

sYnth|baal | 2005-09-22 00:54:21 +0200

po grze z pikapem bedziesz mnie oceniał pro... przypomne ze dg mielismy identyczny:> 9100 w twoim przypadku:>

pozatym ashlen zremisowało w jolcie z UVM więc chyba tacy beznadziejni to nie są::>
znawco tdmowy

szłem | 2005-09-22 12:46:19 +0200

idz sie utop ... znawca ktory uwaza, ze jak jest w synth to jest super

sYnth|baal | 2005-09-22 15:55:17 +0200

dobra dobra :>

sYnth|Bubu | 2005-09-23 00:26:11 +0200

Kazdy w sYnth jest super. A ja najbardziej :P

SL4VE | 2005-09-23 08:46:34 +0200

Idź się psychic schowaj między kolumny na RA

szłem | 2005-09-23 12:44:10 +0200

Bubu ty tak ale nie bal

sYnth|baal | 2005-09-23 15:14:36 +0200

Nie jestem super ale za to mam FARTA

szłem | 2005-09-23 16:05:38 +0200

Bubu ma ale ty nie

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63