Kuh3liga-startuje nowy sezon!
wto, 20 wrzesień 2005 16:02:25 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Rusza kolejny sezon Kuh3ligi, niemieckiego odpowiednika ECT (mam na myśli ilość odsłon, historię, prestiż). Tym razem w tych cenionych przez graczy rozgrywkach obok prawie całej czołówki niemieckich teamów TDMowych zobaczymy cztery polskie klany:
- w dupe hej * **
**
* death kings
**
* Dinhz
**
* sYnthesis
*
W/w teamy zostały podzielone na ligi/dywizje. Aktualni Mistrzowie Polski zostali umieszczeni w Premiership, gdzie będą rywalizować z:
Biber
tuum
ashlen
qah
cs4u
TA
Wygrany z pary
XS kontra
wcm.a
W dupe hej oraz death kings trafili do Division 1 a, w której starać się będą wyeliminować:
c+
xore.red
wCm.B
DS
Wygrany z pary
dwc kontra
IeK
Dinhzy przydzieleni zostali do Division 1 b a na swojej drodze napotkają:
SP
HoT
GoD
tubbies
Przegrany z pary
XS kontra
wcm.a
Obiektywnie oceniając szanse naszych rodaków w tych rozgrywkach, muszę przyznać ze zarówno Dinhz jak i sYnth powinno walczyć o najwyższe miejsca w poszczególnych ligach/dywizjach. Ponadto mam nadzieję, że dk i [w] sprawią kilka miłych niespodzianek. Równych pingów i dużo farta!





ramm | 2005-09-20 16:24:58 +0200
nie powiem - lepsza ta nasza dywizja, choc @#$% wie co z trymi victorami z camelotu ;]
#726099
move | 2005-09-20 16:35:37 +0200
dk: Coś czuję, że będziemy się bić o jedno z ostatnich miejsc :D
#726102
ramm | 2005-09-20 17:08:39 +0200
a tam odrasu, trzeba rżnac te niemieckie dziwki az piszczec beda przed monitorami ;Q moze zgodza sie grac na naszych serverach ;Q zresztą co to da :D
#726106
dinhkertal | 2005-09-20 17:23:05 +0200
Have fun i good luck dla Polskich teamów :)
#726107
gr. | 2005-09-20 17:26:21 +0200
go go dupa do boju ;D
#726108
SL4VE | 2005-09-20 17:39:46 +0200
gl i hf muki :)
#726110
szłem | 2005-09-20 17:50:43 +0200
osz do stu kopyt cielecych renifera ! a gdzie my ? :o
ROOOOOOOFLLLL ashlen w 1 lidze :s
#726113
sYnth|baal | 2005-09-20 18:32:04 +0200
www.q3arena.gry.imro.pl/p/wars_screeny/796/3.jpg
www.q3arena.gry.imro.pl/p/wars_screeny/796/2.jpg
wy sie jakoś nie popisaliście więc nie wiem czemu piszesz rofll
Niemcy nie mają teraz jakiś wybitnych clanów ale walka na ich sewerach tj korzyść pingowa na ich strone może sprawić małe kłopoty.
#726118
sYnth|baal | 2005-09-20 18:32:42 +0200
biber imo trudny rywal
#726119
Vymmiatacz | 2005-09-20 20:45:20 +0200
Stań na wprost tego teleportu, podejdź do niego blisko, przykucnij i popatrz do do góry - przez teleport widać ścianę, która jest wyżej.
#726120
kaboom | 2005-09-20 21:19:30 +0200
ja wiem czy nie mają dobrych?
al MSI, cata, team sr, shuuk? tylko one wolą pograc w jolcie :P
#726124
rav | 2005-09-20 21:25:14 +0200
a wedlug mnie to z TA bedzie chyba najciezej :P
#726125
sYnth|Bubu | 2005-09-20 22:00:05 +0200
Ale Ty sie nie znasz :P
#726127
szłem | 2005-09-21 17:53:04 +0200
omg bal ty pionku !!! pokazałeś screeny z przegranych map i wynika ze nas zmiazdzyli 2:0 w dobrym stylu niestety tak nie bylo, bo przegrali piuerwsza mape dm6 chyba dwudziestoma fragami i grybysmy grali dm7 tez pewnie by przegrali bo przegrali tam z kims z kim my wygrakuisny sporo (chyba onfire) wiec morda i nie rob juz z siebie wymiatacza, bo to ze jestes w synth niz nie znaczy... dzisiaj sie miedzy innymi popisales na servie na dwoch mapach net nie przekraczal -20 ;o
#726170
scar | 2005-09-21 19:21:22 +0200
haha :DD:
"my wygrakuisny" n1 :DDDDD
#726177
sYnth|baal | 2005-09-22 00:54:21 +0200
po grze z pikapem bedziesz mnie oceniał pro... przypomne ze dg mielismy identyczny:> 9100 w twoim przypadku:>
pozatym ashlen zremisowało w jolcie z UVM więc chyba tacy beznadziejni to nie są::>
znawco tdmowy
#726201
szłem | 2005-09-22 12:46:19 +0200
idz sie utop ... znawca ktory uwaza, ze jak jest w synth to jest super
#726204
sYnth|baal | 2005-09-22 15:55:17 +0200
dobra dobra :>
#726215
sYnth|Bubu | 2005-09-23 00:26:11 +0200
Kazdy w sYnth jest super. A ja najbardziej :P
#726225
SL4VE | 2005-09-23 08:46:34 +0200
Idź się psychic schowaj między kolumny na RA
#726229
szłem | 2005-09-23 12:44:10 +0200
Bubu ty tak ale nie bal
#726234
sYnth|baal | 2005-09-23 15:14:36 +0200
Nie jestem super ale za to mam FARTA
#726237
szłem | 2005-09-23 16:05:38 +0200
Bubu ma ale ty nie
#726238
Zaloguj się by dodać komentarz.