ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kuh3liga - Zostało mało czasu !

sob, 07 styczeń 2006 00:39:01 | Autor: markolm | Quake 3 Arena



Kilka dni temu ruszyły zapisy do Niemieckiej kuh3ligi. W turnieju wystawiać można drużyny z Quake3 oraz Quake4. Jak wiemy z poprzednich edycji, że to przedsiębwzięcie cieszyoa się spora popularnością wśród naszych graczy. Na dzień dzisiejszy w lidze Quake3 TDM zapisane jest 18 drużyn. Polskę reprezentują takie teamy jak Czarne Pantery, VooDoo, Dinhz, UVM Lochitech oraz unnamed killer. Niestety turniej Quake4 w śród Polaków nie cieszy się spora popularnością. Na chwile obecną zapisany jest jedynie team Simplus. O regulaminie całej imprezy możemy przeczytać

tutaj

Zapisy kończą się 13 stycznia, wiec zostało mało czasu!
Serdecznie nakłaniam wszystkich do zapisywania się. Jak wiemy, mało jest szans za granie turniejów, a takiej szansy nie powinniśmy pominąć.

Gravatar

StaryOrgowicz_475 | 2006-01-07 09:22:13 +0100

qfa czemu nikt na tym serwisie nie pisze o avku ktory kosi gosci w grupie w clanbase? np z jibo 2:1!

kaboom | 2006-01-07 09:33:38 +0100

to zmien serwis, org jest ostatnio srednio aktywny

THRAWN | 2006-01-07 11:38:38 +0100

ten link do regulaminu to żart ? kto zna niemiecki ? wolal bym żeby mi ktoś wytłumaczył na "oko" jak mamy to grac :E

kaboom | 2006-01-07 11:40:57 +0100

trawa przeciez tam mozna sobie na angielski przelaczyc :P

THRAWN | 2006-01-07 11:56:12 +0100

o @#$% ; DDDDDDDDDDD haha ufff !!!!!!

Gravatar

Mani | 2006-01-07 12:05:10 +0100

Kaboom masz link do innego serwisu ;) ? Bardziej aktywnego

THRAWN | 2006-01-07 12:08:45 +0100

ta moze esports.pl :>

forest | 2006-01-07 12:12:12 +0100

tak, ja mam link esports.pl ;)

btw. super ze ktos usunal moj komentarz, juz nie mozna wyrazac swojej opinii... cool :( nie uzylem ani jednego przeklenstwa, nikogo nie obrazilem, wskazalem tylko powazne bledy w newsie i oczywiscie koment poszedl do kosza ... brawo markolm, teraz czujesz sie lepszy/wreszcie doceniony?

m1ru | 2006-01-07 12:40:34 +0100

to jest wlasnie voodoo :D

kaboom | 2006-01-07 13:23:21 +0100

tak to jest jak nikt już nie sprawuje porządnej pieczy nad tym co się dzieje

k3m | 2006-01-07 13:26:19 +0100

Kolego: Zainstaluj worda, dopiero później zajmij się pisaniem newsów.

olek | 2006-01-07 14:07:40 +0100

jop, az oczy bola od czytania...

Gravatar

StaryOrgowicz_475 | 2006-01-07 15:18:02 +0100

mam pytanie czy wam tez org wchodzi strasznie dluuuugo? chyba zawiera zbyt duzo jpg dlatego tak przykisza dla porownania cyberfight wchodzi w 5 sec a org prawie minute:/

voodoo|norad | 2006-01-07 20:53:15 +0100

gl pl ;P

eng | 2006-01-08 00:38:03 +0100

moze markolm byl cynkniety jak to pisal ? :)

civ|taboo | 2006-01-08 02:23:33 +0100

heh, pąmietasz kab jak swego czasu taboo zamiatało w tej lidze :] ? To byly czasy swietnosci... Nodm12 i walka o ra :D na dm7 takich nie bylo...

kaboom | 2006-01-08 08:54:02 +0100

proste :) nodm12 to była fajna mapa, wszystkich na niej biliśmy

bamc | 2006-01-08 08:54:43 +0100

wśród tak się pisze :)

żeton | 2006-01-08 12:25:06 +0100

news dziwnie napisany ? Dawid uzyj przycisku "edit" i zedytuj swoj news bo niektore rzeczy nie przejda :)

voodoo|norad | 2006-01-08 12:35:15 +0100

A Ty jak zawsze musisz wytyczać błędy ;]

pepz | 2006-01-08 15:57:51 +0100

lol

norad - chyba wytykać a nie wytyczać ;e

k3m | 2006-01-08 16:39:46 +0100

:DDDDD
wyczytać

forest | 2006-01-08 18:09:54 +0100

co jeden to lepszy :d

soil | 2006-01-08 19:21:26 +0100

Prima Aprilis jeszcze daleko... czy ten news to jakis zart? :|

n/c

Gravatar

cin | 2006-01-08 21:40:29 +0100

SIMPLUS....a gdzie jest kufa era tak tak :S:S:S

żeton | 2006-01-08 22:28:38 +0100

Radek reda ma sie po to by pisac dla publiki a nie dla siebie rozumiesz? Piszesz newsa wiec pisze sie go zetelnie , przejzyscie , czytelnie , i bez wiekszych bledow ? a Dawid zrobil dosc wiele prostych bledow i dlatego bylo by wypas gdyby to poprawil ;o ?

m1ru | 2006-01-08 23:51:01 +0100

w przekonaniu voodoo people reda ma sie po to by kasowac to co sie chce @_@

przedsiębwzięcie cieszyoa się spora popularnością ... nice

nord | 2006-01-09 19:10:13 +0100

LOL markolm poczytaj komentarze ponizej wyciągnij jakiś wniosek i chociaz popraw ten news bo tyle tam błędów ze aż ciezko sie czyta..

Gravatar

JaraCz | 2006-01-09 22:08:21 +0100

:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/

Gravatar

JaraCz | 2006-01-09 22:09:11 +0100

napisz juz moze ktos cos innego bo juz nudny jest ten news ;/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63