ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kurdebalans2 nie odbędzie się

pon, 23 luty 2004 12:20:04 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

w czwartek ani piątek, bo też nikt nie mówił, że tak będzie.

W sobotę 28.02(czyli nadchodzącą) za to - odbędzie się na pewno.
Graczy urodzonych w roku 1976 i wcześniej wciąż zapraszamy do zapisywania się drogą elektryczną: [email protected]

Mamy już około dwudziestu zapisanych zawodników, co jest liczba większą niż w pierwszej (podobno udanej) edycji

W sobotę opanujemy serwery Toya i MIB (dzięki administratorom) oraz GTV (dzięki administratorom). Można więc będzie śledzć na bieżąco zmagania straców naszej tzw. sceny q3. Że może być całkiem intersesująco przekonałbym Was demkami, jednak one... zniknęły z ORGA :)
Aby obejrzeć i choć biernie wziąć udział w rozgrzewce, zdaniem niektórych najciekawszej części turnieju, czyli grze FFA należy zaopatrzyć się w mapkę Tymona "Perfect Place bo na niej odbędzie się impreza. Do ściągnięcia ze strony autora www.tymon.map.prv.pl (w sekcji vq3)
(Swoją drogą, moze podpiszemy z nim kontrakt na wyłączność :D)

Zapraszam więc wszystkich zaintersesowanych festiwalem geriatrycznym w sobotę od godziny 15.00 na ORGa, gdzie sajek najprawdopodobniej na bieżąco będzie informował o przebiegu turnieju (niech tylko nabierze optymizmu i przestanie zamartwiać się tym, że jutra moze nie być ;) )

Logo turnieju wykonane przez kurdebalans-jarq* dodano później*

freak | 2004-02-23 12:25:21 +0100

no nic trza jeszcze poczekac te 10 latek :p

jarq. | 2004-02-23 12:46:33 +0100

slawek! :D chciales tym tytulem przetrzebic nasze i tak skromne szeregi?? Moje stare serce stanelo w miejscu i gdybym nie doczytal ze jednak odbedzie sie mialbys mnie na swoim sumieniu bue he he :D

sYnth|Bubu | 2004-02-23 12:50:30 +0100

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Poczatek przerazajacy ale pozniej ulzylo
gl !

SAI4H | 2004-02-23 12:56:40 +0100

postaram sie byc :P

quub | 2004-02-23 13:51:07 +0100

Sławek ty chyba thirllery powinieneś pisać

Gravatar

ciem | 2004-02-23 14:16:37 +0100

loool! ee.. slawek... naucz sie pisac ;) /chyba ze pisales to po pijaku.. to zwracam honor :D/

sYnth|Bubu | 2004-02-23 14:23:18 +0100

honor ?

jarq. | 2004-02-23 14:24:18 +0100

:D c!em szybko poprawiaj to co napisales chyba ze chcesz sie narazic na ciety jezyk slawka! SZYYYBKO! :D

Gravatar

ciem | 2004-02-23 14:32:32 +0100

po co mam poprawiac? to moja skromna opinia na ten temat i nikt jej nie zmieni :)

jarq. | 2004-02-23 14:42:09 +0100

opinia opinią - mi chodzi o ortografie ;)

edit: o juz poprawiles :) ... much better :P A swoja droga rozwin temat ... bo cos twoj zarzut taki kiepsciutki ...

slawek | 2004-02-23 15:02:23 +0100

Pisałem na trzeźwo.
Jak na mnie - wyszło nawet, nawet.

gr. | 2004-02-23 15:04:52 +0100

hehe nom co prawda to prawda niezle musiales slawek nastraszyc wszystkich oldboyow tym naglowkiem :D

shiv | 2004-02-23 15:09:21 +0100

nastrasz nas tak jeszcze raz a bedziesz mial na sumieniu cale 20 sztuk oldboyow qrde:)))
masowy zawal serca.

... | 2004-02-23 15:13:27 +0100

GJ Sławeczku ... ;-)

bryan | 2004-02-23 18:08:25 +0100

no i w ten oto sposob po raz kolejny prochno wylegnie na areny :D

shiv | 2004-02-23 18:19:22 +0100

hehe ja ci dam prochno :))
zobaczysz jeszcze bedziesz starszy od nas ;o

sYnth|Bubu | 2004-02-23 18:45:10 +0100

Wow ale logo turnieju.
Kto jest Autorem ?

quub | 2004-02-23 19:21:03 +0100

Autor: jarq|69|

Hehehe ta linia od EKG - zanikająca. Będe sobie musiał napisać (bo nie zapamiętam) że po lewej stronie klawy mam leki na pobudzenie a po prawej na wyciszenie. Trzeba być gotowym na każdą ewentualność.

SAI4H | 2004-02-23 19:41:03 +0100

linia EKG rox :D

Gravatar

PLANET | 2004-02-23 19:46:55 +0100

w nastepnym zyciu ;)

jarq. | 2004-02-23 20:24:55 +0100

:D ale bedzie jakas R-ka w poblizu co? Trzeba wpisac obok fps i time - cg_drawEkg 1 i non stop kontrola bue he he !

killertowa | 2004-02-23 22:25:43 +0100

Bardzo mnie się spodobało logo, które waćpan Panie jarq tak pięknie przysposobiłeś.

jarq. | 2004-02-23 22:28:54 +0100

:) dzieki ;) wraz ze slawkiem myslimy juz o logo K3! :D

slawek | 2004-02-23 23:22:21 +0100

myślimy... hmmm... myślenie zostawię fachowcow :D
Kurde(balans) - zobaczycie jaki będzie plakat!!!
Niech żałują ci, którzy nie doślą fotek!
Prewka którą dostałem jest naprawdę miodna!

Gravatar

vult | 2004-02-28 15:16:02 +0100

dobra ale jaki adres tego gtv ?:Q

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63