Kwakowe Hollywood
pią, 02 styczeń 2004 12:14:31 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena
Czasem nuda potrafi być produktywna i tak było tym razem. Po perypetiach z windowsowym IE, jakoś dotarłem na own-age.com i przejrzałem co trzeba. Efektem mojej błyskotliwej kariery krytyka filmowego, jest ten news. Od siebie chciałbym tylko dodać, że nudne zaczynają się robić te filmy i ktoś powinien zrobić coś nowego. Takim przepisem na sukces mógłby być lolowy film, składający się z najgłupszych akcji jakie można znaleźć na demach :)

Q3 Tribute to Kill Bill [197mb]
Filmik ukazujący zmagania graczy w capture the flag na promodzie. Filmik charakteryzuje sie słabą jakością obrazu i również słabym współgraniem muzyki do akcji. Mimo wszystko podobał mi się drugi chapter, gdzie ganiają za sobą z gauntletami. Sciągnełem tego avika, ponieważ przyciągnął mnie tytuł i ... zawiodłem się. Film tylko dla fanatyków ctf'a i promoda.
Po niezbyt ciekawym początku jakim był poprzedni film, zostałem zaskoczony przez fajniutkie intro. Na początku mroczne, potem bardzo kolorowe wręcz kosmiczne. Na tym sie nie kończy, te świetne efekty możemy podziwiać przez cały czas, dają one wrażenie jakby nasz kuczy był grą bogów :) Świetne ujęcia, bardzo dobra jakość obrazu, fajne fragi i muzyka nightwisha, powinna rozwiać wasze wątpliwości. Mi bardzo się spodobał, polecam!
Tutaj natomiast możemy podziwiać przez prawie cztery i pół minuty akcje na CA PM, szkoda tylko, że cały czas na pro-q3dm6 i z zielonym botem, który moim zdaniem totalnie tam nie pasuje. Fragi niezłe, jednak nic nadzwyczajnego, na plus wychodzi tylko muzyka. Film dla fanów CA PM.







baxowy | 2004-01-02 12:15:15 +0100
Nie mam pojęcia jak usunac ta kijowa przerwe miedzy naglowkiem a trescia, wiec jakby ktos byl mily... :P
#667579
bfr_aka_pablonzo | 2004-01-02 12:43:35 +0100
ale brzydki news ! FE!
#667581
lcf | 2004-01-02 12:50:00 +0100
pogadaj z kotem on usunie co trzeba :D
#667583
SAI4H | 2004-01-02 12:52:02 +0100
naprawilem! :D
#667584
baxowy | 2004-01-02 12:58:11 +0100
No ;P
#667587
rizik | 2004-01-02 13:01:34 +0100
czemu @#$% wszystko z filefront, ja @#$% obsrany server
#667588
rizik | 2004-01-02 13:01:35 +0100
czemu @#$% wszystko z filefront, ja @#$% obsrany server
#667589
baxowy | 2004-01-02 13:16:00 +0100
:PPPP
#667593
gemi | 2004-01-02 13:40:56 +0100
hehe 3 filmy
1) Nie sciagam bo wogole mnie to nie interesuje , do tego ta zachecajaca recenzja :)
2) Juz sie sciaga - wrazenia za jakies 2h ;)
3) Film jak film :P
Zajebiste intro - efekt napisow mnie rozjebal, jeszcze nie widzialem czegos takiego w filmikach q3.
Niestety za ciemno, zbyt monotonnie (dm6).
Muza to nie moje klimaty ale chyba jest ok, przynajmniej wspolgra z akcja.
Ten zielony enemymodel to pomylka.
Akcje takie sobie - kilka fajnych, ale ogolnie nic czym mozna by sie zachwycac.
Dobry film z jajem i z glowa :> (tak mniejwiecej i najkrocej mozna by go okreslic).
A najwiekszym plusem jest chyba platforma (CA) :]
Chociaz w tym filmie powiem szczerze ze wogole tego nie widzialem :(
#667599
rizik | 2004-01-02 13:42:42 +0100
lol, ciekawe jak to sciagnac jak na filefront wszystkie servery sa zajete, a czekac mi sie @#$% w nieskonczonosc nie chce.
#667600
baxowy | 2004-01-02 13:45:58 +0100
riz jak masz to male okienko, to kliknij pare razy F5 i wkoncu bedziesz mial link
#667601
Pionier | 2004-01-02 14:03:35 +0100
personally ownd powered by www.clanserver4u.de.avi
Polecam to sciagnac kolejny ladny filmik w gatunku anihilation czy getQuaked, tylko w przeciwienstwie do tego 2 nie ma problemow z kodekami:) Mi sie bardzo podobal
#667603
Logitech*hMr | 2004-01-02 14:33:32 +0100
Happy Fraggin 5 wymiata, zajebisty filmik, polecam kazdemu :D
#667612
bylek | 2004-01-02 14:40:51 +0100
Co do tego, żeby zrobić nadziwaczniejsze/najgłupsze/najbardziej lolowate fragi to pomysł jest o tyle dobry, że raz na taki wpadełem, żeby zrobic ale zabrakło czasu ;], ale przynajmniej wymyśliłem tutuł: Fragedia The Movie - taki prosty mało orginalny ale treściwy :D
#667613
Yaboll | 2004-01-02 15:14:36 +0100
happy fraggin 5 to naprawde dobry film, zassalem go z jakies 4-5 dni temu i nie pozalowalem :)
A jak wiecie mnie ciezko zadowolic :P
#667618
3st | 2004-01-02 15:52:07 +0100
moze ktos mi powiedziec dlaczego jak ogladam filmiki q3 na moim sprzecie to zajebiscie zarywa mi obraz ? mam od chuja roznych filmow divx w roznych formatach ale nie mam na nich problemu tylko wlasnie na filmach q3... no nie kapuje tego... moze ktos mi wytlumaczy ? :|
#667622
rizik | 2004-01-02 15:54:02 +0100
thx bax
nareszcie sie do czegos przydales >]
#667623
obni | 2004-01-02 15:55:55 +0100
mam to samo :/ muzyka jest o kilka zekund spozniona :| wylaczam wsyztksie programy i mam dalej to samo
#667624
Hakan | 2004-01-02 15:57:58 +0100
-> 3st_by
1. moze wlasnie dlatego ze masz od chuja kodekow?
2. ustaw np. Quality level na MIN i Film Effects na 0 we wlasciwosciach DIVXa - moze pomoze
#667625
rizik | 2004-01-02 16:02:09 +0100
z filefronta mam transfer z 5-10 a to hujowka , nie chce ssac pliku 5 h.
polecam niebieskie jadra
planetquake3.net/download.php?op=viewdownloaddetails&lid=1909
#667627
GunneR | 2004-01-02 16:13:56 +0100
ja mam @#$% zielone tlo i pozniej same krzaki. mam zainstalowany nimo najnowszego divx. moze kto mi powie czego mi brakuje? z gory thx
#667629
shaun | 2004-01-02 16:14:59 +0100
ja mialem rowne 64kbps, jak wszedlem na orga to 25... :P
ale wraca do normy, czyli 60+
#667630
damndog | 2004-01-02 16:33:51 +0100
kill bill? sciagam! :D
do tego trzeciego chyba zly link jest na own-age:
ten jest poprawny :)
#667635
ATi | 2004-01-02 17:39:19 +0100
2 film owns :P, 1 nie sciagac.. hala :P 3 taki sobie. Ale ogolem fajnie ze ktos wkoncu dal jakies filmiki :P
#667645
bamc | 2004-01-02 18:09:00 +0100
POMOCY!! Ściągnęłem ten Happy Fraggin 5. Włączam All playerem i po chwili się wyłącza, WMP też, Odtwarzaczem Multimedialnym też , CO MAM ZROBIĆ????
#667649
bamc | 2004-01-02 18:09:02 +0100
POMOCY!! Ściągnęłem ten Happy Fraggin 5. Włączam All playerem i po chwili się wyłącza, WMP też, Odtwarzaczem Multimedialnym też , CO MAM ZROBIĆ????
#667650
kucu | 2004-01-02 18:59:59 +0100
gunner polecam DivX Player ver 2.5 Przynajmniej u mnie rozne filmy sa zilone i krzaczaste na wmp a na dxp luz :) radze sprobowac bo znowu na nowszych wersjach dxp mi 90% filmow nie chodzi...
#667657
Yaboll | 2004-01-02 19:32:52 +0100
Odnosnie wylaczania...
Film ci sie zle zassal, lub masz zly kodek (tez tak kiedys mialem) :)
Zassaj ffdshow'a 2003.05.23 (z nim nie mialem nigdy zadnych problemow i rowniez najmniej zjada proca podczas odtwarzania....)
jesli kodek ni epomoze to pozostaje jedynie possanie filmu jeszcze raz (naprawde polecam happy jest poprostu kosmiczny + wspaniale dobrana muza)
#667659
damndog | 2004-01-02 19:45:57 +0100
hapi frag ...ta fajny, ale nie ma tak dobrze zeby nie bylo cos zle ;)
kopresja cos nie poszla zbyt dobrze, albo u mnie cos jest zle ;0 przy wybuchach pojawiaja sie czarne kwadraty i na niebie na chwile zostaje to co przed chwila na nim bylo ;) (r_fastsky 1 ciekawe czemu?) ale reszta wyglada znakomicie, zadnych krzakow ;)
ten trzeci filmik tez ujdzie :) teraz sciagam jeszcze jeden film :DDD ale sie dzis naogladam ;p
#667661
baxowy | 2004-01-02 20:47:05 +0100
damndog to musiala byc wina twojego softu, ja nie mialem zadnych przeklaman
#667674
3st | 2004-01-02 21:30:45 +0100
Gunner sciagnij sobie taki kodek:
DirectShow Pack - z tego co wiem ten pack pomaga na twoj problem...
#667692
00rl1k | 2004-01-03 01:04:00 +0100
ej pomozcie mi niemam pojęcia jak sciągnąc 2 filmik :/ wchodze w jedną stronke a tu za chwilke mam nstępny odnisnik do innej strony :/ az wreszczcie trafiam na jakąs płatną :O ludzie LOL =] help
#667714
p41n | 2004-01-03 09:36:45 +0100
mam @#$% mac ten sam problem, czemu filmy juz nie sa na orgu tylko linki do podupionych stron
#667728
^M^ | 2004-01-03 10:04:59 +0100
|
/ rotfl (nauczcie sie obslugi przegladarki moze, sam nie wiem :o)
#667733
baxowy | 2004-01-03 10:45:13 +0100
guest7.download.filefront.com/znryspzoer+/own-age/vids/q3frag/vTx%20-%20Happy%20Fraggin%205.avi
#667738
Qelo | 2004-01-03 14:22:22 +0100
Mam tylko jednego kodeca DirectShowPac i niema takiego filmu ktory by mi nie chodzil
A co do filmikow to Happy Fragin jest za*****ty ciagnolem go chyba z 8h ale oplacalo sie :P:P:P
#667769
drizt | 2004-01-03 18:35:02 +0100
Happy Fragin 5 > każdy sie jara takim filmem a nic tam szczególnego niema, fragi są super a reszta totalne dno, po co takie efekty glowaa mnie teraz boli, po co powtarzanie tyle razy jednego fraga, i w końcu muzyka nightwish - wishmaster, (tak jak kiedys było ze slipknotem - wait and bleed). WIELKIE N/C. film oceniony na 2=. O 100-kroć bardziej podobał mi się film niższy " die motherfucker die".
Ps. To mój osobisty komentarz i proszę nie brać go za bardzo do serca :D
#667797
Zaloguj się by dodać komentarz.