ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Kwakowe Hollywood II

sob, 03 styczeń 2004 12:55:38 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Spodobało mi się wrzucanie kolorowych obrazków na orga, wiec zamieszczam drugą serie filmików ;) Wśród nich znajdziecie też jeden z quake world i pewnie duża część z was znowu będzie mi wytykała, że to serwis o q3, jednak na tym powstała nasza gierka.


Personally Owned [339mb]

Po intro wiedziałem już, że będzie to conajmniej dobry film. Nie myliłem się! Dobra jakość, świetne fragi obite dobrą muzyką, aż proszą o uruchomienie q3. Najlepsza akcja jest jak klient z gauntletem zabija gościa z rg co miał ze 150 healtha. Na filmie możemy też zobaczyć fragowanego 3M-mad'a i reszte jego ekipy. Szczerze polecam film, naprawde warto.

::Download


Railgun Feel The Power [118mb]

Tutaj dla odmiany słaby film, autor wrzucił do niego noskillowe fragi, nic ciekawego. Nawet stwierdze, że lepsze byłoby wejście na serwer MIB i oglądanie ze speca na full detalach. Jedyne co może go w jakimś stopniu ratować to muzyka, która mi się bardzo spodobała. Autorowi stawiam dwóję, a film można puszczać komuś "za kare".

::Download


Quake Redone Quick [131mb]

Ostatnio widziałem dużo komentarzy i rozczulania się na temat q1 na naszym serwisie, więc postanowiłem was zadowolić i siorbnełem najpopularniejszy filmik ukazujący zmagania na qw. To mnie zniszczyło, nie miałem pojęcia, że jest on taki szybki! Gość przeszedł go całego na nightmare w 20 minut. Ciekawy pomysł na film jak również wykonanie. Polecam fanom wstrząsu jeden.

::Download

Quake Redone Quick ściągajcie z fileplanet! Na filefront jest skopana wersja.

k3m | 2004-01-03 12:59:47 +0100

Wiecej filmow! ;]
Do drugiego filmu walnales taki komentarz, ze nikt nie bedzie chcial sciagac :p

damndog | 2004-01-03 13:04:17 +0100

wczoraj sie tyle nasciagalem i dzisiaj tez sie szykuje :D

quake done quick super :D mam gdzies demka, ktore to pokazuja i to samo do q2 :)

Gravatar

afeg | 2004-01-03 13:08:23 +0100

taki szybki ???!! o boszzze jak ja lubie tych
wychowanych na q3 polecam pare demek naszego polskiego gracza eternala :/ (zobaczycie co to speed) :)

nxs.mlk | 2004-01-03 13:12:42 +0100

good job baksik szczegolnie mnie ciekawi ten filmik z q1 :)

baxowy | 2004-01-03 13:12:56 +0100

Nie musisz mnie kochac, nie gralem w q1 i tyle, zreszta nie tylko mnie to dziwi :>

damndog | 2004-01-03 13:18:15 +0100

QUAKE DONE QUICK ^^
ps. jest tez q3 done quick ;o kampa :DD

iMMortal | 2004-01-03 13:18:41 +0100

:) o QUAKE1 film, oczywiscie juz zciagam,
to kultowa gra i tyle :DDDD

, a kto w nia nie gral, nie wie co to

PRAWDZIWY-WSTRZAS " Q U A K E "

szkoda mi tych ludzi :( dzieci Quaka2, 3

baxowy | 2004-01-03 13:26:07 +0100

Dobra, chcialem dobrze ale skoro tak.. Nie wrzuce juz zadnego filmu z q1, nara wam :P

iMMortal | 2004-01-03 13:39:36 +0100

:[ zla interpretacja Baks'ik2004

baxowy | 2004-01-03 13:43:47 +0100

mam nadzieje ;)

jutro nowa porcja filmow :o

Panplayer1 | 2004-01-03 15:07:10 +0100

CO do drugiego filmu - po co dajesz link jak jest hujowy? :O Daj lepiej link do dobrego filmu - wtedy sie bedzie sciagalo, nie rozumiem po co opisywac hujowy film - ludzie go nie sciagna wnioskujac z opisu. Tak samo jak Szakal - daje linki do map, wsrod nich takze sa sznurki do map hujowych - po co dawac linki do hujowych rzeczy? Tylko dlatego ze one wyszly?

Gravatar

.... | 2004-01-03 15:20:45 +0100

Film z q1 own :] Baks wrzucaj tyle super pozycje:]]]]]
czyt. AnhillatioN, surala_n14_q3ctf

Tramal | 2004-01-03 15:30:18 +0100

Personally Owned - nie moge ściągnąc tego filmu

Gravatar

Chingachgook | 2004-01-03 15:37:51 +0100

Film trwa 20 min. Koleś licząc tylko czysty czas gry pokonuje q1 w nieco ponad 12.5 min !!!!

Szkoda tylko że film nie jest z pova tego bohatera

damndog | 2004-01-03 17:13:25 +0100

sciagnij sobie demka ze strony, do ktorej podalem linka....

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2004-01-03 18:42:14 +0100

Co zrobić żeby ten 1 film chyba Personally Owned ściągnąć FlashGet'em?

rkniunia | 2004-01-03 19:56:57 +0100

wogole jak sciagnac wchodze tam szukam po linkach i nie mgoe sciagac :ASDS

Gravatar

KieszonkowyZabojca | 2004-01-04 00:17:08 +0100

Poje**ło ich że ja będę zrzucać 339 mega :D:P

MaxDamage | 2004-01-04 03:14:58 +0100

Eh >F U C K Tera nie da sie zassac 1 filma

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63