ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



L*Warmach1ne

pon, 12 sierpień 2002 20:39:26 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jak pewnie wiecie sprawa z panem L*Warmach1ne się skomplikowała. Otóż spora część z Was po analizie dema doszła do wniosku, że nie używano na nim wallhacka. Sam pan Warmach1ne w kilku rozmowach ze mną zaklinał się, że nie używał wallhacka podczas gry online.

Ponieważ nasza redakcja nie jest zainteresowana szarganiem reputacji uczciwych graczy, a wręcz przeciwnie, wnoszę tym samym sprostowanie.

Zastosujemy więc tutaj zasadę domniemania niewinności - czyli wobec braku dostatecznie przekonujących dowodów uznajemy, że pan Warmach1ne nie używał wallhacka.

Redakcja q3org ze mną na czele wobec takiego obrotu sprawy składa przeprosiny na ręce pana Warmach1ne. Przeprosiny dotyczą zbyt pochopnej publikacji dema.

Wszystkim nam udziela się atmosfera panująca obecnie na scenie. Zakładamy nieraz jedynie na podstawie dobrego lub zaskakującego aima używanie zbota przez przeciwnika, nie patrząc na to, że gracz jest albo w formie albo ma dobry dzień. Trzeba jednak zachować trochę zimnej krwi, bo zniszczymy się sami jeszcze przed wyjściem nowego PR.

Nie będę już tutaj wymieniał winnych tej sprawy, do których też się zaliczam - ale sobie mam do zarzucenia jedynie zbyt pochopną decyzję, chociaż po pierwszym oglądnieciu dema nie miałem wątpliwości co do wallhacka - widzieliście niektóre akcje sami. Tak samo zbyt pochopnie postąpili autorzy dema. Nawet jeśli pan Warmach1ne używał wallhacka na podstawie tego dema nie możemy go o to oskarżać. Tak więc proszę wszystkich o odwołanie oskarżeń wobec gracza Legionu i umożliwienie jemu swobodnej gry online.

Oczywiście nadal każde demo które wpadnie nam w rękę, od dziś po bardziej wnikliwej analizie, zostanie tutaj opublikowane, o ile bez cienia wątpliwości zostanie na nim wykryty zbot.

Kain | 2002-08-12 20:56:28 +0200

Może wreszcie ktoś zrozumie że demo o niczym nie świadczy i tak naprawde to na razie niestety niemożliwe jest żeby komuś udowodnić winę.A widze że dzieje się bardzo źle i jak tak dalej będzie to w końcu okaże się że nikogo nie zostanie na żadnym servie.

Shadow | 2002-08-12 20:58:22 +0200

Nasza scena chyba popada w psychoze. Na servach juz zaczynają sie gradki, nagrywac dema szukamy zbota. No sory to juz nie ma sensu trenowac żeby być naj naj bo zbanuja cie na wszystkich servach. Ludzie jesli bede miał zajebisty dzień i bede miał około 85 % z raila to dostane bana? Niexle sie zaczyna Zbiorowa psychoza!!!
Pozdrowionka =:-]P

bodo | 2002-08-12 21:33:20 +0200

Wiedziałem że się ebdzie wypierał. Cóż niech bedzie mnie czazsem tez posądzają o zbociarstwo jak mam dobry dzień i na 80 raili wloze ponad 60 :D Zdarza się........
Ale z mojego pova to demko jest smieszne.

bodo | 2002-08-12 21:34:22 +0200

Rozz on nie jest warmaschine :D
Tylko warmachine jakby co :D

Gravatar

imbaczek | 2002-08-12 21:34:28 +0200

jak w CS-ie...

dinhkertal | 2002-08-12 21:39:21 +0200

wtedy by sie czytalo warmaszine

Gravatar

Yond3r | 2002-08-12 21:54:30 +0200

Chwała Bogu!...Sprawiedliwosci stało sie zadosc...Rozz nie dales sie jednak psychozie.Prawdziwy profesjonalizm i zdrowa bezstronnosc.

Senior | 2002-08-12 21:54:32 +0200

I slusznie - ostroznosc wskazana Rozz. Obawialem sie wlasnie, czy aby ta walka ze zbociarstwem nie przeksztalci sie w "polowanie na czarownice". Inkwizycja ma do dzis przechlapane za nadgorliwosc. Cheat'erstwo winno byc niszczone ale... wiecej Rozzwagi - pozdrawiam :)

Gravatar

Warmach1ne | 2002-08-12 21:55:28 +0200

Dorian , Bodomic ...... niezwykla orientacja :D doceniam to :)

Gravatar

StaryOrgowicz_324 | 2002-08-12 22:47:20 +0200

ej to moje demo mzoe tez tak sprawdzicie profesjonalnie bo mi sie niewidzi ze ja gram ze zbotem mialem tylko timerek
do huja pana no wezcie to mje demo i przeanalizujcie u profesjonlistow jak przystalo na porzadnych ludzi po przyznam sie ze mialem wtedy dobry dzien i kilka fajnych fraow to ze 666 dostalo po dupie to juz niemoja wina ze musza wyskaiwac ze mam zbota a moze jeszcze mam neiwiem co tam jest jeszcze moze mam kody na niesmiertelnosc i na wszystkie broni a moze na latani:D pozdro

dinhkertal | 2002-08-12 22:48:22 +0200

ahahaha zbocie ty :PPPPP ja sie niemieckiego ucze 3 lata i wiem ze

dinhkertal | 2002-08-12 22:49:40 +0200

warmashine to warmaszine :D jeblo mi sie mycha :p

Gravatar

StaryOrgowicz_324 | 2002-08-12 22:51:38 +0200

a co do wypowiedzi jesusa w newsie o mnie to wcale niemam takiego zajebistego sprzetu muzycznego sluchawki techniksa i muzyczna sandblaster laiw platinium:D
ale moim zdanie bardzo dorze slcyac jak siedze na ra i gosc idze od spawary to slysze na luzaka:D

dinhkertal | 2002-08-12 22:54:16 +0200

No rzeczywiscie dostali po dupie :D

dinhkertal | 2002-08-12 22:55:39 +0200

ja gram na glosnikach ktore stoja 2 metry za mna :D

Shadow | 2002-08-12 22:57:19 +0200

Jak tego nie znawać psychozą ? popatrzcie jak wyglądają komentarze do niusów. Chodzi dokładnie o ilość. Jesli jest cośpisane w sprawie jakiegos zbota amibota czy slugbota to sa dziesiątki komentarzy a do innych niusów jest moze 3-7 czasami więcej. I jak to skomentować? ja odświerzam komentarze i czuje sie jak na czacie ciągle jakies nowe komentarze co pare minutek. Życze spokojnej nocy
Pozdrowionka =:-]P

SAI4H | 2002-08-12 23:21:39 +0200

zbanowac wszystkich po co sie meczyc ze zbotami ban for all quakers :D

Gravatar

StaryOrgowicz_249 | 2002-08-12 23:25:40 +0200

s4!b0t ty to masz najebane zbanowac wszystkie serwy
a jak @#$% graja z cafe chociaz ja niegram ale inni to co maja powiedziec zastanow sie co pierdolisz bo smierdzi ten twoj
komentaz

Gravatar

StaryOrgowicz_285 | 2002-08-12 23:25:55 +0200

heh... sch1zm... analizowalem Twoje demko i nie przekonasz mnie juz. |FF| na newsa o moim avi jest 40 :D

Rozz | 2002-08-12 23:32:49 +0200

Yep, pan sh1zm to akurat ewidentnie wallhack :-}

putek | 2002-08-12 23:40:06 +0200

no jako cl L pozostalo mi podziekowac za... profesjonalizm jak to ktos napisal:)... i co najwazniejsze za umiejetenosc przyznania sie do bledu i przeprosiny... dla War'a oby tak dalej... good job... pozdrawiam (Rozz co do specow miales racje:) cya

Lucas_1 | 2002-08-12 23:42:14 +0200

Coz Rozz - jak chwalic nie bede - bo jak juz dawno pisalem - takimi oskarzeniami cala polske zbanujecie... To sa delikatne sprawy i nie mozna szybko i z rozglosem... Tak czy siak plus - ze potrafisz odkrecic bajzel..

Gravatar

StaryOrgowicz_324 | 2002-08-13 00:35:18 +0200

dorian jak juz co to pierwszy mecz byl na pro6 oczywiscie z klanem 666 w ktorym mnie zbanowali za zboty
druga mapa to ospdm5 a dopiero trzecia mapa ospdm6
na pro6 wygralismy 40 na ospdm5 tak okolo 25
a na oppdm6 przegralismy a w mapach bylo 2:1

Gravatar

StaryOrgowicz_37 | 2002-08-13 01:20:43 +0200

calkiem was pojebalo z tymi wall hakami :/ oskarzacie przepraszacie :/ bosh :d

bodo | 2002-08-13 08:14:04 +0200

Uważam że sprawe rozwiązałoby postawienie każdego serva w polcse na pure 1 i ospauth 1 tak jak obecnie stoi atmosfera.pl bo juz polowa moich kompanow nie moze tam grac, bo uzywa jakis pakow, nawet takich co zmieniaja kolor broni i skinow :d
To by zapobiegło nadciągaja cemu horrorowi........

Gravatar

StaryOrgowicz_285 | 2002-08-13 10:05:27 +0200

bodom1c... wiekszosc serwow jest na pure i opsauth 1 i to daje tylko tyle, ze nie dzialaja jakies timery itp. Inna sprawa, ze zbociarze i tak moga tam wejsc, wiec jedyny ratunek to PB na serwach z WŁĄCZONYMI funkcjami ochrony albo oczekiwanie na nowy Point Release

Gravatar

shopa | 2002-08-13 10:14:15 +0200

za co go przepraszacie? Za to ze jest znanym graczem ? Jego Wallhack byl bardziej widoczny nish u Schizma i co ?
Schizm dostal bana a Warmachine Przeprosiny.......... za to ze jest w lepszym klanie ?

Gravatar

Warmach1ne | 2002-08-13 11:15:06 +0200

Shopa ty chyba masz oczy w 4 literach ........... albo nie wiesz nic o q3 ...... zobacz demo mag'a shizma i nie bede wymienial kogo jeszcze i porownaj ..... a tak btw .... jeszcze na scenie q3 twojej ksywy nie widzialem wiec prawdopodobnie jestes jakims fejkowcem , a jezeli chodzi o klan to klany nie maja nic do tego ......

MaxDamage | 2002-08-13 11:40:43 +0200

A mnie zaczyna jush wkurwiac ta ciagla wojna - "Ty zbociarzu" , "On mial wallhacka" , "on jeszcze cos tam @#$% mial" . Bez kitu ludzie opanujcie sie. A niech se ma zachowajcie to dla siebie . I tak granie w q3 po necie nie stanowi o wyzszosci danego klanu - ofkoz w sprawie meczow typu 666 vs Koziolki Matolki zwyciezca jest pewny natomiast keidy graja podobne klany uwazam ze sprawe rozstzyga jedynie LAN i to parodniowy. Wkurwilem sie dlatego ze nie mialem kompa prawie miecha w zamian 256ddr i gf4 TI , wchodze sobie na moj kochany serwis pacze i co widze? Co trzeci news - Ten **** Zbociaz lub ladniej Taki i taki uzywa zbota . Eh . A niech sobie uzywa , pojedzie taki na lan zagra z wami i zobaczy ze zbot nie poplaca. Natomiast dajcie sobie spokoj z pisaniem o tym na orgu. Zapusccie sobie carme 1 z mooza na max i wyzyjcie sie. I przestancie rezac zbiociazy. Nie sa warci zuuzywania klawiszy na klawie... Ehhhhhh. Peace Ludziska.

dinhkertal | 2002-08-13 12:13:03 +0200

Ahahhaa zalosne dzieciaki :P

Gravatar

StaryOrgowicz_324 | 2002-08-13 12:29:44 +0200

shopa on niejest w lepszym klanie aq bylo lepsze niz L dostali duzo razy po dupie nietwierdze ze my tez od niech neidostalismy ale oni wiecej razy:DDd

rooseck | 2002-08-13 13:34:48 +0200

w koncu sie zalogowalem :D
z bot sux. uormaszinowi trzeba wybaczyc.
shizmowi tyz.
magikowi nie :P
fak mag. :D

Gravatar

StaryOrgowicz_263 | 2002-08-13 16:33:25 +0200

wg mnie to byłwallhack (czy jak to sie zwie)
te demko rzeczywisice jest bardzo wyraźne

putek | 2002-08-13 17:30:04 +0200

schizm wywnioskowales to po meczach 2v2? ze aq lepsze od L?:DDD lol to dlaczego sie rozpadlo skoro tak dobrze gracie ... jeszcze nie wiadomo z czym wlaczonym... opinie ktory clan lepszy pozostaw do tad az zagrasz z danym clanem na LANie, wtedy OK, jestescie lepsi...(nie wiem od kogo ale jestescie) cya:DDDDDDDDDD

Gravatar

StaryOrgowicz_324 | 2002-08-13 17:32:17 +0200

putek:D po 1 to aq sie nierozpadlo tylko sie polonczylo z c4 i teraz jest nazwa c4
po drugie to mozemy zagrac na necie 4v4 tylko niech mnie odbanuja:DDDDDDDDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63