ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



L4F#7 i ProMode?

czw, 24 listopad 2005 23:34:25 | Autor: mhr | Quake 3 Arena

Już niedługo, bo 28-30 Grudnia

odbędzie się kolejna siódma już edycja LanForFun.

LAN Party jest imprezą dla ludzi lubiących spędzać wolny czas ze znajomymi grając w sieciowe gry komputerowe. Przywożą swoje komputery (jest to warunek uczestnictwa) i przez wiele godzin oddają się swojej ulubionej rozrywce.
Miejsce się nie zmieniło. Cała impreza odbywać się będzie w PWSBiA przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie. Dokładnych szczegółów jeszcze nie znamy, ponieważ są w przygotowaniu (nagrody itp.). Na tą chwile w liście gier nie znajduje się nasz kochany ProMode, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby ten los odwrócić i spotkać się raz jeszcze w doborowym towarzystwie przy ulubionej grze. Wszystko zależy teraz od nas graczy, potrzebujemy minimum 16, którzy zarezerwują sobie miejsca w turnieju. Jeśli i Ty chciałbyś spróbować sił w jednej z ostatnich ProModowych imprez to napisz w komentarzu pod newsem na ORGu, że jesteś zainteresowany udziałem w turnieju. To by było na tyle. Z tego miejsca zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym turnieju.

Właśnie dostałem informacje że prawdopodobnie będzie możliwość wypożyczenia monitorów. Ma ich być około dwudziestu sztuk, o wypożyczeniu monitora decyduje data opłacenia uczestnictwa. No i żelazna zasada kto pierwszy ten lepszy. Jest jeszcze jedna na rzecz na którą warto zwrócić uwagę LANOWY AUTO-STOP - kto, skąd jedzie, może Cię zabierze?.

WEJŚCIÓWKA
65 PLN/os. (przy przedpłacie na konto do 19.12.2005, godz 23:59)
75 PLN/os. (przy opłacie na miejscu w dniu imprezy)

ryyyAv | 2005-11-24 23:36:05 +0100

Szkoda ze nie w Katowicach

sYnth|Bubu | 2005-11-25 00:43:52 +0100

No mhr duzo lepszy news niz ostatnio, znacznie mniej bledów i wogole.
gj.

Gravatar

b4m | 2005-11-25 00:49:51 +0100

LANOWY AUTO-STOP - kto, skąd jedzie, może Cię zabierze?. fajna opcja jedzie ktos z okolic katowic ??

KaszaWspraju | 2005-11-25 01:33:28 +0100

bede na 100% po poznaniu ma ochote na jeszcze

aromat | 2005-11-25 07:01:51 +0100

85% będe ;) play more promode ?:P heh

bryan | 2005-11-25 08:45:38 +0100

do zobaczenia w takim razie kasza :D

Mav_8217 | 2005-11-25 10:34:41 +0100

Cholera, też bym sobie pojechał, ale ciężko będzie ;)

Poza tym, trochę nie miałbym w co grać, bo nie ma vq3 =(

Gravatar

cin | 2005-11-25 11:54:04 +0100

nie ma vq3 :S to moze vq4 ? :D
narazie jade tylko jako kibic dla jajogłowych :S

ExeLLenT | 2005-11-25 13:10:06 +0100

jedzie ktoś z bydgoszczy ?? A moze jedzie ktoś z wdupeheyowiczów ? jak tak to jade na bank mimo ze cena jest masakryczna

ramm | 2005-11-25 17:45:33 +0100

tak btw :-) nie ma kibicow na L4F sala jest zamknieta w całosci - dla uczestnikow jedynie. No i przynajmniej na l4f6 nie bylo osobnego pokoj na jakis telebim czy co. zreszta kibicow tez nei bylo ;D po so ja to pisze:D?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63