ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



L4F World Gamers: Zik - Mistrzem Polski

sob, 14 lipiec 2007 12:59:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Wygląda na to, że ktoś tu znowu zdobył w naszym kraju tytuł mistrza Polski, a większość serwisów nawet nie raczyła tego odnotować. No, może poza prominentnym eSports.pl, za którym nasz serwis wyjątkowo uzupełni lukę kategorii newsów. Innymisłowy: jeśli masz ciągoty redaktorskie to śmiało zgłaszaj się do pisania. A teraz pora na informację dnia sprzed tygodnia. Zik okazał się najlepszym graczem Quake 3 1na1 w stolicy podczas kolejnej edycji L4F, okraszonej nazwą World Gamers.


Maciej Jakuć przybyły, aż z odległych kononowiczowskich kresów, przytargał do Warszawy, a dokładniej do imponującego gmachu Politechniki Warszawskiej swój mega-pro-16generacji-PC, jedynie po to, aby sprawić lanie lokalnemu mistrzowi, a raczej jego zastępcy (nieznanych bliżej powodów Rutt nie raczył zawitać na LanParty), r1valowi, znanemu również jako "najdokładnieszy czasomierz na necie" (złośliwi mniemają, iż używa specjalnego wykresu wspomagającego, w istocie nieporównywalny z niczym innym znanym ludzkości, arcytrudny proces matematycznej kalkulacji pojawiających się na każdej mapie przedmiotów - patrz: przykład).
Uściślając: Zik z PGS.PokerStrategy.cc pokonał, 8 lipca o 4 nad ranem, reprezentanta Fear Factory - R1vala, 2:1. Poniżej szczegółowe wyniki.
• ztn3tourney1 - 17:10

• hub3aeroq3 - 23:35

• pro-q3tourney4 - 12:2
Demek brak. Jak tego dokonał? Zajrzyjcie do periodyku CD-Action-Tipsomaniak, aby odkryć mistrzowską taktykę.
Wicemistrz Polski ponoć do dziś nosi znamiona porażki widoczne na jego facjacie. Nie uczynił tego jednak Zik, ani nikt inny, lecz jego własna klawiatura na której zapadł w błogi sen. W południe sen z jego powiek spędziło pytanie "kto u licha dał pro-q3tourney4 do listy map?". Tak czy inaczej - gratulacje należą się obu finalistom. Tradycyjne gg, chłopaki.
Źródła: eSports.pl/pgs.ps.cc

RauL | 2007-07-14 14:57:54 +0200

no to freak_ ktoś wreszcie Cię zdetronizował :P

furi | 2007-07-14 15:02:18 +0200

Lepsze prot4 niz te zjebane dm13 :E

soviet | 2007-07-14 18:43:46 +0200

Nice, btw może i czasomierz, ale nie tylko na necie w końcu huba młody wygrał...

erik. | 2007-07-15 07:59:51 +0200

no to gratulujemy zikowi wszyscy krzyczzmy OooooooooOOOOOOOoooOOOOOooo rece w gore o/ ;D

Gravatar

FF|r1val | 2007-07-15 12:04:34 +0200

loool ^_^ nie spieszyłeś sie z napisaniem ;]
Po pierwsze ani ja ani zik nie graliśmy na swoich kompach :D
Po 2 co mój brat napisał pyknąłem go na hubie a ztn'a za bardzo na lajcie zagrałem =/
i po 3 to była fajna impreza tylko szkoda że w q3 grałem tyle co ten turniej=/

move | 2007-07-15 12:57:02 +0200

zik grał defence'a jak nie zik... co sie dzieje sie?
btw: demka sa na esports.pl - dzis ogladalem.

freak | 2007-07-15 13:38:52 +0200

rival tak sie sklada, ze ja jestem na wakacjach i siedze akurat teraz w jakies walacej pocie kafe zeby sprawowac relacje ze swiatka ku3 innym posjonatom :S niby nie narzekam, ale niektorzy siedziacy w domu mogliby ruszyc zadek i skrobnac chociaz raz w tygodniu newsika :SAD

Gravatar

FF|r1val | 2007-07-15 16:57:59 +0200

a to zmienia postać rzeczy ;] spoko freak =p tylko nie wiem czemu nie byłeś na l4f ? byłem na 100 % pewien że wpadniesz =o

freak | 2007-07-15 17:29:57 +0200

akurat byłem w Krakowie :F

b3d | 2007-07-26 15:47:54 +0200

no to teraz zik może dojść do dinhz i być podwójnym miszczem :Asd

Gravatar

mcz | 2007-07-28 14:33:41 +0200

za wysokie progi ;]]]

Gravatar

XenoX | 2007-08-18 22:36:18 +0200

hi all
szukam klanu niejstem bardzo dobry ale sie ucze:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63