ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



LAN Europa - nagrody q3 1v1

nie, 04 maj 2003 11:34:22 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Znane są już oficjalne kwoty pieniężne, które zostaną przyznane pierwszej piątce Quake 3 1v1 na Lan Europa, które już pod koniec lipca w Strasbourgu:

1. 3000 €

  1. 2000 €

  2. 1000 €

  3. 800 €

  4. 500 €

Zatem kto powalczy o te pieniążki? Czołówka światowa! Poniżej lista graczy, którzy wezmą udział w turnieju:

  • M19*LeXeR
  • Polosatiy

  • b100-dracula

  • All*Z4muZ

  • fazz

  • cK-dkphenom

  • reebHimself_

  • if22

  • AllpaCt

  • sid

  • dreg

  • eoe`diablo

To oczywiście nie cała lista. Nad występem wachają się jeszcze takie gwiazdy jak choćby Cooller (zwycęzca QLAN 1v1), uNkind (zwycięzca WCG 2002) i ZeRo4 (nie trzeba przedstawiać). Miejmy nadzieję, że turniej będzie stał na dobrym, wysokim poziomie i będzie na co popatrzeć. Powodzenia!

pepz | 2003-05-04 11:40:43 +0200

jakby cooler unkind i zero4 sie zgodzili to by byla dopeiro jazda :o

Dud9k | 2003-05-04 12:44:59 +0200

i tak wygra .....

.gogi | 2003-05-04 12:48:47 +0200

jedzie tam jakis polak np mario albo matrox ?:)

SAI4H | 2003-05-04 12:50:01 +0200

Nie sadze. ;/

jordan | 2003-05-04 12:51:24 +0200

Za wysoki poziom jak na polskich graczy.

cih | 2003-05-04 13:00:48 +0200

wcale nie za wysoki poziom tylko brak doswiadczenia. taki mar1o np. by zasiadl do meczu z lexerem to by zapewne nie mogl opanowac nerwow i by wtope zaliczyl od razu, chociaz mozliwe ze umiejetnosci ma duzo wieksze od niego :) takie jest moje zdanie

shiv | 2003-05-04 13:08:45 +0200

wodki mu:)
pewnie ze mario czy matrox spokojnie moga pojechac poziom maja wysoki a na takim turnieju nabiora doswiadczenia , ktore na pewna im sie przyda.

SAI4H | 2003-05-04 13:17:12 +0200

tu nie chodzi o skill, tylko o kase, a raczej jej brak.

jordan | 2003-05-04 13:18:58 +0200

matrox to może bo ma już jakieś doświadczenie, ale mario to lana nie umie grać, a jak by grał to pewnie mu rece by odpadły z tego trzęsienia. za mało polacy grają z takimi ludźmi jaki są, lexer, b100.death, itp..

.gogi | 2003-05-04 13:38:53 +0200

polacy maja zajebistego skilla ale brak kasy na wyjazdy za granice ;(

Gravatar

XariS | 2003-05-04 14:27:53 +0200

;-) a czemu mnie nie ma na tej liście ?? :-|

Gravatar

|BP|Arzach3l | 2003-05-04 16:38:21 +0200

A gdzie rocketboy i Chip? Zwłaszcza rocketboy, udowodnił na WCG, że jest jednym z najlpeszych duelowców świata, co do poziomu Polaków, uważam że matr0x mógłby spokojnie nas reprezentować, jednak mogłyby go zawieść nerwy tak jak na WCG ;(

SAI4H | 2003-05-04 17:41:25 +0200

Lista, jak napisalem w newsie, nie jest jeszcze zamknieta, wiec moze.. Co do matroxa to on i mario bylby moim zdaniem mile widziany przez polskich graczy.

lecho | 2003-05-04 19:01:56 +0200

Gratuluje refleksu, pisalem o tym chyba z 3 tygodnie temu, a o samym Lan Europa ponad miesiac :D

SAI4H | 2003-05-04 20:18:04 +0200

To co mowisz jest bardzo ciekawe, bo na ESR bylo to dopiero w piatek. :)

acci | 2003-05-07 14:05:58 +0200

co do matr0xa to matrox jedzie na 100% :/, wolalbym jakby jechal na cpma lan europe czy cos ale tu jest wiecej kasy do wygrania ;d ;/

matr0x | 2003-05-07 14:07:34 +0200

Jakby co to ja sie wybieram do niemiec na lan europa :)))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63