ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



LAN Party Kraków

czw, 31 lipiec 2003 00:14:34 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Szykuje się kolejne, po augustowskim, LAN Party. Tym razem rzecz będzie działa się w Krakowie, a to już niedługo, bo .. JUTRO! Tak więc będzie to raczej oferta dla graczy z Krk i okolic. Tak więc lanowanie odbędzie w caffe "Arena", która jest wyposażona w 25 maszynek typu AMD XP 2000+, GF4, 256DDR, monitory 19'', a żeby móc na nich pograć w q3 będziecie musieli zapłacić tylko 8 zł. Na miejscu ujrzycie twarze takich graczy jak: eddie, bebus, boloman, yaboll, ren, crux i shm. To chyba wszystko, poniżej podaje adres kafejki:

  • Kraków, ul. św. Filipa 25 - START o godzinie 22:00 !!

Aha, jeszcze mała uwaga: "Napoje wyskokowae należy przynieść we własnym zakresie, dla zwycięzcy przewidziana nagroda w postaci torebki na wymioty" - hmm.. zachęcające. ;)

Yaboll | 2003-07-31 00:24:18 +0200

Dla zaoszczenia apetytu dodam 2 zdjecia samej caffe:

--- Click 1 ---

--- Click 2 ---

matr1x | 2003-07-31 00:50:48 +0200

pozdro dla bolka i rena
chlopaki wypijcie za mnie :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-31 01:21:28 +0200

bardzo ladnie tam :D
ale nagrody tez dobre :D

sYnth|Bubu | 2003-07-31 01:50:32 +0200

ja chce bolomana zobaczyc!!!!
:]

putek | 2003-07-31 04:05:57 +0200

eeeeeeeeeeee chlopaki, jade na wakacje a Wy kurde jakos tak nie baldzo:PPP zrobcie jak przyjade jeszcze jedno;) chetnie Was odwiedze. cya
edit: Ybaoll'a to bym chcial poznac, jak cos next time moze bym przyjechal ;D

mess | 2003-07-31 07:52:31 +0200

eee ale to juz nie jest lan party ^^

amir | 2003-07-31 10:20:48 +0200

hehe dzien przed tym muwia ze cos takiego jest :D

Gravatar

bebus | 2003-07-31 11:10:09 +0200

fajnie, ze ze strony dowiaduje sie o tym, ze bede ;D

bolomanrsquoek | 2003-07-31 11:28:30 +0200

beba :ADAs

Gravatar

n3*drag | 2003-07-31 12:35:46 +0200

no to moze wpadne

Szczawson | 2003-07-31 13:05:03 +0200

wezcie rure

s0thek | 2003-07-31 13:32:49 +0200

a ja jestem swiety :>>>>>>>

[Q] | 2003-07-31 13:58:18 +0200

samo vq3 widze - o wlee - moze wpadne sie przywitac

zablotzky | 2003-07-31 14:22:55 +0200

ile jest kompterow i czy mozna sie "wbic" an impre i czy trzeba pic? :)

NEC|Ly5y | 2003-07-31 14:32:14 +0200

zrobcie z tego turniej w pizdu :))))) sponsora znajdziemy np firma "DUREX" :D

mem | 2003-07-31 15:10:21 +0200

trzeba bylo to powiedziec jak wszyscy byli w rzeszowie :D, i najlepiej bylo je robic dzien po turnieju, pare osob by wpadlo np. ja :D

bolomanrsquoek | 2003-07-31 16:21:57 +0200

wpasc mozna, kompow styknie dla kazdego, pic nie trzeba ale pewnie i tak wiekszosc bedzie :DDD pozatym lan to przesada, ma to byc calonocne granie polaczone z dobra zabawa D:

Szczawson | 2003-07-31 16:26:31 +0200

dobrze ze to nie dzis bo biby som...

bolomanrsquoek | 2003-07-31 16:36:37 +0200

nocka rzecz jasna z piatku na sobote :)

Gravatar

bebus | 2003-07-31 16:56:58 +0200

impreza pod patronatem Radia Maryja, ktore to bedzie glownym sponsorem. nagroda jest wywiad z ksiedzem rydzykiem ;)

Gravatar

n3*drag | 2003-07-31 17:40:25 +0200

no albo jego helikopter:D

bolomanrsquoek | 2003-07-31 17:44:46 +0200

glownym organizatorem i naszym miejscowym wodzirejem bedzie bebus, panowie oklaski !:DDD

Gravatar

pigulson | 2003-07-31 19:11:20 +0200

spox ze ktos o czyms takim pomyslal.Wrescie zobacze twojego pyska bolek:D nawalimy sie jak skurwysyn biore 0,75 i mozemy posiedzieC:D

Yaboll | 2003-07-31 21:24:42 +0200

Mysle nad zabraniem ze soba kolezanki flasi, ale chyba skonczy sie na 9 browarach :)

PS. Striptisu nie zrobie bo mnie nerki napier.....

bolomanrsquoek | 2003-07-31 21:49:43 +0200

pigulec odezwij sie na gadu badz wpadaj jutro o 22 do areny

Gravatar

afeg | 2003-08-02 18:23:27 +0200

heh co tu napisac ..... jeszcze nie widzialem tylu pijanych qłejkofcóf najlepiej 3ymał sie Bebus :P

Yaboll | 2003-08-03 01:28:30 +0200

Co ta wodka robi z czlowieka......
Ehh dalem popalic.... :)

PS. Tu jest Polska - tu sie pije. Quakerzy to wcale nie takie boty ktore nie odrywaja dupy od krzeszla i oczow sprzed monitora.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63