ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Lan4Fun - szósta odsłona

czw, 07 lipiec 2005 13:09:47 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Kilka minut temu dotarła do mnie informacja o szóstej już edycji LAN4Fun, która odbędzie się w dniach 29-31 lipca w Centrum Konferencyjnym PWSBiA w Warszawie przy ulicy Bobrowieckiej 9. Impreza ta ma być wyjątkowa, od strony organizatorów wszystko zapięte na ostatni guzik, dobra zabawa i oczywiście niezapomniane przeżycia. Wśród wszystkich gier znajdzie się oczywiście nasz kwak, pod nazwą Quake ]|[ Arena - Duel Combat*. Jak sama nazwa wskazuje będą to rozgrywki w trybie 1v1 z systemem double-elimination: "best of 3" (do dwóch wygranych) oraz w finale "best of 5" (do trzech wygranych). Trochę dziwi timelimit, bo wynosi on zaledwie 10 minut. Powracając do samego, Lanu, będzie możliwy nocleg oraz barek z wyposażeniem;) Strasznie przeraża mnie cena, jaką musimy wpłacić za udział(75zł/os.), lecz nie wiem do końca, co jest zawarte w tej wejściówce. Co do nagród organizatorzy zapewniają, że będą one bardzo atrakcyjne(patrząc na nagrody z Cs'a jestem skłonny przychylić się do tych zapewnień). Pewne nagrody są już znane: firma Kingston wzbogaci zwycięzców o zestawy pamięci RAM DDR2 PC533 o pojemności 512 MB, natomiast iiyama 17-calowy monitor LCD ProLite E431S-B3, o czasie reakcji matrycy 8 ms (click). Oprócz tego Logitech ufundował zestawy (myszka Logitech MX518 + słuchawki Precision PC Gaming Headset). Aha i uwaga: to nie wszystko! Nagród będzie jeszcze więcej.
A oto jak *
CSPL|Ciechu
, jeden z pomocników org. zachęca do przybycia na L4F.

"Wpadajcie na L4F, bo nigdzie nie znajdziecie takiej imprezy. Turnieje, gra ffa, brak rodziców. Obiecujące nagrody! 3 dni ostrej zabawy."

Na koniec ważniejsze informacje dotyczące samego turnieju:

  • Data:

29-31 lipca 2005
* Miasto:

Warszawa
* Miejsce:

Centrum Konferencyjne PWSBiA ul. Bobrowiecka 9(mapka powyżej)
* Godzina:

Start - 9:00
* Wpisowe:

75 zł/os.(przy przedpłacie na konto) oraz 85zł/os(przy opłacie)

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich chętnych do wspólnej zabawy i rywalizacji!

Mav_8217 | 2005-07-07 13:17:15 +0200

ładny nius ;) Szkoda, że tak wcześnie i chyba nie pojadę =o

rav | 2005-07-07 13:23:32 +0200

Czy przy punkcie o nazwie Wpisowe nie wystapil przypadkiem blad ? o_0

MateoMartinezz | 2005-07-07 13:42:24 +0200

świetny news - GJ akk0

Gravatar

avek | 2005-07-07 13:46:05 +0200

o lol tl 10 ? :D , wpisowe 85 zl :SSS

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-07-07 14:16:22 +0200

ale przesadzili z wpisowym ....

GaD | 2005-07-07 14:21:05 +0200

Ale kompa nie trzeba juz targac ze soba nie ?

Gravatar

L4F_PM | 2005-07-07 14:42:34 +0200

Komputer trzeba zabrać. Dodam jeszcze że nagrody przytoczone w newsie nie są przeznaczone na CS. Są to nagrody jakie będą do wygrania w czasie imprezy. Która przypadnie do którego turnieju, ogłosimy wkrótce. :)
Pozdrawiam i do zobaczenia w celowniku.

fhantom | 2005-07-07 14:48:09 +0200

te wpisowe to chyba jakiś żart :-/

bizz | 2005-07-07 15:55:00 +0200

ha! turniej w mojej szkole :D

dinhkertal | 2005-07-07 16:28:14 +0200

A może by zorganizować jakiś turniejos TDM? na sete byłoby w @#$% chętnych ludzi ! Tylko że wpisowe jednak... ciut sporawe... może jednak da się mniej? 50 dych powinno wystarczyć juss chociarzi tak dużo (tyle było na poprzeednich lanach :P)

GaD | 2005-07-07 16:59:46 +0200

daj se siana z tym tdm, kogo to interesuje ?;asd

Gravatar

avek | 2005-07-07 21:48:07 +0200

wpisowe to przejebana sprawa ...

Gravatar

rutt | 2005-07-07 23:23:54 +0200

a moze CA? :sd

forest | 2005-07-07 23:27:59 +0200

wpisowe 85 zl :O

doliczajac dojazd, to no way :x

ren | 2005-07-15 17:30:27 +0200

.::::::::::::_________+|

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63