ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



LanPart Tczew Q3 - freak nowym mistrzem Polski

nie, 01 lipiec 2007 13:43:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Obrazek

W tczewskim domu kultury, rozegrany został wczorajszego dnia turniej

Quake'a 3 1na1 w ramach LanPart Tczew. Pierwsze miejsce, jakże zupełnie

niespodziewanie, przypadło przyjezdnemu graczowi. Tajemniczy zawodnik z

Kołobrzegu pogromił lokalnych i okolicznych zawodników.

LanPart Tczew Q3 - końcowa klasyfikacja

1 miejsce - freak
2 miejsce - CeTuS
3 miejsce - RobaL

Co na to nowy mistrz Polski? - Veni, vidi, vici - przyszedłem, zobaczyłem, zwyciężyłem.

Źródło: www.lanpart.org/

enjoy | 2007-07-01 14:34:50 +0200

to cetus jest polakiem? bo to jest ten koles od defraga tak? :)

RauL | 2007-07-01 14:42:21 +0200

miszczu_ :D hahaha, no nie pogadasz ; D

avalon | 2007-07-01 15:10:52 +0200

haha wariat a jednak pojechales :D rozslawiaj nasze miasto ! :>

Mav_8217 | 2007-07-01 21:30:31 +0200

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

avalon | 2007-07-02 00:00:43 +0200

"Tajemniczy zawodnik z Kołobrzegu pogromił lokalnych i okolicznych zawodników" to mnie poskladalo :> normalnie jak z jakiegos wladcy pierscieni :)

putek | 2007-07-02 00:01:47 +0200

"Co na to nowy mistrz Polski? - Veni, vidi, vici - przyszedłem, zobaczyłem, zwyciężyłem." Czy to byl zart? Czy akcja ala Sh1elder?? miszcz polski... dobre przy takiej obstawie tunieju. Ja nie znam zadnej z tych xyw;D;D;D

Gravatar

Fabian | 2007-07-02 08:14:09 +0200

buahahahah

RauL | 2007-07-02 09:39:58 +0200

putek bo to prowokacja :P ja np. jestem miszczem polski w SC: BW bo wczoraj na lanie u mnie na chacie pojechałem 7 razy mojego brata :D

putek | 2007-07-02 11:53:39 +0200

wiesz Raul po tym jak dinhz sie wozi to jestem w stanie we wszystko uwierzyc ;D;D;D dlatego wolalem sie upewnic;)

extrim | 2007-07-02 13:31:08 +0200

putek to tak jak ty jesteś mistrzem w lidze urd instagib a żadnego meczu żeś nie zagrał :D

freak | 2007-07-02 14:39:47 +0200

Owszem treść newsa ma coś z prowokacji. Albowiem denerwuje mnie podejście graczy do tego typu turniejów. To moja wina, że Mav (z początku napalony na udział jak Arab na kurs pilotażu), Zik, matr0x i Cooller nie raczyli zawitać na LP Tczew? Sądzicie, że mniejsza to w czymś moją wygraną? Najwyraźniej wolicie wpisywać posty typu "xDDDDDDDDDDDD" pokazujące wasz prawdziwy poziom. Z deka przykre. Ja mimo wszystko jestem dumny ze zwycięstwa i trochę mnie to uwiera gdzieś, co myślicie o tym, że napisałem, że jestem "Mistrzem Polski", skoro przez ostatnie 7 lat w tym miejscu czytałem o samych tego typu podobnych dinzah. To mój mały pstryczek w nos dla niektórych, ja nie onanizuję się teraz przed swoimi demkami. Cały przekrój demograficzny Tczewa obecny w domu kultury mi gratulował (a ten wyposażenie miał jak hotel Annatol, miazga, krzesła jak na CPL/QuakeCon, ba fotele!). Czuć było sportową atmosferę, jestem zadowolony również z nagród, bo 300zł piechotą nie chodzi. Do zobaczenia na finałach HLC w stolicy, mam nadzieję, że z normalnym nastawieniem, nie ala "pro", nie ala "Miszcz Wolski", tylko jako zwykły gracz i równy zawodnik.

MateoMartinezz | 2007-07-02 15:27:32 +0200

gratuluje wygranej

putek | 2007-07-02 18:17:01 +0200

extrim a kto napisal ze ja jestem tam mistrzem? ;lol

opos.brutal | 2007-07-02 21:29:37 +0200

wygral i basta :) szkoda ze sie nikt nie zgadal zeby tam jechac ;/

shiv | 2007-07-02 23:51:06 +0200

bylo mowic ze bedziesz to bym podjechal , mam rzut beretem ;b

pawson | 2007-07-02 23:54:25 +0200

o gnooooooj

Mistrz Polski :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
widzę ze równasz do dinhz gl :DDD

extrim | 2007-07-02 23:59:53 +0200

dobra putson nie sikaj... a czy ja dobrze widze ze robal jest 3 to ten gnojek z ca? :D

freak | 2007-07-03 01:27:21 +0200

nie no pawson nie bądź śmieszny, jestem jedynie skromną gwiazdą z Kołobrzegu i nie zdaje sobie sprawę, że jeszcze daleko mi do gwiazd z dinhz :D

Gravatar

dav1d_aka_latuch | 2007-07-03 12:26:45 +0200

tak to ten robal z insta :P boze przeciez on vq3 nie umie grac LOL :ADSAsad

bryan | 2007-07-03 14:52:55 +0200

jak taki poziom w czolowce duelowej masakryczny to ja chyba wracam do czynnej gry co by swoje ambicje podreperowac
:D

freak | 2007-07-03 15:14:56 +0200

okej, już masz showmatch ze mną na HLC zagwarantowany, lepiej się przygotuj =D

Gravatar

mcz | 2007-07-03 16:54:27 +0200

gratulacje tam..........Mistrza- kolejny do kolekcji..........

niestety putek nasza obstawa turnieju była z wysokiej półki i właśnie w ten sądny dzień dostała srogie baty :Q.. a my zdobyliśmy MISTRZA !!!!!! o/
i sory Bubu :D przytocze tu twój przykład :D zdobyć mistrzowstwo Europy :D:D przez 2 podajrze vo i 1 rozegrany mecz :D to jest mistrzostwo :Q
can U compare this :Q

kos | 2007-07-03 19:58:17 +0200

brawo mistrzu ;d

enjoy | 2007-07-03 20:01:39 +0200

2 i 3 miejsce to byly pikapy zlepione na turniej z oczywiscie dobrych graczy ale czesciowo nieaktywnych od h. wie jak dawna, reszta klanow tez sie reaktywowala po dlugiej przerwie zeby sobie zagrac, wiec jesli to jest silna obstawa no to gratuluje z trudem wywalczonego miszcza polski

PS odnioslem wrazenie ze piszac "zdobylismy" piszesz tez o sobie - przypomnij mi, bo nie pamietam - podstawowy coach byl chory i zastepowales go w ktoryms meczu? czy moze chodzi o wsparcie duchowe poprzez modlitwe?

b3d | 2007-07-04 06:55:14 +0200

miszcze z dizn (czy jakoś tak) oni sOM pr0. !

RauL | 2007-07-04 10:05:08 +0200

są pro bo mają pr0 kołcza xD

Gravatar

CeTuS | 2007-07-04 14:49:12 +0200

a więc tak zdobyłem 2 miejsce ok jest fajnie gram IU , xBattle 2 lata na next lan party postaram się żeby ten mod wszedł na ekran wtedy nie będzie śmiesznie bo będziemy grali po 3 osoby w teamie . Wystarczy że drunk z marconem przyjadą + ja w jednym zespole wtedy napewno nie będzie śmiesznie w to CPMA grałem tego dnia co był turniej q3 map nie znałem ale zajołem 2 miejsce z czego bardzo się ciesze więc teraz możecie mi naskoczyc noobki do zobaczenia za rok w next lan party...

kłaniam się www.allstars.leet.pl

Gravatar

CeTuS | 2007-07-04 14:50:29 +0200

a co do freaka_ dobrze gra na tym modzie i zasługuje na 1 miejsce !

kos | 2007-07-04 20:03:11 +0200

no ładnie z nobami pojechałeś teraz =d

Gravatar

mcz | 2007-07-04 20:31:42 +0200

częściowo nieaktywnych którzy napierdalali all time 3 tyg przed :S..

PS odnioslem wrazenie ze piszac "zdobylismy" piszesz tez o sobie - przypomnij mi, bo nie pamietam - podstawowy coach byl chory i zastepowales go w ktoryms meczu? czy moze chodzi o wsparcie duchowe poprzez modlitwę?

a ja odniosłem wrażenie że mało wiesz ............przede wszystkim o tym kto jest podstawowym coachem S:

po 1) widać że nie śledziłeś screenów z meczy ......
po 2) jak byś spełniał 1) punkt to byś wiedział że oprócz grania w Fateblood (podajże 3 meczi i prowadzenia conajmniej 2 )- więc twoja wypowiedź mówiąc skromnie do tego tematu jest gówno warta? -piss no ofens prowadziłem cały Open cup z wyjątkiem podajże 1 meczu- zajęliśmy 3 miejsce.
po 3) prowadziłem również prawie całą kuhlige.
po 4) kab dostał Fateblood na deser :S.

fajny pickup nas zrzucił do LB
zwykle sie nie przejmuje mało wartościowymi wypowiedziami. Ale czasem normalnie aż oczy piecze.
większość pisząc to słowo (coach)nawet nie ma pojęcia o czym pisze..

GaD | 2007-07-05 20:36:42 +0200

buahahaha

Gravatar

mcz | 2007-07-05 22:29:31 +0200

a Gad ma różowe majty w żółte prążki ;]......

GaD | 2007-07-06 12:04:49 +0200

skad wiesz ?:D

sYnth|Bubu | 2007-07-06 20:48:43 +0200

Gratulacje mistrzu :)

Panplayer1 | 2007-07-06 20:54:16 +0200

CIekawe kto będzie Mistrzem Polski za rok.

THRAWN | 2007-07-07 11:40:20 +0200

piwoszeq !

Gravatar

mcz | 2007-07-07 16:17:13 +0200

pozdro Bubu ;D......

Gravatar

bongus | 2007-07-17 22:09:51 +0200

Witam! :D mam pytanie kiedy bedzie jakis turniej CA ?

SL4VE | 2007-07-27 07:20:38 +0200

Dla mnie news całkiem na luzie i z małą nutką ironii :). Anyways gg freak :).

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63