ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Last destination

pią, 13 czerwiec 2003 09:06:47 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Dodano: Z wyjaśnieniem śpieszę, nie do końca rozumiecie. Mowa jest krótka, odchodzę za horyzont, sam wiatr mnie poniesie. Pisząc jaśniej, kończe działalność na ORG`u. Może kiedyś coś napisze, kolumne, artykuł lub mały wywiadzik. Gdzieś, kiedyś, pewno się zobaczymy.

Szczawson | 2003-06-13 09:09:27 +0200

Robie kafke, zakladam ID-ka , otwieram ORG na pobutke by przeczytac gdzie kto z kim jaki mecz wygral-a tu???TAM DO LICHA pomylilem sajty!
No bardzo mily poetyczny akcencik gosciu:)
Lagrandos i jego kolejne talenty:)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-06-13 09:16:14 +0200

a ja najpierw olalem bo stwierdzilem, ze kolejna reklama JN albo jakies jej nowe logo - az w koncu przeczytalem i mi sie spodobalo :)

move | 2003-06-13 09:30:33 +0200

Pędzę :D

Zenith | 2003-06-13 09:31:24 +0200

ehh... az się łezka w oku kręci...

Gravatar

igor9k | 2003-06-13 09:35:22 +0200

lol, przeciez to nie jest zwykly wierszyk, lagranda zegna sie z orgiem ?

.gogi | 2003-06-13 09:46:17 +0200

tyz mi sie tak zdaje... :P

ps krytpon nice text z tym JN :D

Chaos | 2003-06-13 09:58:15 +0200

LaGranda pierunie wracaj

Szczawson | 2003-06-13 10:04:42 +0200

Krypton nikt nie reklamuje JN. Tylko INFORMUJE....
pozatym to niewiem...coś Ci nie pasi z JN?

Szczawson | 2003-06-13 10:06:55 +0200

Krypton nikt nie reklamuje JN. Tylko INFORMUJE....

pozatym to niewiem...coś Ci nie pasi z JN?

sorx przegladarka mi sie ebie...

acidRA3in | 2003-06-13 10:35:34 +0200

LG czy Ty nie wiesz ze ja, jako człek stary i schorowany mam słabe serce i moge nie wytrzymac takich wiadomosci !! Nie rob mi wiecej takich dowcipoow... i szubciutko kasuj tego newsa. Wierszyk ładny ale zachowaj go na gorsze czasy. Spotkamy się, mam nadzieję niebawem to pogadamy od serca :)

Yaboll | 2003-06-13 10:56:53 +0200

To nie jest jednodniowe zamroczenie... Juz wczoraj doszly mnie takie mroczne sluchy.

Po tygodniu mu przejdzie. Pewnie sie zakochal w niedajboze jakiejs kobiecie - szybko sie odkocha i powroci na lono ku3.

Gravatar

og0r | 2003-06-13 11:05:55 +0200

No to serwus :D

Chaos | 2003-06-13 11:07:54 +0200

gdzie bedzie sial swoje dizasta jak nie w kuczy

killertowa | 2003-06-13 11:23:30 +0200

Z wielkim żalem Ciebie żegnam LaGranda.

Twój serwis o q3 był pierwszym w necie na jaki natrafiłem. Podobały mi się twoje opisy mapek i sporo stuffu pościągałem z tej twojej stronki. Przez pewien czas strona ta była moją skarbnicą wiedzy na temat q3.

Bardzo się cieszę, że mogłem Cię poznać osobiście.

Powodzenia.
Do dziś mam nr twojej komórki. Trzymam na wszelki wypadek, gdybym znów jechał do Poznania. Na privie możesz przesłać swojego aktualnego maila - może kiedyś się przyda i znów zagramy :)

MateoMartinezz | 2003-06-13 11:46:59 +0200

Przemol - w pełni rozumiem Twoją decyzję, lecz nadal trudno mi ją zaakceptować. Szkoda że ORG po raz kolejny traci doskonałego newswrittera, twórcę jednej z najciekawszych stron autorskich o Q3, specjaliste z dziedzinie Team Areny oraz doskonałego redaktora. Prywatnie bardzo mi szkoda ze nie bede mogl z Tobą dlużej popracować tu na ORGu, lecz mam nadzieje ze nasze pozaorgowe projekty znów nas zblizą - echh... stary, co za czasy.

slawek | 2003-06-13 11:48:10 +0200

chandra?
cu, LaG

jarq. | 2003-06-13 11:55:20 +0200

... qrde ludzie sie odrywaja od jeszcze niedawno ogromnej skaly q3 ... powolutku ta skala nam kruszeje ... topnieje niczym gora lodu ... ech - wielka szkoda LG ze pomimo iz pochodzimy z poznania nie spotkalismy sie nigdy na pivku, quejowych rozprawkach i kilku pratyjkach :)

Trzymaj sie tam, dokadkolwiek zmierzasz - z pewnoscia i tam odwalisz kawal dobrej roboty - jak do tej pory tu - cu.

move | 2003-06-13 12:03:21 +0200

moda chyba na odejścia :D

MaxDamage | 2003-06-13 12:04:23 +0200

Zegnaj...

baxowy | 2003-06-13 12:09:29 +0200

Mimo iz odchodzisz, bedziesz wsrod nas ;)

Trzymaj sie ziomus :>

Chaos | 2003-06-13 12:45:48 +0200

spoko .. kazdy czasem musi przyciagnac uwage :) z drugiej stroyn jak taka lamka jak ja by napisala ze odchodiz to byscie nawet nie kojarzyli ze jestem redaktorem :)

GL MASTA OF DIZASTA !!
zajebisty jestes!

Szczawson | 2003-06-13 13:09:36 +0200

Toz to szok panie.......dokladnie sledzilem LaGrande od jego sajta......ehhhhh

FAQ | 2003-06-13 13:53:46 +0200

Yaboll wrote:
> Po tygodniu mu przejdzie. Pewnie sie zakochal w niedajboze jakiejs kobiecie - szybko sie odkocha i powroci na lono ku3.

ta powroci, ale na inne lono ;)

Gravatar

ur!mepl | 2003-06-13 14:03:40 +0200

i tak wrocisz :p

Szczawson | 2003-06-13 14:09:39 +0200

Yabolskon ale on juz ma kobiete i to nawet chyba zione...EJ A MOZE ON ZACZAL GRAC W CS-a!!!!!!!?????

SAI4H | 2003-06-13 14:11:53 +0200

Zas bez jaj LG. ://// Nie odchodz..

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-06-13 14:18:39 +0200

Nic nie mam do JN - wreczp przeciwnie - fajnie, ze cos redakcja orga robi zeby sie spotkac itd.

-asusf4l- | 2003-06-13 14:45:02 +0200

o qrna. jak przeczytałem wszystkie te komentarze to zaczołem płakać ;). nie znam cie LG ale z tego co widze to musiałeś byż spoko gościu. a więc szacuken i trzyjaj sie :D

shiv | 2003-06-13 14:46:49 +0200

szkoda LG.
Opamietaj sie i wracaj.

Rozz | 2003-06-13 14:52:44 +0200

Te lamuchu o co ci chodzi??
Ja jestem bez kompa ale jak wroce to cie osobiscie @#$%, a pozniej cie jeszcze @#$% w Lodzi!

Shadow | 2003-06-13 15:00:55 +0200

o cholera a myslalem ze piatek 13 to nic wielkiego no i mam errora
Nie wierze w przesady bo to pecha przynosi.

Lagranda nie mowisz chyba powaznie, mam nadzieje ze ot ytlko psikus na piatek 13. Respect !

Rozz | 2003-06-13 15:02:11 +0200

A w ogole mam dzis urodziny :P

Gravatar

BrakDanych | 2003-06-13 15:34:43 +0200

SAME-KLAMSTWA_WSZYSCY-KLAMIA!!!!!

Szczawson | 2003-06-13 15:46:49 +0200

E LaGranda Ty ja nie chce nic mowic ale wez pod uwage motyw Rozz-a. Niewiem czy wiesz ale to koksio,ABS (absolutny brak szyi),paker,bigos,dres....
:)))))))
Sobie tylko pomysl jak Cie w Lodzi dorwie...Mateo wezmie cyfrowke i bedziemy robic zdjecia jak dostajesz kolejne razy od tego pana Rozz-a....potem oczywiscie zrobimy osobna podstrone na org-u.

www.jak_Lagranda_zdenerwowal_Rozza.wp.pl

RZELKY | 2003-06-13 16:28:57 +0200

Mimo iz nie mialem przyjemnosci pogadac z kolega LG ...smutno mi Panie :|

shiv | 2003-06-13 17:23:18 +0200

najlepszego:D

am3is | 2003-06-13 18:19:32 +0200

GL&HF

SweepeR | 2003-06-13 19:27:51 +0200

Szkoda, zawsze milo bylo cie czytac. Jestes jednym z najlepiej rozpoznawanych redaktorow Q3 na scenie. Powodzenia w przyszlosci, gdziekolwiek trafisz.

lecho | 2003-06-13 20:05:48 +0200

I tak oto jeden z lepszych skrybow sceny Q3 zegna sie ze swoim dotychczasowym zajeciem. GW man ...

zab9kakaigla | 2003-06-13 20:32:20 +0200

;(((((((((((((((( Zegnamy LaGranda.......

obni | 2003-06-13 20:44:32 +0200

nieee no :/ ciekawe kto eraz bedzie pisac newsy na orgu :P? bedzie jak lg pisal prace news na kilka dni, no super :P

eng | 2003-06-13 21:52:50 +0200

ja chcialbym tylko wtracic , ze byl kiedys fajny servis laGranda , na ktorym bylo kilka fajnych filmow do sciagniecia :) pozdro

Gravatar

PLANET | 2003-06-14 05:38:32 +0200

i znowu troche pusciej... 'to jest juz koniec, nie ma juz nic' ? :o

dadek | 2003-06-14 13:53:54 +0200

:( Lagrandziaż odchodzi ... bede płakał :(

cd.bloody | 2003-06-14 16:02:56 +0200

eee... czemu nikt nie umie odejsc po cichu :)

Chaos | 2003-06-14 19:46:44 +0200

bo glosniej to mniej smutno chyba

jarq. | 2003-06-15 01:06:23 +0200

...a najgorzej beda mieli ci, ktorzy zostana do konca ... powoli zegnajac kolejnych, spogladajac na coraz to rzadsze newsy i komentarze do nich ... ech - wszedlem na orga pierwszy raz jakies poltora ... moze 2 lata temu ... a moze mniej - nie pamietam ... ale nie pamietam rowniez dnia, w ktorym nie odwiedzilem przez ten okres choc raz tej stronki - traktujac ja jak serwis codzienny, przy porannej kawie w pracy czy wieczornym pivku w domu, bedac dzieki niemu swiadkiem wielu zaje*istych wyczynow pisarskich m.in LG ...- Ktos kiedys powiedzial mi ze sztuka, ktorej sie nie pokaze czy o niej nie powie - nie bedzie miala szans zaistniec, ginac gdzies na strychu - wydarzenia o ktorych nie zostaniemy poinformowani - omina nas i de facto ich wydzwiek wytlumi sie bez naszego udzialu ... Ta stronka spowodowala ze zaczalem na nowo interesowac sie quejem skrupulatnie wydzierajac dla niego tych kilka chwil z kazdego i tak wypelnionego po brzegi zajeciami dnia - ech ... szkoda bylo by gdyby nagle tutejsze newsy zamarly na ktoryms tam dniu 2003 r.... kazde odejscie jednego z nas przybliza ta date :( ... coz ...

devil_2 | 2003-06-15 10:12:49 +0200

Papa będziemy zapewne tęsknić i cię wspominać :( chlip chlip

coolfon | 2003-06-15 12:36:55 +0200

Buuuuuuuuuuuuuuuu! Ladnie to tak odchodzic?

sxl. | 2003-06-15 23:08:40 +0200

szkoda Cię LG.

GL w whatever bedziesz robil

Jolka | 2003-06-15 23:39:26 +0200

    :((((( ....lecz życzę wszystkiego dobrego,spełniaj swoje marzenia :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63