ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Leg1on powraca!

sob, 30 listopad 2002 22:04:41 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Putek właśnie nadesłał mi info o reaktywowaniu Leg1ioN'u, czyli klanu L*:

"Po krotkiej przerwie clan *Leg1oN powraca na scene. Wrocilo kilku dawnych graczy jak i doszli nowi, wiekszosc z clanu 007. Jednak chcialbym zaznaczyc ze nie byla to fuzja clanu L i 007. Chlopcy z "clanu Bonda :P" doszli do L i tyle. Strona niedlugo bedzie."*

Tak więc ponownie będziecie mogli na serwerach natknąć na graczy L* - gl.

putek | 2002-11-30 22:11:46 +0100

auc...:P

Gravatar

JarlB | 2002-11-30 22:39:00 +0100

no wlasnie o to chodzi, jak nie ma o czym pisac to piszcie o pl-q3. takie newsy ludzi interesuja a nie typu ze wyszedl update do modu ktorego nikt na oczy nie widzial. gl L :D i putek nie bedzie bolalo :PP

BobeK | 2002-11-30 22:39:10 +0100

Juz mozna sie natknac na graczy L [;[;[;.

bryan | 2002-11-30 22:48:46 +0100

campaz returns:P gl again !

SL4VE | 2002-11-30 22:53:14 +0100

heh... fragmatic... ja tez tak myslalem, dopoki mnie nie zbluzgali za newsa o urinalu :].
Ale wg mnie masz racje

acci | 2002-11-30 23:05:52 +0100

fragmat1c to ten co pojechal matr0xa? :DDDDDDDDDD
co tam czarnuchu? :PPPP

rooseck | 2002-11-30 23:17:58 +0100

juz nie bedzie tak jak kiedys :D

ds rulezz

mayhem | 2002-11-30 23:25:13 +0100

slave shut up bo nie chce czytac tego samego zdania po raz czwarty, czlowieku, sam zaraz po najezdzie na ciebie sam zbluzgales cudzego newsa.

mayhem | 2002-11-30 23:26:01 +0100

wiem, ze ostro, ale kazdy lubi ostro. ;u

Gravatar

R4VeN | 2002-11-30 23:31:21 +0100

Leg1on Ownz

vq2 | 2002-12-01 00:02:40 +0100

pwodzenia chlopaki na scenie :]
gl Legion

*MR.GOD* | 2002-12-01 00:49:13 +0100

heh dawno komentasha nie walnolem ale hyba mam filmik the legion nie wiem ale hyba tegio klanu :P

5l3py | 2002-12-01 01:39:48 +0100

no ten filmik rulowal ;) powinni dostac jakies nagrody za najlepsza sciezke dzwiekowa do filmiku :D btw: na tym filmiku lolol sie mna zabawil ;) czuih =d

*M4STER* | 2002-12-01 01:42:26 +0100

o legion pamietam.. :>

putek | 2002-12-01 01:54:03 +0100

wow, dzieki za dobre slowo pozdrawiam:D

dinhkertal | 2002-12-01 02:07:24 +0100

Pozdrowienia od zwycieskich urinali :]

Gravatar

JarlB | 2002-12-01 08:41:20 +0100

SL4VE dzieki
acci ssij :DDDD

Gravatar

electric | 2002-12-01 10:23:10 +0100

Najlepsza sciezka dziwkowa w filmie Legion? Chyba was pogielo, przeciez tam muza wlasnie byla najwieksza KICHĄĄĄĄ!!

Gravatar

JarlB | 2002-12-01 10:27:00 +0100

dajcie mi linka do teg ofilmu to wam muze ocenie :D

Gravatar

gp-pogrom | 2002-12-01 10:45:02 +0100

filmik legionu byl bardzo klimatyczny a fragi dobrane do niego byly niezle i z cala przyjemnoscia go sie ogladalo jakbym mial go teraz jeszcze raz bym kuknal . Zawsze mi sie marzyl filmik o gp z taka wstawka jak na koncu filmu legionu chlopaki w tle q3 sciagajacy blube gicik

Gravatar

gp-pogrom | 2002-12-01 10:46:51 +0100

wejdz na orgu w filmy tam go znajdziesz :D polecam

SL4VE | 2002-12-01 10:49:37 +0100

mayhem... niby komu nawrzucalem?
I bede to powtarzal w kolko, bo mnie to denerwuje i mimo ze wam mowie zebyscie przestali i mowie dlaczego mi sie to nie podoba to nonstop slysze to samo. Wiec ja tez bede pieprzyl w kolko to samo.

mayhem | 2002-12-01 11:08:12 +0100

l33t h4x0r attack :)

SAI4H | 2002-12-01 11:54:59 +0100

Dopisano 1.12.2002 o godzinie 10:23 [ [pg]electric ]

Najlepsza sciezka dziwkowa w filmie Legion? Chyba was pogielo, przeciez tam muza wlasnie byla najwieksza KICHĄĄĄĄ!!

foto amator :D

putek | 2002-12-01 12:38:00 +0100

hmmmmmmm news byl o filmiku L? ehehehe no spox:D

Gravatar

JarlB | 2002-12-01 12:40:20 +0100

thx pogrom za pomoc, nigdy bym sie nie skapnol :D ale jakis inny bo bym chcial teraz sobie go zobaczyc a org ma dowln offline :/

Gravatar

gp-pogrom | 2002-12-01 12:49:20 +0100

jak ofline ma przed chwila skonczylem go zasysac i wlasnie ogladam kolejny raz :D

*M4STER* | 2002-12-01 12:56:31 +0100

hehe filmik legionu nawet.. looz.. oryginalny podklad dzwiekowy =]

bryan | 2002-12-01 12:58:59 +0100

czekamy na stronke ! :) Putek : zapisujcie sie do cb czym predzej zeby jakis poziom byl wyzszy niz 80% w/o :D

Gravatar

JarlB | 2002-12-01 13:41:28 +0100

kurna to ja chyba slepy jestem :P, ale juz idzie....80kb , troche to potrwa

putek | 2002-12-01 15:23:23 +0100

hehe nie moja tylko b4mbu5a naszego mistrza buchania:D hehehe pozdro:)

Gravatar

JarlB | 2002-12-01 15:55:21 +0100

bambus? to ten co go sacret lał na swoim filmie? ;)

vq2 | 2002-12-01 17:47:19 +0100

ta ten bambus aka bam

hmm zastanawia mnei jak moza nie znac Leg1ionu :D przeciez to byl kiedys klan wymiataczy :P

SAI4H | 2002-12-01 18:39:47 +0100

heheh a kto robi stronke?:) -- SAIBOT :D

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-12-01 18:42:18 +0100

www.666-clan.prv.pl/
wejdzciei posmiejscie sie:P

putek | 2002-12-01 19:04:51 +0100

saibot jaka stronke???, "clan wymiataczy" ??? :PP eheheh smOOth... bam tez sacreta lal i to ostro:DDDDD, btw pozdro dla b4ma i DRuGa =] cu

BobeK | 2002-12-02 09:51:41 +0100

Schizm, ale im dowalili, nie? :D Ale lole z nich byly, prawda? :D Hahaha... ale jaja, co nie? :DD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63