ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



LeXeR's Comeback

śro, 02 październik 2002 16:17:54 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Ciekawe - jeszcze 10 minut temu był news na ESR, a teraz go nie ma.

Ale byłem czujny:)

Pamiętacie końcówkę walki Lexer vs czatowicz,... eee.. sorry - Chaoticz z ostatniego QuakeCon'u na dm6? Fantastyczny finisz Rosjanina odbierającego pewne, zdawało się, zwycięstwo Amerykaninowi. Thriller ten opiewa film LeXeR's Comeback (95MB), który niezrażeni znajomością zakończenia, a zachęceni wysokimi notami na ESR (przynajmniej dopóki tam był) (i tak pewnie nabitymi przez rodaków Lexera :D) możecie ściągnąć tutaj

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-10-02 16:26:57 +0200

Ten film ukazal sie krotko po zakonczeniu QCon i od dawna jest dostepny na cyberfight.org :D, wiec i Ty miales refleks i Ci na ESR :D.

slawek | 2002-10-02 16:48:13 +0200

To co, sugerujesz, żeby zaglądać czasem na Cyberfajta? :)

k3m | 2002-10-02 16:52:40 +0200

a gdzie można ściągnąć demko ? :)

slawek | 2002-10-02 17:02:29 +0200

A tutaj:
www.cyberfight.org/site/demos/4341/

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-10-02 17:28:59 +0200

hehe... slawek... no czasami by sie przydalo :D. Hyhy... jesli chodzi o filmiki o q3 to mnie chyba nie zagniesz nigdy, bo mam wszystkie jakie sie pojawiaja... no ostatnio nie sciagam tych z serii "story" itp, bo nie chce mi sie marnowac czasu na sciaganie czegos czego i tak nie obejrze. No ale kazdy film z gatunku frags mam, tricks nie wszystkie, bo tez nie mam zbyt ochoty na ich ogladanie :). Hehe... 13,5 GB filmow rules :>

slawek | 2002-10-02 17:51:28 +0200

Są maniacy jakiejś dziedziny - i żaden news ich nie zasakoczy, ale większość nie może śledzić uważnie wszystkiego co się dzieje. Stąd czasem trzeba napisać o czymś, co już w niektórych kręgach jest znane, ale dla innych będzie nowością. Co absolutnie nie znaczy, że wiedziałem o tym filmie dzisiaj rano :)

pzdr

*MR.GOD* | 2002-10-02 19:22:12 +0200

:D no coments :D

BobeK | 2002-10-02 19:42:18 +0200

:D (c) MR.GOD

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-10-02 20:53:16 +0200

doganiam cie slejw.......huahuahua " : D

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-10-02 20:58:39 +0200

urabura... ile masz? Ja jak mowilem z trickami i story raczej nie sciagam :D

Razor18 | 2002-10-02 22:15:23 +0200

kto z was kojarzy taki filmik : dosyc mroczny , muzyka chyba soundtrack do resident evil - manson ale to nie jestem pewien, jedno co wiem na 100% to ze ważył ok 150 MB i byly tam trajektorie lotow graczy jak obrywali rakietami w powietrzu , mialem go ale kumpel mi go wyje&al i teraz nie umiem znalesc , macie moze linka ?? szkoda ze nie znam tytulu ;(

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-10-02 22:43:39 +0200

razor18... mowisz zapewne o The Badge 2.0
Link do tego filmiku masz tutaj:
www.cyberfight.org/ft_file.php?ft_id=262
Swoja droga polecam takze 3 czesc tego filmiku... od razu podam link :
www.cyberfight.org/ft_file.php?ft_id=369
Have fun zycze! :)

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-10-02 22:45:34 +0200

yeah szwydek yeah tomasz yeah tomasz szwydek yeah!
Moje wklejanie linkow rzadzi :D.
The Badge 2.0 (ten ktorego szukasz):
www.cyberfight.org/ft_file.php?ft_id=262
no i The Badge 3.0 (ten ktory Ci polecam)
www.cyberfight.org/ft_file.php?ft_id=369

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-10-02 23:04:17 +0200

od razu mowie (ze wzgledu na kazanie jakie dostalem przez komunikatora :P), ze polecam te filmiki ze wzgledu na ich wykonanie i oprawe... Filmiki sa zrobione swietnie i tylko dlatego o nich mowie :).

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-10-03 15:41:38 +0200

slejw mam 11 GB ......czesc juz na plytach......ja tam lubie ii fragi i trikki : D.....jak mi sie dociagna wszyskie filmiki z cyberfajta to bede miał 20 ": D...hyhhyhy......tylko ja to mam lipne łacze wiec troche mi sie zchodzi......tpsa suxx..
ave

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-10-03 15:44:12 +0200

the badge 2 jest niezły.........3 jest maxymalnie wyjebana w kosmos : D tylko jedynki jeszcze niewidzialem.....

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63